Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.03.2015., 23:46   #21
Quote:
Orak kaže: Pogledaj post
3500 kcal manje je pola kile dole. pa ti računaj.
I puno ih je lakše ne pojesti nego potrošiti.
__________________
KURAC!
Foto natječaj 586 - Livada
Sabaa is offline  
Old 04.03.2015., 23:49   #22
Samo što u McDonaldsu pojedeš za 7 kn dovoljno kalorija za bazalni metabolizam.

McDonalds .
nalij pero is offline  
Old 04.03.2015., 23:50   #23
Quote:
Maisie kaže: Pogledaj post
Ne znam je li mi gora pomisao da ne jedem slatkise uopce ili da zivim na dvije cokolade dnevno i nicem vise.
S tim da bi se na 2 čokolade dnevno čovjek relativno brzo razbolio, ono, proteini, esencijalne masti, simo-tamo... Tak da, nije baš preporučljiva metoda mršavljenja, iako sam sigurna da djeluje (posebno za frikove poput mene koji ne vole čokoladu )

A i na 2 čokolade dnevno bi čovjek bio JAKO gladan.
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Old 04.03.2015., 23:57   #24
Quote:
John_Wayne kaže: Pogledaj post
Jesam li dobro shvatio ili nisam...ali po ovome ti sa bilo kakvom dijetom mozes smrsaviti ako unosis manje nego sto potrosis? Dakle mozes jesti samo cokoladu, ili samo meso, ili samo povrce, ili svega po malo ali u malim kolicinama...nije bitno sto jedes nego koliko jedes? Jel to otprilike to?
Pa da. Ali ljudima uglavnom nije u interesu smršaviti tako da si sjebu zdravlje, a i nakon neke se hrane puno duže bude sit nego nakon neke druge, a i bilo bi zgodno nakon dijete ne natući natrag sve i još 20 kila, tako da poremećeni načini hranjenja nisu baš preporučljivi.
__________________
ali i da trolam, to je moje gradjansko pravo © Natch
chocolatecookie is offline  
Old 04.03.2015., 23:59   #25
Quote:
chocolatecookie kaže: Pogledaj post
Pa da. Ali ljudima uglavnom nije u interesu smršaviti tako da si sjebu zdravlje, a i nakon neke se hrane puno duže bude sit nego nakon neke druge, a i bilo bi zgodno nakon dijete ne natući natrag sve i još 20 kila, tako da poremećeni načini hranjenja nisu baš preporučljivi.
E pa da ali koja je onda od svih tih dijeta najbolja, a ima ih mali milijon.
John_Wayne is offline  
Old 05.03.2015., 00:12   #26
I tako Halter objavljuje otvoreno pismo protiv Nives u Lisinskom. Koji jad. Koje licemjerje. Mene manje nanerviraju biskupi protiv Let 3-a, nego ovo.
nalij pero is offline  
Old 05.03.2015., 00:15   #27
o da, al neovisno o neupitnom, super joj netko radi pr, strukar?
Orak is offline  
Old 05.03.2015., 00:27   #28
Nije on neki novinar bez talenta?

Kako joj želim puni Lisinski!
Osim toga, kako je cijelo to neviđeno kulturno društvo skočilo na noge. Zvijer se treba pogledati u ogledalo pa sad viče da ne želi.
nalij pero is offline  
Old 05.03.2015., 00:39   #29
Pa Lisinski je davno izgubil sve kriterije. Nije ovo nis cudno.
ryell is offline  
Old 05.03.2015., 00:47   #30
Quote:
John_Wayne kaže: Pogledaj post
E pa da ali koja je onda od svih tih dijeta najbolja, a ima ih mali milijon.
Ako baš moraš bit na strogom režimu da bi mršavio, nađeš, npr., dijabetičku ili neku od onih omniheart dijeta (guglaj) i izračunaš koliko kcal dnevno trebaš unositi. Ako ne, jedeš s desertnih tanjura, jedeš više voća, povrća, nemasnih mesa, ribe, mliječnih proizvoda, orašastih plodova, zamijeniš jednostavnije ugljikohidrate složenijima (integralna tjestenina, riža, kruh) koji te duže drže sitima od bijelih si rođaka, i povećaš potrošnju, dakle, vježbaš (ili bar više hodaš). Imaš na Rekreaciji gigantski topik o tome kako smršaviti, pogledaj.
__________________
ali i da trolam, to je moje gradjansko pravo © Natch
chocolatecookie is offline  
Old 05.03.2015., 08:42   #31
Ovo s čokoladom i izbacivanjem mesa...pod uvjetom da govorimo o svežderu, ne znam zašto bi izbacivao ono kaj mu nije ni stvorilo problem
Naime tijelo ne stvara zalihe proteina.
Dakle ako hoćeš skinuti masne naslage onda smanjiš masti i šećere čiji višak tijelo pretvara u mast.
Proteini su potrebni za izgradnju stanica i mišića, pa osim što ćeš s malo čokolade na dan biti gladan bit ćeš i skinny fat...brrrr


Kaj se tiče dijeta ja sam nabacila kile nakon prestanka pušenja i išla malo proučavat. Najviše mi se svidio Dukan.
Kile idu dolje ko lude, nisi gladan, zadovoljavaš potrebu za okusima...problem s njom je što dugo traje (putem ti promjeni i navike i režim prehrane što je super) pa rijetko tko dođe do one zadnje faze koja je najbitnija i onda se naravno brzo poslije udeblja.
Kad bi se držao stvarno kako spada onda je super.

A oni kaj ne mogu živjeti bez čokolade/kolača/tijesta/kruha i umrli bi i sveee...budite sretni i debeli i bok, kaj...
Gilda. is offline  
Old 05.03.2015., 09:11   #32
Quote:
Gilda. kaže: Pogledaj post

A oni kaj ne mogu živjeti bez čokolade/kolača/tijesta/kruha i umrli bi i sveee...budite sretni i debeli i bok, kaj...
Ja sam cula da ljudi nemreju biti i sretni i debeli
__________________
dinamo
Angry Bird. is offline  
Old 05.03.2015., 09:13   #33
Ok ajmo onda termin manje nesretni.
Ako su nesretniji bez toga onda je to to
Gilda. is offline  
Old 05.03.2015., 09:17   #34
Quote:
Orak kaže: Pogledaj post
smršavila sam ko pakao baš na atkinsu, to je samo meso. ono, druga osoba. najefikasnija dijeta ikada. i najlakša. al jebiga...
Ja sam kao studentica dobila 5 kila dok sam spremala neki koma ispit ( sjedenje,nekretanje,puno UH) i nakon položenog ispita skinula s atkinsom za tri tjedna.
Nisu se kile vratile.
Ali kad sad razmišljam o tome čini mi se prekomično da netko s 174 i 60 kila skida dijetom tih 4 ili 5 koje su kao "viška".
Dlapek is offline  
Old 05.03.2015., 09:19   #35
super mi je kako je Nives u Lisinskom problem, a summit HDZ-a nije.
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Old 05.03.2015., 09:26   #36
Quote:
Dlapek kaže: Pogledaj post
Ja sam kao studentica dobila 5 kila dok sam spremala neki koma ispit ( sjedenje,nekretanje,puno UH) i nakon položenog ispita skinula s atkinsom za tri tjedna.
Nisu se kile vratile.
Ali kad sad razmišljam o tome čini mi se prekomično da netko s 174 i 60 kila skida dijetom tih 4 ili 5 koje su kao "viška".
Ja sam kao studentica na 1. god faxa na prvim ispitnim rokovima trpala u sebe bajadere i cedevitu par tjedana. izgubila sam 2 kile u tom istom periodu. U drugom semestru sam naučila da se ne prijavljuje 5 ispita u 2 tjedna.
Ariana B. is offline  
Old 05.03.2015., 09:28   #37
Quote:
Gilda. kaže: Pogledaj post
Naime tijelo ne stvara zalihe proteina.
Dakle ako hoćeš skinuti masne naslage onda smanjiš masti i šećere čiji višak tijelo pretvara u mast.
A što radi s viškom proteina?
__________________
To be so civilized, one must tell civil lies
aljehin is offline  
Old 05.03.2015., 09:29   #38
pokakaš

Dobro, ako baš baš pretjeraš onda imaš opasnost od gihta i tak.
U slučaju proteisnkih dijeta treba piti puuuuuno vode.
Gilda. is offline  
Old 05.03.2015., 10:06   #39
Quote:
Ariana B. kaže: Pogledaj post
Ja sam kao studentica na 1. god faxa na prvim ispitnim rokovima trpala u sebe bajadere i cedevitu par tjedana. izgubila sam 2 kile u tom istom periodu. U drugom semestru sam naučila da se ne prijavljuje 5 ispita u 2 tjedna.
Ja sam jela uglavnom na brzaka spravljenu tjesteninu- suhi ravioli i spageti sa sirom i jela puno sireva i suhog voća.
Bajadere i općenito slatkiše ne mogu smislit a cedevitu sam popila valjda jednom i nikad više.
Dlapek is offline  
Old 05.03.2015., 10:15   #40
Ja sam živjela doma sa svojima pa su doručak, ručak i večera bili normalno pripremljeni. Ali mi je od nervoze falilo slatkoga i tu je onda došla bajadera i hektolitri cedevite da isperem šećer od bajadere.
Ariana B. is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:02.