Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.05.2016., 10:59   #1181
Quote:
My time kaže: Pogledaj post
Bela, muškarci ne vole kad im se žene nabacuju.
ONI VOLE BITI LOVCI.
Žalosno je što to ne znaš sa svojih 37 godina.
Mda, pa nema nista bolje od ovakvog laganog zicera.
Ne pricaj ispred svih muskaraca, molim te.
__________________
Želje ti, bozo, gramzivost daju,
rekli bi svinja si.
Nighttrain is offline  
Old 12.05.2016., 11:21   #1182
Quote:
Bela57 kaže: Pogledaj post
lako je sad biti pametan.



točno to. nemam ja živaca za takve igre. niti vremena.
a deda je čudak, ne mogu mu misli čitati.
deda nije čudak,samo je čovjek, zamirišala si mu ali ne želi svoj brak upropastiti radi zadovoljena pohote
moj naklon dedi
izabela f is offline  
Old 12.05.2016., 11:24   #1183
Quote:
izabela f kaže: Pogledaj post
deda nije čudak,samo je čovjek, zamirišala si mu ali ne želi svoj brak upropastiti radi zadovoljena pohote
moj naklon dedi
Potpis.

Bela, rješavaj brak, pusti ove distrakcije kojima bježiš od sebe.
__________________
Agni Parthene Despina I believe. Heroji žive vječno. .
Uranija is offline  
Old 12.05.2016., 11:27   #1184
Quote:
Uranija kaže: Pogledaj post
Potpis.

Bela, rješavaj brak, pusti ove distrakcije kojima bježiš od sebe.
potis i na tvoje
izabela f is offline  
Old 12.05.2016., 11:32   #1185
Quote:
izabela f kaže: Pogledaj post
deda nije čudak,samo je čovjek, zamirišala si mu ali ne želi svoj brak upropastiti radi zadovoljena pohote
moj naklon dedi
Quote:
Uranija kaže: Pogledaj post
Potpis.

Bela, rješavaj brak, pusti ove distrakcije kojima bježiš od sebe.
i moj naklon dedi.
još je privlačniji jer je takav kakav je - pošten. da.
ove koji se nude svakoj drugoj ne bih ni pogledala, a kamoli imala što s njima.

nisam mislila da je čudak jer ne želi varat ženu sa mnom, nego zbog svog ponašanja.
mislim da je Vatra14 dobro opisao.

a moj brak nije tema ovog topica.
već sam više puta napisala da o tome ne mislim razglabati.
nema smisla.
Bela57 is offline  
Old 12.05.2016., 12:00   #1186
Quote:
Bela57 kaže: Pogledaj post
i...
ove koji se nude svakoj drugoj ne bih ni pogledala, a kamoli imala što s njima.
...
zato ni ti njemu nisi interesantna
ne kažem, niti mislim, da se nabacuješ svakom drugom ali ta nabacivačka energija najčešće ima kontraefekt
baja is offline  
Old 12.05.2016., 12:39   #1187
Quote:
baja kaže: Pogledaj post
zato ni ti njemu nisi interesantna
ne kažem, niti mislim, da se nabacuješ svakom drugom ali ta nabacivačka energija najčešće ima kontraefekt
Od kada je to lose pokazati da si zainteresiran?

Trebala je otrcati jos jedan krug po dvoristu?
Penika is offline  
Old 12.05.2016., 12:50   #1188
Quote:
Penika kaže: Pogledaj post
Od kada je to lose pokazati da si zainteresiran?

...
otkad si oženjen/udat

naravno, svatko je slobodan raditi što god želi, a slobodna sam i ja shvatiti ovu temu kao krik očajnika koji izlaz iz očaja traži na krivi način
baja is offline  
Old 12.05.2016., 12:54   #1189
Quote:
baja kaže: Pogledaj post
otkad si oženjen/udat
Nisam te tako shvatila u prethodnom postu

Koliko sam shvatila pricu, oboje su pokazali da su zainteresirani. On se povukao jer nije bio spreman napraviti korak dalje.

Mislila sam da si ti rekla da bi ishod bio drugaciji da ona nije pokazala zainteresiranost nego da ga je navlacila.

Isprike
Penika is offline  
Old 12.05.2016., 13:02   #1190
Quote:
Penika kaže: Pogledaj post
Nisam te tako shvatila u prethodnom postu

Koliko sam shvatila pricu, oboje su pokazali da su zainteresirani. On se povukao jer nije bio spreman napraviti korak dalje.

Mislila sam da si ti rekla da bi ishod bio drugaciji da ona nije pokazala zainteresiranost nego da ga je navlacila.

Isprike
ma, sve ok
to da su oboje zainteresirani je autoričina interpretacija, tko zna što deda uistinu misli
a što se tiče ishoda, autorica je mislila da će ga uspjeti zavesti ali, po zadnjim izvješćima, pristaje na kapitulaciju
mislim da je to dobar ishod
baja is offline  
Old 12.05.2016., 13:19   #1191
Quote:
baja kaže: Pogledaj post
ma, sve ok
to da su oboje zainteresirani je autoričina interpretacija, tko zna što deda uistinu misli
a što se tiče ishoda, autorica je mislila da će ga uspjeti zavesti ali, po zadnjim izvješćima, pristaje na kapitulaciju
mislim da je to dobar ishod
deda vjerojatno misli "bježim od ove glavom bez obzira, neka luda baba". neka. umorio me.
Bela57 is offline  
Old 12.05.2016., 13:24   #1192
Quote:
Bela57 kaže: Pogledaj post
deda vjerojatno misli "bježim od ove glavom bez obzira, neka luda baba". neka. umorio me.
Sad mu opali kontru... totalni ignore... iskljucivo sluzbeno, na Vi... pa da vidiš dedu kako će se krenut češkat što se sad zbiva...
Sinn is offline  
Old 12.05.2016., 13:29   #1193
Quote:
Sinn kaže: Pogledaj post
Sad mu opali kontru... totalni ignore... iskljucivo sluzbeno, na Vi... pa da vidiš dedu kako će se krenut češkat što se sad zbiva...
deda ima brata koji je nešto mlađi i također zgodan.
i s kojim također poslovno surađujem. čak i više nego s ovim.
isto je taj tip. nešvalerski.

nešto ću iskombinirati. hehehe.
i dobar savjet, držat ću ga se.
Bela57 is offline  
Old 12.05.2016., 13:32   #1194
Quote:
Bela57 kaže: Pogledaj post
deda ima brata koji je nešto mlađi i također zgodan.
i s kojim također poslovno surađujem. čak i više nego s ovim.
isto je taj tip. nešvalerski.

nešto ću iskombinirati. hehehe.
i dobar savjet, držat ću ga se.
Pusti brata na miru... sad je vrijeme da naucis dedu pameti... odnosno dosta si mu hranila ego.. .sad je vrijeme da ga malo prizemljis... Totalni ignore... maksimalni... nula kontakata osim ako bas on tebio pridje... i ako te slucajno nesto priupita, na temu, , sto je sad (a nece jer je shonjo) bas sluzbeno i kolegijalno... ''Ignore, ne nije mi nista, sve je u najboljem redu... zasto?''
Sinn is offline  
Old 12.05.2016., 13:36   #1195
Quote:
Sinn kaže: Pogledaj post
Pusti brata na miru... sad je vrijeme da naucis dedu pameti... odnosno dosta si mu hranila ego.. .sad je vrijeme da ga malo prizemljis... Totalni ignore... maksimalni... nula kontakata osim ako bas on tebio pridje... i ako te slucajno nesto priupita, na temu, , sto je sad (a nece jer je shonjo) bas sluzbeno i kolegijalno... ''Ignore, ne nije mi nista, sve je u najboljem redu... zasto?''
ok.
al čekaj sad dok se moralisti jave i pokvare nam zabavu.
Bela57 is offline  
Old 12.05.2016., 13:48   #1196
Quote:
Bela57 kaže: Pogledaj post
ok.
al čekaj sad dok se moralisti jave i pokvare nam zabavu.
Ako imaju moralnih dubioza, nek se slobodno jave Velečasnom Sinnu... da ih ispovijedim i odriješim grijeha...
Sinn is offline  
Old 12.05.2016., 13:50   #1197
Quote:
Sinn kaže: Pogledaj post
Ako imaju moralnih dubioza, nek se slobodno jave Velečasnom Sinnu... da ih ispovijedim i odriješim grijeha...
gdje si bio dosad?
trebalo je i ranije intervenirati.
Bela57 is offline  
Old 12.05.2016., 13:52   #1198
Quote:
Bela57 kaže: Pogledaj post
ok.
al čekaj sad dok se moralisti jave i pokvare nam zabavu.

Ah, ti moralisti se rastope ko margarin (namjernio nisam htjela reći putar ) na suncu kad im netko potitra pod ego, ali ne bi to oni priznali ni da im tupim škaricama nokte režeš, niti se nasmiješili čak ni da ih za stolicu zavežeš, izuješ im cipele i pol dana ih po tabanima škakljaš.

Ajd, ak ne dobiš pravi savjet, ubaciti ću se opet.
JOHABI is offline  
Old 12.05.2016., 13:54   #1199
Quote:
Bela57 kaže: Pogledaj post
i moj naklon dedi.
još je privlačniji jer je takav kakav je - pošten. da.
Eh da... da nadodam... Nisam ispratio cijeli topic... nego ovako... mjestimice... I deda je sve samo ne pošten... deda je šupak... šonjo... Da te iskulirao kako spada, u maniri ''ma pusti, luda pička... ne dobiva doma šta ju sljeduje pa išće kruha od starog mačka'' ne bih ništa rekao... ono deda bi bio car... Bela, tko ti je kriv... i neka te iskulirao... Ali ono... Deda prihvati koketiranje, ode s tobom na cugu... i usere se... Mislim šta je očekivao...

''Dobar dan Bela, baš lijepo što smo se našli, kolege se moraju poštovati i pomagati... hoćeš li mi molim te malo opipati prostatu... znaš da su problemi s istom u mojim godinama česti...''... pa nema 14 godina... Išao je stari pokvarenjak namjenski na tu kavu... i usrao se... ko grlica... i kao, sad se pravi blesav... Moš mislit'

Ignore... takvo ponašanje baš treba kazniti... i to propisno... i nemoj slučajno petljat oko brata... da ne bi ispalo ''ah, ah... nije joj prošplo kod mene, pa se zadovoljava utješnom nagradom... baš ignore... Neka dedi dodje do glave kakvu kravicu je mogao pomusti... a nije... Sjetit ce se kad kuci bude staru govedinu zvakao...
Sinn is offline  
Old 12.05.2016., 13:55   #1200
Quote:
Bela57 kaže: Pogledaj post
gdje si bio dosad?
trebalo je i ranije intervenirati.
Čudni su putevi gospodnji... bio sam zauzet... trebalo je drugu čeljad vraćati na pravi put... ali evo, nikad nije kasno...
Sinn is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:20.