Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.03.2017., 20:22   #41
Koje dimenzije trebas? Potrazi na eBayu. Tiskara koja meni radi pozivnice mi bijele, deblje kuverte, sjajni papir naplaćuje 1,60kn. Dimenzija 16x16cm.
coralicious is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2017., 23:16   #42
Quote:
coralicious kaže: Pogledaj post
Koje dimenzije trebas? Potrazi na eBayu. Tiskara koja meni radi pozivnice mi bijele, deblje kuverte, sjajni papir naplaćuje 1,60kn. Dimenzija 16x16cm.
12.5x17.5 su dimenzije. Stvar je u tome što je prilično teško naći dobru cijenu za same kuverte, obično one idu uz pozivnice a posto sam njih sama napravila sad sam u problemcicu. S tim da su nam pozivnice onak vintage kartonske pa ne mogu bas ni svakakvu kuvertu uz njih. Imas kakav kontakt te tiskare možda? Btw, u St-u sam..
__________________
Što god napravio sa životom, svejedno je; sudbina ti je odavno zapisana...
coollerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2017., 06:32   #43
Ja sam isto posebno birala papir za pozivnice, posebno kuvertu. Nece ti pomoci moj kontakt, ja sam iz Slavonije Vidi na eBayu ili potrazi nekog proizvodjaca kuverti, meni je i to bila opcija.
coralicious is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2017., 14:53   #44
Quote:
coollerica kaže: Pogledaj post
Pozz, gdje da jeftino nabavim omotnice (kuverte) za pozivnice..? Sve sto smo gledali je pretanko, obično a ove bas za pozivnice ne nalazim ispod 3 kn sto mi je puno s obzirom da neke pozivnice s kuvertom kostaju toliko..Helppp
Ja sam kupila u ofertisimi 25 kom za 5 kn, a kolko sam vidjela ima i po papirnicama.

Ps. nemoj se puno opce zamarat s kuvertom, bitna je pozivnica

Zadnje uređivanje Tram11 : 28.03.2017. at 15:14.
Tram11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2017., 15:10   #45
Quote:
coollerica kaže: Pogledaj post
12.5x17.5 su dimenzije. Stvar je u tome što je prilično teško naći dobru cijenu za same kuverte, obično one idu uz pozivnice a posto sam njih sama napravila sad sam u problemcicu. S tim da su nam pozivnice onak vintage kartonske pa ne mogu bas ni svakakvu kuvertu uz njih. Imas kakav kontakt te tiskare možda? Btw, u St-u sam..
Moje pozivnice su razglednice na onak postaranom papiru skroz vintage i isto sam glavu s tim razbijala na kraju kupila obicne bijele. Kad smo ih djelili ljudi su odma kuvertu bacili a pozivnicu spremili
Tram11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2017., 16:27   #46
Mi smo napravili digitalnu pozivnicu - dragi je osmislio dizajn, ja sam napisala tekst i baš sam zadovoljna kako je ispalo! Jedino sam morala gnjavit dragoga da se pokrene sa izradom jer bi se on razvlačio ovako još tjednima
__________________
Dream until your dreams come true!
Ninuška18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2017., 19:03   #47
Quote:
Tram11 kaže: Pogledaj post
Ja sam kupila u ofertisimi 25 kom za 5 kn, a kolko sam vidjela ima i po papirnicama.

Ps. nemoj se puno opce zamarat s kuvertom, bitna je pozivnica
Kupila bi obicne bijele, da nisu pretanke (tipa one 80 grama),sad stvarno nemam zahtjeva u vezi kuverti, da su jeftine i da mi stane pozivnica. Problem su pozivnice-unikatne su 12.5x17.5 dimenzija i ovdje u splitu nema nista ispod 3.50 kn pa ni obicne. Tj. Ima bas bas onih najbezveznijih u npr sparu ali to mi je zadnja opcija.
Ps. Ima li offertissima webshop?
__________________
Što god napravio sa životom, svejedno je; sudbina ti je odavno zapisana...
coollerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2017., 07:33   #48
Quote:
coollerica kaže: Pogledaj post
Kupila bi obicne bijele, da nisu pretanke (tipa one 80 grama),sad stvarno nemam zahtjeva u vezi kuverti, da su jeftine i da mi stane pozivnica. Problem su pozivnice-unikatne su 12.5x17.5 dimenzija i ovdje u splitu nema nista ispod 3.50 kn pa ni obicne. Tj. Ima bas bas onih najbezveznijih u npr sparu ali to mi je zadnja opcija.
Ps. Ima li offertissima webshop?
joj bas je knap onda.... moje su pozivnice 16.5x11.5 i taman su mi stale, ima jos malo mjesta.....a kolko sam uspjela izmjerit dimenzije kuverte su identicne dimenziji tvojih pozivnica


http://offertissima.hr/skolski-pribo...6-mm-25-kom-2/
evo te sam ja uzela

a sad sam malo trazila po netu, mozda ti ovo pomogne

https://e-trgovina.nn.hr/ured/papirn...kuverte/925899

https://e-trgovina.nn.hr/ured/papirn...kuverte/519214
Tram11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2017., 10:28   #49
Quote:
Tram11 kaže: Pogledaj post
joj bas je knap onda.... moje su pozivnice 16.5x11.5 i taman su mi stale, ima jos malo mjesta.....a kolko sam uspjela izmjerit dimenzije kuverte su identicne dimenziji tvojih pozivnica


http://offertissima.hr/skolski-pribo...6-mm-25-kom-2/
evo te sam ja uzela

a sad sam malo trazila po netu, mozda ti ovo pomogne

https://e-trgovina.nn.hr/ured/papirn...kuverte/925899

https://e-trgovina.nn.hr/ured/papirn...kuverte/519214
Znas li mozda koje au gramaze te tvoje iz Offertissime?
Hvala na savjetima, gledam ove tvoje i ove manje sa linka mogle bi biti dobre, samo me ta gramaza muci, ne bih ispod 80g, papir mi je 307g pa to stvarno loše izgleda..
Našli smo neke i na ebayu ali skepticna sam s tim, a i planirala sam dijelit uskoro, a njih treba cekat i opet nema garancije da ce bit dobre..
Najradije bih otvorila dućan sa kuvertama, jer ovo trazenje okolo me izluđuje, mislim da ne postoji nekakav ducancic (u Splitu jel) di uđem i prodaju samo kuverte, male, velike, tanke, debele, bijele, zute, reljefne, sa tiskom. Hahahaha xD
__________________
Što god napravio sa životom, svejedno je; sudbina ti je odavno zapisana...
coollerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2017., 11:01   #50
Quote:
coollerica kaže: Pogledaj post
Znas li mozda koje au gramaze te tvoje iz Offertissime?
Hvala na savjetima, gledam ove tvoje i ove manje sa linka mogle bi biti dobre, samo me ta gramaza muci, ne bih ispod 80g, papir mi je 307g pa to stvarno loše izgleda..
Našli smo neke i na ebayu ali skepticna sam s tim, a i planirala sam dijelit uskoro, a njih treba cekat i opet nema garancije da ce bit dobre..
Najradije bih otvorila dućan sa kuvertama, jer ovo trazenje okolo me izluđuje, mislim da ne postoji nekakav ducancic (u Splitu jel) di uđem i prodaju samo kuverte, male, velike, tanke, debele, bijele, zute, reljefne, sa tiskom. Hahahaha xD
joj fakat neznam kolko grama, ne pise na njoj nista, ali nisu prozirne, ne vidi se kroz njih, a nisu ni tanke. mozda cak mrvicu deblje neg ovaj standardni papir za printanje
Tram11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2017., 12:54   #51
coollerica, ja sam narucila preko ebaya, dopisivala sam se sa sellerom, poslao mi je predlozak prije narudzbe, stvarno sam prezadovoljna. takoder sam se mucila naci kuverte, prvo po dimenziji a onda i da mi cijena odgovara. sama sam radila pozivnice. obicne su bijele i papir je mrvicu deblji od obicnog papira, ali super izgledaju. stigle su mi u roku od 10 dana. mislim da sam nedavno u temi ostavila link sellera
100kom za 150kn, ovdje bi prosla duplo skuplje.
ovčica5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2017., 14:03   #52
naručili zahvalnice: 50komada magnetića licitarska srca 5kn i od udruge anđeli split 50komada morskog detalja magnetića-školjke, zvijezde, morski konjic 10kn svaki uz vrećicu i ljubavnu poruku
__________________
"Ljubav je jedini ključ koji odgovara vratima raja."
legica989 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2017., 09:05   #53
Cure gdje bi u Zagrebu mogla isprintat omote za male cokoladice?
Jel printao to tko pa ima provjerenog? Htjela bi na onaj tanji, sjajniji papir
__________________
Life is not measured by the number of breaths we take, but by the moments that take our breath away
mladac is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2017., 01:22   #54
Mi smo ovdje uzimali pozivnice http://opremise.com/138-pozivnice-za-vjencanje .
Najjeftinije pozivnice i dosta kvalitetne. Od trenutka uplate stigle su za 15 dana. Prilikom narudžbe dobije se fora pdf sa slikama pozivnice i tekstom koji želite da bude na pozivnici , tako da možete vidjeti točno kakvu pozivnicu želite. Naravno font i sl. stvari možete birati kako želite.
blaz1988 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2017., 21:07   #55
Quote:
mladac kaže: Pogledaj post
Cure gdje bi u Zagrebu mogla isprintat omote za male cokoladice?
Jel printao to tko pa ima provjerenog? Htjela bi na onaj tanji, sjajniji papir
ja sam to sebi sama radila ( ali kao naljepnicu )...a imaš i gotovih čokoladica s tim omotima na stranicama koje rade i pozivnice
crvenaruža is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2017., 16:32   #56
Quote:
andrea m kaže: Pogledaj post
Ma ni ja samu sebe ne kontam
Imam 22 klupe,znaci od jedne imam za dvije to je 11 klupa plus 4 stolice gdje mi sjedimo odnosno + 2 jos pakata to je 390 kn,sta cu kasnije sa 13 paketa tih zavjesa jedino da stavim na svaku drugu,sta mislis o tome
Ako nije kasno, imas u ikei tkaninu slicnu tilu po 7,90 po metru:
http://m.ikea.com/hr/hr/catalog/products/art/20256151/
Uzivo je puno lijepsi.

Quote:
andrea m kaže: Pogledaj post
Imam li gdje bocu s helijem jeftino nabavit
Ako uspijes nabaviti javi di ima!
a_star is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2017., 22:55   #57
je netko sam printao slike za zahvalnice? tražim preporuke za onaj običan format 10x15 cm...dm/muller?
*NomenEstOmen* is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2017., 08:34   #58
Djevojke, znate li gdje pronaci ukrase za tortu? Htjela bi naae inicijale u sljokicama, a ne mogu to pronaci
__________________
Mens sana in corpore sano. ♥
pupetta is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2017., 14:08   #59
Quote:
pupetta kaže: Pogledaj post
Djevojke, znate li gdje pronaci ukrase za tortu? Htjela bi naae inicijale u sljokicama, a ne mogu to pronaci
e-bay ti je pun takvih ukrasa

a ako imas vremena i ak ti se da mozes i sama to napravit
Tram11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2017., 23:53   #60
Nijedan s ebaya mi nije to sto sam zamislila. I to mi je opcija, da sama napravim, ali htjela bi da bude profi ako je moguce
__________________
Mens sana in corpore sano. ♥
pupetta is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:00.