Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.02.2012., 20:58   #41
Quote:
hottie_zg kaže: Pogledaj post
Ma tak si napisao onu rečenicu s bundom da mi je došlo da te pljusnem!

Po tome sam valjda krivo shvatila
Pa ak me tak obučena otpeljaš na ispljuskaj me!!!

Odlična kombinacija really.. hmm morat ću te pratit sad malo hehe


Quote:
rainbowhunter kaže: Pogledaj post
Hm...ne sve, ali većina cura koje se oblače tako kako si ti naveo, mislim da im je pimpek glavni razlog za to
Hmm.. dakle etiketiranje možda ipak ima smisla

Quote:
No,uvijek ima iznimaka...a kaj bi ti napravio da započneš neku neobaveznu konverzaciju s takvom nekom djevojkom u nekom noćnom klubu u petak navečer, s ciljem da ju poševiš, a njoj ništa slično ne pada na pamet, nego se, eto, samo tako poželjela obući? Jer imam dojam da za takve vi muški još više pričate da su kurve, jer vam je ego povrijeđen jer vam ipak ne daju
Ne, naprotiv, zapitao sam se dali je upravo kontrarno tomu.

Vjerovat ću Monici, valjda je ipak do seksipila, a ne do avanture. Nemam pojma, ja kad sam htio imat mira u klubu onda sam se baš zrihtao do ibera, ali tek onda ga nisam imao. Ne znam valjda to vrijedi i za cure.
__________________
Psih.. is leaving the building.. :( -> JSB-AOGS | BC- III | E - LC | JE-SO
Psih is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2012., 20:58   #42
Quote:
Apophis kaže: Pogledaj post
U biti je jako teško potegnuti tu crtu od čega bi više zazirala
Dozvoli da sebe poznajem bolje od tvog dojma o meni putem foruma.

Quote:
Jednako je tužno vidjeti ženu koja forsira konzervativnost a očito joj to nije priroda, kao i ženu koja forsira seksipil za gram pažnje i pokriće svojih nesigurnosti, bez obzira na kolorit te pažnje.
Ne znam ko vam je dozvolio da dajete 'strucni dojam' o bilo kome na osnovu njenog izgleda.

Ili trebam reci da su podjednako odbojni mafioze u Burberry-ju, kao i seljacine u D&G. Ne znam samo ko je vise desperate od ove dvije kategorije.

Quote:
Hm. Vrlo diskutabilno. Prvi dio. Itekako se mogu procijeniti životne navike i uvjerenja osobe na prvi-drugi pogled, pogotovo ako imamo mogućnost dve minute popričati sa osobom. Moral u smislu koliko netko lako ili teško uskače u krevet, ponekad. Ali ipak malo teže da.
Procijeniti navike i uvjerenja na osnovu blic-dojma ? Ni blizu. Masa mojih poznanica i prijateljica se tokom sedmice odijevaju konzervativno, a vikendom 'let their hair down'. Bukvalno i u prenesenom smislu. A ti bi im procijenio navike i uvjerenja na osnovu jednog pogleda. Good luck.

Quote:
Doduše dimenzija ličnosti kakva je tko osoba i koliko je tko siguran u sebe i slično se itekako može na prvi pogled očitati. Ovisno o tome koliko je to ekstremno, ,to može zaći i u sferu morala.
Ni ovo nije tacno. Tacno je samo da se zene razlikuju medjusobno, i da postoji mnogo varijacija na temu izgled - moral, i ne moraju niti jednog trenutka biti u direktnoj korelaciji. Samo vi ste naivni, i mislite da nas lako citate, but that is not the case.

Quote:
Ne, ne možeš stavit na jednu ruku žuto zlato, na drugu drvene narukvice, oko vrata srebro i na uši bižuteriju samo da sve blješti i zvekeće, besprijekorna iskvarcanost usred zime i ostala slična sranja.
Ne radi se tu o nekoj modnoj kritici, već samo o nekom elementarnom osjećaju za mjeru i zdrav ukus.
S ovim se moram nevoljko sloziti.

Btw, cool izbor hottie.

Zadnje uređivanje Monica B. : 04.02.2012. at 21:04.
Monica B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2012., 21:00   #43
Evo ove prošle subote na -5 cure u najlonkama i haljinicama dođu u disco kao snješketi i onda stoje tamo dva sata da se ugriju naravno tipovi se okreću za njima ali po tome kako cura reagira može se vidjet šta traži npr. moje dvije poznanice...oba dvije se oblače ovak baš jako erotično ajde da se tak izrazim i jedna uopće ne traži sex i odbija tipove i tak dok druga hvata prvog koji dođe i po tome ova prva izlazi tako jer jednostavno voli izgledat sexi dok druga se tak oblači da uhvati koji sex pa i više rundi i pa sad ti biraj......
Evo desi mi se da cure mojih godišta (ja imam 20) dođu van ono skoro pa gole a ja se oblačim seksipilno ali opet ne pokazujem previše svoje dobre adute već onak u nekoj mjeri za sebe i da se malo za sebe ovak uredim i izgledam si donekle hot i uspostavilo se da se više tipova meni upucavalo (oni skroz normalniji a i oni tipovi koje traže samo sex) i ljepili se za mene nego za sve ove druge koje su pokazale noge i grudi i sve što su mogle....mislim možda je negdje drugačije ali to se kod mene dešava najčešće pa sam po tome zaključila da tipovi kakvi god bili ne vole baš tako "gole" cure
lizaljka is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2012., 21:03   #44
Volim se ponekada obući atraktivno ali sa ukusom. Nisam od onih cura koje navuku minič, pre otvoreni top i neke sexy štikle. Volim mjeru i to jako. I mislim da cure koje se oblaće tako jako sexy, kao što si opisao, da su obićne fufe bez stila i karaktera. I zaista, ne možeš se osloniti na takve. Nisu ni nježne niti su drage, niti imaju šarma... Jednostavno znam jer sam to sto puta već analizirala i sveee mi je postalo jasno. A zašto samo sexy? Pa. to pitaj takve slićnima ili istima... Ja nisam jedna od njih... Volim se oblačiti u stilu MTV-a ali jako paziti da sve bude fino i lijepo, pa i takva "sexy" izdanja...
__________________
sHE´S brOKen
GirlConverse is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2012., 21:04   #45
Quote:
Psih kaže: Pogledaj post




Ovo isto odlično zvuči VonTesse! Super!!

(
Hvala hvala

__________________
Basically, I am a good, gentle person, but I'm attracted to mean personalities.
VonTeese is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2012., 21:12   #46
Psih, kakve ti to fejsbuk prijateljice imaš da se slikaju u grudnjacima? Ako mi je išta dno dna to je onda naslikavanje u wc-u u izazovnoj pozi, što jeftinijoj odjeći i napućenih usana. I gledam frajere koji skupljaju takve frendice i ono, pitam se, tko im je izvršio lobotomiju, jer inače nisu glupi. Vjerojatno samo nemaju ukusa. Još su mi jadnije one koje se obuku u markiranu odjeću i potroše brdo para da bi izgledale što jeftinije.

S druge strane, nemam ništa protiv seksi slika. Ali to je opet pitanje ukusa i sposobnosti procjene.
Tko ono reče da je Dita Von Teese seksi? Tu se slažem. Ona se može slikati i u grudnjaku da ne bude jeftina.

Ovdje fali slikovnog prikaza da bi utvrdili što je seksi, a što cheap.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2012., 21:13   #47
vidim ovdje su se počeli hvalit svojim odjevnim kombinacijama... di je modni mačak da to ocijeni
Odjeća ne čini čovjeka pa tako nisu ni sve cure koje se tako izazovno neukusno oblače droljice. mislim da su to samo cure željne pažnje i pogleda...a neke misle da će na taj način lakše privući kakvog dečka (pod tim ne mislim za seks), al privući će samo muške gladne seksa i ničeg drugog...
silenteyes is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2012., 21:13   #48
Quote:
Psih kaže: Pogledaj post
Pa ak me tak obučena otpeljaš na ispljuskaj me!!!

Odlična kombinacija really.. hmm morat ću te pratit sad malo hehe


kako to misliš pratiti?

trebam li se zabrinuti?

Quote:
Monica B. kaže: Pogledaj post
Btw, cool izbor hottie.
hvala

Zadnje uređivanje hottie_zg : 04.02.2012. at 21:32.
hottie_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2012., 21:14   #49
Budio iskreni većina ženske populacije se oblači pretjerano vulgarno uglavnom zbog pumpanja ega,ali ruku na srce većina muškaraca slini upravo za takvim ženama.Neće oni vjerovatno ništa pokušati,eventualno platiti piće,ali će buljiti cijelo večer,a i doma u krevetu će je se sjetiti
Znači vin vin situation...

Ne može se točno procjeniti po samom oblačenju ni inteligencij,ni seksualna glad,ni karakter,pa često ni financijski status.

Uglavnom se tu radi o običnim ženama,curama,koje su željne pogleda,ništa više.

Seks se danas dogovara preko neta,nema više pravih uleta vani na terenu ili ih ima puno manje.Mislim da je svima jasno zašto je tako.
__________________
rock and roll
Mila ženica is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2012., 21:28   #50
Quote:
Monica B. kaže: Pogledaj post
Dozvoli da sebe poznajem bolje od tvog dojma o meni putem foruma.
Ja nisam iznosio dojam o tebi uopće . Samo izjave :"da sam ja drugog spola ja bi tako i tako" nemaju baš smisla.
Kao da kažeš "da sam živjela u 14-tom stoljeću, ja bi tako i tako".
I masu muškaraca kaže da su žene da bi se ševili 24-7 samo jer mogu. Ali to baš nema nit smisla, nit veze sa poznavanjem sebe, zar ne.
Quote:
Monica B. kaže: Pogledaj post
Ne znam ko vam je dozvolio da dajete 'strucni dojam' o bilo kome na osnovu njenog izgleda.
A na Vi ćemo sad? Dobro, uvažavam. Nisam Vam rekao da je moj dojam stručan, nigdje. Ne znam zašto mi to imputirate.
E sad, tko se makar malo bavio sociologijom, psihologijom i sličnim nema problema vidjeti da ljudska ponašanja, ophođenje sa drugim ljudima, govor tijela i još koješta imaju određene pravilnosti i uzročno posljedične veze. Nekima nije očito i misle da su sva polja života posve nepovezana. Svakom svoje.

Quote:
Monica B. kaže: Pogledaj post
Procijeniti navike i uvjerenja na osnovu blic-dojma ? Ni blizu. Masa mojih poznanica i prijateljica se tokom sedmice odijevaju konzervativno, a vikendom 'let their hair down'. Bukvalno i u prenesenom smislu. A ti bi im procijenio navike i uvjerenja na osnovu jednog pogleda. Good luck.
Ja ni u jednom trenutku nisam govorio SAMO o garderobi. Naravno da se iz ljudskog ponašanja, kretanja i ostaloga naziru razne životne navike i vrijednosni sustavi.
Plastični i grubi primjeri:
Kada se vidi žestoko nabildanog tipa, nije problem ekstrapolirati da ide u teretanu makar 4-5 puta tjedno i da unosi veliku količinu proteina.
Kada se vidi doslovno anoreksičnu osobu, nije problem zaključiti da ima problem sa percepcijom vlastitog tijela i još koječega.
Kada se vidi tipa sa špic irokezom, 7 tetovaža i 3 pirsa te "punk lives" , nije problem zaključiti kakvu glazbu sluša, na kakva mjesta izlazi i da navečer vani ne pije čaj od metvice.
Iste stvari vrijede i na puno suptilnijim razlikama, samo što treba znati što tražiti. Kao što nekima vjerojatno prolazi ispod radara da Vaše prijateljice bitno različito se nose tjednom i vikendom, ali Vama ne.

Quote:
Monica B. kaže: Pogledaj post
Ni ovo nije tacno. Tacno je samo da se zene razlikuju medjusobno, i da postoji mnogo varijacija na temu izgled - moral, i ne moraju niti jednog trenutka biti u direktnoj korelaciji. Samo vi ste naivni, i mislite da nas lako citate, but that is not the case.
Naravno da postoji više varijacija. To ne znači da unutar tih varijacija ne postoje određene pravilnosti.
To što postoji 4 milijarde žena na planeti, ne znači da postoji 4 milijarde načina navlačenja ženskih čarapa.
Ne znam zašto ovo svesti na spol. Ja sam govorio o ljudima općenito kada su "čitanja" u pitanju.
Žao mi je ako to imate potrebu svesti na neki spolni rat i tko šta misli o drugom spolu
Da postoji doista 7 milijardi posve jedinstvenih ljudi, psihologija i sociologija ne bi mogle ni postojati.
Da se ogradim u startu u slučaju da iskrsne- ja nigdje nisam rekao da su žene slobodnijeg oblačenja i slobodnijeg morala i obratno.
Moj upis o korelaciji ponašanja i nošenja nije išao u tom smjeru.
Quote:
Monica B. kaže: Pogledaj post
S ovim se moram nevoljko sloziti.
Pa ako vam je bitnije ne slagat se s osobom nego slagat se sa izjavom, nemojte odgovarati.
__________________
A tout le monde
Apophis is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2012., 21:34   #51
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post

S druge strane, nemam ništa protiv seksi slika. Ali to je opet pitanje ukusa i sposobnosti procjene.
Tko ono reče da je Dita Von Teese seksi? Tu se slažem. Ona se može slikati i u grudnjaku da ne bude jeftina.

Ovdje fali slikovnog prikaza da bi utvrdili što je seksi, a što cheap.
Slažem se

To bih bila ja (rekla za Ditu mislim )

Da, Dita je sexy i elegantna, nikako vulgarna ...

Moj idol uz Ritu Hayworth i Veronicu Lake ( vidi sliku avatara ).... Verica je predivna
__________________
Basically, I am a good, gentle person, but I'm attracted to mean personalities.
VonTeese is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2012., 21:35   #52
Ne vidim zašto bi način oblačenja govorio išta o promiskuitetnosti, moralnosti i inteligenciji osobe koja to nosi?
Ne vidim problem u tome da se, kad idem vani, uvučem u nešto ultrakratko i ultrausko. Možda me gledaju i smatraju lakom curom, al nitko me nikad nije pokupio, odveo u sobu, stan, auto i ''imao me'' na jednu večer.
Uostalom, ja koja probdijem noć programirajući s naočalama na glavi i u bratovoj trenirci si nisam ni mrvicu više inteligentna tada nego u 15 centimetara potpetica, minjaku i korzetiću.

Jednostavno volim bit lijepa, volim se osjećat privlačno, i sebi i dečku i svima ostalima koji se nalaze oko mene u tom trenutku, ne vidim u čemu je tu problem?
__________________
Ljubav; To je glad neutaživa, plemenita, moćna i samoživa.
Never More is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2012., 21:36   #53
Quote:
Psih kaže: Pogledaj post
@ Kissica
Kiss kaj si ti tak ljuta na mene.. Ti bi me istukla još koliko vidim
Dakle...
Ja sam mislila da je poanta teme debatiranje šta je kome polugolo, erotično i kol'ko je način odijevanja uzročno-posljedično vezan uz nečiji karakter, ali vidim da je zapravo prikrivena poanta jedan neformalni sajam na kojem svaki cigo svoga konja hvali

S obzirom da sam očito omašila ceo fudbal, mislim da ću se lagano povuć iz ove teme
kiss me is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2012., 21:43   #54
Quote:
silenteyes kaže: Pogledaj post
vidim ovdje su se počeli hvalit svojim odjevnim kombinacijama... di je modni mačak da to ocijeni
Odjeća ne čini čovjeka pa tako nisu ni sve cure koje se tako izazovno neukusno oblače droljice. mislim da su to samo cure željne pažnje i pogleda...a neke misle da će na taj način lakše privući kakvog dečka (pod tim ne mislim za seks), al privući će samo muške gladne seksa i ničeg drugog...
Jaooo da nas modni mačak oblači sad bi izgledale ko raščupane kokoši s obzirom na njegov stil i (ne)ukus... vidi što je samo iz one pjevačice što pjeva u Colonii (Indira ako se ne varam) učinio ...freak show...a Šuputica jaoo

__________________
Basically, I am a good, gentle person, but I'm attracted to mean personalities.
VonTeese is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2012., 21:48   #55
Quote:
VonTeese kaže: Pogledaj post
vidi što je samo iz one pjevačice što pjeva u Colonii (Indira ako se ne varam) učinio ...freak show.


A ja se baš pitala što se toj ženi dogodilo. Ako već nije lijepa i seksi bar nije trebala toliki cirkus od sebe raditi.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2012., 21:52   #56
Što zaključiti? Odjeća ne čini čovjeka ali čini ženu?
__________________
A u puku zapadne cerkve, gde potiče štogod dobra i poštena, to prečesto dolazi samo odtuda, što on ne sluša i ne sledi popa. Da ovaj puk nebi bio poživinčen, on bi uz redke iznimke, u popu smatrao najpervoga svojega neprijatelja. U istinu, NAROD HERVATSKI IMA SVU SVOJU NESREĆU NAJVEĆMA POPOM PRIPISAT. - Dr. Ante Starčević - Otac Domovine
Marijan is online now  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2012., 21:53   #57
Talking

Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post


A ja se baš pitala što se toj ženi dogodilo. Ako već nije lijepa i seksi bar nije trebala toliki cirkus od sebe raditi.
Desio joj se Modni mačak

Na njezinu žalost

EDIT : @ Marijan .... ja sam čula jednu slovensku: "Obleka naredi človeka"
__________________
Basically, I am a good, gentle person, but I'm attracted to mean personalities.
VonTeese is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2012., 22:04   #58
Evo baš čitam ovu temu dok mi je facebook otvoren u drugom tabu, kad odjednom iskoči status jedne ženske: ''Ići u hlačama van ili ostat doma?? hmm, OSTAT DOMA!!! ;PP''

No opet, s druge strane ponašanje žene u svakoj odjevnoj kombinaciji je ono što može prosuditi o njenom 'karakteru'. Na prvi pogled, i bez prilike za ikakvu konverzaciju sa dotičnom mislim da se niti jednu ženu ne bi smjelo nazivati 'sveticom' kao niti 'droljom'.

Quote:
Marijan kaže: Pogledaj post
Što zaključiti? Odjeća ne čini čovjeka ali čini ženu?
upravo to
__________________
We have existence and it's all we share
Beelzebub* is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2012., 22:14   #59
Quote:
VonTeese kaže: Pogledaj post
EDIT : @ Marijan .... ja sam čula jednu slovensku: "Obleka naredi človeka"
Znam i ja jednu slovensku. "Tako mlada a već slovenka". Valjda se misli na to kako se obukla.
__________________
A u puku zapadne cerkve, gde potiče štogod dobra i poštena, to prečesto dolazi samo odtuda, što on ne sluša i ne sledi popa. Da ovaj puk nebi bio poživinčen, on bi uz redke iznimke, u popu smatrao najpervoga svojega neprijatelja. U istinu, NAROD HERVATSKI IMA SVU SVOJU NESREĆU NAJVEĆMA POPOM PRIPISAT. - Dr. Ante Starčević - Otac Domovine
Marijan is online now  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2012., 22:21   #60
Quote:
Marijan kaže: Pogledaj post
Znam i ja jednu slovensku. "Tako mlada a već slovenka". Valjda se misli na to kako se obukla.
Ne bi znala

__________________
Basically, I am a good, gentle person, but I'm attracted to mean personalities.
VonTeese is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:58.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger