Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.07.2004., 14:28   #1
Talking Mini-val

Vako....imam ravnu kosu za popizdit. Ono...ne moram se uopce cesljat, sama se slozi u ravninu nakon pranja i stoji, visi i ne mice.
Nikad se ne zaplete.
Ravna-ravna.
Dosadila mi je.
I tako...prija i ja nekidan na nekom partiju i upoznamo frajera koji je poznati frizer. I trkelj, trkelj s njim i ispitujemo ga sta da napravimo s kosom i on nama "Pa mini-val".
Mi smo ostali paf...., al onda nam je objasnio da je to neka nova vrsta mini-vala koji ne ostecuje kosu i ne budes frckav ko pudlica nego vise onako....surfer beach babe look....tousled. Onak sexy i cool.
I nish...sad idemo napravit obje mini-val u cetvrtak.
Konacno cu imat valovitu/frckavu kosu.
Sta vi mislite?
Ocu li se pokajat il vam dobro zvuci?
__________________
Travel & Fashion Blog
Kiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2004., 17:21   #2
ja radila 2 put minival...zadovoljstvo:
imam cvrstu i METLA ravnu kosu koja ak ju naviklas sa 3 kile pjene drzat ce ako, akooooo 1 sat!uzas!
prvi put sam bila kakti pudlica, one sitne kovrce ...lepo zgleda kad je frisko al kad spavas s tim pa ujutro se zbudis...baaa....previse brige stim a i kad pocne rast opet tvoja ravna zgleda nikak. drugi put sam dala tek tolko da mi bude valovito, onak nes vece frcke but ofkors, moja kosica to ne zeli...jedva da je nes primilo.
budi zadovoljna kosom koju imas...nemres nis promjenit.
mrkvich is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2004., 17:28   #3
Da...tako je i moja...ak je nafrckam na onaj curling tongs, drzi sat vremena i onda opet ravna ko da sam je peglom zviznula.
Ja sam imala mini val kad sam bila...kajjaznam 16,17. To mi je tetka radila i super je bilo....ko da imam afro. JUHU! Jedino nije bilo dobro kad je pocela rast moja ravnina, pa sam se morala onda sisat na skroz kratko.
Sad idem na taj valoviti pa cemo vidjet. On ce nam radit i njegov asistent...mislim...taj frizer s pocetka price.
Valjda ce bit OK.
On radi za catwalks i fashion shoots pa nas valjda nece iznakazit.
__________________
Travel & Fashion Blog
Kiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2004., 18:23   #4
cula sam za neki biljni koji ne ostecuje kosu i drzi krace nego onaj klasicni

Nisam imala nikad minival na kosi, suzdrzala se kad su se za firmanje sve cure ukovrcale kao ovce, onako na sitno

Ne mislim ga nikad ni stavljati. Ajd javi kak je ispalo, imas neku fotku kakve valove planiras napraviti?
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2004., 18:53   #5
Nemam pri ruci, a ne da mi se trazit....al onak...valovito.
__________________
Travel & Fashion Blog
Kiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2009., 08:33   #6
Quote:
Kiki kaže: Pogledaj post
Nemam pri ruci, a ne da mi se trazit....al onak...valovito.
bok curke, vidim da se o minivalu priča pa da vam ispričam svoje iskustvo. Nikad nisam bila zadovoljna minivalom kad god da sam ga dala jer sam uvijek izgledala ko ovca nakon toga, iako sam to jako dobro naglasila, da ne zelim tako izgledati. Jedino sto je dobro od minivala je da sam si stavljala vece viklere na posusenu kosu i onda sam drzala tako par sati. Kosa ispadne super. Budu vece lokne i one ostanu tako stajati do iduceg pranja kose, inace da nisam imala minival, čim bi izasla odmah van odmah bi se izravnala kosa.
danielle74 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2004., 03:06   #7
ako je spirala look pa onak rastegnuti onda je super-tak ja furam sad!
mislim na ovo:
http://grioo.com/images/rubriques/7/1962.jpg

Zadnje uređivanje AFRODITA69 : 18.07.2004. at 04:35.
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2004., 03:11   #8
a ja bi sve dala za ravnu kosu
__________________
ako sam veslo sisala nisam brod progutala
nivle is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2004., 20:47   #9
Kiki, ne bih ti savjetovala nikakve 'trajne' zahvate na kosi, ni biljne ni nikakve druge.

Imam kosu slichne kvalitete tvojoj i desetak sam se puta zajebala....frizura i kosa je prekrasna do sljedeceg jutra....a onda zlo i naopako - pola se toga izravna pa morash guzhvati pjenom i 'ozhivljavati' lokne, a da ne kazhem kako izgleda izrast tvoje ravne kose

Chak sam pokushala ponoviti nakon nekog vremena samo na izrastu, pa sam dobila 'prijelom' kojeg nikako nisam mogla prikriti

Najbolji rezultat je kad se napravi lagani 'mini-val' a poslije kosu sama frkash, fakat je poslushnije...ali nakon tri mjeseca dobijesh 15 cm spaljene kose.
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2004., 22:31   #10
Pa lagani i rade...onak valovito.
A tjeme ne frckaju tako da izgleda prirodno dok izrasta.
I kaze da je to neka nova procedura i da ne unistava.
Mislim, bilo kako bilo, sad imam appointment u cetvrtak pa eto....
__________________
Travel & Fashion Blog
Kiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2004., 22:49   #11
jpj, kiki uvijek su ti to neke nove procedure...
al radi što hoćeš, tvoja kosa, tvoja glava
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2004., 23:47   #12
to su i meni rekli sad kad sam prije 2 mj radila opet, kao one laganije frcke jel i kao biljni minival.....jes jes jes ofkors, biljni...lazovi jedni!
nikad vise, obozavam i luda sam za kovrcavom kosom al cini se da mi nije sudjeno tako da se moram zadovoljiti ravnom.
jos jedna glupost koju sam napravila (bez smjeha molim ) je ta da sam si obrijala aparatom jedan pramen u nadi da ce mi rast kovrcava kao sto je narasla frendici koja je imala ravnu i osisala se i sad je ko pudla i mom bratu koj ima racnu al mu raste mlada i rudlava....a jesam bedasta...meni raste i dalje ravna, cvrsta i neposlusna!!!
mrkvich is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2004., 00:03   #13
Hmmm...a sta je tebi bilo s tim biljnim mini-valom?
Mislim, sta nije valjalo?
__________________
Travel & Fashion Blog
Kiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2004., 00:29   #14
jako slabo mi se primio...inace imam jako cvrstu kosu, mozda je to razlog, n eznam, ne razumijem se. uglavnom,ne preporucam bilo kakav minival....iako sam ih 2 imala, jednostavno previse patim za kovrcama...oce se ko mjenjat?!
mrkvich is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2004., 00:54   #15
imam valovitu kosu i dva puta sam imala minival kao da budu ljepse kovrce
imaa sam taj neki biljni blabla, da mi je ostetio kosu - je ali nije bilo nesto strasno i ocajno...
prvi put sam imala puno sitnije kovrce nego drugi put jer mi je na drukciji nacin slagala one papilote...
izgleda ocajno odmah nakon "Zahvata" ali cim jednom operes bude ljepse tako da ne brini ako bude
kovrce se odrzavaju tako da ujutro malo smocis kosu i nemas bas previse brige...
a sad kako to ide na ravnu ravnu kosu - nemam pojma
javi sta odlucis i kako ispadne
hana is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2004., 02:04   #16
Ok...hvala svima. Vidili bumo u cetvrtak kak ce to sve skupa izgledat.
Ja se nadam OK.
A ako ne...sta me briga...izrasti ce, jel tako?
__________________
Travel & Fashion Blog
Kiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2004., 13:24   #17
Quote:
Kiki kaže:
Ok...hvala svima. Vidili bumo u cetvrtak kak ce to sve skupa izgledat.
Ja se nadam OK.
A ako ne...sta me briga...izrasti ce, jel tako?
Samo hrabro
Uvijek se mozes osisat...

To ja hocu reci da se pridruzujem onima skepticnima u vezi
minivala... Jos nisam vidjela dobar...
Il je kosa pretanka, pa vise dvije unistene lokne, ili je preravna
pa je za 2 tjedna, cim malo izraste, jao i pomagaj.
Ja nemam oblik lica za minival, nekak je lagano srcoliko pa
izgledam ko ovca... blagoteleci... Imala dvaput prije 16-e godine (blazene osamdesete i njihova moda) i nikad vise

P.S. Djis, sve postove moram uredjivat jer nijedan smajlic iz prve
ne proradi...
Zmijica is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2004., 13:50   #18
Bas bi volila vidit kako ce ti pristajat...stavi sliku.

da,uvijek se mozes osisat,a ako ti se ne svida kratka kosa onda mozes staviti umetke....bas je kul ovo doba u kojem zivimo
croft is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2004., 17:05   #19
Quote:
croft kaže:
....bas je kul ovo doba u kojem zivimo
pogotovo kad imas para
mrkvich is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2004., 04:38   #20
meni su radili spiralni minival..trebali su ispast oni federi kaj mozes rastegnut..ispao je qurac. imala sam super ljepu kosu do dupeta a nakon minivala postala je razvlacljiva ko guma..odvratno nekaj mislila sam da cu bez kose ostat majke mi. onda se nakon dva tjedna posusila i zgledala sam ko pudlica..covjece kosa mi je bila 15 cm u zrak i oko glave...onda nakon tri mjeseca mi je izrasla pa je do recimo obrva bila prikeljena uz glavu a ostatak je strsao okolo na okolo i nicim a ono bas nicim nisam mogla ukrotit to kaj vec mi je ostalo od kose..onda sam se osisala na duljinu koja mi je izrasla i tulila narednih mjeseci sto sam si napravila to sto jesam iz kose. btw: nikad vise pa ni nakon 6 godina sto je proslo od tog minivala mi nije izrasla kosa kakvu sam imala, imam je duplo manje i stanjila se.
sad ju frkam na uvijace jer kad ju operem samo i posusim zgleda katastrofalno bas zato sto sam tim minivalom izgubila pol kose.
..ali tebi se vjerojatno nece desiti sto i meni pa javi molim te kakav je taj novi minival!
Blind is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:32.