Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Dekorativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.04.2009., 08:28   #1201
cure koje imate givenchy prizmu u prahu koje nijanse imate, nikak da se odlučim, nekak su mi čudne. ja sam inače neutralni do žućkasti podton, dosta svijetla. koju bi mi preporučile?
slatkish is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 11:06   #1202
Dandy beige,definitivno.98% ce ti odgovarati
Živkitis is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 11:51   #1203
Quote:
Živkitis kaže: Pogledaj post
Dandy beige,definitivno.98% ce ti odgovarati
hvala ti
slatkish is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2009., 18:07   #1204
Dandy beige i ja koristim, ali ta nijansa je LE. Ne znam da li je jos uvek ima u prodaji.
Koristim i 01 Light pastel. U pitanju je svetla nijansa sa sitnim iluminirajucim cesticama
atina27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2009., 13:44   #1205
Quote:
Živkitis kaže: Pogledaj post
Dandy beige,definitivno.98% ce ti odgovarati
Taman sam i ja to mislila napisati.


Možda i Delicate Beige, ali nisam sigurna da je ima kod nas
__________________
...black lipstick stains her glass of red wine...
Skura is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2009., 13:49   #1206
Quote:
atina27 kaže: Pogledaj post
Dandy beige i ja koristim, ali ta nijansa je LE. Ne znam da li je jos uvek ima u prodaji.
Koristim i 01 Light pastel. U pitanju je svetla nijansa sa sitnim iluminirajucim cesticama
A imaju li cestice u dandy beige?

Ja imam rose fresh ali bih jos jednu kupila malo svjetliju.
__________________
Il faut sourire pour être belle!
Mikany is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2009., 21:04   #1207
Quote:
Mikany kaže: Pogledaj post
A imaju li cestice u dandy beige?

Ja imam rose fresh ali bih jos jednu kupila malo svjetliju.
Dandy beige je vise mat, ali stvarno licu daje neki lep finish
Obavezno ga probaj, ja sam odusevljena ovim puderom
atina27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2009., 21:48   #1208
mat

trazim preporuku za puder koji matira jako dobro a da ima nijansu transluced tj kao bez boje jel
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2009., 08:26   #1209
Quote:
Lilit kaže: Pogledaj post
trazim preporuku za puder koji matira jako dobro a da ima nijansu transluced tj kao bez boje jel
avene mozaik transparent
__________________
What screws us up the most in life is the picture in our head of how it is supposed to be.
BlackC is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2009., 13:21   #1210
Quote:
Lilit kaže: Pogledaj post
trazim preporuku za puder koji matira jako dobro a da ima nijansu transluced tj kao bez boje jel
lancaster ima jedan puder u kamenu koji je prilagodljiv,paše svim nijansama,za matiranje
jasmine is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2009., 19:50   #1211
Quote:
jasmine kaže: Pogledaj post
lancaster ima jedan puder u kamenu koji je prilagodljiv,paše svim nijansama,za matiranje
Ja imam Lancaster puder AquaMatt, on je potpuno bezbojan, blago kremast i sluzi upravao za matiranje u toku dana, ili kao podloga za puder
atina27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2009., 09:50   #1212
Ja prodajem translucent puder u prahu MaxFactor...3 puta proban .....
leek is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2009., 11:16   #1213
Quote:
atina27 kaže: Pogledaj post
Ja imam Lancaster puder AquaMatt, on je potpuno bezbojan, blago kremast i sluzi upravao za matiranje u toku dana, ili kao podloga za puder
kremast? onda to nije u prahu ili?
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2009., 19:55   #1214
Quote:
Lilit kaže: Pogledaj post
kremast? onda to nije u prahu ili?
Pa bas je blago kremast, ali odlicno matira i lepo izgleda preko pudera
atina27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2009., 20:13   #1215
Quote:
Lilit kaže: Pogledaj post
kremast? onda to nije u prahu ili?
ma nije onak kremasto kremast,kad ga dodirneš trvrd je ali kad počneš raditi po njemu onda se nekako pretvori u neku mekšu masu,isti je tako i collistarom za matiranje,u žutoj kutijici za masnu kožu s tim da je on u nijansama a razlika u cijeni je mala.
jasmine is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2009., 22:25   #1216
Danas mi je žena u parfumeriji rekla da prestaju proizvodit Estee Lauder Aero matte puder u kamenu, ja ću poludit!! To je već negdje 10. stvar s kojom sam bila jako zadovoljna i onda prestanu proizvodit!
ines83 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2009., 23:51   #1217
lancaster - jel to ovaj?

nemogu nac ni jedan koji se zove aquamatt a ovaj se zove nesto aqua and shine nesto bla...
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2009., 18:11   #1218
ovu givenchy prizmu šta svi hvalite jel ona podobna za masniju kožu s nepravilnostima...ili možda clinique blended face...ili možda la prairie...joooj...nikako se odlučit...
Kalliste is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2009., 14:08   #1219
U totalnim sam mukama jer jednostavno ne znam koji puder u kamenu da si uzmem za ovo ljeto Naime, preko ljeta po danu nema šanse da nosim tekući puder, samo puder u kamenu mogu istrpit na licu...

Želim puder koji će matirati pretjerani sjaj i koji neće skliznuti s lica nakon 20 minuta na suncu

do sada sam dva ljeta za redom imala Clinique Stay Matte i ok mi je bio, al ništa spektakularno pa bi voljela probat neki drugi

ovu zimu sam koristila Clinique Almost Powder i to mi je savršen puder u kamenu, samo on ne matira u onoj mjeri koja mi je ljeti po ovim vrućinama potrebna pa to odpada

mislila sam možda shiseido sun protection compact foundation, no kod nas su dostupne samo nijanse 40 i 60, od kojih mi je prva ljeti svijetla, a druga ipak pretamna, a na netu 50 koji bi meni bio ok (bar pretpostavljam) nema nigdje naručiti

kakvi su MAC puderi u kamenu? ima li tu neki na koji bi trebala obratit pozornost? al opet, sve i da ima, nemam pojma kako ću na slijepo pogodit nijansu

il možda da si uzmem neki u prahu??? izbjegavam ih jer su mi nepraktični za korištenje, al ako postoji neki koji je dobar po pitanju matiranja i solidno prekriva možda i to ne bi bila loša varijanta kakav je ovaj novi dior nude u prahu po pitanju prekrivanja i matiranja???
__________________
*.*.* Let's go to sleep in Paris, wake up in Tokyo... *.*.*
anything but angel is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2009., 16:09   #1220
Quote:
Lilit kaže: Pogledaj post
lancaster - jel to ovaj?
To je ovaj

atina27 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:04.