Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Sapunice

Sapunice meksičke, španjolske, američke, hrvatske - nije važno, gledamo ih sve, ma što god drugi rekli o tome

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.11.2011., 16:52   #141
Sebastián Rulli
William Levy
Valentino Lanús
Eduardo Yáñez
Fernando Colungo
Benjamin Vladić is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2011., 16:53   #142
Rulli bi bio idealan za Silviju.

S Čungom i Yanjezom nema kemije, a Levy i Lanus mi malo prebalavo djeluju kraj nje.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2011., 17:02   #143


Silvia, Sebastian i Rulli se "našli" na Latin Grammyu. Silvia y Sebastian kao prezentori a Cristian s Lucero kao voditelj.
Ovako ih je zanimljivo vidjeti i ne mogu se odlučiti s kojim bi bila ljepši par
Možda ipak i dalje navijam za Rulija..jer sam ga dosad gledala a ovoga nikada
__________________
nije more toliko veliko ni duboko da u njega stanu sve uspomene na tebe
Nata-SilvaFan is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2011., 18:27   #144
Sudeći po ovoj slici, ali Morenovom komentaru na twitteru ne bi me čudilo da je ekipu seriju čine Rulli, Silvia i De la Fuente.
To bi značilo da je Rene ispao, a Rulli bi bio Silvijin suprug.
TheLaki12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2011., 23:14   #145
Ma Rulliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii samo njega želim sada gledati sa njom.
Ma bili bi odličan parr, neznam zašto sada toliko razvlačenja sa tim. I onako će na kraju odabrati njih dvoje. Oboje su mi odlični glumci!
__________________
"Na putovanje na koje bi najviše volio otici. Bilo bi putovanje s tobom, da mi pokazes. Ono naljepše što imaš. Svoju dušu" (Rogelio) LQNPA <3
Matilde is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2011., 23:19   #146
Quote:
Matilde kaže: Pogledaj post
Ma bili bi odličan parr, neznam zašto sada toliko razvlačenja sa tim. I onako će na kraju odabrati njih dvoje. Oboje su mi odlični glumci!
potpis
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=vQqUKhZeRbc
plavusaxxxxxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2011., 14:32   #147
Grabará Silvia Navarro su nueva telenovela en enero

Quote:
Ya es casi un hecho que Silvia Navarro protagonice la nueva historia de Carlos Moreno, en la que aún no tiene galán


Silvia Navarro descansará lo que resta del año y en enero comienza a grabar telenovela.

"Con Carlos Moreno, pero hasta que no esté cerrado, cerrado, porque no me dejan. Está para principios de enero, nada más falta que termine mi manager de hablar con ellos, que no han hablado, y yo estaré encantada de trabajar ahí", comentó la actriz,

Sobre el protagonista, aunque existan rumores sobre Sebastián Rulli, Silvia aún no está informada.

"No, creo que todavía no se sabe, créeme que la más ansiosa soy yo, me encantaría saberlo", aseguró.

Este proyecto trunca sus planes y sus sueños de trabajar por ahora en España.

"¡Sí, caray!, necesitaba quedarme tres meses y si empiezo la novela, digo, mi compromiso ahorita está con Carlos, no voy a poder", explicó.

Esta guapa actriz también ha sido tentada por una revista para caballeros de posar desnuda.

"¡Sí, claro, ay sí, sí claro!, pues ahorita no, pero como siempre digo, no voy a decir nunca porque termino haciéndolo, no sé, no creo", concluyó.
__________________
https://getyarn.io/yarn-clip/d8aa835d-25e3-495a-bfb7-b4735fbae094
mlac13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2011., 22:05   #148
Flor de Saracho dio elenca. Sad me baš zanima hoće li biti u dobrim odnosima sa Silvicom kao u CME ili će igrati negativku?
__________________
nije more toliko veliko ni duboko da u njega stanu sve uspomene na tebe
Nata-SilvaFan is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2011., 22:12   #149
Flor Drago mi je što će i ona glumiti, simpatična mi je ta glumica još od MDA. I nadam se da bude pozitivku igrala, u negativnoj ulozi se previše prenemaže
iPodtouch is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2011., 22:20   #150
Slažem se. Ja sam je malo vidjela u Juro que te amo i nisam je mogla očima gledati..i imala sam jako negativno mišljenje o njoj kad sam čula da ulazi kao zamjena u CME..ali tamo me "kupila" i potpuno sam promjenila mišljenje o njoj. Sad mi je draga
__________________
nije more toliko veliko ni duboko da u njega stanu sve uspomene na tebe
Nata-SilvaFan is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2011., 22:44   #151
Da, previše je iritantna bila u JQTA, baš kako si i rekla, nisi je očima mogao gledati koliko ga je preglumljavala. Mislim da bi se mogla natjecati sa Sharon iz naše drage Zamke
Kao pozitivka je slatka i čini se dosta iskrenom, takve joj uloge idu
iPodtouch is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2011., 01:02   #152
Aaa, Flor baš mi je drago simpa mi je ona
__________________
*"Hombres van y hombres vienen,pero las amigas de verdad siempre quedan!"#Jimena#Pasion❤/❤#Irene&Alonso❤#DQTQTQ❤*/"Antes que LA SOMBRA DE nuestro PASADO intente cambiar el destino y separarnos,créeme que estaré a tu lado..."
sweet ivi is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2011., 15:16   #153
I meni je veoma drago za Flor i da bude pozitivka.
Ameella is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2011., 20:58   #154
....luda Mariela...? Ajme što mi je u prvim epizodama dok sam kao gledala JQTA popila krv...pa to je...
__________________
♥ ...Što te više volim, znam, ja sve više propadam...
Idi ti...kad ne mogu ja, nemam snage; slaba sam... ♫♫ ♥
Duhizproslosti is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2011., 22:01   #155
Quote:
Duhizproslosti kaže: Pogledaj post
....luda Mariela...? Ajme što mi je u prvim epizodama dok sam kao gledala JQTA popila krv...pa to je...
Meni jedan od najiritantnijih likova ikada
iPodtouch is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2011., 22:40   #156
Quote:
iPodtouch kaže: Pogledaj post
Meni jedan od najiritantnijih likova ikada
...pa no... Ajde bar se netko slaže sa mnom...
__________________
♥ ...Što te više volim, znam, ja sve više propadam...
Idi ti...kad ne mogu ja, nemam snage; slaba sam... ♫♫ ♥
Duhizproslosti is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2011., 20:19   #157
Christian de la Fuente protagonista serije
Quote:
La nueva versión de "De Pura Sangre" que prepara el productor Carlos Moreno ya tiene a uno de sus galanes confirmados. Se trata del chileno Christian de la Fuente, a quien vimos en el año 2009 protagonizar "Corazón Salvaje" junto a Aracely Arámbula y Eduardo Yáñez. En "Lidia de amor" , título que hasta la fecha tiene esta nueva producción, el actor compartirá créditos con Silvia Navarro, César Évora y Leticia Calderón, quienes ya están confirmados como parte del elenco.
La noticia fue confirmada por el periodista Juan José Origel a través de su columna "Vida y Milagros".
Las grabaciones de la telenovela comenzarán a principios del próximo año y entrará al aire una vez que finalice "La que no podía amar".
Rekao sam vam ...
TheLaki12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2011., 22:31   #158
Nisam nikad gledao De La Fuentea tako da nemam pojma kakav je glumac Ali u svakom slučaju, drago mi je da nije Rulli ulovio protagonico, ne vidim ga sa Silavčem nikako
iPodtouch is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2011., 23:17   #159
Pa moram priznati da mi je de la Fuente zgođušan hehe

Mogli bi on i Silvač funkcionirati baš me zanima
__________________
*"Hombres van y hombres vienen,pero las amigas de verdad siempre quedan!"#Jimena#Pasion❤/❤#Irene&Alonso❤#DQTQTQ❤*/"Antes que LA SOMBRA DE nuestro PASADO intente cambiar el destino y separarnos,créeme que estaré a tu lado..."
sweet ivi is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2011., 01:04   #160
Drago mi je. Ja ga vidjela ono malo što je glumio u Fuego en la sangre. Zgodan mi je svakako. Možda će biti bolje kompatibilan uz Silviju koja je onako živa, bojim se da Rulli bi bio uz nju jaaako mlak, kod njega mi uvijek to fali, ta neka doza žara u glumi, nekako mi je prazan, ne dotiču me ti njegovi likovi
cielo1 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:05.