Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.08.2008., 18:47   #41
tko? ja?
bash me boli dupe... ne bi ih nikad mijenjala... moje su i nitko mi ih ne može otet
oblak is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2008., 18:50   #42
Quote:
raw kaže: Pogledaj post
je, sise rastu kad muški u njih gledaju
A tek kad ih diraju

Zato kraj kreveta imam karijolu - da ih nakon seksa mogu vozit do wc-a
miss_marple is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2008., 18:51   #43
Quote:
oblak kaže: Pogledaj post
tko? ja?
bash me boli dupe... ne bi ih nikad mijenjala... moje su i nitko mi ih ne može otet
upravo tako...sve da se trudi iz petnih žila
miss_marple is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2008., 18:53   #44
pa šta? kažu da su male sise praktičnije...
__________________
Bolje žaliti za učinjenim nego za neučinjenim
Valentish is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2008., 18:53   #45
Quote:
Endimion17 kaže: Pogledaj post
Krenuo sam pisati i slučajno zatvorio prozor.
Dalje. Zašto svi govorite sise? Ima li na ovom forumu itko tko kaže grudi, prsa ili lijepo dalmatinski cice?
Kad čujem riječ sise, sjetim se onih vrećica na ženama središnje Afrike i Južne Amerike koje zapravo imaju vrećice. Rodile 30-40 puta, još se poneko dijete drži zubima i ne pušta. Mogu ih smotati i uhvatiti štipaljkom. Estetska i privlačna esencija grudi je izgubljena. It is ruined. Beyond repair.
I sjetim se organa za laktaciju kuja. Sise, sisanje, sisavci.

Kad naprotiv, čujem "cice", kao što pravi Dalmatinci kažu, sjetim se grudi talijanskih čednih djevojki u bijelim haljinama, u filmovima o životu civila u jeku Drugog svjetskog rata. Seks u šupi gdje se suši roba. Netko je nabija odozada, ona stenje, a cice joj vibriraju u ritmu.
"Fotti me! Santo cazzo! Madonna mia!"
-"Fammi un bocchino, te lo tronco nel culo, battona, ah!"
"Si! Leccami la mia figa, bastardo!"
-"Ti metto il cazzo in culo e te lo faccio uscire dalla bocca!"


U pozadini se čuje lupetanje lonaca za ručak i susjede koje se deru s prozora. Neko nesretno dijete uvijek viri kroz rupu ili prozor...

One word. Cice.
Konačno netko pametan

Nekada smo svi govorili "cice" ja sam purgerica i bila sam ubijeđena da je to Zagorski izraz
Uostalom uopće nije važno čiji je izraz, naš hrvatski je, za razliku od "sise" koja se u ljudskom rodu pojavila tek nakon rata... svatko sa mrvicom mozga može bez puno napora shvatiti odakle....

Ja bih samo voljela znati kako vratiti naše stare, simpatične izraze u svakodnevni govor...
GricGric is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2008., 19:00   #46
meni je lip naziv dojka
Vrag_u_snjegu is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2008., 19:00   #47
cicavci cicaju cice
oblak is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2008., 19:01   #48
Uh, ja sam kroz srednju bila ravna kao daska, i onda pred kraj 4. i na prvoj godini faxa narasle, a ja taman razvila smisao za humor. I nisu sad nesto extra velike, ali ja se jos zafrkavam na racun njihove velicine, super mi je cinjenica da ne moram nositi grudnjak i da nikad nece visiti, a budimo realni puno je vise sexy (barem to moji frendovi tvrde) vidjeti curu bez grudnjaka sa malim grudima koje prposno stoje i poskakuju dok hodas, nego objesenu cetvorku, koja udaara u koljena. Nedaj se, bit ce bolje, uvijek mozes na plasticnu
__________________
nisam nepismena , ali tipfeleri su mi zaista zastitni znak, a provjerim post prije slanja, ah i ne skuzim...yeah,me
Phrynia is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2008., 19:02   #49
Quote:
Endimion17 kaže: Pogledaj post
Krenuo sam pisati i slučajno zatvorio prozor.

Ne bi mi smetalo da mi cura ima male. Jest, ako su malo veće, to je bonus, ali ako ih nema, neću žaliti i neće mi biti nedostatak/manjak. Stanje je takvo da ako "u društvu" kažeš da ti velike ne trebaju, svi krenu "buuuuuuuuu!" a zapravo ima dosta ljudi kojima to ne smeta.

Dalje. Zašto svi govorite sise? Ima li na ovom forumu itko tko kaže grudi, prsa ili lijepo dalmatinski cice?
Kad čujem riječ sise, sjetim se onih vrećica na ženama središnje Afrike i Južne Amerike koje zapravo imaju vrećice. Rodile 30-40 puta, još se poneko dijete drži zubima i ne pušta. Mogu ih smotati i uhvatiti štipaljkom. Estetska i privlačna esencija grudi je izgubljena. It is ruined. Beyond repair.
I sjetim se organa za laktaciju kuja. Sise, sisanje, sisavci.

Kad naprotiv, čujem "cice", kao što pravi Dalmatinci kažu, sjetim se grudi talijanskih čednih djevojki u bijelim haljinama, u filmovima o životu civila u jeku Drugog svjetskog rata. Seks u šupi gdje se suši roba. Netko je nabija odozada, ona stenje, a cice joj vibriraju u ritmu.
"Fotti me! Santo cazzo! Madonna mia!"
-"Fammi un bocchino, te lo tronco nel culo, battona, ah!"
"Si! Leccami la mia figa, bastardo!"
-"Ti metto il cazzo in culo e te lo faccio uscire dalla bocca!"


U pozadini se čuje lupetanje lonaca za ručak i susjede koje se deru s prozora. Neko nesretno dijete uvijek viri kroz rupu ili prozor...



One word. Cice.
ja ih volim zvati grudi, no čini mi se da me nitko neće razumijeti
__________________
Bolje žaliti za učinjenim nego za neučinjenim
Valentish is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2008., 19:02   #50
Quote:
GricGric kaže: Pogledaj post
Konačno netko pametan

Nekada smo svi govorili "cice" ja sam purgerica i bila sam ubijeđena da je to Zagorski izraz
Uostalom uopće nije važno čiji je izraz, naš hrvatski je, za razliku od "sise" koja se u ljudskom rodu pojavila tek nakon rata... svatko sa mrvicom mozga može bez puno napora shvatiti odakle....

Ja bih samo voljela znati kako vratiti naše stare, simpatične izraze u svakodnevni govor...
Zagrepčani su govorili "cice"?


Quote:
valentinea kaže: Pogledaj post
ja ih volim zvati grudi, no čini mi se da me nitko neće razumijeti
Vjerujem da masu ljudi zapravo govori izraze koje ne shvaćaju svojima, samo da ne odskaču. Ja kažem cice i ponosan sam na to. Budi i ti na grudi.
(kad čujem tu riječ, sjetim se seksa s čednim damama iz starih hrvatskih romana... zlatarovo zlato i tako to.)
__________________
.
Endimion17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2008., 19:07   #51
''Tvoje su dvije dojke kao dva laneta, blizanca košutina, što pasu među ljiljanima.''
''Stas je tvoj kao palma, grudi su tvoje grozdovi. 9Rekoh: popet ću se na palmu da dohvatim vrške njezine, a grudi će tvoje biti kao grozdovi na lozi, miris daha tvoga kao jabuke.''

možete ih i tako zvati
oblak is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2008., 19:20   #52
Quote:
Endimion17 kaže: Pogledaj post
Zagrepčani su govorili "cice"?

I zagrepčani, i zagorci, i podravci... baka mi je moslavka, i tamo se tako pričalo....
GricGric is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2008., 19:26   #53
Quote:
Endimion17 kaže: Pogledaj post
Zagrepčani su govorili "cice"?



Vjerujem da masu ljudi zapravo govori izraze koje ne shvaćaju svojima, samo da ne odskaču. Ja kažem cice i ponosan sam na to. Budi i ti na grudi.
(kad čujem tu riječ, sjetim se seksa s čednim damama iz starih hrvatskih romana... zlatarovo zlato i tako to.)
ajde, ajde....istina je da se ljudi samo žele uklopiti, no navikneš se nekako, makar mi je riječ grudi tako...zvuči opojno, krasno i lijepo, ne znam zašto ju ne rabe? ipak je više napaljujuća od sisa...a cice me podsjećaju na majčine, tak da...
__________________
Bolje žaliti za učinjenim nego za neučinjenim
Valentish is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2008., 19:27   #54
i ja imam mikro sise.
kad narastem velika ko Morti,imat ću dvojku.
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2008., 19:31   #55
mislim da si se sa 19 već trebala pomiriti s tim da imaš male sise
malady is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2008., 19:31   #56
živjele mikro sise!!! pardon... cice xD
oblak is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2008., 19:34   #57
Quote:
malady kaže: Pogledaj post
mislim da si se sa 19 već trebala pomiriti s tim da imaš male sise



ne treba se nikad pomirit sa sudbinom


gdje ima volje ima i nacina
Vrag_u_snjegu is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2008., 19:38   #58
lijepe su mi male cice
praktične su
i manje vise kad ostariš
ja imam trojku/četvorku
Mona* is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2008., 19:40   #59
Meni su kod cura male sise super, nisu mi napete cure sa velikim sisama.



P.S. Nadam se da ovaj topic nije otvoren samo za girls...
Cro@tia is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2008., 19:44   #60
Počele su mi rasti sa 12, do 14 narasle do dvojke, pa dvije godine nisu rasle nakon čega su narasle do četvorke. Mislim da su prestale rasti kad sam imala 17

Quote:
Phrynia kaže: Pogledaj post
... budimo realni puno je vise sexy (barem to moji frendovi tvrde) vidjeti curu bez grudnjaka sa malim grudima koje prposno stoje i poskakuju dok hodas, nego objesenu cetvorku, koja udaara u koljena. ...
Četvorka nije uvijek obješena... Imam četvorku, nije obješeno...

Ali dobra strana malih grudi je to što ne bole
Loa Leana is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:49.