Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.04.2016., 14:43   #1621
Quote:
nećeš me jahati kaže: Pogledaj post
Pravi muskarac moze upasti i na pogrebu i na hitnoj pomoci, biti ce dobrodosao.
Pravi muskarac najbolje zna sto cini pravog muskarca
stupidisam is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2016., 14:44   #1622
Quote:
nećeš me jahati kaže: Pogledaj post
Pravi muskarac moze upasti i na pogrebu i na hitnoj pomoci, biti ce dobrodosao.
na pogrebu jedino razmišljam o tome da se ne zgazim od smijeha, kad to izvježbam možda ću biti spreman i uletavati al da sam primijetio neke ušminkane ženskice solidnog stila koje mi nešto briju reda radi vjeruj mi da jesam, bez obzira što su bile metar od pokojnika
Zalizani is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2016., 14:50   #1623
Quote:
venera_veritas kaže: Pogledaj post
Ma kad mozes prici psu bez brnjice pa sto ne bi mogla muskarcu.

Rijetko grizu, a najcesce su tako slatki😃
Ne sviđa mi se to nimalo. Hvala lepa. Nije da nisam probala..
iluzijaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2016., 14:59   #1624
Quote:
iluzijaa kaže: Pogledaj post
Ne sviđa mi se to nimalo. Hvala lepa. Nije da nisam probala..
želiš reći da si bila solidno sređena i ugodnog glasa a da su se oni prihvatili igre visokog nosa?

igru visokog nosa bih zaigrao jedino da ženska ima one žgance od frizure i smrdi po travi, s bojama Boba Marleya odnosno neradništva
Zalizani is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2016., 15:00   #1625
Quote:
venera_veritas kaže: Pogledaj post
Na hitnoj mi je dobrodosao ak upada, samo ako je doktor.

A kad umrem, ne zanimaju me pogrebnici, tad cu se palit na andele.😄
Fatalni pacijent za kojeg se bore 4 sestre anđelice na odjelu rinologije. Nakon vidjenih prizora nije mu trebala anestezija.

"Hej mala, oboje smo ocito zivlji od pokopane, idemo tome nazdraviti nasamo"
nećeš me jahati is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2016., 15:09   #1626
Quote:
Zalizani kaže: Pogledaj post
na pogrebu jedino razmišljam o tome da se ne zgazim od smijeha, kad to izvježbam možda ću biti spreman i uletavati al da sam primijetio neke ušminkane ženskice solidnog stila koje mi nešto briju reda radi vjeruj mi da jesam, bez obzira što su bile metar od pokojnika
U kojem je ono hororu bila scena gdje su strasti zavrele seksom u mrtvacnici, mlada je jahala leša, na njihovu žalost bio je tu i jedan živi.

Bila bi napeta scena da jedna dobra dođu u minici, dekolteu i golog trbuha na pogreb. Dizali bi se kurčevi iz lijesova.
nećeš me jahati is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2016., 15:16   #1627
bojim se da taj san neću doživjeti, da neka bude ono što stvarno jest čak i pred pokojnikom, ta me ne bi zavela nogama, sisama i golim trbuhom nego stavom
Zalizani is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2016., 15:24   #1628
Quote:
iluzijaa kaže: Pogledaj post
Ne sviđa mi se to nimalo. Hvala lepa. Nije da nisam probala..
Pitam se kakve su to bile njihove reakcije
nećeš me jahati is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2016., 15:31   #1629
Quote:
Zalizani kaže: Pogledaj post
bojim se da taj san neću doživjeti, da neka bude ono što stvarno jest čak i pred pokojnikom, ta me ne bi zavela nogama, sisama i golim trbuhom nego stavom
Pred pokojnikom i odboru za oproštaj. Majka pokojne bi ju pokusala rasporiti panđžama.
nećeš me jahati is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2016., 17:47   #1630
Moj djed je bio pravi muskarac, u doba kada su se tako odgajali isti, a baba je prava zena, oboje su "pravi" nakon 56 godina braka
It takes two.
Genscher is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2016., 07:27   #1631
Kronično ih fali ali ih ima, evo u firmi ima muškarac koji je oženjen, koji sa toliko ljubavi i žara priča o svojoj ženi, ne usiljeno već se vidi da je iskren u svakoj svojoj riječi, ponaša se kao džentlmen, uvijek pusti žensku osobu kad ulazi u prostor, svaku kolegicu poštuje i ne koketira, ...kao izađe iz prostorije uvijek neka kaže, ajme da je bar moj takav, još postoje, blago se njegovoj ženi i takvih izjava, jednostavno je ostavio dojam na svaku.
Kad mu dođe žena, on joj rukama obuhvati lice i sočno je poljubi , ma milina ih je gledati koliko se volu i poštuju.
Imamo par koketuša u firmi, nabacuju mu se, ali ih ufino skine s kičme.
Ne znam zasto je došlo do toga da su takvi muškarci rijetki, radi se samo o pristojnim, kreposnim muškarcima koji držu do sebe i svoje supruge.
Splicanka123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2016., 07:42   #1632
Quote:
Splicanka123 kaže: Pogledaj post
Kronično ih fali ali ih ima, evo u firmi ima muškarac koji je oženjen, koji sa toliko ljubavi i žara priča o svojoj ženi, ne usiljeno već se vidi da je iskren u svakoj svojoj riječi, ponaša se kao džentlmen, uvijek pusti žensku osobu kad ulazi u prostor, svaku kolegicu poštuje i ne koketira, ...kao izađe iz prostorije uvijek neka kaže, ajme da je bar moj takav, još postoje, blago se njegovoj ženi i takvih izjava, jednostavno je ostavio dojam na svaku.
Kad mu dođe žena, on joj rukama obuhvati lice i sočno je poljubi , ma milina ih je gledati koliko se volu i poštuju.
Imamo par koketuša u firmi, nabacuju mu se, ali ih ufino skine s kičme.
Ne znam zasto je došlo do toga da su takvi muškarci rijetki, radi se samo o pristojnim, kreposnim muškarcima koji držu do sebe i svoje supruge.
Nije da se hvalim al takav sam samo sto nema jos ni supruge ni djevojke ... ahhh ta ljubav
Rodion is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2016., 08:17   #1633
Quote:
RodjaZg kaže: Pogledaj post
Nije da se hvalim al takav sam samo sto nema jos ni supruge ni djevojke ... ahhh ta ljubav
Doce sve na svoje rodjo :-), samo ostani takav
Splicanka123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2016., 08:38   #1634
jel mi ikad iko odgovorio sta je to, ko je to, kakav je to pravi muskarac?
__________________
Vazduh trepti kao da nebo gori!
Alčak is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2016., 09:29   #1635
Quote:
Splicanka123 kaže: Pogledaj post
Doce sve na svoje rodjo :-), samo ostani takav
I hope so
Quote:
Alčak kaže: Pogledaj post
jel mi ikad iko odgovorio sta je to, ko je to, kakav je to pravi muskarac?
Evo Splicanka ti dala mali primjer pravog muskraca dva posta iznad
Rodion is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2016., 09:52   #1636
Quote:
Splicanka123 kaže: Pogledaj post
Kronično ih fali ali ih ima, evo u firmi ima muškarac koji je oženjen, koji sa toliko ljubavi i žara priča o svojoj ženi, ne usiljeno već se vidi da je iskren u svakoj svojoj riječi, ponaša se kao džentlmen, uvijek pusti žensku osobu kad ulazi u prostor, svaku kolegicu poštuje i ne koketira, ...kao izađe iz prostorije uvijek neka kaže, ajme da je bar moj takav, još postoje, blago se njegovoj ženi i takvih izjava, jednostavno je ostavio dojam na svaku.
Kad mu dođe žena, on joj rukama obuhvati lice i sočno je poljubi , ma milina ih je gledati koliko se volu i poštuju.
Imamo par koketuša u firmi, nabacuju mu se, ali ih ufino skine s kičme.
Ne znam zasto je došlo do toga da su takvi muškarci rijetki, radi se samo o pristojnim, kreposnim muškarcima koji držu do sebe i svoje supruge.
Da, al iste koje hvale takve kreposne džentlmene će naprčit krkan jedne pijane noći u Vanile . Kad riči=djela, onda će ovake priče imat smisla. Ovako je samo rekla kazala, dok stvarnost bude skroz nešto deseto.
Morpheus00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2016., 09:54   #1637
Svako ide od sebe..
Splicanka123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2016., 10:18   #1638
Quote:
Alčak kaže: Pogledaj post
jel mi ikad iko odgovorio sta je to, ko je to, kakav je to pravi muskarac?
Onaj kojeg reptili nisu isprintali 3D printerom
__________________
" Stupid people do stupid things. Smart people outsmart each other, then themselves." - " The more wisdom you attain and the more conscious you become the crazier you will appear to others. "
Usuditi se je cijena napretka.
john newman is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2016., 10:47   #1639
Quote:
Splicanka123 kaže: Pogledaj post
Ne znam zasto je došlo do toga da su takvi muškarci rijetki, radi se samo o pristojnim, kreposnim muškarcima koji držu do sebe i svoje supruge.
Nisu rijetki ali su zauzeti.
AngryNomad is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2016., 10:51   #1640
Korničan nedostatk pravih muškaraca - "nema onog što ja oću i što sam si zamislila"
Ofenziva is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:15.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content Š1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger