Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.04.2016., 18:08   #21
Quote:
pink cookie kaže: Pogledaj post
Ili crni Johnnie Walker
Tko još Setaca naziva 'Blacky?'
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2016., 18:45   #22
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Tko još Setaca naziva 'Blacky?'
Oni koji znaju razliku izmedju crvenog i crnog.
AngryNomad is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2016., 19:53   #23
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Tko još Setaca naziva 'Blacky?'
Ja stvarno ne znam.
Ne razumim se bas jer ne volim viski nikakav, al to mi je prvo palo na pamet
pink cookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2016., 20:25   #24
Quote:
ViRuS69 kaže: Pogledaj post
Znaci bio sam drugi puta na pivi sa jednom curom (18. godina, 45-50kg, jako malena). Idemo u jedan kafic, popijemo 2 piva koje sam ja platio, nakon toga je ona inzistirala da idemo u jedan drugi gdje imaju cigarete da moze kupit i da ona placa rundu. Na kraju je sveukupno popila 3 pive i 2 bambusa. Nije mi izgledala jako pijano, mislim je pijano al ne previse. Ja ju pozovem k meni na Blacky (cure padaju na blacky ) I tako zavrsimo u mojoj sobi sa blackyima. Spuši si ona cigaretu, par minuta kasnije krene se ona na mene naslanjat i ovo ono. Reko sam joj nek mi dođe u krilo da okinemo selfie, normalno selfie ispao loš al ono. Normalno nakog toga malo barenje. E sad ono loše... nakon toga dođe njoj na povracanje. I ne, nebi okrivio mene jer nismo nes previse akcije, malo usne ovo ono samo a i blacky smo malo popili tak da... I pomognem joj do kupaone, ona se izriga malo, ispratim ju do sobe i polegnem ju i pitam ju ako je treba odpelat doma, ona odbije i kaze da ce tu prespat jer ne zeli da ju mama vidi ovakvu. Ok, ja ostanem na kompu jos 10 min. Onda se joj pridruzim, al ono udaljenije od nje na krevetu. U jutro me probudi u 6 ako ju mogu doma odbacit. Ja kazem da nemam sad auto, tek kasnije. I oko 9 ju vratim doma i to je to. Dok smo bili na pivama, rekla je da voli razgovarat samnom, ovo ono, ok tip blabla, necu ispat niceguy™... Koji bi moj sljedeci potez morao bit? Rekli smo da idemo na kave rađe drugi puta jer se samo napije kad je samnom.

LP
Opusti se i budi ono sto jesi, po tvom upisu se vidi da si zabavan lik a cure to vole.
__________________
Willst Du
Zitaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2016., 07:40   #25
Kakve veze ima što ima 45-50kg za cijelu priču? Neovisno o blackyju, mislim da su problem i tri različita pića, miksanje je recept za mučninu, ili čak rigoleto Cigarete ne odmažu, ako se željela osjećati odraslo, a da ne puši pretjerano inače
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2016., 08:11   #26
aaaaaaaaaa, baš si dobar. pa bar jutarnji quickie u 6 , ništa.

bilo bi dobro da se poseksate što prije, jer nakon takvog prvog dejta, ako sad budete išli bez tog u neke kamilice, neće na dobro
versilov is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2016., 08:20   #27
Počelo joj se povračat nakon selfija. Nemojte više okidat selfije.

LP.
MissComplicated is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2016., 08:54   #28
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
Kakve veze ima što ima 45-50kg za cijelu priču? Neovisno o blackyju, mislim da su problem i tri različita pića, miksanje je recept za mučninu, ili čak rigoleto Cigarete ne odmažu, ako se željela osjećati odraslo, a da ne puši pretjerano inače
Težina ima veze na intoleranciju alkohola.

Ta taktika sa -napiti tinejđerku- uvijek pali, samo što je sad pitanje da ako se nastavi ponašati kao tetkica upada u friend zonu.
__________________
" Stupid people do stupid things. Smart people outsmart each other, then themselves." - " The more wisdom you attain and the more conscious you become the crazier you will appear to others. "
Usuditi se je cijena napretka.
john newman is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2016., 10:43   #29
Pa dobro, u pravilu da, ali mislim da za cijelu priču nije bitno što je ona popila i koliko kg ima. Bila pijana kao guzica, toliko da je morala rigati, uštedjelo bi dobar dio teksta


A ima ih i sa 40ak kg koje odlično podnose količinu alkohola za koju ne vjeruješ da mogu smjestiti u sebe, tako da
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2016., 11:09   #30
1. Ne slusaj bezvezne zenske savjete
2. Zahvali mi se
Genscher is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:16.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger