Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Pogledaj rezultate ankete: Ambicija (novac) - broj 1 kriterij?
Vrlo mi je bitna ambicija i/ili pedigre 15 23.81%
Progledam, ako ima druge 'adute' 13 20.63%
Nije mi na gornjoj polovici liste kriterija 35 55.56%
Glasovatelji: 63. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.05.2016., 19:10   #341
Mislim da je problem upravo u tome što nikoga ne zanima tvoja perspektiva već samo ono što se sada nudi. Mnogi drugovi su dobivali odjebe od kojekakvih upper-class cura jer nisu imali čime ih prevažati, posao, živjeli sa svojima itd itd.
No netko tko je završio faks ne može se smatrati besperspektivnim, neambicioznim, stanje u državi je takvo da je i masa inženjera na stručnom, teško nalazi pravi dobro plaćen posao, kamoli kakav društvenjak..
instruktorxp is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2016., 01:01   #342
Znam jednu situaciju gdje je osoba ostavljena nakon što je druga osoba dobila bolji posao i veca primanja. Kako se to zove?
__________________
Willst Du
Zitaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2016., 01:09   #343
Quote:
Zitaa kaže: Pogledaj post
Znam jednu situaciju gdje je osoba ostavljena nakon što je druga osoba dobila bolji posao i veca primanja. Kako se to zove?
ambicioznost
edwood is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2016., 02:43   #344
Quote:
Zitaa kaže: Pogledaj post
Znam jednu situaciju gdje je osoba ostavljena nakon što je druga osoba dobila bolji posao i veca primanja. Kako se to zove?
ja znam kako se pravda! nadrasla ga je. (ili koji vec spol)
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2016., 11:57   #345
Quote:
Zitaa kaže: Pogledaj post
Znam jednu situaciju gdje je osoba ostavljena nakon što je druga osoba dobila bolji posao i veca primanja. Kako se to zove?
Znam mnogo situacija gdje je jedna strana ostavljena/prevarena nakon što je za drugu stranu pokazala interes osoba koja je bar 2 koplja privlačnija/veći catch od trenutnog partnera. Kako se to zove?
instruktorxp is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2016., 12:05   #346
Quote:
instruktorxp kaže: Pogledaj post
Znam mnogo situacija gdje je jedna strana ostavljena/prevarena nakon što je za drugu stranu pokazala interes osoba koja je bar 2 koplja privlačnija/veći catch od trenutnog partnera. Kako se to zove?
Peh.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2016., 18:39   #347
Quote:
axepodloga kaže: Pogledaj post

čovjek završio fakultet (zapravo sporedna stvar u cijeloj priči), i ne planira raditi u struci, 'pišati' krv tamo za nekog privatnika od jutra do sutra, jer je naslijedio zgradu na moru sa nemalim brojem apartmana koje renta tokom sezone, i uglavnom 'bavi se time', kada lovicu od sezone rasporedi na trošenje cijele godine, kaže da mjesečno ima debelo natprosječnu 'platu'..e sada, čovjek ostatak godine praktički vitla k..., zaboli ga uvo, putuje svako malo, kaže ima vremena baviti se hobijima itd..također kaže jednog dana kada nađe životnu suputnicu, da će fino moći doma ostati baviti se djecom dok žena radi, no istovremeno i upumpava finu mjesečnu cifru u kućanstvo od rentanja apartmana..eto, meni to zvuči skroz ok obzirom da su to dosta stabilni izvori prihoda jer je u pitanju veliko naslijeđe + čovjek je izrazio želju biti doma s djecom jednog dana baviti se njima..meni to djeluje jako lijepo, no s ženskog kuta, onog što se ovdje da pročitati, on je samo 'bitanga', 'neradnik' i nepoželjan za vezu jer ne 'piša krv od jutra do sutra'.


Ugodan dan
Meni je to san snova Da se ne mora mnogo raditi, a novca se ima i bice ga

Moj muz ima kolegu, koji nema faks, ima slicno nasledstvo kao taj tvoj, negde u Americi, ali radi i to u Srbiji ( znaci jos gora situacija nego kod vas ) i to radi kao vozac...
Preveza is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2016., 18:49   #348
Quote:
Proizd kaže: Pogledaj post
Eto, meni tvoj frend ne bi bio poželjan za vezu/brak.
Kad prođe sezona, što taj čovjek radi po cijele dane?! Ide od kave do kave, od tv do tv... Za mene bi takav muškarac bio neprihvatljiv pa da ima milijune.
Jer većini žena, ne govorim sad tu o sponzorušama, već o ženama koje i same rade i zarađuje, nije uopće bitan samo novac. Bitno je da je muškarac vrijedan, poduzetan, ambiciozan, ostvaren, uspješan a kao kruna svega dolazi i novac.
Kako sta radi? Putuje! Savrseno! Da ja mogu tako ziveti, samo bih putovala, citala, voleontirala u nekom azilu i bavila se fotografijom, vise nego do sada.
To sto nije zaposlen, ne znaci da je lenj, vec da ima prihode koji mu omogucavaju da zivi drugacije od nas.
Preveza is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2016., 18:52   #349
Quote:
Proizd kaže: Pogledaj post
Pa s pomorcem vjerujem da ne bih bila i iz drugih razloga...
Ali da, neovisno bio iznajmljivač ili pomorac, bilo bi mi glupo da muško ne radi.
Zar tebi ne bi bilo čudno da svaki dan ideš na posao, imaš neke projekte, poslovna putovanja, svakodnevne doživljaje na poslu a on se izležava po cijele dane?
Ne rade sve zene poslove u kojima imaju projekte i poslovna putovanja. Cak ni dozivljaje na poslu.
Meni ne bi smetalo, ako radi sve ono sto kaze Mrafica
Preveza is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2016., 19:26   #350
Evo ja sam danas totalno raskrstila vezu s tipom puuunim para. Sve je on plaćao, osjećaj je baš da sam kupljena bila, htio je ić na najskuplja mjesta, bio je dobar, ugađao sa svime bla, bla..ali meni to nije to. Ja njemu ja bi sjedila u parku na klupici, isla hodat po prirodi, on bi u time na ručak za 1000kn, u plazu pa opet neki račun s tri nule..nisam skuzila sta mu to znaci, nekakav osjećaj nadmoći i muškosti? Nije nikada bio da me nije uvazavao, bilo je kako sam ja rekla, znaci nije mi htio kontrirat u nicemu, ali je ugađao na krivi način. Svaki vikend je htio nekud-u Split, na Pag, Rovinj, Šibenik...a još je bio student(imao je posao biznismena s uredima u najvećim gradovima svijeta) i zu je zarađivo masovno. U ZG je znao sve same face s imenom od kojeg glava boli. A to je bio samo početak.

Sad si mislim da sam luda jer je on bio pravi catch. Poanta napisanog je da nema nista od para ako nema zaljubljenosti, đabe što je inaće stvarno dobar, ma za poželjet, ako nisam luda za njim.
__________________
Možemo je Pametno i Fokusirano, 2 u 1.
VitaliK is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2016., 19:29   #351
Problem je sto si ti bila previse koncentrisana na to kako on koristi nova i sto se trudio da ti ugodi. Nisi ti bila sa budalom da bi takvog momka cijenila. Za razliku od bogatuna koji se vecinom idioti koji ponizavaju cure, tvoj je tebe drzao kao kap vode na dlanu i ti njega otkacila. E zene, zene
Vukmon is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2016., 19:50   #352
Kakvo je uopće ovo pitanje? Naravno da ambicioznost nije bitna, bitna je ambicioznost koja daje rezultate, dakle novac. A novac je sve. Sve.
I ne mogu uopće uvažiti ikakva suprotna mišljenja jer su lažna.
FassGoHard is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2016., 20:12   #353
Nije mi bitna velika ambicioznost. Ambicioznost u smislu da se ima mnogo novca jer se i mnogo radi. Ne zelim da on puno radi, a ni ja, jer zelim sto vise slobodnog vremena za zajednicko uzivanje, hobi, sto manje fizickih muka koje nastaju od previse rada
Ambiocioznost mi je bitna da je tolika, kako je neko rekao, da ako nesto sa polsom krene po zlu, ne ostane kuci i kuka, vec se svim silama trudi da nadje drugi posao.
Lepo je kada mozes od zarade da ides na krstarenja Nilom, Volgom, na Filipine, Japan, Peru. Ali ako to znaci rad od 12 sati dnevno, onda mi je draze da idem na Rodos i u Lisabon , a da ne radim toliko, da mi ne odu vid i ledja od kompa, da iamm vremena za sve i da nisam pod stalnim stresom.
U principu, bitno mi je da nam ambicije omoguce neku zivotnu stednju, osiguranje, kada jednog dana napunimo 65 godina, da ne zavisimo od penzije
Preveza is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2016., 20:15   #354
Mislim oko love se nema sta puno pricati, svi vole imat novaca, i muski i zene, posebice ovdje gdje je to primarni resurs prezivljavanja.

Bitno je da svatko zna sto hoce i koliko hoce itd. Dobro bi to bilo iskomunicirati sa potencijalnim parterom/partnericom kroz razgovor, mislim cemu bezveze da ona spekulira ili on, pita se, da se natezete bezveze, kaze se, ikomunicira se, i zakljuci se.

I tako sve.

Eto rijeseno. Primjenjujte svi jasno i glasno sto zelite, iskomuniciravajte to sa potencijalnim partnerima/partnericama, i nemojte fejkat, i radit nekog debilom za bezveze, i tratit necije vrijeme, bit ce svima puno lakse, jednostavnije, transparentinije i jasnije.
Garys is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2016., 20:16   #355
Novac sam po sebi ne predstavlja ništa.
Papirnata potvrda o zbuksanom svom i tuđem utrošenom vremenu.
Kvalitetno utrošeno vrijeme je ono što život čini životom.
I danas se prepucavam sa suprugom o važnosti jenog odnosno drugog.
Ona je za papir, ja sam hedonist.
I nikako ne mogu shvatiti da nekoga toliko pali buksanje papira, metala i minerala.
Mislim ono...whats the point really?
__________________
Odnia đava prišu
SmartFart is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2016., 21:33   #356
Quote:
Vukmon kaže: Pogledaj post
Problem je sto si ti bila previse koncentrisana na to kako on koristi nova i sto se trudio da ti ugodi. Nisi ti bila sa budalom da bi takvog momka cijenila. Za razliku od bogatuna koji se vecinom idioti koji ponizavaju cure, tvoj je tebe drzao kao kap vode na dlanu i ti njega otkacila. E zene, zene
bas krivo vidis sliku, kazem ti da njemu moja jednostavnost nije bila dovoljna jer je on htio uvijek najskuplje i najbolje. Čak mislim da bi me ostavio kad ne bi izgledala vise kako on zeli(duga plava kosa, mrsava, volim se uredivat i sve to sto ide sa klasicnom zenskom osobom). Dok sam ja htjela pricat o filozofijama, o svijetu, o aktualnim temama, uvijek sam sve propitivala, on je bio zasto se ne bi odmah vjencali, ti ces rodit djecu, a kompromis ce bit to da ides samnom(jer nije iz RH), odustat cu od faksa i svega, a on ce me financirat.

To ce bit moja zrtva, a on ce fino meni ugađat sa svojim novcima
Mislim da mi je ugađao jer se boji da neće nać bolju; nisam nista trazila od njega(nisam nikad htjela poklone ili skupe vecere koje je on forsiro). Sad ce si nac neku slicnu i a ce izmust svaki euro od njega, a on ce placat i ugadat samo da ima curu kakvu hoce kraj sebe(referiram se na izgled najvise).

Vidis kako te netko gleda, sve je bilo kod njega fizicko, kad sam pricala, rijetko bi bas bio totalno zainteresiran uzivo(preko fejsa i poruka bi nam bila najbolja komunikacija) jer je samo htio da mu pruzis ono sto mozes kao zenska osoba

Rekle su mi prijateljice da se takav tip ne pušta samo tako jer je pametan, bogat, pažljiv, obiteljski tip..ali đabe ako nisam zaljubljena i ako bi zivjela u svijetu kojem ja ne tezim. Meni nije problem platit kavu, dijelit trosak, ovo njegovo je bilo baš too much i razbacivanje.
__________________
Možemo je Pametno i Fokusirano, 2 u 1.
VitaliK is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2016., 22:14   #357
Quote:
vitality kaže: Pogledaj post
Evo ja sam danas totalno raskrstila vezu s tipom puuunim para. Sve je on plaćao, osjećaj je baš da sam kupljena bila, htio je ić na najskuplja mjesta, bio je dobar, ugađao sa svime bla, bla..ali meni to nije to. Ja njemu ja bi sjedila u parku na klupici, isla hodat po prirodi, on bi u time na ručak za 1000kn, u plazu pa opet neki račun s tri nule..nisam skuzila sta mu to znaci, nekakav osjećaj nadmoći i muškosti? Nije nikada bio da me nije uvazavao, bilo je kako sam ja rekla, znaci nije mi htio kontrirat u nicemu, ali je ugađao na krivi način. Svaki vikend je htio nekud-u Split, na Pag, Rovinj, Šibenik...a još je bio student(imao je posao biznismena s uredima u najvećim gradovima svijeta) i zu je zarađivo masovno. U ZG je znao sve same face s imenom od kojeg glava boli. A to je bio samo početak.

Sad si mislim da sam luda jer je on bio pravi catch. Poanta napisanog je da nema nista od para ako nema zaljubljenosti, đabe što je inaće stvarno dobar, ma za poželjet, ako nisam luda za njim.
mene nije znao, tako da ne vazi.

Biznis s uredima u najvecim gradovima svijeta , cool story bro, ali ne vidim poantu toga osim ako nije korporacija covjek. Mozda i je.

To je kao ona scena iz mucki kad Del dobiva poziv iz Neva Jorka radi bizmisa. Decko je sigurno pravi keč aka Student Korporacija.
edwood is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2016., 23:34   #358
Ja sam se jedno vrijeme viđala sa sinom jednog Zagrebačkog "bogačataša". Tek sam nakon 2 tjedna skužila "čiji je" jer smo se slučajno upoznali vani i to mi je zapravo bio više teret nego dobitak. Ono što me živciralo je bilo konstantno spominjanje i hvaljenje novcem kojeg nije sam zaradio. Kao ono, stari mi se napio i gurnuo mi 500 eura da imam za van. Pogle kakav sat imam...Najgore od svega kaje bio super dečko, ali se kretao valjda u takvom društvu gdje se sve vrti oko toga tko ima više love. To jednostavno nisam mogla prožvakati jer sam u to vrijeme još studirala i osjećala bi se loše kraj takve osobe koja je naučena na život na visokoj nozi, a ja mu tad nisam mogla parirati kaj se tiče love. Svi njegovi frendovi su navlačili uglavnom sponzoruše i vjerojatno je i on mislio da će me takve priče napaliti....šteta...

Žene i muškarci kojima je lova no.1, a sami ne zarađuju ništa za mene su ološ. Meni je važno da je mušakarac ambiciozan i da dobro zarađuje, ali da mi je sad to nešto najbitnije..naravno da nije.
alfa111 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2016., 01:37   #359
Quote:
alfa111 kaže: Pogledaj post
Ja sam se jedno vrijeme viđala sa sinom jednog Zagrebačkog "bogačataša". Tek sam nakon 2 tjedna skužila "čiji je" jer smo se slučajno upoznali vani i to mi je zapravo bio više teret nego dobitak. Ono što me živciralo je bilo konstantno spominjanje i hvaljenje novcem kojeg nije sam zaradio. Kao ono, stari mi se napio i gurnuo mi 500 eura da imam za van. Pogle kakav sat imam...Najgore od svega kaje bio super dečko, ali se kretao valjda u takvom društvu gdje se sve vrti oko toga tko ima više love. To jednostavno nisam mogla prožvakati jer sam u to vrijeme još studirala i osjećala bi se loše kraj takve osobe koja je naučena na život na visokoj nozi, a ja mu tad nisam mogla parirati kaj se tiče love. Svi njegovi frendovi su navlačili uglavnom sponzoruše i vjerojatno je i on mislio da će me takve priče napaliti....šteta...

Žene i muškarci kojima je lova no.1, a sami ne zarađuju ništa za mene su ološ. Meni je važno da je mušakarac ambiciozan i da dobro zarađuje, ali da mi je sad to nešto najbitnije..naravno da nije.
Postoji velika razlika između lika koji je na svom žulju stekao bogastvo i balavca koji se hvali novcem koji je njegov ćaća zaradio.

Taj balavac je daleko od ambicioznog, on je to što je dok mu ćaća ima para il' dok mu ćaća ne zavrne slavinu...
__________________
otac Pablo Eskobar i majka Kolumbija.
pellissier is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2016., 10:07   #360
Quote:
pellissier kaže: Pogledaj post
Postoji velika razlika između lika koji je na svom žulju stekao bogastvo i balavca koji se hvali novcem koji je njegov ćaća zaradio.

Taj balavac je daleko od ambicioznog, on je to što je dok mu ćaća ima para il' dok mu ćaća ne zavrne slavinu...
Debili su i prvi i drugi ako im je samo to na pameti i biblija za koju zive i guraju drugima pod nos
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:25.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger