Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Glazba > Zabavna glazba

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.08.2008., 18:18   #201
a vi koji volite metal,sta uopce radite na ovoj temi cajke? odite na temu metal,pa tamo pljujte po kome hocete!!! i pogledajte prvi post o cemu se razgovara na ovoj temi,o pjesmama koje nam se svidjaju, a o tome tko sta slusa?! a jel lijepo kad pleses na neku lijepu narodnu pjesmu,ili da skaces na onaj metal kao da si izasao iz ludnice,mases glavom,kosom...s cim vec ne...ne vrijedjam nikoga,ali oni koji ne slusaju cajke,nemoraju ni pljuvati po nama koji ih slusamo...
0306 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2008., 18:31   #202
moram se slozit s 0306. sta je tu je.
ivana18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2008., 18:50   #203
Quote:
ivana18 kaže: Pogledaj post
pa nije da ja samo cajke volim, i striktno samo to, ima mnogo mnogo prekrasnih pjesama koje ne spadaju u taj zanr. Al ono ja pricam o tome da je uz cajke stvarno uvijek dobra zabava, a i nisu sve pjesme tak blesave, jer onaj tko to ne slusa i nezna sta sve postoji. Ima puno pjesama koje npr spadaju pod cajke pa nisu ni blizu njima. Ima stvarno dobrih pjesama, samo sto nazalost samo one najmutavije dodju na vidjelo.
pa u tom i je stvar kad mi se počnu preseravat klinkice a ono iz mobitela im trešti štajaznam, mini suknja
većina zna samo te najpopularnije gluposti i to se najviše i pušta okolo, a to ako postoji kakva normalna i lijepa pjesma ja ne diram
i još, svi su već odavno shvatili kakva je većina tih cura koje idu po tim klubovima di se to pušta.. ne kažem da su sve al većina ih je.. promiskuitetna

Quote:
MiLe!Nemoj! kaže: Pogledaj post
Evo.
Skladba se zove "Ne slamaj mi srce ponovo" (Don't Break My Heart Again):

Uzet cu te do krajnosti moje ljubavi
Prije nego sto se okrenem i odem
Dosta mi je bilo
Jucerasnjih obecanja
Svaki dan mog zivota mi se cini da
Nevolja je pred mojim vratima
Tesko je pokusati i zadovoljiti
Kad ne znas zasto se boris

Prije i ponovo pjevat cu tvoju pjesmu
Al' picim prazan predugo
Dosta sam kont'o proslost
Ne grijesi, mozda ti je zadnje

Ne slamaj mi srce ponovo
Ne slamaj ga, ne mogu to podnijeti

...
ajd sad reci, kad si slušao tu pjesmu, je li pjevač 'zavijao' kao što to rade ove vaše ili je to bilo normalno pjevanje, energično?
kako ti se svidjela muzika?
btw, poslušaj i Is this love, također njihova, prelijepa stvar

Quote:
0306 kaže: Pogledaj post
a vi koji volite metal,sta uopce radite na ovoj temi cajke? odite na temu metal,pa tamo pljujte po kome hocete!!! i pogledajte prvi post o cemu se razgovara na ovoj temi,o pjesmama koje nam se svidjaju, a o tome tko sta slusa?! a jel lijepo kad pleses na neku lijepu narodnu pjesmu,ili da skaces na onaj metal kao da si izasao iz ludnice,mases glavom,kosom...s cim vec ne...ne vrijedjam nikoga,ali oni koji ne slusaju cajke,nemoraju ni pljuvati po nama koji ih slusamo...
evo opet još jedne šta brije da su svi koji ne slušaju cajke metalci
ja ne volim cajke a ne slušam metal, ne mašem glavom ni kosom. volim se opustit uz nježan zvuk gitare, bilo akustične ili električne. ponekad čak volim poslušat neke pop pjesme, da se malo i rasplešem i tako. znaš, ima i drugih vrsta strane muzike osim metala.
i ne pljujemo nikog, samo uljudno raspravljamo bez vrijeđanja. mi koji ne volimo cajke dokazujemo svoje, vi svoje
__________________
I'm going slightly mad
axlica is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2008., 18:54   #204
Quote:
axlica kaže: Pogledaj post
ajd sad reci, kad si slušao tu pjesmu, je li pjevač 'zavijao' kao što to rade ove vaše ili je to bilo normalno pjevanje, energično?
Vise je to dubokoumno te cutno pjevao...Leonard Cohen i tako to...
MiLe!Nemoj! is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2008., 18:57   #205
mislim da su fulali drzavu a ne smjer glazbe: srbija istocno, bosna juzno
__________________
Think for yourself question authority
grudge is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 13.08.2008., 19:03   #206
Quote:
MiLe!Nemoj! kaže: Pogledaj post
Vise je to dubokoumno te cutno pjevao...Leonard Cohen i tako to...
on um barem ima
__________________
I'm going slightly mad
axlica is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2008., 19:12   #207
Quote:
axlica kaže: Pogledaj post
on um barem ima

Takve su mu i pjesme
MiLe!Nemoj! is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2008., 19:58   #208
pustite bedake, nek slusaju narodnjake
dida is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 13.08.2008., 20:05   #209
ah dida, tak smo se lijepo sporazumijeli, ne zapocinji svadju. i to s tak maloumnim komentarom.
ivana18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2008., 20:05   #210
Quote:
axlica kaže: Pogledaj post
ako sa ovim ciljaš na mene onda ti nemam kaj za reć. al stvarno. jer iskreno ne shvaćam ljude koji to slušaju, jer to nije muzika. te pjesme nemaju veze s vezom a tekstovi su.. ne znam kaj da velim
ajde molim te usporedi bilo koju pjesmu npr Whitesnakea sa nekom od ovih tvojih cajki. pa reci što je po tebi kvalitetnije. samo to tražim od tebe. usporedi riječi, usporedi kvalitetu muzike. ne tražim te da mi kažeš koja ti se pjesma više sviđa jer na to vidim odgovor. samo te molim da usporediš po kvaliteti. pa onda vidi šta je bolje slušat.
vajtsnejk. da baš nađe bend...

ajmo usporedit musorgskog i taj vajtsnejk pa usporedit kaj je kvalitetnije.

ja stvarno shvaćam kak neko može napisat ovakav.
Greetings from Goa is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2008., 20:08   #211
Quote:
axlica kaže: Pogledaj post
pa u tom i je stvar kad mi se počnu preseravat klinkice a ono iz mobitela im trešti štajaznam, mini suknja
većina zna samo te najpopularnije gluposti i to se najviše i pušta okolo, a to ako postoji kakva normalna i lijepa pjesma ja ne diram
i još, svi su već odavno shvatili kakva je većina tih cura koje idu po tim klubovima di se to pušta.. ne kažem da su sve al većina ih je.. promiskuitetna


ajd sad reci, kad si slušao tu pjesmu, je li pjevač 'zavijao' kao što to rade ove vaše ili je to bilo normalno pjevanje, energično?
kako ti se svidjela muzika?
btw, poslušaj i Is this love, također njihova, prelijepa stvar



evo opet još jedne šta brije da su svi koji ne slušaju cajke metalci
ja ne volim cajke a ne slušam metal, ne mašem glavom ni kosom. volim se opustit uz nježan zvuk gitare, bilo akustične ili električne. ponekad čak volim poslušat neke pop pjesme, da se malo i rasplešem i tako. znaš, ima i drugih vrsta strane muzike osim metala.
i ne pljujemo nikog, samo uljudno raspravljamo bez vrijeđanja. mi koji ne volimo cajke dokazujemo svoje, vi svoje
sam da skratim, iz kojeg razloga misliš da je nekom ko sluša cajke bitno kaj ti ili neko od metalaca misli o cajkama? ko su tu opće metalci? hrpa balavaca koja misle da su opkai jer su metalci a i bajdvej, in je bit kontra narodnjaka, to te diže na level iznad onih koji slušaju cajke.

a i ja nađem topic i sugovornike za raspravu.
Greetings from Goa is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2008., 20:11   #212
nadje pravu recenicu "in je bit kontra narodnjaka, to te diže na level iznad onih koji slušaju cajke." tu je sva istina
ivana18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2008., 20:20   #213
Sve veliki glazbeni stručnjaci i muzičari te nadasve vrhunski kompozitori su topic digli na neviđeni nivo svojim dubokim analizama ritma, melodija, glasovnih mogućnosti pjevaća i pjevaćica te pratećeg im sastava ili lika na sintiću, a ko i svi geniji, svoj konačni sud su upakirali u jednu nenadjebivu rečenicu tipa "to je nekvalitetna glazba".

moram se i ja uključit među prvotimce...cajke su sranje, ono, kak to možete slušat, ne vidim kaj vidite u tome i kak se možete na tu muziku zabavljat. poslušajte si rejdiohed pa bute čuli kaj je glazba. Jel sam sad u ekipi, ha?
Greetings from Goa is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2008., 20:24   #214
moram se nasmijat
ivana18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2008., 20:47   #215
Šemsa Suljaković - Razbio si čašu ... čisti klasik... postajte starije narodnjake
grewland is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2008., 20:51   #216
btw otkad je kvaliteta glazbe bitna za zabavu?

i dajte mi vi kaj brijete na kvalitetu objasnite kaj je to kvalitetna glazba, onak ko laika me zanima.
Greetings from Goa is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2008., 20:52   #217
da citiram mejnskrima

Miroslav briljira

http://www.youtube.com/watch?v=JTOwAdQOUm0
Greetings from Goa is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2008., 20:57   #218
Quote:
Greetings from Goa kaže: Pogledaj post
da citiram mejnskrima

Miroslav briljira

http://www.youtube.com/watch?v=JTOwAdQOUm0
hah, gdje si njega nasao majketi... ak bas oces cut da lik nema pojma pjevati nadji pjesmu Lepa Brena i Miro(slav) Ilic - Volimo se iz inata ... ili kako ja volim zvat, Volimo se iz špinata. To su njih dvoje na jednom skupu za Titu pjevali.
grewland is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2008., 21:04   #219
Quote:
grewland kaže: Pogledaj post
hah, gdje si njega nasao majketi... ak bas oces cut da lik nema pojma pjevati nadji pjesmu Lepa Brena i Miro(slav) Ilic - Volimo se iz inata ... ili kako ja volim zvat, Volimo se iz špinata. To su njih dvoje na jednom skupu za Titu pjevali.
evo ima neki masterboy na DC++u tu stvar, skida se.

jel da sinana rađe stavim?
Greetings from Goa is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2008., 21:15   #220
Quote:
Greetings from Goa kaže: Pogledaj post
evo ima neki masterboy na DC++u tu stvar, skida se.

jel da sinana rađe stavim?
Stavi Sinan Sakic - Ej, od kad sam se rodio > i bit ćeš zauvijek legenda na ovoj temi bilivaj
grewland is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:09.