Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.02.2008., 12:38   #21
Quote:
The White Rabbit kaže: Pogledaj post
ma muka mi je više od tog bombardiranja ogavnim stvarima. ne razumijem u čemu je stvar, da su na vijestima prvih pet top vijesti što ogavniji zločini to valjda bolje, još ak im daju uslikat i posnimit.. (ste primjetili, ak ih policija ne pusti blizu da snimaju leševe, onda onako žalosno zaključe "a prilaz nam nije dozvoljen..samo do tuda cvil")
a u novinama, naslovne stranice uglavnom iste stvari. Nikada ništa pozitivno, nevjerojatno.
Šta smo toliko oguglali totalno da još samo to lešinarenje prodaje novine i garantira neku gledanost, ili koji je vrag.
Baš baš. Kaj ćeš, raja se rajca na takve stvari.

Vrhunac mi je sad onaj album sa krvavim Tošinim slikama.
Šmizla is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2008., 12:42   #22
ne podsjećaj me. Iz mora ogavnosti kojima nas bombardiraju, ta me definitivno potjerala na povraćanje. I to doslovno.
A objašnjenje koje je tip dao????? Kćerke su ga tražile da napravi nešto i za curice. Jebote..onak, nešto toliko suludo, ne sjećam se da sam ikad čula.
__________________
čak i sunce ima pjege
Dalje krunice od moje vunice
:Serek:
The White Rabbit is online now  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2008., 19:59   #23
Quote:
lilla kaže: Pogledaj post
Nu, skinimo rukavice, pa ti nama reci što će žena od 40-50g. u zatvoru?
Prije par godina pucala je u muza,okrznula ga je ali morao je u bolnicu i tako je to sve zavrsilo na policiji.sud se vodio par godina i donesena je odluka dakle zatvor!hm,radi se o tome da ju je godinama varao i to ne jednom nego sa vise njih,a kako su zivjeli u njegovom stanu sa njegovom mamicom(vjesticom)koja je sve to znala i prikrivala(cak pekla kolace,pila kave sa ljubavnicama) misllim da joj je u trenu kad je shvatila sta se dogada pukla i sve se naopako zavrsilo!
citycat is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:55.