Natrag   Forum.hr > Društvo > Povijest

Povijest Politička, društvena, kulturna, univerzalna povijest.
Podforumi: Vojna povijest i tehnologija, Domovinski rat

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.03.2005., 01:25   #181
Ispravno!
__________________
Nije da se ne slazem sa tobom ali nisi u pravu.
Ante is offline  
Old 09.03.2005., 08:43   #182
blablator quote :


Ima dovoljno fotografija o bombardiranju Grada

TO NE SPORIM,SAMO STO SE OD 1 ZGRADE MOZE NAPRAVITI MNOGOOO FOTOGRAFIJA.Fotografija je cudo.Od lijepog grada mozes ako uzmes sta hoces napraviti najruzniji i obrnuto.Da se ne prica o drugim namjerama.Dakle znam da je bilo razaranja ali ne tolikoh koliko zelite da istaknete.Jer ni 1 crkva nije srusena kao skoro srpske sve po Hr i u 2.i u ovom ratu.Ni 1 zgrada.



Meni se ne moze farbat. Poznajem fotografsko umjece a jos bolje poznajem svaku kucu, svaki ljetnjikovac, svaki kamen. Bas si neposten ! ne podnosis sto ste napravili pa se izvlacis. Trazis od drugih sto sam nisi u stanju. Kako je govorio tvoj Isus : ...a gredu koja je u tvom oku ne vidis !

Slazem se, Srbi imaju smisla za humor, neosporivo. Srecom cesto mnogo bolji nego blablator.
krazykat is offline  
Old 09.03.2005., 10:51   #183
Quote:
Da,posto su partizani pobjedili pokusaj unijacenje nije sasvim uspjeo,ali to se nastavilo do danas i u ovom ratu je mnogo onih koji prelaze u hri rkc iz straha od progona...
Dragi moj, od moje Tete susjedi su Srbi, velika Familija, za mladog se udala Hrvatica. I gle cuda, da bi to njezini dopustili, ona se morala prekrstiti u pravoslavlje. Jebote - i to u fasistoidnoj Hrvatskoj - kako ih nije strah od progona ?

Quote:
Pa ako su ustase pobili 700000 Srba samo u Jasenovcu,a da se ne spominju sve druge jame i ako istu ideologiju veliki dio naroda i crkva podrzava onda je to zaista genocidan narod.U vecini!
Kako ce to danas prihvatiti vecina, kad se vec tada veliki djel naroda protiv toga borio u Partizanima ? Kod nas u klubu (Njemacka) je neko obesio sliku ustaske jedinice (to bio neki kalendar ili sto vec). Odmah su maknuli i bacili, i to u dijaspori, gdje je bar 5 puta veci postotak desnicarsko orientiran.

Ako hocemo o genocidnim narodima, koja je ono zadnja drzava u Europi gdje su Ultranacionalisti dobili trecinu (ili vise) glasova ? Ali Ultrasi kakvih primitivnih u Europi nema, partija koja bi u svakoj europskoj drzavi dobila maksimum 1 % ? Koja ja ono "europska" drzava zadnja u Europi cinila genocid (u Hrvatskoj, Bosni i Kosovu) ? Danas nam kukate kako smo genocidan narod, da smo vas protjerali 95e, a rado zaboravite da rat nije poceo 95e vec 91e, i da su tada kolone civilista isle u drugi smjer ("daj nam Slobo kruha i..."), dog je vasa evakuacija bila kako i ime kaze: od vojske organizirani bjeg.

Nasi Ultrasi (HSP), koji su se otvoreno identificirali ustastvom su jedva dobili kojih 3 ili 5 %. Cudo jebote, kad vecina naroda fasistoidna.

Ali zaboravio, i Tudjman je fasist, antifasisticki General u svijetskom ratu presao u fasizam. Branio nezavisnu Hrvatsku, fasist jedan. Mirno reintegrirao zapadnu Slavoniju, koju ste u nekim krajevima srusili do zadnjeg kamena, Ustasa jen' jel ga sram nije ?

Quote:
Ma koliko se radi Evrope krili iza nekog pomirljivijeg HDZ a jasno je sta je vas nac.identitet.Oslobodite se toga pa makar se i mene oslobodili sa foruma,bice vam laske.
Oslobodi se tvoje imaginarne fasisticke Hrvatske i bit ce tebi mnogo lakse. Ocigledno ovdje niko nije toliko opterecen kao sto si ti.
__________________
Transparent na jednoj Anti-Bush Demonstraciji:
bombing for peace is like fucking for virginity
Rick23 is offline  
Old 09.03.2005., 11:16   #184
Uostalom, kaj možeš očekivati od građana države koja rehabilitira Četnike

I da mi se sad tu ne inputira neki nacionalizam, protiv Srba kao naroda nemam baš ništa. Znam dosta Srba i velika večina su stvarno super ljudi, ali da ima kenjatora bome ima i lažova koji bi sve svojatali. Ajmo mi onda svojatat Zemun, i Boku koji su ne tako davno bili "naši", a mogli bi i Beograd koji je nekoč bio Ugarska tvrđava podignuta za obranu od Turaka.

Beograd=Hrvatska
__________________
VIŠE MESA U BUREKEEEEEEE!!!
Legion drinks his weight, drinks like Richard Burton, dance like John Travolta, now
Legion is offline  
Old 09.03.2005., 12:39   #185
Sad ce on malo sutjeti jer nema odgovora odakle crpi svoje "podatke" a onda ce krenuti opet ispocetka. Takve ne mozes pobijediti jer ih u stvari i ne interesira istina.
__________________
Nije da se ne slazem sa tobom ali nisi u pravu.
Ante is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:49.