Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.11.2014., 22:31   #1
Činiš se kao dobar dečko

Molim savjet..
bio sam na dejtu, po mom mišljenju prošao je dobro, javio sam joj se dan nakon i odgovorila je da joj se činim kao dobar i drag dečko..pitam zato jer sam prije već bio odjeban od jedne koje me smatrala takvim..ne želim odat dojam neisgurnosti, mislim da nije dobro previše ispitivati nakon dejta o dojmovima..izgledam skroz ok no ne osjećam se njoj privlačnim kada mi to kaže, odmah pomislim da nisam jedan od onih 'zločestih' na koje cure padaju..pa me zanima što cure misle kada to kažu, da li je to nešto negativno ili pozitivno u smislu privlačnosti?
tonikros is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2014., 22:42   #2
Cure ne padaju isključivo na "zločeste tipove". Što, naravno, ne isključuje to da je ona pak jedna od onih kojoj je to pure sex Mislim da je tu do kemije Jer da ju je osjetila, mislim da bi joj to volontiraš li u domu za nemoćne ili se dereš "kurac, pička, Dinamo" bilo manje bitno
Depeche E. is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2014., 22:42   #3
Quote:
tonikros kaže: Pogledaj post
Molim savjet..
bio sam na dejtu, po mom mišljenju prošao je dobro, javio sam joj se dan nakon i odgovorila je da joj se činim kao dobar i drag dečko..pitam zato jer sam prije već bio odjeban od jedne koje me smatrala takvim..ne želim odat dojam neisgurnosti, mislim da nije dobro previše ispitivati nakon dejta o dojmovima..izgledam skroz ok no ne osjećam se njoj privlačnim kada mi to kaže, odmah pomislim da nisam jedan od onih 'zločestih' na koje cure padaju..pa me zanima što cure misle kada to kažu, da li je to nešto negativno ili pozitivno u smislu privlačnosti?
pozitivno, ako je ta osobina na muškarcu koji me i privlači. ako je na nekom drugom, i dalje je pozitivna, ali meni ništa ne znači

to ti nema veze s tim jesti ti dobar ili loš već jel ju privlačiš ili ne
roziukrasi is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2014., 22:42   #4
Zvuči ko frendzona

Da ju pališ, nebi ti rekla "činiš se ko dobar dečko" nego "jel meni vagina plače ili si jednostavno seksi?" ili "do these feel real to you?"

Nije negativno bit dobar, al nekako mi to nije na listi prioriteta za reć nekom. Ako te netko privlači, onda mu to daš do znanja, a ovakva izjava mi smrdi na "super si ti objektivno, al me ne pališ".
__________________
We must do whatever it takes to justify what we've already done.
The Ambadassor is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2014., 22:53   #5
Vjerojatno misli da si drag i dobar.
Ili nesto drugo... ili nesto trece...


Bojis li se biti odbijen zbog onoga sto jesi? Ima li to logike?
__________________
"Čuda se ne događaju u suprotnosti s prirodnim nego u suprotnosti s onim što mi podrazumijevamo prirodnim" (Sv. Augustin)
Gary-lee is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2014., 23:04   #6
Dok si drag onda si frend.
Vaxxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2014., 23:11   #7
Što bi onda trebao biti ako ne drag, drska budala, tako se ponašat?
tonikros is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2014., 23:13   #8
Quote:
tonikros kaže: Pogledaj post
Što bi onda trebao biti ako ne drag, drska budala, tako se ponašat?
Preusmjerit pažnju koju daješ ženama prema sebi.

Umjesto da ideš za njima i zoveš na kave, zbildaj se i smršavi i nabaci malo stava i one će ti maltene same prilazit.
Vaxxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2014., 23:15   #9
Quote:
tonikros kaže: Pogledaj post
Što bi onda trebao biti ako ne drag, drska budala, tako se ponašat?
Za početak probaj ne gledat crno-bijelo.

Budi drag, ali asertivan. Budi frend, ali vođa. Izazovi povjerenje, ali i respekt.
Budi muško... Pokaži interes nedvosmisleno, ne moraš bit svinja za to. Ne moraš bit drzak da bi imao samopouzdanja.

Žene se ne lože na frendiće, imaju toga na bacanje. Ne vole ni šonjote ni debile.
__________________
We must do whatever it takes to justify what we've already done.
The Ambadassor is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2014., 23:21   #10
Quote:
Vaxxx kaže: Pogledaj post
Umjesto da ideš za njima i zoveš na kave, zbildaj se i smršavi i nabaci malo stava i one će ti maltene same prilazit.
To je tvoja definicija dobrog i dragog?
Dobar=bez stava?
__________________
"Čuda se ne događaju u suprotnosti s prirodnim nego u suprotnosti s onim što mi podrazumijevamo prirodnim" (Sv. Augustin)
Gary-lee is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2014., 23:22   #11
Piši propalo.
Big Gogovski is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2014., 23:24   #12
Quote:
Gary-lee kaže: Pogledaj post
Dobar=bez stava?
Dobar=levat
Big Gogovski is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2014., 23:29   #13
Quote:
Gary-lee kaže: Pogledaj post
To je tvoja definicija dobrog i dragog?
Dobar=bez stava?
Pa ak se drži ko pokisli neće ju nikad zbarit.
Vaxxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2014., 23:34   #14
Za početak ne izgleda baš preoptimistično jeb...

Uglavnom kada ti cura krene sa tim da si dobar,fin,pristojan,krasan, korektan etc.uglavnom je pušing kod nje na svim razinama.

Možeš biti jedan lijepi friend sa njom kojega ce koristiti za povremeni shopping i kavice,ako ti odgovara samo naprijed.
Total40 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2014., 23:42   #15
Nisi ti dobar, nemoj se umislit, nijednom čovjeku ne možemo prišiti taj epitet. Evo ja ću ti kazat sa ženske strane, curi se fizički ne sviđaš, nisi njezin tip, nisi joj zanimljiv i neće se jebat s tobom niti će ti biti cura, a možda ti ne bude niti prijateljica. Za ostvarit prijateljstvo, potrebno je mnogo truda, nije to lako, no danas se olako shvaća.
Solna is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2014., 23:49   #16
Quote:
Total40 kaže: Pogledaj post
Možeš biti jedan lijepi friend sa njom kojega ce koristiti za povremeni shopping i kavice,ako ti odgovara samo naprijed.
U prijateljstvu nema iskorištavanja, ako ga ima onda to više nije prijateljstvo nego parazitiranje



p.s. Curama je izrazito neugodno odbiti dečka zato jer nije njezin tip fizički ( zato jer su danas svi zabrijali da je fizička komponenta potpuno suvišna, pa ako cura odbije dečka svi će ju ogovarati da pada samo na vanjski izgled, da je materjalist...)
Solna is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2014., 00:00   #17
Quote:
Solna kaže: Pogledaj post
Nisi ti dobar, nemoj se umislit, nijednom čovjeku ne možemo prišiti taj epitet. Za ostvarit prijateljstvo, potrebno je mnogo truda, nije to lako, no danas se olako shvaća.
Nije dobar, nego (pre)miran.

Za ostvarit prijateljstvo, to je lako.
Vaxxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2014., 00:04   #18
Quote:
Solna kaže: Pogledaj post
Nisi ti dobar, nemoj se umislit, nijednom čovjeku ne možemo prišiti taj epitet. Evo ja ću ti kazat sa ženske strane, curi se fizički ne sviđaš, nisi njezin tip, nisi joj zanimljiv i neće se jebat s tobom niti će ti biti cura, a možda ti ne bude niti prijateljica. Za ostvarit prijateljstvo, potrebno je mnogo truda, nije to lako, no danas se olako shvaća.
lol
a zasto bi netko zelio biti frend curom koju je htio jebati
Jakov86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2014., 00:07   #19
Quote:
Jakov86 kaže: Pogledaj post
lol
a zasto bi netko zelio biti frend curom koju je htio jebati
Zato jer ona ima potencijalne solo prijateljice.

Treba razmišljat i velikom glavom malo.

A ako nemaš baš nikakve koristi od nje, tipa da ti ne namješta solo frendice, onda ju odjebeš.
Vaxxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2014., 00:07   #20
Quote:
Solna kaže: Pogledaj post


p.s. Curama je izrazito neugodno odbiti dečka zato jer nije njezin tip fizički ( zato jer su danas svi zabrijali da je fizička komponenta potpuno suvišna, pa ako cura odbije dečka svi će ju ogovarati da pada samo na vanjski izgled, da je materjalist...)
zasto je onda isla s njim na dejt ako joj fizicki nije napet, koja je tu logika
Jakov86 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:47.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger