Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Pogledaj rezultate ankete: Ambicija (novac) - broj 1 kriterij?
Vrlo mi je bitna ambicija i/ili pedigre 15 23.81%
Progledam, ako ima druge 'adute' 13 20.63%
Nije mi na gornjoj polovici liste kriterija 35 55.56%
Glasovatelji: 63. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.09.2015., 15:29   #61
Quote:
mrafica kaže: Pogledaj post
Ma daj molim te. A što znači? U današnje vrijeme 'rintati' i 'po kući' teško da mogu biti povezivi. Pogotovo rintati od jutra do sutra. Možda par puta godišnje kad imaš detaljnije spremanje.
Ajd još negdje po selima i razumijem, gdje ljudi imaju i zemlju za obraditi, ali po gradovima je taj izraz pretjerivanje.

Drugi par rukava je što su takvi poslovi dosadni i monotoni i zaglupljujući i ne volim ih. Ali da smatram da, ni manje ni više-rintam, dok ih obavljam, ne.
A imam regularan posao. Onaj tko nema tek ne rinta.
okej, to zaboravih napomenut
__________________
...pronađi me osmijehom...
mala nemirna is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2015., 11:16   #62
Bio sam odjeban (i prevaren) od jedne bivše zbog para (između ostalog). Rekla mi kasnije njena frendica. Jebiga, ona je dolazila iz dobrostojeće polutajkunske (HDZ) obitelji, a ja iz ajmo reći normalne, a, što je najbolje, tada smo bili na faksu i normalno da nisam imao love budući da nisam radio.

Uglavnom, sada ta ženska zarađuje 3500-4000 kn, a ja 10+ i baš mi je drago kaj me odjebala tada.
__________________
Shop smart. Shop S-Mart.
Panga is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2015., 15:51   #63
Ovo si napisao zadnje kao da ona od tebe zeli novac, a navodno dolazi iz polutajkunske obitelji, valjda joj je najmanja briga novac, radi ocito jer voli posao jer ako je iz polutajkunske obitelji moze svejedno imati sve bez da radi i vec ima sve, znaci ta tvoja samohvala kako radis za 10k vjerojatno nju opce ne zanima, ili si nam lagao iz kakve obitelji dolazi. Tajkuna boli kurac biti cu grub jel netko radi za 10, 20 ili 50 tisuca kuna. Generalno bogatasi nisu frustrirani tudjim uspjehom, to su vise "siromasni", ili ako hoces uglavnom "siromasni".

Ma i cijela ta prica ne drzi vodu polutajkun, bogatun jos Adezeovac ne moze kceri naci posao kakav hoce, znaci radi jer zeli lol, dont spik nonsens dwag, ajdezeovci rade kaj hoce. Ili je ne moze sama obitelj zaposliti, od kud ta obitelj ima lovu, odvjetnicki uredi, ljekarne/farmacija, izovznici, tak da mi je to sve cudno ali neka i tajkuni rade za 4k kuna malo.
edwood is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2015., 16:55   #64
Quote:
instruktorxp kaže: Pogledaj post

I konačno. Da li bi pod određenim okolnostima i pod kojim uzele za ozbiljno tipa koji nije ambiciozan (čitaj radi za prosječnu plaću) i nema ništa u nasljedstvu?
Ofkors
Bitno mi je da radi i da zeli postici nesto u zivotu,ima cilj...kako cemo to ostvariti - potrudit cemo se oboje. Koliko zaraduje mi je manje bitno,ne mora imati nista ali da mi ta osoba odgovara svojom
zreloscu,inteligencijom,karakterom,u sexu je bitno.
ljuska is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2015., 11:26   #65
Quote:
edwood kaže: Pogledaj post
Ovo si napisao zadnje kao da ona od tebe zeli novac, a navodno dolazi iz polutajkunske obitelji, valjda joj je najmanja briga novac, radi ocito jer voli posao jer ako je iz polutajkunske obitelji moze svejedno imati sve bez da radi i vec ima sve, znaci ta tvoja samohvala kako radis za 10k vjerojatno nju opce ne zanima, ili si nam lagao iz kakve obitelji dolazi. Tajkuna boli kurac biti cu grub jel netko radi za 10, 20 ili 50 tisuca kuna. Generalno bogatasi nisu frustrirani tudjim uspjehom, to su vise "siromasni", ili ako hoces uglavnom "siromasni".

Ma i cijela ta prica ne drzi vodu polutajkun, bogatun jos Adezeovac ne moze kceri naci posao kakav hoce, znaci radi jer zeli lol, dont spik nonsens dwag, ajdezeovci rade kaj hoce. Ili je ne moze sama obitelj zaposliti, od kud ta obitelj ima lovu, odvjetnicki uredi, ljekarne/farmacija, izovznici, tak da mi je to sve cudno ali neka i tajkuni rade za 4k kuna malo.
Možda nije htjela lovu od mene, ali je htjela dečka koji je ima.
A to je onda je bila kao "polutajkunska" (napisao sam to jer se ne radi ipak o nekim basnoslovnim novcima, ali ipak puno) obitelj i novac je došao od pljačke nekog omanjeg lokalnog poduzeća u vrijeme privatizacije, novac se u međuvremenu istopio, firme nema, a zaposlena je preko veze u državnoj službi (to je stari još uspio). A što joj starci sad rade, ne bih jer bi mene i njih mogao netko od tamo prepoznati.
Ona niti zna koliko ja zarađujem niti bih joj rekao. To je jednostavno moje malo zadovoljstvo jer znam što je srala o meni nakon kaj me ostavila (da nemam pare, kak se oblačim i tak to). Kad je još imala pare.
__________________
Shop smart. Shop S-Mart.
Panga is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2015., 17:17   #66
Ona je onda bila iz stabilne financijske obitelji niti blizu polutajkunske, ili ja ne koristim isti rjecnik, tajkuna je jako malo, polutajkuna isto, ono sto je normalno danas nazalost mnogima nije jer je standard u hrvatskoj jako pao pa ljudi koriste rijeci tajkun/polutajkun olako, takvo bogatstvo se tesko topi. I zavisi od interesa, nisu bogati ljudi nuzno snobovi i losi, ali mogu imati interese koje oni koji imaju manje ne mogu pratiti. Putuju ali sa recimo stilom i vise love, ako su vani zele stol i bocu/dvije itd, i onda naravno da se "siromasnija" osoba osjeca lose jer to ne moze pratiti, cak se i srami, ne mogu se druziti ili imati vezu, to je tako.
edwood is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2015., 18:26   #67
Mislim da je postavljač teme dobro definirao i zapazio trend, to je činjenica.
Ne znam s čim to ima veze, možda s onom - ako ja kao žena mogu raditi i zaradjivati, valjda možeš i ti? Ili s pohlepom za novim torbama, gadetima, autima i svime što si te žene žele imati.

Ono što mogu utješno napisati je da se s godinama kriteriji spuštaju :-) pa kad budu malo starije, i malo siromašniji će imati više izgleda :-)

Mene to ništa ne čudi. Novac je postao novi bog.
ekspertica is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2015., 18:30   #68
Današnje žene su emancipirane i ne ovise o muškarcu a osnovne resurse.
Novcem ih možeš privući jedino milijunaš, inače biraju najbolju genetiku/izgled.
ChadThundercock is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2015., 20:36   #69
Nemati u nekom trenutku, na početku, ili stjecajem okolnosti, lovu, je jedna stvar, a biti neambiciozan i željeti provesti život na relaciji bezvezan posao, lokalna birtija, nogometno igralište, je nešto posve drugo!!! Osim tajkunske djece nitko nije imao lovu po Duhu svetom, ali si je osiguramo trudom i voljom. Legitimno je pri tome to činiti u okvirima sebi "dovoljog", dovoljnog za svoj stil života i ono što želimo i u čemu uživamo. E, sada, treba li se zbog zaljubljenosti i osjećaja žena nužno odreći svojih snova i bezrezervno i bez primjedbi podržavati neki drugi način i filozofiju života, a koji ju čini nezadovoljnom i neispunjenom? Mislim da ne. Ljepše je i razmnije naći nekoga sličnih, sukladnih, pogleda i sklonosti. Jer to traje čitav život i nema šanse da završi sretno za nju. Ništa ne može kompenzirati naš život toliko da ga se sa zadovoljstvom odreknemo. Kakav god, pa i kolikogod nerazumljiv bio nekome, ili čak ikome drugom.
Uz to, možda griješim, ja baš ne vjerujem niti u zadovoljne i samosvjesne muškarce koji rade bezvezni posao i nikada nisu, neće, niti žele, baš ništa napraviti u životu. Što ne mora uopće imati nužno veze s lovom, nego s osobnim zadovoljstvom sobom, svojim značenjem i stvarnim doprinosima na bilo koji način. A muškarci koji nisu zadovoljni sobom su loši partneri, mamine maze i vječne žrtve klete sudbine. Sumnjam da to netko želi doma.....
violeta1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2015., 22:55   #70
Covjek tu pita za radnika itd, dovoljno je ambiciozan tim sto radi i ima posao kojim zarađuje, ne mogu svi biti doktori/it strucnjaci i "poduzetnici/kriminalci), normalne poduzetnike znam i ne idem im dobro a imaju ambiciju da rade 18h dnevno plus vikende. Ljudi i dalje mogu uzivati u zivotu, ja ne shvacam sto ljudi hoce. Predivan dan, bajsovi i kamp na Velebitu 2 dana jel mozes bolje kupiti novcem , ja tvrdim da ne mozes, ali to sam ja, meni je posh room smece, hoteli su za mene ubijanje duha, ne znam kaj ljudi zele. Ali stavljati na ljude takve etikete, nema ambiciju jer nema posao od 10k i diplomu je idiotno.

btw: ima jedan problem muskarci zarađuju vise od zena(istina s kojom se ne slazem i zelim da se to promjeni, svatko treba zarađivati koliko zasluzi bez obzira na spol), ali cinjenica je da puno muskaraca nema problema s tim da im zena zarađuje puno manje nego oni, a zenama to smeta, ako zena zarađuje puno rijetko kad ce ona uzdrzavati muskarca "navodno" ili rijeđe sto je posljedica ove kulture u kojoj smo zivili ovoliko dugo, sto je jako glupo. Moja mama je uvijek zarađivala vise od mog starog, i to dosta i radila odgovorniji posao, kasnije i privatno di joj stari nesto pomagao, zasto zena ne bi bila ta koja nosi familiju, ne vidim razlog, osim ove kulture patrijarhalne (debilne)koja je nametnuta zenama kao i muskarcima i isprala im je mozak.

Zadnje uređivanje edwood : 01.10.2015. at 23:09.
edwood is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2015., 23:23   #71
sasvim legitiman kriterij
ako može bit mali kurac no-no. zakaj ne bi i plaća bila no-no


svako od nas ima izbor
možda nekad taj izbor i nije nekaj previše fer, al je izbor
stoga, tema uzaludna
__________________

čovik je jedina beštija koja piše
div is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2015., 23:28   #72
Quote:
edwood kaže: Pogledaj post
Ona je onda bila iz stabilne financijske obitelji niti blizu polutajkunske, ili ja ne koristim isti rjecnik, tajkuna je jako malo, polutajkuna isto, ono sto je normalno danas nazalost mnogima nije jer je standard u hrvatskoj jako pao pa ljudi koriste rijeci tajkun/polutajkun olako, takvo bogatstvo se tesko topi. I zavisi od interesa, nisu bogati ljudi nuzno snobovi i losi, ali mogu imati interese koje oni koji imaju manje ne mogu pratiti. Putuju ali sa recimo stilom i vise love, ako su vani zele stol i bocu/dvije itd, i onda naravno da se "siromasnija" osoba osjeca lose jer to ne moze pratiti, cak se i srami, ne mogu se druziti ili imati vezu, to je tako.
Stabilne financijske obitelji koja je tu "stabilnost" zaradila opelješivši lokalnu firmu u pretvorbi i privatizaciji. Možda ne koristimo isti rječnik, obitelj je bila dobrostojeća - ono tipa velika kuća doma, kuća na moru 2 terenca+auto i vikendica još negdje. I dok smo bili u vezi nisam ja imao nikakav dojam da sad ona mene drugačije gleda zbog mog imovinskog stanja niti sam se osjećao loše zbog te razlike. Jebiga nisam ni ja s njom bio zbog love. Dok sad ovako gledam nazad, bilo je nekih znakova, ali sam onda bio šupendara i zlajubljen i nisam vidio to. Istinu sam saznao tek par mjeseci nakon prekida od njene frendice.
__________________
Shop smart. Shop S-Mart.
Panga is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2015., 23:31   #73
Ok, to nije polutajkunska ni blizu, to je dobrostojeca, tajkun i polutajkuni imaju puno vise, ali opet ne kuzim kak sad nemaju, pa na moru vrijedi puno imovina cak i da udjes u zavrzlamu s kreditima zbog nekog posla, opet ta imovina je velika, tesko ju je izgubiti, nakon kaj imas toliko lako dobijes vise imovine barem, tak da mi je cudno kak su bankrotirali ili ostali suhi, imovina takva je veliki zalog.

e: Treba znati i ukrasti
edwood is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2015., 00:15   #74
Neke žene imaju puno problema s tim koliko im muž zarađuje. Ja znam curu koja zarađuje nekih 900 kuna više od svog dečka, a oboje imaju plaoću iznad HR prosjeka, i ona uvijek priča o njemu kao o neambicioznom, čovjeku koji malo zarađuje i slično. Dok joj jednom nisam spustila da zašto ona misli da je ona puno bolja, pa zarađuje samo 900 kn više od njega.

Uglavnom, ne druži se više samnom od tada, nije mogla podnijeti kritiku

Neki ljudi jednostavno vole za svoje propuste i frustracije u životu kriviti partnera. A novac je odlična podloga za to.

Ambicije? Što su danas ambicije? I što fali prosječnom poslu s prosječnom plaćom, pivom u kvartu i nogometom s klincima na igralištu? Što vi svi mislite da ćete otkriti novi Hicksov bozon ili poslati novi Apolon na Mjesec? Ili što? Ili da je vaš ručak novo kulinarsko čudo na svjetskoj razini?

Jeli netko tko pošteno radi, prosječno zaradjuje i odradjuje posao, te nema namjeru ubijat se i doživjet srčani udar u 45-toj neambiciozan? Pa ne znam baš...obično ti što više zarađuju razliu moraju trošiti na liječnike.
ekspertica is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2015., 00:18   #75
Ali ja ne shvacam zasto zenama to ne imponira, kaj nije kul kad zena zarađuje vise, zasto to nije kul, zasto bi muz bio neambiciozan ako je zena bolja od njega, pa bolja je, pa moja stara je bolja od svih nas u familij u poslu, sto je to lose, pa to je dobro. Ja ne shvacam zivot.

e: Ne shvacam ja nista zapravo, pogotovo ne te karijeriste koji trate zivot, ali svako valjda zna sto zeli, ja cu uzivati dok oni rade.
edwood is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2015., 00:31   #76
Priča o ambicijam,lovi i pedigreu u ovakvoj poludržavi je pomalo smiješna.
__________________
Na ovim prostorima barabe su iste, prljave duse vole etnicki da ciste. Istovremeno pjevaju i zlo misle, a kad vec zlo misle - nek o mome vise.
dr.cox is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2015., 09:24   #77
Quote:
instruktorxp kaže: Pogledaj post
Nastavno na temu, pitanje za ženski spol, koju od ove dvojice smatrate boljim kalibrom, prilikom oliti rangom? Ne ulazimo u dublje rasprave, pa da je malo više ovo, da je malo više ono, bitno je ovo, bitno je ono, samo straight answer.

1. Upoznajte Borisa. Uspješan menadžer velike korporacije, šesteroznamenkasta mjesečna plaća, vozi A7, posjeduje 5 nekretnina u zagrebu, ima hrpu hobija uz posao, voli putovanja, ambiciozan, smatra da čovjek mora učiti čitav život i takav stav ga je doveo do ovoga gdje je danas. Što se tiče izgleda, ne može se reći da je bio među prvima u redu kada je bog dijelio 'izgled', gubi kosu, ne može se pohvaliti niti nekom građom tijela, uz to mu i 'spika' nije nešto ekstra, osrednja je kada su žene u pitanju.
View post on imgur.com


Upoznajte Dalibora. Dalibor je djelatnik arhive državne službe, ne zarađuje niti prosječnu zagrebačku plaću, na posao se šverca tramvajem, s 30 i kusur godina još uvijek živi sa svojima jer je situacija teška, plaće su male, no ima želju se odseliti kada bude prilike, no s platom od ni 4 tisuće nema smisla 'bacat' više od pola plaće na rentanje. Tip avanturističkog duha, nerijetko zapali joint nakon posla. Što se tiče izgleda, svaka riječ je suvišna. Nije ambiciozan, više je laidback guy. Priroda ga obdarila vrhunskim fizičkim izgledom i tjelesnom građom, trenira svakodnevno, ima modnog stila, 'svaka ga pogleda', spika je na razini, ima šarma, flertuje čak i sa šeficama, odličan smisao za humor.
View post on imgur.com


Tko vam je privlačniji a tko bolja prilika?
Boris...

Zanimljiva su mi razmišljanja na ovoj temi i mislim da je većina malo.. hm.. kakila. novac nije najbitnija stvar, ali kako je netko rekao, ako postoji osoba koja nema namjeru pokušati napredovati i zadovoljna je sa mjestom konobara u kvartovskoj birtiji.. sorry, mislim da me netko takav ne može privući.
konobar u kvartovskoj birtiji koji želi napredovati, ima interese osim žuje i kladionice, ima viziju i trudi se, će me privući..

sa druge strane, bila sam u vezi sa čovjekom koji jerođen sa zlatnom žlicom u ustima i to nije išlo iz jednostavnog razloga. ja sam odogojena da se borim sama za svoje, a on je odgojen tako da će novim x5icom roditelji rješiti što radije provode vrijeme sa svojim ljubavnicima nego s njim. on je išao i na skijanja i ljetovanja i među putovanja, ja to nisam mogla. Shopping u Beču? ja moram štediti iza Mariahilferstrasse, dok on obrsti Pradin dućan. ja živim u garsonijeri i plaćam starcima kredit u švicarcima, a on dobio 100kvadrata na Trgu, a tata mu zarađuje od švicaraca..

ok, mislim da sam dosta rekla..
IvonaBonbona is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2015., 10:00   #78
Quote:
edwood kaže: Pogledaj post
Ok, to nije polutajkunska ni blizu, to je dobrostojeca, tajkun i polutajkuni imaju puno vise, ali opet ne kuzim kak sad nemaju, pa na moru vrijedi puno imovina cak i da udjes u zavrzlamu s kreditima zbog nekog posla, opet ta imovina je velika, tesko ju je izgubiti, nakon kaj imas toliko lako dobijes vise imovine barem, tak da mi je cudno kak su bankrotirali ili ostali suhi, imovina takva je veliki zalog.

e: Treba znati i ukrasti
Na to pitanje ti ni ja ne mogu dati odgovor jer se to dogodilo godinama nakon što smo prekinuli tako da imam samo informacije iz druge ruke.
__________________
Shop smart. Shop S-Mart.
Panga is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2015., 10:11   #79
Ambicija ili neambicija, tj. njihove definicije su po meni vrlo individualne i nešto što se nekom čini ambiciozno drugom nije. Kenjati i kvocati drugoj osobi s kojom si u vezi radi ambicije/neambicije je po meni maltretiranje. Ukoliko se ne slažete po tom pitanju - razlaz.
Ja osobno ne bih imao nikakvih problema da žena zarađuje više od mene, dapače, pa nek zarađuje deset puta više, na kraju će nam oboma biti bolje zbog toga. Ali naravno samo ukoliko me voli i ne sere kako sam ja neambiciozan ili lijen ili manje vrijedan jer zarađujem manje. Za takvo nešto nema mjesta u vezi. Ako smo zajedno, onda su i naši uspjesi zajednički kao i neuspjesi.
__________________
Shop smart. Shop S-Mart.
Panga is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2015., 16:14   #80
Ali ce ti vrlo vjerovatno kenjati prije ili kasnije jer su finansije medju top problemima u brakovima. Odmah iza seksa.
Carpe Diem!!! is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:47.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger