Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.12.2015., 00:47   #1
Neiživljen u tridesetima

Dakle da krenem od toga da sam u braku već dvije godine i imam jedno dijete..moja supruga mi je ujedno i prva žena uopće s kojom sam bio, a koju sam upoznao u kasnim dvadesetima..da, točno, nevinost sam izgubio tek s 29 godina.
Zašto tako kasno? Manjak samopouzdanja i loša slika o sebi uslijed određenih fizičkih poremećaja (ekstreman slučaj akni po čitavom tijelu uz višak kilograma od kojih 30-ak kg, sve to me pratilo od pubertetskih dana). Naravno, stalno sam posjećivao doktore no nisu mi mnogo pomogli, pomogla mi je promjena prehrane o čemu ću još nešto kasnije a što je vezano uz samu temu. Ne moram ni reći da u životu ženi nisam prišao, čak mi je moja supruga prva prišla, i dalje me prate te frustracije što nisam mladost iskusio kao muškarac. I tako, početkom braka se dogodio 'bum'. Ponajviše zbog novog posla i što nisam htio da budem ružno pače kako radim u firmi gdje svi na posao dolaze lijepi i sređeni. Odlučio sam eksperimentirati prehranom, posjećivao fitness forume, upisao teretanu i za jedno godinu i po sam skinuo sav višak masti, nabacio nešto mišića i najbitnije, rješio se akni! Moj slučaj je pravi slučaj za emisiju extreme makeover, ne moram ni pisati koliko se dobro osjećam u vlastitoj koži sada u odnosu na prije.

A sada slijedi drugi, onaj bitniji dio priče.
Tu i tamo znam zaružiti s nešto mlađom ekipom s posla i pretpostavljate u kojem smjeru ću nastaviti pisati..moj preobražaj je dao krila mom samopouzdanju i po prvi puta u životu, sa 34 godine, nalazim hrabrosti prići ženi. Inače, oduvijek sam bio ljepuškast u faci, sada uz novostečeno samopouzdanje, tijelo, kravatu i visoka primanja, itetako sam svjestan svoje poželjnosti kod žena, samo u posljednjih nekoliko mjeseci sam imao prilike 10-ak puta prevariti suprugu, no što naravno nisam učinio.

Shvaćam da će biti osuda sada, no ne mogu opisati kako se osjećam sada, rastrgan između unutarnje bitke, nadam se da će me netko razumijeti..kako je to slušati priče kolega koji su punih 20 godina se 'iživljavali' pa mirno ušli u brak, slušati sve te priče iz mladenačkih dana..i to sve iz mojeg kuta, kakvog sam ga sada barem koliko toliko uspio dočarati..ja eto sada imam priliku 'proživjeti' propuštenu mladost no rastrgan san. Stvarno ne bih htio prevariti suprugu, ne znam kako bih se osjećap poslije, no lagao bih kada bi rekao da ne osjećam frustracije i iskušenje, mnogi sveci su padali na manjim iskušenjima od ovog mog, gledano iz moje perspektive..znam da te frustracije neće tek tako nestati i nekada si mislim pa zašto ne iskusiti malo, riješiti se znatiželje i frustracija i nastaviti mirno život, ovako mi to samo teret nepotreban predstavlja i zbog toga čak u ovo doba sam primoran pisati na forumu..obitelj ne bih nikada ostavljao radi nikoga, oni će mi uvijek biti br.1 u životu no pišem ovdje kako bi mi netko barem malo pomogao u toj bitci u kojoj se osjećam rastrgan..što bi vi učinili na mom mjestu?
sicario is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2015., 00:51   #2
Kaj bi ti mislio o svom ocu da ti ispriča ovako nešto i moli da ga razumiješ i ne osuđuješ? Kaj bi mu rekao kad bi s tobom podijelio svoju potrebu za propuštenim iživljavanjem iako je sada u braku i ima dijete? Kaj bi mislio o njemu i koliko bi bio ponosan na njega?




PS. Neki ljudi su ponosni na to što su s prvom i jedinom ljubavi jedino i bili. Neki ljudi žale što su prije svoje ljubavi života trošili vrijeme na druge. Al ti ljudi se vole...
Ohyeahbaby is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2015., 00:58   #3
Jos nisam u braku i nemam djece pa vezano za taj segment ne znam koji savjet ti dati,kompleksna je situacija.
Iskustva sa ženama imam solidno,nista previše rekao bih u normalnim relacijama ali dovoljno da znam kako je neke stvari najbolje proći u svoje vrijeme. Kasnije je daleko teže.
Neizivljenost kod muškaraca može predstavljati problem a brak je samo jos program plus.
Iskreno teško mi je dati konkretan savjet možda je bolje da komentira netko tko je također u braku.
Koliko si zadovoljan sexualnim životom sa svojom ženom?
Ako tu ne postoji problem onda je sve igra tvog ega i egoizma kroz potvrdjivanja kroz druge žene jeb..
Total40 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2015., 01:03   #4
glupa ti je dilema. glupo je što imaš dijete, brak i što ti je prva momentalno i jedina s kojom si bio.

Pošto pizdiš i paničariš zbog svega (iako vjerojatno imaš sad solidniji život od većine Rvata) ništa ti ne mogu napisati. Mindset ti je užas.

Ja praktički ne poznam likove koji su se specijalno "iživljavali" ranih 20-ih (ili nešto..) a da imaju iole suvisli život sa 3 banke.
niko ne paničari. ali da, ima likova podosta koji nisu radili djecu, koji se nisu vezali uz tamo neku...itd...
jebiga. životna priča ti je užas i podosta česta.
nema tu pomoći. trpi i dalje. ili rasturaj sve živo

i uživaj
Brogan is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2015., 01:07   #5
Da jos uvijek imas 30kg vise i akne, prilika ne bi bilo i ti bi bio...sretan sto uopce imas zenu. True or false?

Pocni varati zenu ili pocni zderati. Preporucujem ovo drugo
slowdive is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2015., 01:08   #6
jel ti žena kramp ili je neka top ženska (ne samo fizički)?
Brogan is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2015., 01:10   #7
Ja bi ili napravio žrtvu i odrekao se toga u ime obitelji ili probao sa ženom u malim koracima razgovarati o svojim fantazijama i ispunjavanju istih ako mislim da bi mi to prošlo...
Ako bi napravio bilo što iza leđa osjećao bi se kao zadnje govno jer sam izdao sebe, nju i obitelj...
bboy26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2015., 01:10   #8
Quote:
Total40 kaže: Pogledaj post
Neizivljenost kod muškaraca može predstavljati problem a brak je samo jos program plus.
zašto?

ako je nekome puno ševe bitni program u životu, ne vidim uopće čemu bi imao tradicionalne dulje veze...

a ako ševa kao takva mu nije ključ života, onda mu je brak dovoljno.
kad god on došao skupa sa tom tetom suprugom



frajer se zapravo gubi. a to me živcira iznad svega. likovi koji se pogube i zaljube u tim godinama u prvu..brak, dijete, pičke materine..
takvih ima podosta. smrt.
Brogan is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2015., 01:18   #9
Quote:
sicario kaže: Pogledaj post
..što bi vi učinili na mom mjestu?
Natuko bi 30 kila preko blagdana i prestao tiskat prištOve.
__________________
Odnia đava prišu
SmartFart is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2015., 01:20   #10
Quote:
Brogan kaže: Pogledaj post
glupa ti je dilema. glupo je što imaš dijete, brak i što ti je prva momentalno i jedina s kojom si bio.

Pošto pizdiš i paničariš zbog svega (iako vjerojatno imaš sad solidniji život od većine Rvata) ništa ti ne mogu napisati. Mindset ti je užas.

Ja praktički ne poznam likove koji su se specijalno "iživljavali" ranih 20-ih (ili nešto..) a da imaju iole suvisli život sa 3 banke.
niko ne paničari. ali da, ima likova podosta koji nisu radili djecu, koji se nisu vezali uz tamo neku...itd...
jebiga. životna priča ti je užas i podosta česta.
nema tu pomoći. trpi i dalje. ili rasturaj sve živo


i uživaj
Ja nešto krenuo u fino objašnjavati a Brogan ga po kratkom postupku slistio u tri rečenice.
Pokopao mu sve nade ma kakva utjeha i ostale trice i kućine.

Total40 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2015., 01:21   #11
zapravo, naravno da kužim koncept iživljenosti, ali mi je on zapravo totalni treš.
šta to zapravo znači?

nekome je to štajaznam 3-some sa 2 bombe. nekome je bez toga kao da je junfer.
Nekome je to da je imao 30 seoskih kumica. meni bi to bilo odvratno a ne iživljenost. bilo bi mi gubitak oveći.
nekome je da je imao kvalitetan seks sa većim brojem ok žena. ajde...to mogu razumijeti i to je default neki..iako je i to rijeđe. masa ljudi je bila samo sa jednom u životu

koji je to vrag iživljenost, točno?
onak.....djeca ruskih oligarha se ekčuli imaju priliku iživiti i njima je to glavni program i briga u životu. samo se time bave.

o čemu zapravo pričamo? kakve su to gluposti?
Brogan is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2015., 01:24   #12
Quote:
Total40 kaže: Pogledaj post
Ja nešto krenuo u fino objašnjavati a Brogan ga po kratkom postupku slistio u tri rečenice.
Pokopao mu sve nade ma kakva utjeha i ostale trice i kućine.

pa koja utjeha?

nije da je frajer bolestan, usamljen, nezaposlen...

frajer mašta i jebe ga prošlost vlastita a budućnost nema
Brogan is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2015., 01:25   #13
Quote:
Brogan kaže: Pogledaj post
zašto?

ako je nekome puno ševe bitni program u životu, ne vidim uopće čemu bi imao tradicionalne dulje veze...

a ako ševa kao takva mu nije ključ života, onda mu je brak dovoljno.
kad god on došao skupa sa tom tetom suprugom



frajer se zapravo gubi. a to me živcira iznad svega. likovi koji se pogube i zaljube u tim godinama u prvu..brak, dijete, pičke materine..
takvih ima podosta. smrt.
U smislu da neizivljen skočiti u b(m)rak može predstavljati problem kako vidimo jeb..
Sa ostalim se sve slažem.
Total40 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2015., 01:29   #14
Quote:
Total40 kaže: Pogledaj post
U smislu da neizivljen skočiti u b(m)rak može predstavljati problem kako vidimo jeb..
Sa ostalim se sve slažem.
ako je skako u brak zbog toga jer se "desilo dete" onda imam sućuti...


ako je ulazio u brak tako bezveze, onda me zaboli lik i priča njegova..


jebemti tradicionalnu Hrvatsku. Puno likova u tim godinama ulaze u brak. Gotovo velika većina. Ok, većini to nije prva ali dobrom dijelu likova i je prva..što isto nije big deal.

muškarci, zaljubljivanje i brakovi sa prvom. Hrvatska.
Brogan is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2015., 01:34   #15
ali ključna stvar je kakve su sve te žene? O kakvim mi to ženama zapravo pričamo? o tim prvima, o zadnjima?

imam ogroman strah od mase...i cijenim samo pojedine primjerke..specifične


ko da piše o kataklizmi dok piše o toj kumici s kojom je u braku. već ih vidim i vrti mi se u glavi...
ne zato kaj je pol 2
Brogan is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2015., 01:36   #16
Quote:
Brogan kaže: Pogledaj post
koji je to vrag iživljenost, točno?
onak.....djeca ruskih oligarha se ekčuli imaju priliku iživiti i njima je to glavni program i briga u životu. samo se time bave.

o čemu zapravo pričamo? kakve su to gluposti?

pa dobro čemu takav džon pristup na čovjeka?

odaje dojam nekoga tko zna što mu se događa i zašto. logično je da osoba tako niskog samopouzdanja u svojih 3 desetljeća života malo pukne po šavovima kada shvati da se život može živjeti u puno široj perspektivi.

nije stvar iživljenosti. stvar je življenja.
ako ne živiš život na samosvjestan i ispunjen način, naravno da si hodajuća tempirana bomba.

pogriješio je što se vezao. ali jbga. čovjek je. i šta je tu je.
pitanje je kako sada djelovati.

iskreno, nije prirodno, a ni pametno da svoje frustracije potrpa u kutiju koja će prije ili kasnije eksplodirati i izazvati daleko veću štetu.

dijelim mišljenje da je pametno popričati sa ženom. ako je normalna i svjesna situacije da mu je ona prva ikada, mogli bi doista se dogovoriti zajedno kako riješiti problem i da li ga se isplati rješavati. moje mišljenje.
wild rider7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2015., 01:39   #17
Quote:
wild rider7 kaže: Pogledaj post
pukne po šavovima kada shvati da se život može živjeti u puno široj perspektivi.


da, seks (veza, votevr) sam po sebi je naravno jako široka perspektiva. strašno široka


Quote:
nije stvar iživljenosti. stvar je življenja.
ako ne živiš život na samosvjestan i ispunjen način, naravno da si hodajuća tempirana bomba.
pričamo o Hrvatskoj.
ljudi u velikoj većini žive užasno. tupi su.
a cca 50% mladih do 25 nema život. nema samostalnost ikakvu.
mase žive do 30 doma kod svojih. kakav je to treš život?

kakva hodajuća bomba?


Quote:
dijelim mišljenje da je pametno popričati sa ženom. ako je normalna i svjesna situacije da mu je ona prva ikada, mogli bi doista se dogovoriti zajedno kako riješiti problem i da li ga se isplati rješavati. moje mišljenje.
to je sa takvom nemogući dogovor. to je njima neizvedivo brijem.

mogli bi prekinuti na 5 godina, pa se kasnije naći opet
Brogan is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2015., 01:49   #18
Quote:
Brogan kaže: Pogledaj post


da, seks (veza, votevr) sam po sebi je naravno jako široka perspektiva. strašno široka

ne govorim samo o tome. i mislim da ti je to vrlo jasno.

život je puno više od toga. samo netko kome je trebalo 30 godina da pređe barijeru vlastite fizičke pojave teško je to mogao razmatrati na taj način.



Quote:
Brogan kaže: Pogledaj post
pričamo o Hrvatskoj.
ljudi u velikoj većini žive užasno. tupi su.

ne bih na takve generalizacije trošila riječi.


Quote:
Brogan kaže: Pogledaj post
to je sa takvom nemogući dogovor. to je njima neizvedivo brijem.

mogli bi prekinuti na 5 godina, pa se kasnije naći opet

obožavam ljude kojima je sve uvijek nemoguće.
naravno. sve što misliš da je nemoguće, bit će tako naravno.

edit; budući da si naknadno dodao; čovjek koji nije zadovoljan sam sa sobom je uvijek tempirana bomba. gubi lako kompas na bilo kakvom životnom izazovu.
wild rider7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2015., 01:53   #19
Quote:
wild rider7 kaže: Pogledaj post
ne govorim samo o tome. i mislim da ti je to vrlo jasno.

život je puno više od toga. samo netko kome je trebalo 30 godina da pređe barijeru vlastite fizičke pojave teško je to mogao razmatrati na taj način.
pa u prvih 30 godina ionako moraš proći milijun stvari, da bi ti idućih 30 ličilo na nešto.

ako napraviš dijete (sa krivom)..dec it...dobar dio života ti je ukakan hardcore i nepovratno.
Brogan is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2015., 01:53   #20
Quote:
Brogan kaže: Pogledaj post
imam ogroman strah od mase...i cijenim samo pojedine primjerke..specifične
U takvoj situaciji ako ševiš jednu u dvije godine dobro je. Ne možeš se zabavljati i jebavati ako želiš specifične. Tko inzistira na specifičnima rijetko ševi.
Tipvoller is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:01.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger