Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.12.2015., 15:33   #61
Quote:
Alaine Zanna kaže: Pogledaj post
Sure. Tvoji postovi prste intelektualnoscu.
i tvoji. drhture mi koljena od strahopoštovanja tvoje dubine
spreman da ti sve dam

Quote:
Ja bih ih rjesavala prije ulaska u brak i pravljenja djece. Ne koristim ljude kao stake.
možda je rješavajući problem i napravio to dijete. pa onda ušao u brak. i to je društveno pravilo :klap:


Quote:
Mislim da je to tebi tesko/nemoguce objasniti.
uvijek možeš probati. nemoj se sramiti


Quote:
Ne, ne - ja nisam tvoj odraz u ogledalu srce.
katastrofa argumenata


evo, već trčim u teretanu za božić da se istešem za takve. sve za takve. sve za defaultne žene
Brogan is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2015., 15:52   #62
Quote:
sicario kaže: Pogledaj post
Više nego zadovoljan trenutnim sexom, još se poboljšao od moje transformacije.
No to ne umanjuje moje frustracije, ne treba meni nikakvo dokazivanje da ja to mogu nego čisti nagon, ne mora biti ni zgodna, ne želim niti nikakav odnos s tom osobom nakon sexa, jednostavno želja za ispucati se. Tako teško za shvatiti?
Kaže kolega ispucavao se tako par godina, dojadilo mu to i sada je miran u braku, nema potrebe više za time, da je na mome mjestu, 'pukao' bi.
I ne želim ispasti neki uobraženko, no trenutno bolje izgledam od većine muškaraca, pa shvaćate da je iskušenje i veće, žene mi se nabacuju na svakom čošku, kolege zezaju da što se kao djevac ponašam, pitam se koliko bi vas odolilo iskušenju na mom mjestu.
Dobro, ti si na forum došao po tapšanje po ramenu i potvrdu da si u pravu. Da se ohrabriš i uvjeriš sebe da je u redu prevariti ženu koju voliš jer nisi jebao u mladosti. A ti se zapitaj je li vrijedno toga da si sjebeš brak. Možda i je. Možda si sa ženom samo zato što prije nisi ima izbora i žena je tebi prišla. Možda je i ne voliš. To samo ti znaš.


Nije da ne razumijem da ti laska ženska pažnja. Ali dobro razmisli koji su ti prioriteti u životu, pa postupi u skladu s tim.

Upozorenje ekipi koja spama i krade autoru temu - prestanite. Također, kurve i iskustva s kurvama nisu tema.
__________________
Ljudi su ko mačke. Daj im ladicu i pokušat će se ugurati u nju. (Tika)
bliss is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2015., 16:00   #63
Quote:
bliss kaže: Pogledaj post
Možda si sa ženom samo zato što prije nisi ima izbora i žena je tebi prišla. Možda je i ne voliš. To samo ti znaš.
kak bi je uopće u takvoj životnoj situaciji i mogao itko normalan voljeti kozmički i naivno (tko god da je - ona. a ona je u ovom slučaju gotovo sigurno neka prosječnjača)?
(to što ima masa nenormalnih je druga stvar)


o čemu jebeno pričamo? pa frajer je damaged for life. for good. kaj to nije očito?


Quote:
Upozorenje ekipi koja spama i krade autoru temu - prestanite. Također, kurve i iskustva s kurvama nisu tema.
sorry



edit: btw to kaj imam ekčuli ideja i soli da nekaj napišem ne znači da sam spamer. kae Krleža bio spamer?!
Brogan is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2015., 16:03   #64
Quote:
bliss kaže: Pogledaj post
Dobro, ti si na forum došao po tapšanje po ramenu i potvrdu da si u pravu. Da se ohrabriš i uvjeriš sebe da je u redu prevariti ženu koju voliš jer nisi jebao u mladosti. A ti se zapitaj je li vrijedno toga da si sjebeš brak. Možda i je. Možda si sa ženom samo zato što prije nisi ima izbora i žena je tebi prišla. Možda je i ne voliš. To samo ti znaš.


Nije da ne razumijem da ti laska ženska pažnja. Ali dobro razmisli koji su ti prioriteti u životu, pa postupi u skladu s tim.

Upozorenje ekipi koja spama i krade autoru temu - prestanite. Također, kurve i iskustva s kurvama nisu tema.
Dakle po ovoj logici ako prevari ženu odmah je razvrgnuo brak? Zaboravila si na detalje one male sitne ali jako bitne. Dakle ako prizna ženi ili ga žena ulovi. U oba slučaja je kokos.
saurs is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2015., 16:11   #65
Ma stari samo pametno skoro svi muski prevare tokom zivota, nije to nis posebno. Samo pazi da te ne ulove, i pazi da ti ne ulovis dragu u zabavi.
Uglavnom samo biti pametan ici na "sluzbena putovanja" i poslovna " druzenja"
__________________
Pored kurve vrijedis koliko i ona
KILLERDOG is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2015., 16:20   #66
Quote:
saurs kaže: Pogledaj post
Dakle po ovoj logici ako prevari ženu odmah je razvrgnuo brak? Zaboravila si na detalje one male sitne ali jako bitne. Dakle ako prizna ženi ili ga žena ulovi. U oba slučaja je kokos.
Nisam ja ništa zaboravila. On sad leti na krilima novostečenog samopouzdanja. Žene se okreću za njim i to mu je sad malo lupilo u glavu. Moš mislit kako će biti toliko oprezan da žena to nikad ne sazna.
__________________
Ljudi su ko mačke. Daj im ladicu i pokušat će se ugurati u nju. (Tika)
bliss is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2015., 16:24   #67
nije problem žena. (to odjebeš još jučer)
problem je dijete i alimentacija.


kakvo je društvo treš enormni. kao pojava.
Brogan is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2015., 16:29   #68
Quote:
Brogan kaže: Pogledaj post
problem je dijete i alimentacija.

Jako smiješno. Aj se suzdrži od glupih komentara.
Upozorenje si vidio. Ako nisi u stanju normalno sudjelovati na temi, zaobiđi ju.
__________________
Ljudi su ko mačke. Daj im ladicu i pokušat će se ugurati u nju. (Tika)
bliss is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2015., 16:30   #69
Quote:
KILLERDOG kaže: Pogledaj post
Ma stari samo pametno skoro svi muski prevare tokom zivota, nije to nis posebno. Samo pazi da te ne ulove, i pazi da ti ne ulovis dragu u zabavi.
Uglavnom samo biti pametan ici na "sluzbena putovanja" i poslovna " druzenja"

...koji prepametan savjet...
..je žene su obične čorave tuke,misliš..
moj bivši bio je s moje strane otkriven u roku mjesec dana,a mislio je da je jako cool ponašajući se upravo tako kako si ti preporučuo...iako se udaljavao od mjesta stanovanja i stotinjak i više km..

Autor ove teme je po mom mišljenju porka miseria,jer dok je sebe smatrao nepoželjnim,bio je sretan da je neka žena vidjela nešto u njemu vrijedno ljubavi,ali sad će se on naknadno iživljavati,da nadoknadi kvazi propušteno pa da se može osječati ravan,a polovina muškaraca tako i tako većinom priča lovačke priče...
Pa ako baš mora biti tako,onda nek bude čovjek i muškarac do kraja,otvoreno razgovara sa ženom,ako treba i razvod,jer sumnjam da će ona tu njegovu potrebu iživljavanja s drugim ženama,srdačno pozdraviti...
a ovakvi savjeti koje ti daješ dovesti će ga do gubitka obitelji na vrlo ružan način..
__________________
Vjeruj u se i u svoje kljuse
amary is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2015., 16:45   #70
Quote:
bliss kaže: Pogledaj post
Nisam ja ništa zaboravila. On sad leti na krilima novostečenog samopouzdanja. Žene se okreću za njim i to mu je sad malo lupilo u glavu. Moš mislit kako će biti toliko oprezan da žena to nikad ne sazna.
Izgleda da će netko morati napisati neki manual za nužne preljubnike. Osjećam dobru prodaju.

Quote:
Brogan kaže: Pogledaj post
nije problem žena. (to odjebeš još jučer)
problem je dijete i alimentacija.


kakvo je društvo treš enormni. kao pojava.
Izbor sinko, izbor. Ima svega u velikim količinama. Da se dohvatim nekog primjera, evo recimo pošto su blagdani i na stolu imaš izobilje probrane hrane. Možeš misliti kako ćeš probati samo jedan tip mesa, sira, kolača i još koječega. Napraviti ćeš "preljub" sa drugim komadom nečega prije ili kasnije jer i najbolji komad mesa, jbg. dopizdi s vremenom ili čisto iz znatiželje.
saurs is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2015., 16:52   #71
Quote:
amary kaže: Pogledaj post

...koji prepametan savjet...
..je žene su obične čorave tuke,misliš..
moj bivši bio je s moje strane otkriven u roku mjesec dana,a mislio je da je jako cool ponašajući se upravo tako kako si ti preporučuo...iako se udaljavao od mjesta stanovanja i stotinjak i više km..

Autor ove teme je po mom mišljenju porka miseria,jer dok je sebe smatrao nepoželjnim,bio je sretan da je neka žena vidjela nešto u njemu vrijedno ljubavi,ali sad će se on naknadno iživljavati,da nadoknadi kvazi propušteno pa da se može osječati ravan,a polovina muškaraca tako i tako većinom priča lovačke priče...
Pa ako baš mora biti tako,onda nek bude čovjek i muškarac do kraja,otvoreno razgovara sa ženom,ako treba i razvod,jer sumnjam da će ona tu njegovu potrebu iživljavanja s drugim ženama,srdačno pozdraviti...
a ovakvi savjeti koje ti daješ dovesti će ga do gubitka obitelji na vrlo ružan način..
Dobrodošla u realnost. Inače kao žene to ne rade u braku, ma kakvi, no ipak nisam vidio ovakvo drvlje i kamenje po njima... Muž ti je bio ili glup ili ga je boljela jedna stvar hoćeš ga uloviti ili ne. Prijevaru je iznimno teško da ne kažem nemoguće otkriti.
saurs is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2015., 17:02   #72
Quote:
sicario kaže: Pogledaj post
Dakle
ne možeš ti samo malo iskusiti a da si ne sjebeš život, ti si fasciniran pičkom. di si ti od rekreativnog jebanja, pa ti ne znaš flertati sa ženama.

jasno da te svrbi, sve svrbi. i ne postoje iživljenost, to je mit. nema to veze s tim što si sad lijep.

obično ljudi nemaju potrebe zujat okolo ako su u priči koja ih ispunjava. ti se nakon tek dvije godine ne bi trebao skidat sa svoje žene, da to štima.

motiv da se dovedeš u red ti je bio posao, atraktivni ljudi tamo. ne recimo to da budeš privlačan ženi koju voliš. kao. i zdrav, naravno. jer sad ti i hormoni funkcioniraju normalno, prije si bio estrogenska kaša.

ako ti žena i nije krš koji nije mogao bolje vjerojatno ju baš i ne cijeniš previše kad je mogla bit s tobom onakvim. jel tako? pa to je onak, za prezirat malo, da.

to je interesantan paradoks, za neku širu temu.

dakle, raščisti prvo sam sa sobom šta ti žena znači, ne šta se očekuje da ti znači. sebi nemoj lagati.

jel to žena mama- samozatajna ili stroga, jel žena frendica ili žena žena.

sva tri bračna modela funkcioniraju u svijetu, samo o tome ovisi kako ćeš pristupiti kurvanju i problemima poslije kurvanja. krivnji, recimo.

a jebal buš okolo ziher. mislim da bi ti za početak dok se ne navikneš na pičku bilo pametnije plačat drolje, doslovno. tu nema komplikacija.
Orak is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2015., 18:21   #73
Quote:
sicario kaže: Pogledaj post
Više nego zadovoljan trenutnim sexom, još se poboljšao od moje transformacije.
No to ne umanjuje moje frustracije, ne treba meni nikakvo dokazivanje da ja to mogu nego čisti nagon, ne mora biti ni zgodna, ne želim niti nikakav odnos s tom osobom nakon sexa, jednostavno želja za ispucati se. Tako teško za shvatiti?
Kaže kolega ispucavao se tako par godina, dojadilo mu to i sada je miran u braku, nema potrebe više za time, da je na mome mjestu, 'pukao' bi.
I ne želim ispasti neki uobraženko, no trenutno bolje izgledam od većine muškaraca, pa shvaćate da je iskušenje i veće, žene mi se nabacuju na svakom čošku, kolege zezaju da što se kao djevac ponašam, pitam se koliko bi vas odolilo iskušenju na mom mjestu.
Ne mozes se zadovoljiti koketiranjem i komplimentima?

A i ti kolege su ti stvarno zlocesti, sto, ti bi sad trebao umakati okolo zato sto se oni dosadjuju u nesretnim brakovima ili su im zene stavile lanac?

Ne bih ti ovo nista pisala da nisi gore naveo da ne zelis varati zenu, i da mi se taj dio nije ucinio iskren.
Radi sto hoces, nitko te ne moze sprijeciti, ali isto tako promisli malo bi li slicno razmisljao da te kolege ne futraju pricama.

I ponavljam - ego se moze nahraniti komplimentima, pogledima, i slicno.

Btw, ne vjerujem bas da si se iz totalnog njonje transformirao i covjeka kojem se zene toliko bacaju pod noge. Ne znam nijedan takav slucaj.
Frajeri koji su karizmaticni takvi su i s kilama viska i pokojom aknom, celavi, svakakvi.
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2015., 18:27   #74
Quote:
saurs kaže: Pogledaj post
Dobrodošla u realnost. Inače kao žene to ne rade u braku, ma kakvi, no ipak nisam vidio ovakvo drvlje i kamenje po njima... Muž ti je bio ili glup ili ga je boljela jedna stvar hoćeš ga uloviti ili ne. Prijevaru je iznimno teško da ne kažem nemoguće otkriti.
Izađe to na vidjelo na ovaj ili onaj način, negdje moraš popustiti gdje te partner može provaliti i onda nastaje belaj. A ti tu ispadni muško i priznaj da si papak. Mnogi tripaj da znaju lagati i varati al' uistinu ne znaju jer za to moraš malo drugačije razmišljati i gledati stvari iz drugačijih perspektiva što narod obično ne radi. To ne važi samo za varanje i laganje u braku/vezi to važi za život u cjelokupnosti. Il' ćeš ti njoj dosaditi pa će se ona zadati. To važi i za obrnut slučaj.

Odoh ja u off. Nego ti bi htio da se dokažeš ekipi, a ? Da budeš malo faca među rajom, znaš kako njih boli kurac šta ti radiš il' šta ćeš raditi. To su ljudi s svojim životima i problemima a nemaju ama baš ništa od toga ako bi se ti nekim slučajem pohvali kako se iživljavaš s strane. Jedino što ti mogu reći "super" a na izlazu će već na to zaboraviti. Razmišljaš ko kakav balavac, svi se jebu pogotovo u tim godinama tako da nisi jedini. Jedino im možeš pasti u očima, a past ćeš sigurno jer se s tim stvarima ne hvali. Bolje poštuj tu ženu koja te je uzela kada si bio ni za šta i budi više ponosan na to što si ostvario, taj veliki turnover u tvom životu a ne frustriran što se nisi "iživio". To je opet tvoj problem jer se nisi znao opustiti kada je trebalo i uživati kako treba. Dugo si bio nesiguran a vrijeme je teklo i teklo...

Pitaj je za neki otvoreniji odnos il' ti swingerajski al' to je mač s dvije oštrice.
pellissier is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2015., 18:36   #75
ne kuzim zasto vas toliko zagovara da je pojam neizivljenosti izmisljen. relativan je, subjektivan je, ali i dalje postoji. vecina mladih koje poznam da su imali samo jednog partnera manje ili vise kopka nedostatak iskustva i susjedova trava. osobno mogu reci da sam zadovoljio taj "kompleks" kad sam se priblizio broju od 10 partnerica. nisam bezglavo trcao za pickom, birao sam samo one koje su mi se svidjale, ali da sam se odlucio prije toga "skrasiti" osjecao bih da sam puno toga propustio. od tad mi je svejedno. u glavi jest, individualno jest, ali postoji.
tjuner is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2015., 18:39   #76
Quote:
tjuner kaže: Pogledaj post
ne kuzim zasto vas toliko zagovara da je pojam neizivljenosti izmisljen. relativan je, subjektivan je, ali i dalje postoji. vecina mladih koje poznam da su imali samo jednog partnera manje ili vise kopka nedostatak iskustva i susjedova trava. osobno mogu reci da sam zadovoljio taj "kompleks" kad sam se priblizio broju od 10 partnerica. u glavi jest, individualno jest, ali postoji.
Jasno, ali iskreno, ja ovdje nemam osjecaj da se radi o pravoj neizivljenosti vec pumpanju tastine, i nesigurnosti.
Da se stvarno imao potrebu iziviti, nasao bi nacina za to i kao debeljko, i sigurno ne bi jurio u brak.
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2015., 18:48   #77
Quote:
TincH kaže: Pogledaj post
Btw, ne vjerujem bas da si se iz totalnog njonje transformirao i covjeka kojem se zene toliko bacaju pod noge. Ne znam nijedan takav slucaj.
Frajeri koji su karizmaticni takvi su i s kilama viska i pokojom aknom, celavi, svakakvi.
znam tipove koji doslovno izgledaju (oduvijek) kao muški modeli kojima se cure nisu ništa bacale pod noge. dugi niz godina nisu imali nikakvih iskustava sa ženama.
To ništa ne znači...
a ne znači niti karizma..ako ti nemaš potrebu (i želju, prioritet) jebati radi jebanja. zavoditi. ševiti. bit švaler.
karizma se vidi, ženama se sviđaš, ali se kuži da imaš auru repelenta za pičku unatoč karizme...



s druge strane znam za slučaj malo debljeg, nešto starijeg tipa sa protezom umjesto noge (pritom je i obični seljo vulgaris), koji se uredno ponudi ženama da će jebati, skine protezu...i jebe.

žene nemaju kriterij. seks je čudo. žene su divne. (bez sarkazma )
Brogan is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2015., 18:57   #78
Quote:
Brogan kaže: Pogledaj post
znam tipove koji doslovno izgledaju (oduvijek) kao muški modeli kojima se cure nisu ništa bacale pod noge. dugi niz godina nisu imali nikakvih iskustava sa ženama.
To ništa ne znači...
a ne znači niti karizma..ako ti nemaš potrebu (i želju, prioritet) jebati radi jebanja. zavoditi. ševiti. bit švaler.
karizma se vidi, ženama se sviđaš, ali se kuži da imaš auru repelenta za pičku unatoč karizme...



s druge strane znam za slučaj malo debljeg, nešto starijeg tipa sa protezom umjesto noge, koji se uredno ponudi ženama da će jebati, skine protezu...i jebe.

žene nemaju kriterij. seks je čudo. žene su divne. (bez sarkazma )
Ma lik tvrdi da se iz neprivlacnog tipa totalno transformirao u fatalnog lika. A ja iskreno sumnjam u to, jer sam upoznala previse muskaraca kojima je fakat malo dovoljno da si umisle da su ne znam kakvi jackpotovi za zene (I to potpuno nevezano uz to kakvi su zenama zapravo)
Isto tako, mnogi obicnu zensku prijateljsku komunikaciju itekako protumace kao seksualnu naklonost.
Nekako imam osjecaj da je to i ovdje slucaj.

Decko je iz topline sobe izasao u svijet, skinuo kilice, zalijecio aknice, nasao si je ekipu (naglasava da je mladja, vjerojatno mu je nadomjestak za ono sto nije imao kao tinejdzer) i odjednom se dogadja regresija u mladje godine.
Donekle mogu shvatiti da popunjava prazninu, i cijeli taj statusno-drustveno-partijanerski aspekt koji mu je kao mladjem falio. To je cak i ok. Ali eto, steta sto nije to sve odradio ranije jer bi valjda bolje shvacao koliko je zapravo vrijedno ovo sto ima doma, a sto sad mozda uzima zdravo za gotovo. Naglasavam - mozda.

U prilog mojoj tvrdnji ide njegova nedvosmislena izjava da mu cak i izgled cure nije bitan, vec da samo zeli pojebati - realno, tako razmislja tinejdzer od 15 godina.
Shodno svemu tome, ja ovdje ne vidim tek problem seksualne neizivljenosti, vec krpanje zivotnog perioda kojeg nije posteno ni prosao.

Sasvim bi drugacije bilo da mu se mozda dopala neka odredjena osoba ili da je razvio neku povezanost s nekim drugim, ali ovo je meni sve nekako tinejdzerski

A to da privlacnost i izgled sam po sebi nemaju nikakve veze, pa to znamo odavno.

Zadnje uređivanje TincH : 25.12.2015. at 19:07.
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2015., 19:11   #79
Quote:
TincH kaže: Pogledaj post
Jasno, ali iskreno, ja ovdje nemam osjecaj da se radi o pravoj neizivljenosti vec pumpanju tastine, i nesigurnosti.
Da se stvarno imao potrebu iziviti, nasao bi nacina za to i kao debeljko, i sigurno ne bi jurio u brak.
Da ali eventualno u dobrom bordelu i swinger klubu,na drugi način vrlo teško.
Zar nisi čula da ekipa skače u brakove primarno i radi redovnog sexa?
Total40 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2015., 19:21   #80
Quote:
Brogan kaže: Pogledaj post
žene nemaju kriterij. seks je čudo. žene su divne. (bez sarkazma )
Brogan u elementu.

Total40 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:10.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger