Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.03.2016., 11:23   #1
Javiti joj se nakon što sam sredio život?

Priča ide ovako, da ne mrcvarim s romanom, ukratko..bio sam u nekoj ajmo reći poluvezi s kolegicom s faksa (nakon završenog studija), bila je baš prekinula dugu vezu pa rekla ne želi žuriti nigdje, skakati odmah u drugu no kako joj se sviđam mogli bi se povremeno nalaziti..i tako smo se povremeno viđali, uglavnom su se viđanja odvijala u krevetu, tu i tamo je palo kino, cuga u gradu..uglavnom prilično nedefiniran odnos da bi došli do točke kada smo morali odlučiti što će biti - ff ili veza, bilo je baš nešto između, nije pasalo tako ni meni ni njoj, nismo znali na čemu smo. Rekao sam joj da mi se sviđa, da bi se mogli češće viđati (viđali smo se 1-2x tjedno max) no iznenadila me odgovorom kada je rekla da nije sigurna da li sam ja baš prava osoba za nju za vezu, da ona treba ozbiljnu osobu i da bi mogli pokušati ako oboje budemo singl za nekoliko godina kada ću imati posložen život..da, u to vrijeme nisam radio, bio sam na burzi kojih pola godine, živio sa svojima no nije niti ona bila zaposlena samo što je imala vlastiti stan i auto što su joj starci kupili..razumijem da je razlog za odjeb tada bio potpuno legitiman, cura želi nešto ozbiljno i tada ne bi bio u stanju pratiti njen ritam jer dolazi iz dosta dobre obitelji i starci joj isto vjerojatno imaju visoka očekivanja od njenog budućeg pa tada nisam bio neka prilika bez kinte u džepu, samo s diplomom u ruci..no prošlo je 4 godine od tada, imam odličan posao sada, natprosječna primanja i mislim da bi si mogao priuštiti curu takvog kalibra sada, malo joj njuškao po profilu i izgleda da nema nikoga, razmišljam da je pozovem na kavu no što mislite generalno o traženju druge šanse kod osoba koje su vas otpilile prije zbog nekog razloga koji je sada nepostojeć? Iskreno cura mi se zbilja sviđa, visoko obrazovana (radi na doktoratu) i zgodna, bio bi ponosan i sretan s takvom curom..
softsicher is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2016., 11:30   #2
Ne fantaziraj nego nastavi živjeti, i nađi curu koja manje filozofira, i manje pod mikroskopom procjenjuje tvoju vrijednost i posloženost. Život u Hrvatskoj je trenutno difoltno kaotičan. Ti si ga sebi trenutno posložio, ali što će biti ako ti se ponovo dogodi nešto (bilo što) kaotično? Hoće li te ona onda nogirati, pa ćeš joj se ti ponovo javiti za 3 godine kad se sve posloži? Dokle tako? Osoba s kojom si u nekom intimnom odnosu bi te trebala poštovati i kad ti u životu ide, i kad ti ne ide. Ljudi koji te poštuju samo kad ti ide, ne poštuju tebe, nego ono što im u tim fazama nudiš.......Nemoj tako olako ženama davati moć da procjenjuju koliko vrijediš ovisno o tome kako trenutno stojiš ekonomski......Postoji milijun načina da ti se to obije o glavu.
advocatus82 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2016., 11:38   #3
ne bi me ta vise vidjela...
tjuner is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2016., 11:40   #4
Cura te u fino odjebala jer po njenim kriterijima nisi bio dovoljno dobar za nju. O tebi kao muškarcu najviše govori što je želiš nazad, uzdižeš je u glavi bezrazložno i koristiš izraze tipa ''kalibar''. Da si sredio život onda je se ne bi ni sjetio, ali ti još nju i ''razumiješ'' šta te odjebala. Divno. Šupendarizam u nastanku. To uzdizanje nekih žena u mitove od strane nekih muškaraca nikad neću razumjeti.

Tužno. Ajd još da imaš 18, 19 godina.
versilov is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2016., 11:50   #5
Jasno mi je da je današnji svijet materijalistički i da prožima sve društvene sfere međuljudskih odnosa pa tako i muško-ženske odnose. No svejedno malo mi je jadno da presudni faktor da li si ti dovoljno dobar za nju jesu tvoj posao i primanja. Što da sutra budeš s njom u vezi i tokom vašeg odnosa ti spletom nesretnih okolnosti dobiješ otkaz i nađeš se na burzi? Onda bi osim gubitka posla postao odjednom neadekvatan izbor kao njen partner? Jel smatraš da je to u redu? Nemoj pliz odgovarat kako je tvoj posao najsigurniji na svijetu, sve je danas moguće makar radio u HEP-u.

Shvaćam da si ti s novim poslom dobio samopouzdanja i da si zadovoljniji sa samim sobom, to je potpuno normalno. Ono što je po meni upitno je sljedeća izjava: ''no iznenadila me odgovorom kada je rekla da nije sigurna da li sam ja baš prava osoba za nju za vezu, da ona treba ozbiljnu osobu i da bi mogli pokušati ako oboje budemo singl za nekoliko godina kada ću imati posložen život''.

Što je pod ovim mislila posložen život? Jesi ti imao nekih repova iz prošlosti na osobnom planu? Ako je zaista mislila da si ti nedovoljno ozbiljna osoba za nju zato jer u današnjem stanju ekonomije nisi imao posla pola godine nakon diplomiranja za mene bi to bilo veoma odbojno. Možda sam nedovoljno pragmatičan, ali to mi se doima previše proračunato i materijalistički za moj ukus. Od takve osobe bi se ohladio momentalno bez obzira na njen izgled i razinu obrazovanja.

Ali to sam ja. Ako je tebi taj njen modus operandi nešto sasvim normalno i prihvatljivo onda ne vidim razlog da je ne kontaktiraš.
Hildegard is online now  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2016., 11:56   #6
On je njoj bio rebound veza, i plasirala mu je odjeb na način koji će njega najmanje zabolit, al odjeb je to, klasičan.

Razlozi su smiješni, i meni je tužno da on nakon 4 godine to ne shvaća. Čovječe da si joj se svidio do kraja, da joj je to bilo to, ne bi je se mogao riješiti ni da si 5 godina nezaposlen i pijančuješ svaki dan. Karikiram, al jasno ti je, nema njima prepreka kad zapnu i vide u tebi ''potencijal'' lol. A kolko čitam, ti si i onda bio i objektivno potencijal, a ne ''propalica i lijenčina''.

U tvojim godinama davati nekome takvu moć je tužno. Takve stvari iskoristiš da još više radiš na sebi, a ne da se vraćaš i dokazuješ, u ovom slučaju, razmaženom snobu od te cure.
versilov is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2016., 12:00   #7
javi joj se i reci da sada imas para za clanarinu za ulaz u klub "Peezda".
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2016., 12:05   #8
Nakon četiri jebene godine ti razmišljaš o nekom đubretu koje te odjebalo.
Javi joj se, dakako da trebaš budući da ona nema nikoga pa bi joj možda i ti valjao.
Naravno jedan određeni period, tranzicioni, dok opet ne nađe nekoga ko joj odgovara.
Ajme meni koje nipodoštavanje vlastite "ličnosti".

Versilov, sviđa mi se tvoj nick. Dolgoruki, knez Dolgoruki.
SergejKirijales is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2016., 12:10   #9
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
javi joj se i reci da sada imas para za clanarinu za ulaz u klub "Peezda".

Dobar
Moment torzije is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2016., 12:12   #10
Quote:
versilov kaže: Pogledaj post
On je njoj bio rebound veza, i plasirala mu je odjeb na način koji će njega najmanje zabolit, al odjeb je to, klasičan.

Razlozi su smiješni, i meni je tužno da on nakon 4 godine to ne shvaća. Čovječe da si joj se svidio do kraja, da joj je to bilo to, ne bi je se mogao riješiti ni da si 5 godina nezaposlen i pijančuješ svaki dan. Karikiram, al jasno ti je, nema njima prepreka kad zapnu i vide u tebi ''potencijal'' lol. A kolko čitam, ti si i onda bio i objektivno potencijal, a ne ''propalica i lijenčina''.

U tvojim godinama davati nekome takvu moć je tužno. Takve stvari iskoristiš da još više radiš na sebi, a ne da se vraćaš i dokazuješ, u ovom slučaju, razmaženom snobu od te cure.
Kada žene pričaju o kriterijima, to ništa nije istina?
Razumijem je jer sam i sam davao odjeb curama koje nisu zadovoljavale moje kriterije. Sada zadovoljamam kriterije, samo me zanima na koji način da izvedem to sve to ne ispadne ipak očajno s moje strane..
softsicher is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2016., 12:25   #11
Quote:
softsicher kaže: Pogledaj post
Kada žene pričaju o kriterijima, to ništa nije istina?
Razumijem je jer sam i sam davao odjeb curama koje nisu zadovoljavale moje kriterije. Sada zadovoljamam kriterije, samo me zanima na koji način da izvedem to sve to ne ispadne ipak očajno s moje strane..
Ma istina je, al oprosti jesi je pitao za kriterije kad ti je držala kurac u ustima il kad ste pili pivicu u javnosti? Kakvi su to kriteriji? Po meni jako upitni. Daj se saberi i nađi štagod prave pičke.
versilov is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2016., 12:26   #12
Quote:
softsicher kaže: Pogledaj post
Kada žene pričaju o kriterijima, to ništa nije istina?
Razumijem je jer sam i sam davao odjeb curama koje nisu zadovoljavale moje kriterije. Sada zadovoljamam kriterije, samo me zanima na koji način da izvedem to sve to ne ispadne ipak očajno s moje strane..
Nije ti to natječaj za javnu nabavu, pa da se javiš kad zadovoljiš specifikacije. "Kriteriji", svačiji, pa i tvoji, su uvijek u nekoj mjeri fikcija koja služi pumpanju ega i stvaranju dojma o izbirljivosti i nedodirljivosti. Pogledaš li malo i svoje kriterije, skužit ćeš vjerojatno da nisu nužno tako visoki kako tvrdiš da jesu, i da postoji milijun okolnosti zbog kojih bi zanemario većinu kriterija. Odnos između ljudi se dogodi, ili se ne dogodi. Ako se nije dogodio, to nije zato što je tebi falilo 5.000 kn u džepu da ju zadiviš, nego je zato što generalno nisi tip osobe za nju, i nemaš ono što ona traži, ili misli da traži. A možda čak ni ona sama ne zna točno što traži. Nemoj se javljati toj curi svaki put kad zaradiš sto kuna više ili napreduješ u nečemu, jer time samo pokazuješ da si podredio život i karakter njenim uskim okvirima. A njoj je to dokaz da te može ponižavati do besvijesti. Kad joj kažeš da si dobio povišicu, pokazat će ti lijevu sisu, i reći će ti da se javiš kod iduće povišice pa možda vidiš i desnu.
advocatus82 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2016., 12:32   #13
Quote:
advocatus82 kaže: Pogledaj post
Ne fantaziraj nego nastavi živjeti, i nađi curu koja manje filozofira, i manje pod mikroskopom procjenjuje tvoju vrijednost i posloženost. Život u Hrvatskoj je trenutno difoltno kaotičan. Ti si ga sebi trenutno posložio, ali što će biti ako ti se ponovo dogodi nešto (bilo što) kaotično? Hoće li te ona onda nogirati, pa ćeš joj se ti ponovo javiti za 3 godine kad se sve posloži? Dokle tako? Osoba s kojom si u nekom intimnom odnosu bi te trebala poštovati i kad ti u životu ide, i kad ti ne ide. Ljudi koji te poštuju samo kad ti ide, ne poštuju tebe, nego ono što im u tim fazama nudiš.......Nemoj tako olako ženama davati moć da procjenjuju koliko vrijediš ovisno o tome kako trenutno stojiš ekonomski......Postoji milijun načina da ti se to obije o glavu.
Kakav doktorski odgovor. Čestitam
__________________
Even your worst day only have 24 hours - Tyson Fury
panther-1989 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2016., 13:42   #14
ne budi lud, čovječe. al i sam imaš snobovsko razmišljanje, pa se nešto mislim da biste bili baš lijep par.
tratinchica92 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2016., 14:39   #15
S obzirom da imaš razumjevanja za njen odjeb zaključujem da isto razmišljate, isti odnos prema ljubavi, ljudima kako pišu gore snobovski. Da sam muškarac odnosno da sam na tvom mijestu ne bih joj se javila jer ne treba mi netko ko je uz mene samo kad mi je dobro, kad mi je sređen život. Da je bila zagrijana za tebe bila bi s tobom i uz tebe. Kako ćeš napravit hoćeš joj se javit sam razmisli jer nitko od nas ne hoda u tvojim cipelama....
ledenka is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2016., 14:43   #16
Sad ti je život sređen šta će bit kad dođu problemi a bit će ih opet će otići i reći javi se kad središ probleme. Kakve su te žene pitam se ..... A znam da nas ima svakavih
ledenka is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2016., 14:46   #17
Quote:
softsicher kaže: Pogledaj post
Iskreno cura mi se zbilja sviđa, visoko obrazovana (radi na doktoratu) i zgodna, bio bi ponosan i sretan s takvom curom..
ako si od svega onoga što osoba posjeduje, prvo istaknuo ove razloge, bolje preskoči
muflonka is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2016., 15:00   #18
Quote:
softsicher kaže: Pogledaj post
Kada žene pričaju o kriterijima, to ništa nije istina?
Razumijem je jer sam i sam davao odjeb curama koje nisu zadovoljavale moje kriterije. Sada zadovoljamam kriterije, samo me zanima na koji način da izvedem to sve to ne ispadne ipak očajno s moje strane..
Ja razumijem kriterije. Ali ne podrzavam kada osoba ima vece kriterije od onog sto moze ponuditi.
Po cemu je ona bila bolja od tebe? Zbog stana i auta koje su joj STARCI kupili? Ajd' da si je sama to privrijedila, onda bi razumio... ali da me takva cura odjebe, zato sto sam po njenom misljenju manje vrijedan od nje (iako je ona sve dobila na gotovo), ta me ne bi vise nikad cula ni vidjela.
Po meni ona nije materijal za vezu, jer ocito ne zna cijeniti pravr vrijednosti, neciji trud, zalaganje, doprinos - nebitno kojeg on tipa bio.

Djelujes kao decko na mjestu, i mislim da zasluzujes bolje. Pri ovom ne mislim na izgled i materijalno stanje, vec karakter i nacin razmisljanja.

No, ako si vec zapeo za nju, mozes se javiti s porukom tipa: "Hej, bas sam te se neki dan sjetio. Nismo se culi sto godina... Mogli bi ovih dana na kavu. Bas bih volio cuti sta ima novo."
__________________
Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.
nyxter is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2016., 15:05   #19
Quote:
muflonka kaže: Pogledaj post
ako si od svega onoga što osoba posjeduje, prvo istaknuo ove razloge, bolje preskoči
nije li upravo to razlog da joj se javi? čini se da imaju slične sustave vrijednosti
Vuk Sramotnjak is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2016., 15:07   #20
Quote:
Vuk Sramotnjak kaže: Pogledaj post
nije li upravo to razlog da joj se javi? čini se da imaju slične sustave vrijednosti
vidiš, nisam razmišljala tako. Možda si u pravu, ako imaju slične sustave
vrijednosti. Ali kako se razvije ljubav tu?

Zadnje uređivanje muflonka : 05.03.2016. at 15:08. Reason: dfd
muflonka is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:57.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger