Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.04.2016., 13:37   #141
Mijenjam zenu od 40 za dvije od 20!!
Bombastik is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2016., 13:45   #142
Quote:
mantisa kaže: Pogledaj post
to baš ne
ne sudi po sebi.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2016., 13:59   #143
Mislim da se mantisa referirala na prosjek
Notfunny is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2016., 13:59   #144
Quote:
milica07 kaže: Pogledaj post
Sve veze gdje je muško nastojao promijeniti ženu su propale koje ja znam tako da ju je ostavio zbog druge ili prevario..prirodnije je da smo mi lude za njim i trudimo ga se promijeniti nego obratno, ne mogu objasniti zašto točno no jest.
muškarac se trudi promjenit ženu isključivo kad je voli, i to samo onda kada u njenom ponašanju prema njemu nešto opako ne štima, da bi uopće mogli normalno funkcionirat...ako ne uspije ili nalazi drugu ili odlazi.
Otto83 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2016., 14:01   #145
Quote:
Notfunny kaže: Pogledaj post
Mislim da se mantisa referirala na prosjek
svi ljudi se referiraju na prosjek, a nitko ne zeli prosjecne ljude. go figure.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2016., 14:04   #146
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
svi ljudi se referiraju na prosjek, a nitko ne zeli prosjecne ljude. go figure.
Dakle, slučajnim izborom iz skupine žena oko 40 godina () i skupine žena/djevojaka oko 20 godina imaš znatno veću vjerojatnost da naletiš na neku s primjerenim libidom u prvoj skupini
Notfunny is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2016., 14:16   #147
Quote:
Notfunny kaže: Pogledaj post
Dakle, slučajnim izborom iz skupine žena oko 40 godina () i skupine žena/djevojaka oko 20 godina imaš znatno veću vjerojatnost da naletiš na neku s primjerenim libidom u prvoj skupini
kako rekoh, random osobe i prosjeci ne bi trebali zamarati nekoga tko zna sto zeli i trazi.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2016., 14:25   #148
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
kako rekoh, random osobe i prosjeci ne bi trebali zamarati nekoga tko zna sto zeli i trazi.
Kako koga
Mene recimo, prosjeci ne zamaraju

Ali, ti nećeš ići tražiti svoju družicu među ženama 35+, kada znaš da je veća pojavnost onog što želiš (izuzev libida ) u skupini oko 20

Dakle, možemo pričati o pojavnosti, a to je zanimljivo
Notfunny is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2016., 15:56   #149
Quote:
Notfunny kaže: Pogledaj post
Kako koga
Mene recimo, prosjeci ne zamaraju

Ali, ti nećeš ići tražiti svoju družicu među ženama 35+, kada znaš da je veća pojavnost onog što želiš (izuzev libida ) u skupini oko 20

Dakle, možemo pričati o pojavnosti, a to je zanimljivo
s onima s kojima sam se nasao po tom pitanju, nisu imale problema. doduse, moram biti posten i reci da nisam niti imao iskustva sa zenama od 40+ ali generalno bih rekao da one ipak imaju vise stvari na umu i da nisu toliko relaksirane i prepustene nekim gustevima. ponavljam, generalno.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2016., 16:17   #150
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
s onima s kojima sam se nasao po tom pitanju, nisu imale problema. doduse, moram biti posten i reci da nisam niti imao iskustva sa zenama od 40+ ali generalno bih rekao da one ipak imaju vise stvari na umu i da nisu toliko relaksirane i prepustene nekim gustevima. ponavljam, generalno.
Well, rekla bih da generalno vrijedi posve suprotan zaključak
Notfunny is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2016., 22:35   #151
95 % zena su čisto zlo

napraviš par ''nesvjesnih grešaka'' i već jaše drugog


nije bezveze ona stara ''muško NIKAD ne moze pasti nisko kao zensko''
Typhoon1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2016., 01:07   #152
da mi je upoznati osobu koja bi me promijenila
mari_2011 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2016., 08:16   #153
Ma čim neko želi drastično promijeniti nečiju osobnost, životne navike/obaveze , to nema veze s ljubavlju već s kontrolom. Kad nekog voliš, tada nemaš toliko primjedbi na tu osobu jer je prihvačaš upravo takvu, zbog cijelog paketa si i zavolio.
Čim se uoči preveliko trkeljanje s druge strane, još pogotovo kad je svakodnevno, tada je najbolji razlaz, pa neka svako nađe sebi osobu s kojom će biti sretna i voliti je upravo zbog toga šta jeste.
Splicanka123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2016., 08:20   #154
Quote:
Typhoon1 kaže: Pogledaj post
95 % zena su čisto zlo

napraviš par ''nesvjesnih grešaka'' i već jaše drugog


nije bezveze ona stara ''muško NIKAD ne moze pasti nisko kao zensko''
je, je vi ste maslo.
Biće si nesvjesno zajašio neku, pa te sada udara ego šta je nakon tebe našla nekog tko će je poštivati i volit.
Splicanka123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2016., 10:00   #155
Quote:
mari_2011 kaže: Pogledaj post
da mi je upoznati osobu koja bi me promijenila
vjerovatno je zato i ne možeš upoznat!
Otto83 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2016., 10:25   #156
Hm...a možda je to jednako s obje strane. Muškarci isto znaju puno prigovarati, jer žele savršenstvo. Znači tijelo amazonke, uvijek sređena, u glavi razumna i realna, zabavna i nasmijana, bezbrižna (jer ima on dosta svojih briga), ozbiljna, radišna i odmorna.
Ariela___ is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2016., 14:32   #157
Quote:
intelduoduo kaže: Pogledaj post
U firmi bila rasprava u mješanom društvu o tome koliko smo zadovoljni partnerima i koliko ih se trudimo promijeniti odnosno promijeniti stvari koje nama smetaju kod njih. I prije te rasprave sam mnogo češće čuo stvari tipa da 'se ona nada će se on promijeniti' nego 'on se nada da će se ona promijeniti'.
Pričao sam o iskustvu s bivšom kako dugo vremena nisam bio zadovoljan nekim stvarima kod nje i trudio ju se promijeniti pa me kolegice napale da baš nije u redu da muško mjenja ženu, a ok je da se žensko trudi promijeniti na bolje muškoga. Kao veze gdje muško nije zadovoljan nekim stvarima kod žene imaju manje šanse opstati na duže staze nego u obratnoj situaciji, kada žena nije zadovojlna nekim stvarima kod muškoga. Sada, to je stvar čega? Jedno od objašnjenja je da su žene tolerantnije od muškaraca, muško kada nije zadovoljan nečime kod žene, će vrlo vjerojatno prevariti i ode sve u onu stvar, dok žena neće isto napraviti (bar ne u mjeri kao muško), već će se više potruditi oko svog muškarca, to će njoj predstavljati određen uspjeh, dok muško nema neku satisfakciju od uspješne promijene svoje žene na bolje..tako bih ja rekao.
I zbilja kada bolje razmislim, jako rijetko ili nikada nisam čuo da 'muško nije zadovoljan nečime kod žene', dok 'žena nije zadovoljna nečime kod muškoga' sam čuo mnogo puta. Kakva su vaša viđanja na ovo? Smatrate li da je u redu kada se muškarac trudi promijeniti svoju ženu, odnosno smatrate li da je to više ili manje u redu od obratne situacije?
Ne znam, ja sam izgleda jedan od rijetkih, koji je pokušavao promijeniti neku ženu. Na bolje naravno. Ne u tom smislu da sam ju gnjavio. već sam joj pokušao pomoći da si olakša život. Davao sam joj i neke svoje materijale s faksa, koji bi joj pomogli da se probije na tržište, tipa web dizajn, internet marketing, Office alati i slično. Književnica je, amaterka doduše. Bila je dosta neiskusna u mnogočemu, glede rada na računalu, pa sam joj izlazio u susret, misleći, promijenit će se na bolje i biti mi još zahvalna. Čak je počela i vježbati fizički, postajala je sve zgodnija i pametnija.

Kad ono, sranje, nakon par mjeseci hodanja i veze. Prestala je kontaktirati sa mnom, ukinula i facebook profil, prestala se javljati na mobitel. Nije više ni kod kuće bila. Samo je nestala. Inače je živjela sa sestrom. Ima i neku rodbinu preko puta, kod koje odlazi u goste za vikend. Iz nekog razloga se distancirala od mene, a nije rekla apsolutno ništa. Nakon nekog vremena sam shvatio da problem nije u meni, već u njoj. I šta sad? Pičim dalje, moram bez nje. A lijepo nam je krenulo, čak smo se ljubili, mazili, razgovarali o mnogočemu, ali eto, sto ljudi, sto čudi.

Dapače, mislio sam još da će biti i seksa, nabavio sam i paketić kondoma, za slučaj ako se dogodi, jer kada vas žena krene ljubiti i grliti, što biste drugo očekivali, osim da će biti i seksa kad tad?

Ma sranje. Bolje da više ne pričam o tome.
klokanovac is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2016., 14:42   #158
Quote:
klokanovac kaže: Pogledaj post

Dapače, mislio sam još da će biti i seksa, nabavio sam i paketić kondoma, za slučaj ako se dogodi, jer kada vas žena krene ljubiti i grliti, što biste drugo očekivali, osim da će biti i seksa kad tad?
kako to mislis, kad-tad?

obicno odmah.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2016., 23:40   #159
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
kako to mislis, kad-tad?

obicno odmah.
Znam da se zajebavaš, ali dobro veliš i slažem se. S obzirom na to koliko se međusobno poznajemo, mogli smo se već poseksati 10 puta za redom ja i ona. Toliko smo puta izlazili skupa, dolazio sam barem 15 minuta prije nje uvijek, kada smo imali dogovor, nikada se nismo posvađali, platio sam joj piće čak nekoliko puta u lokalu, bio iskren prema njoj, pažljivo je slušao, makar mi neke teme nisu bile toliko zanimljive, dolazio sam k njoj i njezinoj sestri nekoliko puta, živjele su njih dvije same, sve 5, slažemo se, pričamo, super i njezinoj sestri sam se svidio čak, koja je moje godište...I onda ovo, a da ne znam kako ni zašto...

...Nešto neviđeno. Bože mi oprosti, ako je išta tu normalno. Ne dogodilo se nikome ovo.

Ali neka. Idem dalje i ne zamaram se više s time. Nek joj je sa srećom. Ima drugih žena, koje su već zainteresirane, pa ono...Ako neće ona, ima već koja hoće, odnosno, ima ih već koje žele. A poslije nek se lijepo grize kad shvati što je napravila. Ja više nemam ništa s tim.
klokanovac is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:24.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger