Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.04.2016., 21:54   #41
Quote:
Typhoon1 kaže: Pogledaj post
i tako...dejtam druge cure da ubijem vrijeme, bez pravog osjećaja i strasti
Fakat ne znam zakaj ovo ljudi rade...mučenje sebe i gubitak vremena
orah-pita is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2016., 21:55   #42
prava ljubav nije bullshit.

bullshit je uvjerenje da prava ljubav može biti samo jedna i da nije prava ako fatalno ne pogibamo.

indikativno je da se fatalnim percipira obično nešto što je bilo burno i na neki način završava s upitnikom 'što ako'.

prava ljubav nije fatalna derikoža, već nešto što bi iz čovjeka trebalo izvući njegove najbolje strane.
wild rider7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2016., 22:00   #43
Quote:
Pere Motika kaže: Pogledaj post
nisam ja mislio na pravu ljubav zapisanu u zvizdama, vec na to da su male sanse da nadjes nekog kome ces kako kazes svako jutro s gustom spremit dorucak i iscidit narancu (i ona tebi isto tako:klap.
moje je misljenje da je za tako nesto potribna zaljubljenost, strast, koja bi s vrimenom prosla ali malo iskre ce uvik ostati ako sve ostalo u odnosu stima.
jebiga, vise sam puta krenio u nekakve pokusaje sa super curama ali ako ne osjetim TO u pocetku jednostavno ne mogu dalje. ne znam kako bi se iz dugackog prijateljstva poznanstva ili usputnog seksa mogla razviti ljubav - onakva kakvom je ja zamisljam.
mozda je moje vidjenje svega toga potpuno pogresno ali je tako kako je - jednostavno ako se odma ne zagrijem za zensku poslije nekog vremena interes za nju mi moze samo opadati
Poradi na sebi samom, od teretane do žongliranja i nasmijavanja, pa ćeš lakše naći srodnu dušu
Ako nekaj želiš, moraš se i potruditi.

Quote:
Typhoon1 kaže: Pogledaj post
Normalno da postoji, vidiš i sam koliko godina prodje i još traje
u sličnoj sam situaciji, 4 godine, 2 već nismo zajedno
(naravno, obično je izgubiš)
i tako...dejtam druge cure da ubijem vrijeme, bez pravog osjećaja i strasti
Čim ste prekinuli, nije bila za tebe.
Jbg. jednostavno je.
__________________
Dogovor je dogovor
MeMyselfNdSmile is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2016., 22:01   #44
Quote:
wild rider7 kaže: Pogledaj post
prava ljubav nije bullshit.
bullshit je uvjerenje da prava ljubav može biti samo jedna i da nije prava ako fatalno ne pogibamo.
indikativno je da se fatalnim percipira obično nešto što je bilo burno i na neki način završava s upitnikom 'što ako'.
prava ljubav nije fatalna derikoža, već nešto što bi iz čovjeka trebalo izvući njegove najbolje strane.
Potpis
__________________
Dogovor je dogovor
MeMyselfNdSmile is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2016., 22:02   #45
Quote:
wild rider7 kaže: Pogledaj post
prava ljubav nije bullshit.

bullshit je uvjerenje da prava ljubav može biti samo jedna i da nije prava ako fatalno ne pogibamo.

indikativno je da se fatalnim percipira obično nešto što je bilo burno i na neki način završava s upitnikom 'što ako'.

prava ljubav nije fatalna derikoža, već nešto što bi iz čovjeka trebalo izvući njegove najbolje strane.
U teoriji tj.na papiru si u pravu i slazem se sa tobom ali u stvarnosti i real situacijama je cesto sve suprotno od toga i teško hvatanje za glavu.
Enorman porast razvoda i problema u odnosima nije slucajno,evidentno je ljudski egoizam poprimio svemirske razmjere a gotovo se nitko ne trudi bilo što promjeniti na bolje. Svatko gleda kako ce drugoga nadjebati i izmanipulirati.
Total40 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2016., 22:04   #46
Ljubav je kada si sretan sa samim prisustvom osobe koju navodno volis.

Ajde recimo, nije ni to posve tocno, odnosno dovoljno. Ali to bi bilo dosta blizu, recimo..., pa od tuda dalje onda...
Garys is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2016., 22:25   #47
Quote:
Total40 kaže: Pogledaj post
U teoriji tj.na papiru si u pravu i slazem se sa tobom ali u stvarnosti i real situacijama je cesto sve suprotno od toga i teško hvatanje za glavu.
Enorman porast razvoda i problema u odnosima nije slucajno,evidentno je ljudski egoizam poprimio svemirske razmjere a gotovo se nitko ne trudi bilo što promjeniti na bolje. Svatko gleda kako ce drugoga nadjebati i izmanipulirati.

ma jao Total40, vjerujem da sam ti to već napisala, ali previše negativno razmišljaš.

ne znam tko ti je i zašto stao na žulj i stoji da ima puno loših odnosa i sve više razvoda, ali to nije razlog da tupiš konstantno po istome, jer škodi samo tebi.

iliti; vidjet ćeš to što vidiš i imati iskustva koja imaš sve dok ne promijeniš svoja uvjerenja. it's simple.
wild rider7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2016., 22:32   #48
Quote:
orah-pita kaže: Pogledaj post
Fakat ne znam zakaj ovo ljudi rade...mučenje sebe i gubitak vremena
bolje biti s bilo kime povremeno nego sam sidit doma. ako nista seksas se redovito. svi znamo da nejebica dovodi do nezadovoljstva i frustracija.

triba samo znat di postavit granicu u takvom odnosu. iz mog iskustva cure vrlo brzo od povremenog vidjanja i seksa pozele ozbiljnu vezu a to mi je znak da kazem adio i idem dalje. samo u zadnje vrime se pitam - dokle ovako? triba li u jednom trenutku jednostavno popustit i odustat od tih nadanja da ce naletit ONA? zato i ova tema.

Quote:
MeMyselfNdSmile kaže: Pogledaj post
Poradi na sebi samom, od teretane do žongliranja i nasmijavanja, pa ćeš lakše naći srodnu dušu
Ako nekaj želiš, moraš se i potruditi.
nigdi nisam napisao da sam nizak, debel ili neugledne vanjstine. ne fali mi nista, bavim se sportom, imam zanimljive hobije. vjerojatno sam zbog nedostatka iskustva u dugogodisnjim ozbljnim vezama emocionalno malo sjeban ili zaostao ali nista strasno, mislim da bi se dobro snasao. pa nije biti u vezi znanstvena fantastika.
Pere Motika is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2016., 22:38   #49
Quote:
Pere Motika kaže: Pogledaj post
pa bolje biti s bilo kime povremeno nego sam sidit
Ne bih rekla. Na kraju ti dođe na isto.

Bolje onda nabaviti cucka.
orah-pita is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2016., 22:39   #50
Quote:
wild rider7 kaže: Pogledaj post
ma jao Total40, vjerujem da sam ti to već napisala, ali previše negativno razmišljaš.

ne znam tko ti je i zašto stao na žulj i stoji da ima puno loših odnosa i sve više razvoda, ali to nije razlog da tupiš konstantno po istome, jer škodi samo tebi.

iliti; vidjet ćeš to što vidiš i imati iskustva koja imaš sve dok ne promijeniš svoja uvjerenja. it's simple.
Ti vidiš negativno ja relano onako kako je,istu stvar vidimo razlicito legitimno je. Nikakvih razloga nemam za promjenom svojih uvjerenja.
I ne ne škodi mi upravo sve suprotno ali nisam ja ovdje tema.
Total40 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2016., 22:42   #51
Quote:
versilov kaže: Pogledaj post
Imaš previše godina u dupetu da bi brijo na spiku o jednoj savršenoj. Svakog preko 25 kad čujem sa tim spikama, bez obzira na spol, znam da je emotivno nezrel il psihički poremećen, a često bude oboje.
Upravo to.
ekho is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2016., 22:47   #52
Quote:
Total40 kaže: Pogledaj post
Ti vidiš negativno ja relano onako kako je,istu stvar vidimo razlicito legitimno je. Nikakvih razloga nemam za promjenom svojih uvjerenja.
I ne ne škodi mi upravo sve suprotno ali nisam ja ovdje tema.

aha. ne vjeruješ dakle u pravu ljubav i samim time se podrazumijeva da je više nećeš osjetiti.

ok, ako je tako. tvoj odabir.
wild rider7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2016., 22:50   #53
Quote:
orah-pita kaže: Pogledaj post
Ne bih rekla. Na kraju ti dođe na isto.

Bolje onda nabaviti cucka.
ne slazem se. sidenje doma = nejebica. duga nejebica = frustriranost, znakovi depre, manjak samopouzdanja. navedeni simptomi su itekako vidljivi na osobi i takva osoba je manje zanimljiva potencijalnim partnerima, pa tako i potencijalno pravoj ljubavi.

nabavljanje cucka = pokusaj licenja simptoma a ne uzroka.

ps, govorim iz vlastitog iskustva jer nakon sto sam konacno bio prekinio kontakte s doticnom fatalnom nisam godinu dana prisao drugoj zeni.



za mene bolji recept je imati partnera za seks i usput se nadati da ce uletit ona prava.
Pere Motika is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2016., 22:57   #54
Quote:
Pere Motika kaže: Pogledaj post
danas se vidjam s jednom curom koja je super u skoro svakom pogledu, slazemo se odlicno u svemu, ali nema tu prave zaljubljenosti, strasti, fali nesto jelda. ili ne fali?
:
triki part, ima li zaljubljenosti uopće, u kojem postotku?
Budući te toliko pere da je mora biti u neograničenim količinama, kontam da ti postoji neka sajla između dvije glave, zato praktičan savjet:
Kad si načisto da te zaljubljenost ili whatever definitivno prošlo....dok si s curkom i stoji ti dovoljno dugo i čvrsto da možeš objesiti neki ručnik ili kajgod:klap: i ne treba ti 2 sata da ispališ...tu oženi i ne slušaj kaj seoske babe kažu-zajebat ćeš-dobit ćemo samo novu forumašicu šmrc, brljc, nji nji nji nji.

Quote:
Querencia kaže: Pogledaj post
Imam jednog takvog prijatelja Napet mi je užasno, fatalna privlačnost i te šeme, ali znam ga dugo i znam kako se ponaša u vezama i to mi je , radije bih se zaredila nego bila u ozbiljnoj vezi s njim.
.
jaap, postoje pojmovi seksualni partneri i životni partneri

Quote:
Garys kaže: Pogledaj post
Ljubav je kada si sretan sa samim prisustvom osobe koju navodno volis.
ili tiga šire, istinski sretan si kad želiš ono što dobiješ(ne pod svaku cijenu) a ne samo kad dobiješ ono što želiš...al nekak mislim da se autor neće pomiriti s tim
nef is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2016., 23:03   #55
Quote:
Pere Motika kaže: Pogledaj post
ne slazem se. sidenje doma = nejebica. duga nejebica = frustriranost, znakovi depre, manjak samopouzdanja. navedeni simptomi su itekako vidljivi na osobi i takva osoba je manje zanimljiva potencijalnim partnerima, pa tako i potencijalno pravoj ljubavi.

za mene bolji recept je imati partnera za seks i usput se nadati da ce uletit ona prava.
Je, to je tako kod vas muških-daj šta daš pod jaja... , a prava ako uleti...

Šta onda uopće otvaraš temu?! Lijepo deri sve šta ti dođe pod ruke i šuti...
orah-pita is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2016., 23:05   #56
Quote:
orah-pita kaže: Pogledaj post
Je, to je tako kod vas muških-daj šta daš pod jaja... , a prava ako uleti...

Šta onda uopće otvaraš temu?! Lijepo deri sve šta ti dođe pod ruke i šuti...
Ne bi ja bas generalizirao tako, mozda da se ispravis ne bi bilo lose.
Garys is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2016., 23:06   #57
Quote:
nef kaže: Pogledaj post
triki part, ima li zaljubljenosti uopće, u kojem postotku?
Budući te toliko pere da je mora biti u neograničenim količinama, kontam da ti postoji neka sajla između dvije glave, zato praktičan savjet:
Kad si načisto da te zaljubljenost ili whatever definitivno prošlo....dok si s curkom i stoji ti dovoljno dugo i čvrsto da možeš objesiti neki ručnik ili kajgod:klap: i ne treba ti 2 sata da ispališ...tu oženi i ne slušaj kaj seoske babe kažu-zajebat ćeš-dobit ćemo samo novu forumašicu šmrc, brljc, nji nji nji nji.
sa ovom trenutno nema nikakve zaljubljenosti. mozda malo kada se skine
Pere Motika is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2016., 23:11   #58
Quote:
orah-pita kaže: Pogledaj post
Je, to je tako kod vas muških-daj šta daš pod jaja... , a prava ako uleti...

Šta onda uopće otvaraš temu?! Lijepo deri sve šta ti dođe pod ruke i šuti...
ajde ajde smiri se lipo sidi popij stagod.

nisam svaler i ne idem od picke do picke, ali ne vidim sta je lose u tome da imas nekoga za seks, razgovor, za pogledat film. jel ti stvarno setanje cucka i tecaj heklanja moze nadomistit te stvari? ako tebi moze, svaka cast. za mene je seks prirodna potriba i ne mislim se suzdrzavat zbog misljenja okoline.

normalno, pritom triba pazit da se druga strana ne zaljubi a kad vidis takve znakove valja na vrime prekinit sve.
Pere Motika is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2016., 23:12   #59
Quote:
Pere Motika kaže: Pogledaj post
sa ovom trenutno nema nikakve zaljubljenosti. mozda malo kada se skine
a stvarno, kakva je to "malo zaljubljenost" samo kad se neko skine --nemaš ti te sajle
nef is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2016., 23:14   #60
Quote:
nef kaže: Pogledaj post
a stvarno, kakva je to "malo zaljubljenost" samo kad se neko skine --nemaš ti te sajle
to je bila zajebancija koju ti ne kuzis.

u temi sam 5x vise spomenio curu u koju sam se zaljubio prije skoro 7 godina nego ovu s kojom se trenutno vidjam..mislim da je iz toga jasno koliko sam i u koga zaljubljen
Pere Motika is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:02.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger