Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.04.2016., 07:41   #41
Znam da mi se ne svidja tj ne volim previse nakita na zenskoj osobi,ono desetak narukvica,pa lancica,pa prstenja itd ... takodjer mi je full odbojno vidjeti na nozi narukvicu ili jos gore prsten na jednom od noznih prstiju

Ne volim previse sminke vidjeti a kamoli osjetiti na zenskom licu tipa brdo pudera,ruza,sjajila itd ...

Sto se tice odjece volim neki lezerni stil pa tako volim vidjeti djevojke u tajicama,trenirkama ili jednostavno samo u trapkama ili haljinicama.

Naposljetku svaka oblaci ono u cemu se udobno osjeca a to je cijela bit
Rodion is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2016., 09:22   #42
Ne bi li stil trebao biti neki makar nešto drugačiji, osobniji, izgled u kompletu? Govorimo o sportskom stilu na primjer, koji uključuje čitav izgled i stav, od frizure, preko šminke, do odjeće i obuće, a onda uglavnom i adekvatnog ponašanja, stava prema životu i drugim ljudima. Mislim da se u raspravi miješaju kruške i jabuke, jer njegovana žena primjerice, koja pazi na svoj izgled, može se podjednako često naći u okviru raznih stilova i shvaćanja mode. Samo za primjer, masnu kosu se može vezati u rep bez obzira na ostatak izgleda, baš kao što se može nikada ne izlaziti bez frizure, pa bila ona "muška" ili s loknicama do pola leđa.
A druge strane, teško bi se stilom moglo nazvati potpuno ignoriranje mode i trendova. Mislim da je ta pojava više odraz lijenosti ili rezigniranosti nego stvarnog stava ili stila. Poput dlakavih žena, rascvejtanih vrhova kosa, višeslojnog izrasta, ili potpunog ignoriranja šminke.
violeta1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2016., 09:41   #43
100 % sexy je imati stila, odjeca ne cini covjeka. Kad imas stil
Imas sve! Stil nije samo modni izricaj nego sve ukupno. Eto npr. Obuci se ti sexy jednom, dva puta, stalno i netko ce te primjetiti iz daljine, pozeljet ce ti prici, a onda ce u iducih 30 sec takoder primjetiti kako uopce nemas stila i nisi sexy, tvoji pokreti tijela, tvoj stav i drzanje, nacin na koji nesto upravo radis sve je smotano i bez imalo stila... Neces mu se svidjeti, zaobici ce te. Dakle tvoja odjeca je davno zaboravljena. Mozes obuci svasta, manje izazovno i manje upadljivo biti dama, pristojna, a opet biti jako sexy, ne trebas biti napucana. Jel se slazes?
charlotte style is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2016., 10:12   #44
Stil je kad žena obuće tajice i ispadne joj devin papak, a previše šminke nitko ne voli.
Ingenius is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2016., 10:26   #45
Molim bez postanja slika. Ne zelimo da se ova tema pretvori u jos jedan picture post.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2016., 10:49   #46
Osnovno je minimum minimuma šminke ako je već mora biti tak da se ni ne kuži. E, sad kaj se tiče obleke tu svatko ima neke svoje preference. Ja volim kad žena recimo ima fora šešire. Još ak se to skombinira sa finom majicom na prugice i nekim finim šosićem meni je dost da mi oduzme par trenutaka pažnje.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2016., 10:55   #47
nama muskarcima je, za razliku od zena, lako jer nam nije potrebna hrpetina odjece da bi imali da se obucemo za razlicite situacije. nekoliko razlicitih stvari je dovoljno

a zene moraju imati 1000 raznih krpa da bi mogle nesto ukusno kombinirati, a to je, s obzirom na stanje u drzavi, tesko izvodivo. stoga, mi muskarci moramo biti malo manje picajzle i ne srati svakoj koja je obukla kratku suknju kad je odvela dijete kod zubara.

ne mores imati i ovce i novce
PussyLicker is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2016., 11:01   #48
Ne bih se složil.Žena sa stilom može biti obućena u jeftine krpice . Imaš brda buvljaka, jeftinijih dućana i žena koja zna lakoćom to može iskoristit. Cijena robe na njoj nikaj ne predstavlja po pitanju stila. Naravno ima i onih čiji je stil skupa obleka ali onda se zna da za taj stil moraš imat pokriće.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2016., 11:52   #49
Quote:
charlotte style kaže: Pogledaj post
100 % sexy je imati stila, odjeca ne cini covjeka. Kad imas stil
Imas sve! Stil nije samo modni izricaj nego sve ukupno. Eto npr. Obuci se ti sexy jednom, dva puta, stalno i netko ce te primjetiti iz daljine, pozeljet ce ti prici, a onda ce u iducih 30 sec takoder primjetiti kako uopce nemas stila i nisi sexy, tvoji pokreti tijela, tvoj stav i drzanje, nacin na koji nesto upravo radis sve je smotano i bez imalo stila... Neces mu se svidjeti, zaobici ce te. Dakle tvoja odjeca je davno zaboravljena. Mozes obuci svasta, manje izazovno i manje upadljivo biti dama, pristojna, a opet biti jako sexy, ne trebas biti napucana. Jel se slazes?
Naravno, pa ja mislim da bi žena uvijek morala biti pristojna, pristojno odjevena, našminkana i s pristojnom frizurom. S tim da ja ne mislim pod pristojno da obavezno moraju biti pokrivena koljena ili ramena, ili što slično, što je tradicionalne, ali ne nužno i mjerilo za pristojno danas.
Odnosno mislim da se malo lažemo ako tvrdimo da je baš posve isto sexy i privlačno muškarcima tamno plavo strogo odijelo s hlačama i kakva lepršava suknjica ili slično. Jer nije! Uza sve izuzetke kojih se tko sjeti.
violeta1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2016., 11:59   #50
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Ne bih se složil.Žena sa stilom može biti obućena u jeftine krpice . Imaš brda buvljaka, jeftinijih dućana i žena koja zna lakoćom to može iskoristit. Cijena robe na njoj nikaj ne predstavlja po pitanju stila. Naravno ima i onih čiji je stil skupa obleka ali onda se zna da za taj stil moraš imat pokriće.
Ima realnih granica između jeftinih krpica s placa i kvalitetne odjeće normalne cijene. Jer to nije baš isto, ne stoji isto, ne izgleda isto, niti ovo drugo ipak ima određenu cijenu baš bez veze. Pogotovo isto važi i za obuću, šminku i frizera. Ne mora niti u ludilu biti markirano, makar niti to uglavnom nije baš toliko bez veze kako se voli širiti demagogija, ali ne može baš biti niti s deke na Jakuševcu.
Koliko si puta vidio u svatovima kako se nakon pola sata trči prezuvati iz štikli po 100-200 Kn? Jer je to smeće. Ali se stoga mogu imati jedne ili dvoje kvalitetne neutralnih boja.
violeta1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2016., 12:05   #51
Quote:
violeta1980 kaže: Pogledaj post
Ima realnih granica između jeftinih krpica s placa i kvalitetne odjeće normalne cijene. Jer to nije baš isto, ne stoji isto, ne izgleda isto, niti ovo drugo ipak ima određenu cijenu baš bez veze. Pogotovo isto važi i za obuću, šminku i frizera. Ne mora niti u ludilu biti markirano, makar niti to uglavnom nije baš toliko bez veze kako se voli širiti demagogija, ali ne može baš biti niti s deke na Jakuševcu.
Koliko si puta vidio u svatovima kako se nakon pola sata trči prezuvati iz štikli po 100-200 Kn? Jer je to smeće. Ali se stoga mogu imati jedne ili dvoje kvalitetne neutralnih boja.
Nemam dovoljno spoznaja o kvaliteti ženske robe. No ovdje se dela o mome oku i onome kaj vidi u tih par trenutaka kada mi ženski stil okupira pažnju. Sjećam se kad sam išao po dućanima sa osobama suprotnoga spola da sam bil ugodno iznenađen da ta robica i nije toliko skupa kako se meni činilo. Primjetil sam da zaista postoji širok spektar cijena i može se za svakoga sa stilom po nekaj nać. Možda sam pretjeral sa buvljakom malo.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2016., 12:52   #52
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Nemam dovoljno spoznaja o kvaliteti ženske robe. No ovdje se dela o mome oku i onome kaj vidi u tih par trenutaka kada mi ženski stil okupira pažnju. Sjećam se kad sam išao po dućanima sa osobama suprotnoga spola da sam bil ugodno iznenađen da ta robica i nije toliko skupa kako se meni činilo. Primjetil sam da zaista postoji širok spektar cijena i može se za svakoga sa stilom po nekaj nać. Možda sam pretjeral sa buvljakom malo.
Može se, da, lijepo i relativno povoljno oblačiti, pogotovo ako se malo planira oko rasprodaja i sezonskih sniženja. Em se zabavim razgledajući, em se nađe uvijek nešto povoljno i zgodno. Samo sam htjela reći da sam uvidjela da se pravi bofl zapravo i ne isplati, kolikogod bio jeftin na prvi pogled. Izobliči se, izblijedi, teško se održava, oboja sve oko sebe, grebe i izaziva svrbež.
Mislim da trošim 500 - 1.000 Kn mjesečno za obući i odjeću i da za to mogu kupiti sve što mi treba kroz godinu. Možda i mrvicu više od toga.
violeta1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2016., 13:12   #53
Quote:
violeta1980 kaže: Pogledaj post
Mislim da trošim 500 - 1.000 Kn mjesečno za obući i odjeću i da za to mogu kupiti sve što mi treba kroz godinu. Možda i mrvicu više od toga.
Toliko potrosim na godinu da bi imao za sljedecih par godina
Rodion is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2016., 13:35   #54
Stil je super, stil je sexy!
Iako postoji odredjeni dio zena koje se mogu apsolutno katastrofalno odjenuti, a izgledati divno. Urodjeni magnetizam, karizma, privlacnost.
Sto se tice stila, svakako ekscentrican, poseban, unikatan, egzotican, ekstravagantan stil je najbolji. Nesto sto se istice iz gomile botova, barbika, plasticnjaca koje su sve iste, nezanimljive i dosadne. Kao da silaze s pokretne trake neke serijske produkcije. A takvih su pune ulice u Hrvatskoj.
Ljuksi is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2016., 13:43   #55
O cemu vi pričate??

Garderoba, nakit, itd ne cini stil jedne zene. Po tome svako moze imati stila, ako ne svojim ukusom, onda dobrim savjetom modnog stručnjaka.


Zena sa stilom ima ponašanje, geste, držanje, jezik kojim se izražava, manire itd. Zena sa stilom ima ponosa, kulture, obrazovanja. To je nesto sto se gradi cijelog života. Koliko puta sam bila u situaciji da vidim ženu koja je super obučena a kada progovori...obuci dobar komad odjeće, skupa šminka i svjetlucav nakit je lako, znati to nositi nije.

__________________
This is the beginning of anything YOU want...
Array is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2016., 13:44   #56
Quote:
Array kaže: Pogledaj post
O cemu vi pričate??

Garderoba, nakit, itd ne cini stil jedne zene. Po tome svako moze imati stila, ako ne svojim ukusom, onda dobrim savjetom modnog stručnjaka.


Zena sa stilom ima ponašanje, geste, držanje, jezik kojim se izražava, manire itd. To je nesto sto se gradi cijelog života. Koliko puta sam bila u situaciji da vidim ženu koja je super obučena a kada progovori...

Znaci da je imala stila za oblekom
Rodion is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2016., 13:48   #57
Quote:
Ingenius kaže: Pogledaj post
a previše šminke nitko ne voli.
Znam jednog koji voli

Kod šminke je pitanje prilike. Za večernji izlazak je jača šminka poželjna Dnevna varijanta ide lagana šminka. A najljepša šminka je njegovana kosa, koza, oci i zubi
__________________
This is the beginning of anything YOU want...
Array is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2016., 13:48   #58
Quote:
RodjaZg kaže: Pogledaj post
Znaci da je imala stila za oblekom
To je ukus. Nije stil! Prelistajavaj malo modne časopise ( one kvalitetne) nekoliko dana, razviti ces i ti solidan ukus za garderobu..jos ako imas novaca priuštiti , ne moras ni to, odeš u brendirani butik i dobiješ savjet.
__________________
This is the beginning of anything YOU want...
Array is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2016., 13:53   #59
Quote:
Array kaže: Pogledaj post
To je ukus. Nije stil! Prelistajavaj malo modne časopise ( one kvalitetne) nekoliko dana, razviti ces i ti solidan ukus za garderobu..jos ako imas novaca priuštiti , ne moras ni to, odeš u brendirani butik i dobiješ savjet.
Pa da al ti ne treba savjet ako imas svoj stil oblacenja a to vec nije ukus nego stil!
Ukratko ona ima stila da si obuce haljinicu i na to traper jaknu a meni to moze i nemora biti po ukusu,taj njezin stil
Rodion is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2016., 13:55   #60
Quote:
RodjaZg kaže: Pogledaj post
Pa da al ti ne treba savjet ako imas svoj stil oblacenja a to vec nije ukus nego stil!
Ukratko ona ima stila da si obuce haljinicu i na to traper jaknu a meni to moze i nemora biti po ukusu,taj njezin stil

A onda se haljinica i traper jakna smije tako glasno u kafiću da ti dodje da padneš u zemlju....jako stilski!
__________________
This is the beginning of anything YOU want...
Array is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:23.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger