Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.04.2016., 13:22   #21
Quote:
RodjaZg kaže: Pogledaj post
Nikad nije kasno iako ja sam odavno promjenio taj stav no nista dobrog mi nije donjelo s obzirom da zene danas gledaju sve samo ne to sto ti nabrajas
Misliš ne gledaju da budu čvrste, pametne i dobrog stava? Znam. Mnoge od nas misle da je 'dobro' da su slabe i glupe. Da će je tako neki lik više htjeti ili da nije ženstvena
iluzijaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2016., 13:54   #22
Quote:
iluzijaa kaže: Pogledaj post
Misliš ne gledaju da budu čvrste, pametne i dobrog stava? Znam. Mnoge od nas misle da je 'dobro' da su slabe i glupe. Da će je tako neki lik više htjeti ili da nije ženstvena
Nazalost svaka osoba je svog karaktera pa ne cudim sto ima ovakvih i onakvih ali sam figurativno govorio o sebi kao primjer muskoga koji se promjenio na nacin kako ti mjenjas sebe ali i da nemam srece za zenskim rodom u danasnje vrijeme jer vecina ih gleda materijalni status a i izgled,onaj povrsni a ne unutarnji do kojeg ni nemogu doci jer vec na prvom te krizaju i bacaju u zaborav
Rodion is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2016., 14:51   #23
Za shvatiti je kad su mlade cure naivne, već nakon +25 godina bi trebale znati da ne vjeruju frajeru na prvu.
Afro Dita is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2016., 14:55   #24
Quote:
iluzijaa kaže: Pogledaj post
Većina žena misli da ako izgleda privlačno, da je to dovoljno da nađe i zadrži muškarca. Tako sam priznajem mislila i ja sve donedavno. Ali to ne može biti dalje od istine , jer svakom ozbiljnijem muškarcu koji se želi skrasiti je puno bitnije kakav žena ima stav i je li jaka osoba, od toga kako izgleda. Na žalost, na račun izgleda žena može upecati samo nekoga za nešto kratko i seks, a nikakvog ozbiljnijeg muškarca. Takvima je većinom vanjština niže na listi prioriteta. Jedino ako ona izgleda vrhunski , pa nabasa na nekoga s fetišem na izgled. Žalosno je koliko je žena naivno i ufurano da njihov izgled nešto znači i da će tako naći pravog. Misle da im je to neki adut. To bi bilo tako da muškarci isto kao žene ne razdvajaku seks i ljubav, ali posto to većina razdvaja, to znači da kad on nju na osnovi privlačnog izgleda poseksa ne znači da će ostati s njom.. ( mada bi to ta žena naravno htjela posto žene teško razdvajaju seks i ljubav. Dijelom jjer smo takve po prirodi, a dijelom jer sr boje negativne etikete). Evo cura u temi dolje nakon jednog seksa već razmišlja o budućem suživotu i braku s dečkom iz razreda... Puno je bitnije graditi pamet i dobar stav od privlačnog izgleda. S privlačnosti se može nekad postati i plijen u rukama raznih predatora ( kao cura iz teme dolje). Pogotovo ako se nema svoje ja.
čestitam.otkrila si toplu vodu
__________________
stop hissing in my ear
honeychild is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2016., 15:30   #25
Quote:
honeychild kaže: Pogledaj post
čestitam.otkrila si toplu vodu
Da, na prvi pogled se čini kao otkrivanje tople vode ali nije iz razloga jer mnoge žene misle da trebaju biti slabe, glupe i bez stava i da je to jednako ženstvenosti... ili su preponosne zbog izgleda. Treba uzgojiti čvrst karakter da bi se dobro prošlo. . A to bas i nije 'topla voda' jer kako muškaraca tako ima i mnogo izgubljenih I nesretnih žena...
iluzijaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2016., 15:37   #26
mmozda nevezano direktno za temu, ali meni su najludje zene koje se srede tip-top, sa 4-5 metara izgledaju ko bombe i onda kad se malo približiš, ubi brate smrad.
pa jebemu, daj se prvo okupaj, promjeni doni ves, pa se napucaj ima i takvih, ne znam koliko imate srece pa ih srecete.

O izgradnji pameti, pogotovo kod takvih (gdje nema ni tog fizickog izgleda kakav treba biti), necu ni da govorim,... a definitivno da naivnost bude cesto pogubna, posebno kad mislimo da izgledom mozemo dobiti sta zelimo,a ne znamo ni šta želimo
__________________
Kosmos, štasmos, đesmos?!.

Zadnje uređivanje Shizzona : 22.04.2016. at 16:16.
Shizzona is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2016., 15:57   #27
Quote:
iluzijaa kaže: Pogledaj post
Da, na prvi pogled se čini kao otkrivanje tople vode ali nije iz razloga jer mnoge žene misle da trebaju biti slabe, glupe i bez stava i da je to jednako ženstvenosti... ili su preponosne zbog izgleda. Treba uzgojiti čvrst karakter da bi se dobro prošlo. . A to bas i nije 'topla voda' jer kako muškaraca tako ima i mnogo izgubljenih I nesretnih žena...
sve je važno no..
vjerojatnost da će te muškarac ostaviti unatoč jakom i dobrom karakteru kad počneš fizički propadat su dosta velike. možda ode u novi život sa divnom, mladom bimbačom ne tako izgrađenog i čvrstog karaktera kao što je tvoj, ali čvršće guzice i sisica, jel..
treba imati sve i sve je bitno. no nažalost, u bitci s vremenom žene su veći gubitnici. biologija.
zato..
treba graditi karakter zbog sebe, da lakše to sve podneseš i budeš spremna na okrutnost koju biologija nosi
__________________
stop hissing in my ear
honeychild is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2016., 16:54   #28
Quote:
iluzijaa kaže: Pogledaj post
Misliš ne gledaju da budu čvrste, pametne i dobrog stava? Znam. Mnoge od nas misle da je 'dobro' da su slabe i glupe. Da će je tako neki lik više htjeti ili da nije ženstvena
Nasa tipicna zenska zabluda. Muskarci vole cvrste pametne zene dobrog stava, ali mislim da to vecina zena tumaci kao ponasanje jedne rospije i odu u krajnost, a to nema veze jedno sa drugim. U jednu ruku iz naivnosti proizlazi neiskvarenost, koja ne mora imati nikakve veze sa necijim intelektom vec nekom dobronamjernoscu, i to moze biti itekako privlacna osobina meni i kod muskarca, a gdje svojevrsna krhkost nece biti privlacna na zeni. Prije bih rekla da ih privlace itekako njezne zene koje su inteligentne i slojevite i dostojanstvene, ali itekako bude u njima potrebu da ih zastite. Ima dobrih opisa na nekoj od novijih tema, na onoj o stilu i na onoj o tome sto im je privlacno na zenama.
stupidisam is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2016., 17:01   #29
Muskarci vole da muskarci znaju nositi to sto imaju, bio to izgled, bila to pamet, bio to intelekt, bila to obrazovanost....

Dzaba joj sto je zgodna ako to ne zna nosit.
Dzaba joj pamet i intelekt, ako ga ne koristi.
Dzaba joj obrazovanost, ako joj je cilj diploma....
__________________
Vazduh trepti kao da nebo gori!
Alčak is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2016., 17:06   #30
Meni se svidaju poduzetne, elegantne, stylish trebe koje su odavno prevazisle igrice I pizdarije I ostale low level survival sranja I bullshit spike.

To je lavica, jos ako je ispravna to je jack pot I naravno da mi se svida.

Ako nije samosvijesna, nista. Automatski nije autenticna, odnosno iskrena.

Sve ostalo su gluposti i gubljenje vremena.
Garys is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2016., 17:26   #31
Quote:
stupidisam kaže: Pogledaj post
U jednu ruku iz naivnosti proizlazi neiskvarenost, koja ne mora imati nikakve veze sa necijim intelektom vec nekom dobronamjernoscu, i to moze biti itekako privlacna osobina meni i kod muskarca, a gdje svojevrsna krhkost nece biti privlacna na zeni. Prije bih rekla da ih privlace itekako njezne zene koje su inteligentne i slojevite i dostojanstvene, ali itekako bude u njima potrebu da ih zastite. Ima dobrih opisa na nekoj od novijih tema, na onoj o stilu i na onoj o tome sto im je privlacno na zenama.
Ovo si jako dobro rekla, slažem se.

Quote:
Garys kaže: Pogledaj post
Meni se svidaju poduzetne, elegantne, stylish trebe koje su odavno prevazisle igrice I pizdarije I ostale low level survival sranja I bullshit spike.

To je lavica, jos ako je ispravna to je jack pot I naravno da mi se svida.

Ako nije samosvijesna, nista. Automatski nije autenticna, odnosno iskrena.

Sve ostalo su gluposti i gubljenje vremena.
Jako je malo takvih, ali rekla bih da ima puno onih koje glume da su takve, a muškarci na to nasjedaju jer rijetko gledaju iza fasade ( pritom pod fasadom ne mislim na hrpu žbuke na licu, nego na ono što je na prvi pogled očito ). Znači, npr. žena glumata neku veliku zavodnicu, laje na sva vrata kako je ona ovakva ili onakva i pritom može izgledati čisto ok i biti čisto ok osoba, ali u opisima pretjeruje, glumi da je nešto što nije. Muškarci jako slabo to nanjuše i hvataju se k'o muhe na...
Hot candy is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2016., 17:47   #32
Quote:
hypnotic candy kaže: Pogledaj post

Jako je malo takvih, ali rekla bih da ima puno onih koje glume da su takve, a muškarci na to nasjedaju jer rijetko gledaju iza fasade ( pritom pod fasadom ne mislim na hrpu žbuke na licu, nego na ono što je na prvi pogled očito ). Znači, npr. žena glumata neku veliku zavodnicu, laje na sva vrata kako je ona ovakva ili onakva i pritom može izgledati čisto ok i biti čisto ok osoba, ali u opisima pretjeruje, glumi da je nešto što nije. Muškarci jako slabo to nanjuše i hvataju se k'o muhe na...
Istina, zato sto se hvataju za to ako im ova baci kost misle da je to to. Ma to je miljama od icega, ali da, biologija ih goni + ego.

Dobitna kombinacija za ne vidjeti iza kulisa.
Garys is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2016., 17:48   #33
Što se tiče naivnosti iz mog iskustva se više činilo možda drugima moj nastup naivan, no iza toga se krila jedna stvar da ja želim isto npr. Samo sex s njim, i onda se u čudu ostane kak ja ne zovem ili ne gnjavim ili nešto slično. I onda dečko mene počne zvati i hoće me za sebe a meni nije do toga da mi NETKO tko me privlači samo na sexualnom nivou visi nad vratom. Ponekad naivnost se možda čini kao joj ja sam ju mm, postoje cure koje isto samo žele sex i nista vise.
__________________
Willst Du
Zitaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2016., 22:40   #34
Quote:
Zitaa kaže: Pogledaj post
Što se tiče naivnosti iz mog iskustva se više činilo možda drugima moj nastup naivan, no iza toga se krila jedna stvar da ja želim isto npr. Samo sex s njim, i onda se u čudu ostane kak ja ne zovem ili ne gnjavim ili nešto slično. I onda dečko mene počne zvati i hoće me za sebe a meni nije do toga da mi NETKO tko me privlači samo na sexualnom nivou visi nad vratom. Ponekad naivnost se možda čini kao joj ja sam ju mm, postoje cure koje isto samo žele sex i nista vise.
Naivnost ne mora biti samo u pogledu sexa.
cedevitaxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2016., 23:15   #35
Quote:
cedevitaxx kaže: Pogledaj post
Naivnost ne mora biti samo u pogledu sexa.
Hvala što si mi dala to na znanje, jasno mi je da naivnost ne mora biti samo u pogledu sexa.
__________________
Willst Du
Zitaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2016., 23:43   #36
to ovisi kakav je muškarac i što mu je važno. većini je važna kombinacija osobina, ali ima ona jedna osobina koja je uvijek najvažnija

ako je nekog muškarca zgodna treba povrijedila pa on onda kaže "e sad baš me zanima samo karakter", ne znači da će to potrajati. ovisi o njegovom konstruktu i gdje on puni baterije. zapravo onaj džoker koji sve pokriva je žena s dobrim mirazom (dovoljno je prosječan izgled)
blagotebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2016., 23:46   #37
Quote:
honeychild kaže: Pogledaj post
sve je važno no..
vjerojatnost da će te muškarac ostaviti unatoč jakom i dobrom karakteru kad počneš fizički propadat su dosta velike. možda ode u novi život sa divnom, mladom bimbačom ne tako izgrađenog i čvrstog karaktera kao što je tvoj, ali čvršće guzice i sisica, jel..
treba imati sve i sve je bitno. no nažalost, u bitci s vremenom žene su veći gubitnici. biologija.
zato..
treba graditi karakter zbog sebe, da lakše to sve podneseš i budeš spremna na okrutnost koju biologija nosi
ovo se ne slažem, ofucaju se i oni. jedino što ženama nije bitan toliko izgled i njegovo propadanje, već stan i auto koje je stekao, pa ignoriraju izgled
blagotebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2016., 23:51   #38
Nema velike filozofije,naivnost je obostrana a ne isplati se poslije kmecati 'bemti sve su iste ' ili 'bemti svi su isti',il da lupas maternicom o stol il kitom po koprivi...Sam ulazis u sferu neceg veceg od obicnog torbanja pa prihvati to uz posljedice
zullsafce is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2016., 00:05   #39
Quote:
iluzijaa kaže: Pogledaj post
Većina žena misli da ako izgleda privlačno, da je to dovoljno da nađe i zadrži muškarca. Tako sam priznajem mislila i ja sve donedavno. Ali to ne može biti dalje od istine , jer svakom ozbiljnijem muškarcu koji se želi skrasiti je puno bitnije kakav žena ima stav i je li jaka osoba, od toga kako izgleda. Na žalost, na račun izgleda žena može upecati samo nekoga za nešto kratko i seks, a nikakvog ozbiljnijeg muškarca. Takvima je većinom vanjština niže na listi prioriteta. Jedino ako ona izgleda vrhunski , pa nabasa na nekoga s fetišem na izgled. Žalosno je koliko je žena naivno i ufurano da njihov izgled nešto znači i da će tako naći pravog. Misle da im je to neki adut. To bi bilo tako da muškarci isto kao žene ne razdvajaku seks i ljubav, ali posto to većina razdvaja, to znači da kad on nju na osnovi privlačnog izgleda poseksa ne znači da će ostati s njom.. ( mada bi to ta žena naravno htjela posto žene teško razdvajaju seks i ljubav. Dijelom jjer smo takve po prirodi, a dijelom jer sr boje negativne etikete). Evo cura u temi dolje nakon jednog seksa već razmišlja o budućem suživotu i braku s dečkom iz razreda... Puno je bitnije graditi pamet i dobar stav od privlačnog izgleda. S privlačnosti se može nekad postati i plijen u rukama raznih predatora ( kao cura iz teme dolje). Pogotovo ako se nema svoje ja.
Autorice, naivna mozes biti samo jednom,svima se ova sranja dešavaju i mogu desiti. Ni ti, ni ja niti bilo ko nije izuzetak. Medjutim..... Ako ne naučiš na prvoj grešci pa počneš da ponavljaš "pattern" onda to vise nije naivnost nego glupost i slabost. Ne mozes se na "bila naivna i mlada i Zaljubljena" vaditi svaki put.


Zene ce početi razdvajati seks i ljubav onog momenta kada počnu slušati sta im se govori a ne ko gluha baba zatvoriti usi i govori sebi da ce se frajer koji je samo tu zbog seksa promijeniti ili ne daj Boze zaljubiti. Tu nastaje problem, kada osoba sama sebi počne stvarati iluzije. Nemojte kriviti ljubav, krivite svoje slabe nekarakterne mozgove...
__________________
This is the beginning of anything YOU want...
Array is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2016., 09:08   #40
Quote:
blagotebi kaže: Pogledaj post
ovo se ne slažem, ofucaju se i oni. jedino što ženama nije bitan toliko izgled i njegovo propadanje, već stan i auto koje je stekao, pa ignoriraju izgled
A ako ona sama ima i stan i auto??? Zar takva možda neće ipak više htjeti boljeizgledajućeg lika nego situiranog dedeka???
Afro Dita is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:07.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger