Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.05.2016., 13:29   #61
Quote:
klokanovac kaže: Pogledaj post
Nemoj bolan, NE, AAAAAA!!!!
Ne brini, nije mi prvi put!

Šabović Adis is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2016., 21:28   #62
Quote:
klokanovac kaže: Pogledaj post

Isplati li se čekati mjesec dana, do trenutka susreta sa osobom suprotnog spola, koja u tim trenucima ovulira?

.
ne
k-kekec is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2016., 21:44   #63
Quote:
k-kekec kaže: Pogledaj post
ne
Ako će ovulirati za mjesec dana, onda će ovulirati i za jedno 3-4 dana


-Stipe
Stipe23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2016., 13:10   #64
Evo, nakon 7 dana suzdržavanja, sanjao sam seks sa dvije žene. Iako još uvijek nisam ejakulirao u snu, osjećam se nekako puno lakše i psihički stabilnije.
klokanovac is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2016., 16:03   #65
Quote:
klokanovac kaže: Pogledaj post
Pozdrav ljudi.

Razmišljao sam malo o nekim stvarima, glede ciklusa kod nas muškaraca i onoga kod žena. Naime, poznato je da muškarac svakodnevno može proizvesti milijune spermija, dok žena jednom mjesečno doživljava onaj pravi ovulacijski ciklus i osjećaj totalne napaljenosti, gdje nagon preuzima kontrolu nad zdravim razumom. Kod nas muškaraca se to događa svakodnevno, što bismo trebali znati kontrolirati do trenutka kada i žena ovulira, ali često ne čekamo, već te silne nagone trošimo i to svakodnevno. I onda kada bi se trebao dogoditi taj trenutak, gdje se muško i žensko spaja, zahvaljujući utjecaju snažnih nagona, koji utječu na međusobnu privlačnost, sve ode u vjetar, jer nema nagonske kompatibilnosti među spolovima.

Isplati li se čekati mjesec dana, do trenutka susreta sa osobom suprotnog spola, koja u tim trenucima ovulira? Teško je inače pogoditi cikluse kod žena, jer se međusobno razlikuju, kao i kod nas muškaraca, ovisno o tome, kada se počinjemo suzdržavati, ali vodi li nas to do osoba, koje osjećaju isto i spremne su na seks? Termini za seks se ne moraju doslovno podudarati, ali mogu biti slični.

Sada ću biti malo dosadan i spomenuti religiju. U religijskim stajalištima, nema nikakvog grijeha glede masturbacije, ali činjenica je, troši se ona energija, koja bi nas trebala međusobno spajati, koja bi nas dovela do trenutka međusobne napaljenosti i zagarantiranog seksa. Takve osobe, koje su napaljene teško će odbiti seks s osobama, koje su im privlačne i jednako napaljene. U tim trenucima, nagoni odrade svoje, čovjek više ne razmišlja bi ili ne bi, jednostavno se dogodi.

Ne znam, kakvo je vaše mišljenje o tome? Jel se nekome dogodilo da je čekao mjesec dana i doveo se u situaciju da se seksa sa osobom suprotnog spola, koja isto tako ima jako puno nakupljene seksualne energije u sebi kroz mjesec dana? Ima i raznih znakova, tipa feromoni, povećane ženske grudi i penis muškaraca u erekciji, koji se primjeti preko hlača, osim ako ne nosimo traperice, ali žene nekako uvijek primjete ako je muškarac pun i napaljen, valjda zato jer u tim trenucima neprestano buljimo u njih.

Zanimaju me vaša mišljenja i iskustva o tome. Možda se čak tu krije i odgovor za neke ljude koji su vječni samci.
Sto se tice religija većina njih smatra masturbaciju grijehom kao i sex prije braka, osim Tantre i taoista koji potiču mlade ljude da masturbiraju kako bi se pripremili za sex sa budućim partnerima ili partnericama. Poznato je da muška osoba koja može masturbirati preko 15 minuta ili 30 minuta da ne doživi orgazam može imati duži sex i preko sat vremena da penis bude čvrst i da doživi jak orgazam čak i višestruki ili orgazam u čitavom tijelu. Ono što je bitno da bi sex bio duži je pravilno i duboko disanje, zatvoriti oči i držati ih podignute oko 20 stepeni u poziciji između obrva malo više njih, ne razmišljati i ne stvarati bilo koje seksualne mentalne slike nego držati um u smirenom stanju. Tako seksualna energija bez poteškoća protiče tijelom. Veliki broj muškaraca zbog ne mogućnosti kontrole seksualnog uzbuđenja i energije nije sposoban imati duži sex od 5 minuta.
Sekhem is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2016., 15:01   #66
Quote:
Sekhem kaže: Pogledaj post
Sto se tice religija većina njih smatra masturbaciju grijehom kao i sex prije braka, osim Tantre i taoista koji potiču mlade ljude da masturbiraju kako bi se pripremili za sex sa budućim partnerima ili partnericama.
Ja to ne bih nazvao grijehom, već porokom. Ne znam za ostale, ali meni tantre i taoizmi ne trebaju. Sve što trebam je samo prestati s time. Evo, 19. dan sada brojim od prestanka. Još oko 11 dana i prvi ciklus će biti završen. Ništa me ne može spriječiti u tome, a to je tek početak.


Quote:
Poznato je da muška osoba koja može masturbirati preko 15 minuta ili 30 minuta da ne doživi orgazam može imati duži sex i preko sat vremena da penis bude čvrst i da doživi jak orgazam čak i višestruki ili orgazam u čitavom tijelu.
Isto bi mogla i osoba, koja uopće ne masturbira, samo treba proći neko dulje vrijeme, dok organizam i psiha ne ojačaju. Veliki problemi, događaju se upravo na psihičkoj bazi. Ovo što ja recimo radim sada, ustvari vježbam psihu. Živim pod pritiskom, ali pružam otpor i na tom otporu ću ojačati, pojačati libido i doživjeti ispunjenje, nakon skupljanja silne energije.


Quote:
Ono što je bitno da bi sex bio duži je pravilno i duboko disanje, zatvoriti oči i držati ih podignute oko 20 stepeni u poziciji između obrva malo više njih, ne razmišljati i ne stvarati bilo koje seksualne mentalne slike nego držati um u smirenom stanju. Tako seksualna energija bez poteškoća protiče tijelom. Veliki broj muškaraca zbog ne mogućnosti kontrole seksualnog uzbuđenja i energije nije sposoban imati duži sex od 5 minuta.
Velik broj nas muškaraca, uopće ne razumije, koje su prednosti suzdržavanja od mjesec dana, a to su učestaliji seksualni snovi, koji ti, na neki način pomažu, da lakše prebrodiš suzdržavanje. S druge strane, seks je nalik onom pravom, što ti na neki način daje poticaj da nastaviš u tom smjeru, olakšava te i podiže raspoloženje.

Ja sam sinoć sanjao jednu tamnokosu lijepu ženu, koja mi je rekla u povjerenju da me voli. Nakon toga, počeli smo se strastveno grliti i ljubiti, ja i ona. Ne mogu ti opisati kakav je to osjećaj bio. Nalik onom u stvarnosti, ali nekako još bolji, jer žena se savršeno ljubila. Imala je nekako popunjenije i glatke usne. Nisam ejakulirao, ali sam se osjećao jako ugodno u njezinom zagrljaju.

Interesantno je, što sam već nekoliko puta, u ovih 19 dana, imao erotske susrete u snovima i to samo zato, jer nisam masturbacijom trošio seksualnu energiju. I što je najbolje, imao sam one prave susrete, nalik pravim ženama. Možeš li zamisliti virtualni svijet i pravu ženu u njemu? Zna biti i više nego realno, kada uspiješ osjetiti fizički dodir te osobe. U takvim snovima doživiš ispunjenje. Idućeg jutra ćeš vjerojatno imati pune gaće, ali i ogromno zadovoljstvo, jer si ustvari imao seks u snu, sa lijepim ženama.

Žene to isto doživljavaju prilikom sna, kada imaju mokre snove, samo na drugačiji način. A tko zna? Možda se sretnem s nekom ženom u istom snu. Mozak još uvijek nije dovoljno istraženo područje, ali s obzirom na to, da u snu doživljavam prave susrete sa ženama, možda sam na dobrom tragu.
klokanovac is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2016., 09:01   #67
Quote:
klokanovac kaže: Pogledaj post

Velik broj nas muškaraca, uopće ne razumije, koje su prednosti suzdržavanja od mjesec dana, a to su učestaliji seksualni snovi, koji ti, na neki način pomažu, da lakše prebrodiš suzdržavanje. S druge strane, seks je nalik onom pravom, što ti na neki način daje poticaj da nastaviš u tom smjeru, olakšava te i podiže raspoloženje.
Mozda ne razumiju - jer se uopce ne slazu s ovim sto si napisao?
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2016., 09:05   #68
Quote:
klokanovac kaže: Pogledaj post
S druge strane, seks je nalik onom pravom,

(...)

Ja sam sinoć sanjao jednu tamnokosu lijepu ženu, koja mi je rekla u povjerenju da me voli. Nakon toga, počeli smo se strastveno grliti i ljubiti, ja i ona. Ne mogu ti opisati kakav je to osjećaj bio. Nalik onom u stvarnosti, ali nekako još bolji, jer žena se savršeno ljubila.
Kad nemaš s kim, onda si izracionaliziraš da je san bolji od stvarnosti.
__________________
Ljudi su ko mačke. Daj im ladicu i pokušat će se ugurati u nju. (Tika)
bliss is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2016., 10:51   #69
Quote:
bliss kaže: Pogledaj post
Kad nemaš s kim, onda si izracionaliziraš da je san bolji od stvarnosti.
burn!!!
Sviba is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2016., 17:27   #70
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Mozda ne razumiju - jer se uopce ne slazu s ovim sto si napisao?
Možda. Možda da, a možda i ne.
klokanovac is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2016., 17:36   #71
Quote:
klokanovac kaže: Pogledaj post
Ja to ne bih nazvao grijehom, već porokom. Ne znam za ostale, ali meni tantre i taoizmi ne trebaju. Sve što trebam je samo prestati s time. Evo, 19. dan sada brojim od prestanka. Još oko 11 dana i prvi ciklus će biti završen. Ništa me ne može spriječiti u tome, a to je tek početak.




Isto bi mogla i osoba, koja uopće ne masturbira, samo treba proći neko dulje vrijeme, dok organizam i psiha ne ojačaju. Veliki problemi, događaju se upravo na psihičkoj bazi. Ovo što ja recimo radim sada, ustvari vježbam psihu. Živim pod pritiskom, ali pružam otpor i na tom otporu ću ojačati, pojačati libido i doživjeti ispunjenje, nakon skupljanja silne energije.




Velik broj nas muškaraca, uopće ne razumije, koje su prednosti suzdržavanja od mjesec dana, a to su učestaliji seksualni snovi, koji ti, na neki način pomažu, da lakše prebrodiš suzdržavanje. S druge strane, seks je nalik onom pravom, što ti na neki način daje poticaj da nastaviš u tom smjeru, olakšava te i podiže raspoloženje.

Ja sam sinoć sanjao jednu tamnokosu lijepu ženu, koja mi je rekla u povjerenju da me voli. Nakon toga, počeli smo se strastveno grliti i ljubiti, ja i ona. Ne mogu ti opisati kakav je to osjećaj bio. Nalik onom u stvarnosti, ali nekako još bolji, jer žena se savršeno ljubila. Imala je nekako popunjenije i glatke usne. Nisam ejakulirao, ali sam se osjećao jako ugodno u njezinom zagrljaju.

Interesantno je, što sam već nekoliko puta, u ovih 19 dana, imao erotske susrete u snovima i to samo zato, jer nisam masturbacijom trošio seksualnu energiju. I što je najbolje, imao sam one prave susrete, nalik pravim ženama. Možeš li zamisliti virtualni svijet i pravu ženu u njemu? Zna biti i više nego realno, kada uspiješ osjetiti fizički dodir te osobe. U takvim snovima doživiš ispunjenje. Idućeg jutra ćeš vjerojatno imati pune gaće, ali i ogromno zadovoljstvo, jer si ustvari imao seks u snu, sa lijepim ženama.

Žene to isto doživljavaju prilikom sna, kada imaju mokre snove, samo na drugačiji način. A tko zna? Možda se sretnem s nekom ženom u istom snu. Mozak još uvijek nije dovoljno istraženo područje, ali s obzirom na to, da u snu doživljavam prave susrete sa ženama, možda sam na dobrom tragu.
Što se tiče suzdržavanja od bilo koje seksualne aktivnosti to sam uspio skoro godinu dana to je bio maximum bilo je kraćih perioda po par mjeseci do pola godine. Ne vidim nikakvu korist od toga stim da sam ispočetka sanjao snove sa seksualnim sadržajem koji su me napaljivali kad prođe par mjeseci onda počnem sanjati prikaze koje imaju oba spola ima ih kamara ne zna se ko koga jebe sve mi to se veoma gadilo bilo je poput noćnih mora jer sam heteroseksualac.

Pusti se svijeta snova traži partnericu za sex od suzdržavanja nemaš ništa niti ćeš imati neka lijepa realna iskustva. Bolji je i katastrofalno loš sex od suzdržavanja i nikakvog sexa.
Sekhem is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2016., 17:37   #72
Quote:
bliss kaže: Pogledaj post
Kad nemaš s kim, onda si izracionaliziraš da je san bolji od stvarnosti.
I ne moraš koristiti kondome čak. Svršiš duboko u ženi, bez ikakvih posljedica. Nema neželjenih trudnoća, nema spolnih bolesti, nema više ni desanke. Posljedica su jedino pune gaće od sperme, ali to su već slatke brige.
klokanovac is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2016., 17:51   #73
Quote:
Sviba kaže: Pogledaj post
burn!!!
Prošla su mi upravo 24 dana. Još samo 6 dana i prvi ciklus suzdržavanja će biti završen. Nakon toga, očekujem veliku navalu spolnog libida.

2. ciklus suzdržavanja od mjesec dana će biti malo teži, ali izdržat ću i to. Očekujem i učestalije erotske snove nakon toga.

Ali otom, potom, prvo da ovo izguram do kraja. Šteta bi bilo upropastiti si ovih zadnjih 6 dana, koliko mi je ostalo do kraja.
klokanovac is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2016., 18:21   #74
Quote:
Sekhem kaže: Pogledaj post
Što se tiče suzdržavanja od bilo koje seksualne aktivnosti to sam uspio skoro godinu dana to je bio maximum bilo je kraćih perioda po par mjeseci do pola godine. Ne vidim nikakvu korist od toga stim da sam ispočetka sanjao snove sa seksualnim sadržajem koji su me napaljivali kad prođe par mjeseci onda počnem sanjati prikaze koje imaju oba spola ima ih kamara ne zna se ko koga jebe sve mi to se veoma gadilo bilo je poput noćnih mora jer sam heteroseksualac.

Pusti se svijeta snova traži partnericu za sex od suzdržavanja nemaš ništa niti ćeš imati neka lijepa realna iskustva. Bolji je i katastrofalno loš sex od suzdržavanja i nikakvog sexa.
Mudar pokušaj nagovaranja da odustanem, ali ništa od toga, ostajem pri svom. Ne mislim ja odustati od seksa, već se pripremiti za seks. Jednom kada postanem izdržljiv, žena (žene ) će uživati na meni. A i ja u njoj.

Moji snovi uglavnom nisu takvi. Kada sam napaljen, češće sanjam baš prave pravcate zgodne žene. Valjda je to i zato, što mi jednim dijelom, mozak memorira sadržaje sa interneta, a drugim dijelom, sa nudističkih plaža, stvarnih susreta i tako. Ne znam zašto ti nemaš takve snove, možda nisi još ugledao zgodnu ženu, ili ju nikada nisi zagrlio i poljubio, pa da osjetiš kako je to biti u njezinom naručju. Takve stvari isto mozak pamti. Stvarno ne razumijem zašto se tebi događaju noćne more. Očigledno imaš nekakve velike traume, jer ovo ne može biti slučajno.
klokanovac is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2016., 20:36   #75
Sekhem, a možda ti je to bilo od tantre ili privikavanja mozga da ne misli na seks. Meni je nevjerojatno da osoba, koja je napaljena i misli na seks, ne može to nikako odsanjati. K tome, ti si to još i odgađao na dulji rok, a ejakulacija bi se u pravilu trebala događati barem svakih mjesec dana, s obzirom na to da se u sjemenicima, svakodnevno skuplja sperma. Kada se skupi višak, ona mora izaći van. Prirodni proces. Ne znam zašto je to kod tebe drukčije?
klokanovac is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2016., 22:46   #76
Quote:
klokanovac kaže: Pogledaj post
Sekhem, a možda ti je to bilo od tantre ili privikavanja mozga da ne misli na seks. Meni je nevjerojatno da osoba, koja je napaljena i misli na seks, ne može to nikako odsanjati. K tome, ti si to još i odgađao na dulji rok, a ejakulacija bi se u pravilu trebala događati barem svakih mjesec dana, s obzirom na to da se u sjemenicima, svakodnevno skuplja sperma. Kada se skupi višak, ona mora izaći van. Prirodni proces. Ne znam zašto je to kod tebe drukčije?
Treba da znaš da višak sperme može izlaziti i zajedno sa mokraćom tako da nije pravilo da se mora izbaciti putem ejakulacije u snu nesvjesno u koliko se suzdržava od sexa svjesno. Dok sam se suzdržavao nije me čak uzbuđivalo niti kada vidim zgodnu golišavu žensku tako sam mogao biti duže vrijeme bez bilo kakvog oblika sexa. Jedino što me je tjeralo da imam sex je to što sam imao noćne more koje su mi se gadile jer sam sanjao ljude koji imaju oba spola svi imaju grupni sex odvratno mi je bilo to nisam bio uopšte sexualno uzbuđen u takvim snovima. Kad bih počeo ponovo biti sexualno aktivan more bi odmah nestale ne bi više ni jednom ih imao. Nemam nikakvih trauma ali iz svog iskustva znam da je suzdržavanje od sexa na duže vrijeme štetno. Svećenici koji ulaze u celibat samo glume pred narodom da su u celibatu ili se samozadovoljavaju ili imaju seksualne odnose sa drugim osobama. Sexualnost je nemoguće potisnuti jer će te nesvjesni dio uma dovesti do ludila kad tad.
Sekhem is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2016., 19:32   #77
Quote:
Sekhem kaže: Pogledaj post
Treba da znaš da višak sperme može izlaziti i zajedno sa mokraćom tako da nije pravilo da se mora izbaciti putem ejakulacije u snu nesvjesno u koliko se suzdržava od sexa svjesno. Dok sam se suzdržavao nije me čak uzbuđivalo niti kada vidim zgodnu golišavu žensku tako sam mogao biti duže vrijeme bez bilo kakvog oblika sexa. Jedino što me je tjeralo da imam sex je to što sam imao noćne more koje su mi se gadile jer sam sanjao ljude koji imaju oba spola svi imaju grupni sex odvratno mi je bilo to nisam bio uopšte sexualno uzbuđen u takvim snovima. Kad bih počeo ponovo biti sexualno aktivan more bi odmah nestale ne bi više ni jednom ih imao. Nemam nikakvih trauma ali iz svog iskustva znam da je suzdržavanje od sexa na duže vrijeme štetno. Svećenici koji ulaze u celibat samo glume pred narodom da su u celibatu ili se samozadovoljavaju ili imaju seksualne odnose sa drugim osobama. Sexualnost je nemoguće potisnuti jer će te nesvjesni dio uma dovesti do ludila kad tad.

Mislim da imaš problem upravo u boldanom. Potisnuo si razmišljanje o seksu i pokrenuo proces uništenja. Ja to ne radim. Razmišljam o seksu i ženama, čime pokrećem proces stvaranja spermija, ali ne masturbiram, već čekam da to samo izađe iz mene nakon nekog vremena, kada se skupi u velikim količinama.
klokanovac is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2016., 00:09   #78
Quote:
klokanovac kaže: Pogledaj post
Pozdrav ljudi.

Razmišljao sam malo o nekim stvarima, glede ciklusa kod nas muškaraca i onoga kod žena. Naime, poznato je da muškarac svakodnevno može proizvesti milijune spermija, dok žena jednom mjesečno doživljava onaj pravi ovulacijski ciklus i osjećaj totalne napaljenosti, gdje nagon preuzima kontrolu nad zdravim razumom. Kod nas muškaraca se to događa svakodnevno, što bismo trebali znati kontrolirati do trenutka kada i žena ovulira, ali često ne čekamo, već te silne nagone trošimo i to svakodnevno. I onda kada bi se trebao dogoditi taj trenutak, gdje se muško i žensko spaja, zahvaljujući utjecaju snažnih nagona, koji utječu na međusobnu privlačnost, sve ode u vjetar, jer nema nagonske kompatibilnosti među spolovima.

Isplati li se čekati mjesec dana, do trenutka susreta sa osobom suprotnog spola, koja u tim trenucima ovulira? Teško je inače pogoditi cikluse kod žena, jer se međusobno razlikuju, kao i kod nas muškaraca, ovisno o tome, kada se počinjemo suzdržavati, ali vodi li nas to do osoba, koje osjećaju isto i spremne su na seks? Termini za seks se ne moraju doslovno podudarati, ali mogu biti slični.

Sada ću biti malo dosadan i spomenuti religiju. U religijskim stajalištima, nema nikakvog grijeha glede masturbacije, ali činjenica je, troši se ona energija, koja bi nas trebala međusobno spajati, koja bi nas dovela do trenutka međusobne napaljenosti i zagarantiranog seksa. Takve osobe, koje su napaljene teško će odbiti seks s osobama, koje su im privlačne i jednako napaljene. U tim trenucima, nagoni odrade svoje, čovjek više ne razmišlja bi ili ne bi, jednostavno se dogodi.

Ne znam, kakvo je vaše mišljenje o tome? Jel se nekome dogodilo da je čekao mjesec dana i doveo se u situaciju da se seksa sa osobom suprotnog spola, koja isto tako ima jako puno nakupljene seksualne energije u sebi kroz mjesec dana? Ima i raznih znakova, tipa feromoni, povećane ženske grudi i penis muškaraca u erekciji, koji se primjeti preko hlača, osim ako ne nosimo traperice, ali žene nekako uvijek primjete ako je muškarac pun i napaljen, valjda zato jer u tim trenucima neprestano buljimo u njih.

Zanimaju me vaša mišljenja i iskustva o tome. Možda se čak tu krije i odgovor za neke ljude koji su vječni samci.
https://www.youtube.com/watch?v=nCsVOO_3EUU
Samo jako! 1994 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2016., 11:40   #79
Radim isti seksperiment ko i ovaj klokan, samo sto idem na desetak dana, dovoljno prije nego sto mi jaja otegnu. Danas 3. dan, ako bog da divlji seks sljedeci tjedan. Imam vec par ponuda, jedna mi se debela nabacuje i jedan par (musko/zensko) eventualno gdje bi se seksao sa njegovom zenom a on bi samo gledao. Klokane kako je kod tebe?
Susul is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2016., 15:08   #80
Quote:
Susul kaže: Pogledaj post
Radim isti seksperiment ko i ovaj klokan, samo sto idem na desetak dana, dovoljno prije nego sto mi jaja otegnu. Danas 3. dan, ako bog da divlji seks sljedeci tjedan. Imam vec par ponuda, jedna mi se debela nabacuje i jedan par (musko/zensko) eventualno gdje bi se seksao sa njegovom zenom a on bi samo gledao. Klokane kako je kod tebe?
Završio mi je prvi ciklus od 30 dana i krenuo sam opet ispočetka. Imao sam najduže svršavanje u povijesti, nekih 30-40 sekundi što je moja vlastiti rekord do sada. Sperma je iz mene tekla u potocima.

Opet mi je 2. dan. Porasli su mi libido i osjetljivost. Nije mi teško čak zamišljati seks sa ženama. Zamišljam da sjede na meni, da mijenjamo poze i slično. Imam savršenu sliku žene u glavi. Stabilan sam, a usput napaljen. Super osjećaj.


A glede ponuda, heh, jedna je žena hodala natraške i umalo se zguza zaletila u mene. Jedna djevojka, zgodna, mlađa od mene, srednjoškolka, u busu do mene, zadivljeno je gledala u mene, smješeći se. Očigledno se vidjelo na meni da sam sav napet, a još i dobro izgledam.

Vježbam malo i poze u slobodno vrijeme, kad nikoga nema doma. Osmice, doggy-style, missionary i slično. Vježbanje pokreta. To mi nekako čak psihički pomaže da se osjećam bolje. A i dobro je za kondiciju malo, makar ja odvježbam i uobičajeni trening.
klokanovac is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:30.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger