Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.05.2016., 20:44   #21
Quote:
F.A.Q kaže: Pogledaj post
postoji osoba sa iskustvom .. postoji ih masa .. sta hoces stariju zenu?

ako zelis iskustvo onda ga iskusi

kako ce ti iskusni prenjeti svoje iskustvo .. svatko ima svoj zivot .. zivi ga .. nebudi drama queen .. koji ti je K .. ne hebi u mozak druge i sebe .. uzivaj i sa 23 i sa 32 i sa 88 godina .. wtf man .. probudi se
A jbg brate
Hiwon is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2016., 20:48   #22
Quote:
Hiwon kaže: Pogledaj post
A jbg brate
nemoj ti meni jebiga brate nego jebi i uzivaj

stari to je zivot hebiga .. sta ces .. mislis da je iskusna osoba koju trazis bio pametniji od tebe u 23 godini

bolje da neznas .. naime vecina ljudi koji su mudri i iskusni su prosli sranja i radila takve gluposti na kojima su dobro naucili tako da jedino kaj mogu savjetovati drugima kako da izbjegnu ta sranja .. a opet .. tko je iskren .. hehe .. zna da svatko ima svoj put i pravo na izbor

bjezi od onih koji ti govore sto i kako da radis zivis il nedaj boze sevis .. ako te kaj zanima u vezi zene pitaj zenu .. u vezi svoje partnerice pitaj svoju partnericu

to je jasno osnovnoskolcima .. sve pet .. nadam se da te nisam uvrijedio .. samo predlazem ..
F.A.Q is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2016., 21:03   #23
Ostavi si ju jednom, sad je hoces jos jedanput "ostaviti"( radi svoje nesigurnosti). Cura to osjeti i hvala bogu da ti ne vjeruje, ne bih ti ni ja vjerovala. Taj decko joj nije priustio te grozne osjecaje i bio je uz nju ,vjerovatno ako bude i dalje uz nju, ce izabrati njega.
__________________
Willst Du
Zitaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2016., 21:15   #24
Kako ce izabrat njega kad ga koristi kao psihologa ? -No moguce je i to.

Autora teme koristi kao seks-lutku, vozaca i super zabavljaca na kavi, ali sam si je kriv jer je rebound effect ponekad zajeban.


U svakom slucaju uzivaj, sto dulje budes mozgo i mislio o svemu tome, dozvolio da bude po njenom na kraju ces izvuc deblji kraj i gadnije proci.
__________________
" Stupid people do stupid things. Smart people outsmart each other, then themselves." - " The more wisdom you attain and the more conscious you become the crazier you will appear to others. "
Usuditi se je cijena napretka.
john newman is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2016., 21:30   #25
Quote:
F.A.Q kaže: Pogledaj post
nemoj ti meni jebiga brate nego jebi i uzivaj

stari to je zivot hebiga .. sta ces .. mislis da je iskusna osoba koju trazis bio pametniji od tebe u 23 godini

bolje da neznas .. naime vecina ljudi koji su mudri i iskusni su prosli sranja i radila takve gluposti na kojima su dobro naucili tako da jedino kaj mogu savjetovati drugima kako da izbjegnu ta sranja .. a opet .. tko je iskren .. hehe .. zna da svatko ima svoj put i pravo na izbor

bjezi od onih koji ti govore sto i kako da radis zivis il nedaj boze sevis .. ako te kaj zanima u vezi zene pitaj zenu .. u vezi svoje partnerice pitaj svoju partnericu

to je jasno osnovnoskolcima .. sve pet .. nadam se da te nisam uvrijedio .. samo predlazem ..
Istina dobro zboriš
Hiwon is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2016., 22:04   #26
Quote:
john newman kaže: Pogledaj post
Kako ce izabrat njega kad ga koristi kao psihologa ? -No moguce je i to.

Autora teme koristi kao seks-lutku, vozaca i super zabavljaca na kavi, ali sam si je kriv jer je rebound effect ponekad zajeban.


U svakom slucaju uzivaj, sto dulje budes mozgo i mislio o svemu tome, dozvolio da bude po njenom na kraju ces izvuc deblji kraj i gadnije proci.
Autor je naveo da ima osjecaje prema drugom ali da to nije ljubav. Poznavajuci zenski rod, ona zeli nekoga uz koga ce se moci osjecati sigurno( sta god to znacilo). A posto osjeca jos uvijek ljubav prema autoru ali nema povjerenja u njega jer ju je povrijedio(i namjerava to opet napraviti, to se moze vidjeti iz njegovog posta) vjerovatno ce izabrati ovog drugog.
__________________
Willst Du
Zitaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2016., 22:56   #27
Tvoje ponašanje ne ukazuje na snagu i da znaš sta radiš, želiš...

Loša kombinacija, da sam ja na njenom mjestu ne bi ti vjerovao više. Samim time i svaki daljnji odnos je besmislen.

Trebao bi ju ostaviti na miru svakako.
Garys is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2016., 00:19   #28
Quote:
Zitaa kaže: Pogledaj post
Autor je naveo da ima osjecaje prema drugom ali da to nije ljubav. Poznavajuci zenski rod, ona zeli nekoga uz koga ce se moci osjecati sigurno( sta god to znacilo). A posto osjeca jos uvijek ljubav prema autoru ali nema povjerenja u njega jer ju je povrijedio(i namjerava to opet napraviti, to se moze vidjeti iz njegovog posta) vjerovatno ce izabrati ovog drugog.
A kako ti znas da ce je autor povrijedit iz njegovog posta?
Hiwon is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2016., 00:42   #29
Reži to.
__________________
In order to grow you must betray their expectations.
fauxpersona is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2016., 01:05   #30
Kako ćeš ju ostavit kad nije više tvoja Ona je tebi rekla da ne želi biti u vezi, pa kako ju točno planiraš ostavit haha

Ako si baš morao, mogao si nasrati nešto u stilu da ti treba vremena i sl. Jer nakon riječi 'ne volim te više' nećš nikada vratiti njezin interes kao što je nekad bio.
brachonelix is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2016., 01:49   #31
Sam si kriv

Sad uživaj solo i gledaj je sretnu sa onim koji zna šta hoće
lara79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2016., 02:20   #32
evo covjek ti je dao najbolji savjet
edwood is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2016., 08:43   #33
Štogod bilo, prestani igrat igre. Igre su vam i uništile odnos.

Štogod da ti mi kažemo, tebi će do nje bit stalo, prema tome, radi po osjećaju, ali nemoj glumatat. Vrijeme će pokazat svoje.
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2016., 09:38   #34
cure su ti sve rekle, ne vjeruje ti jer si je vec jednom napustio. Ako je pametna, maknit ce se, jer ces je opet povrijediti.

Zita ti je sve objasnila
Splicanka123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2016., 17:34   #35
Quote:
fauxpersona kaže: Pogledaj post
Reži to.
Evo ti odgovora, iz muškog kuta..
__________________
Willst Du
Zitaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2016., 00:32   #36
Ja ne bih bila ni s tobom ni s njom. Kakva drama... Ostavljanje, cviljenje, durenje, inacenje... Ma daj, sredi se. Neodlucnost i nesigurnost nisu privlacne osobine. A nije ni njezina drcljivost.
Zoey is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2016., 22:44   #37
Quote:
Zoey kaže: Pogledaj post
Ja ne bih bila ni s tobom ni s njom. Kakva drama... Ostavljanje, cviljenje, durenje, inacenje... Ma daj, sredi se. Neodlucnost i nesigurnost nisu privlacne osobine. A nije ni njezina drcljivost.
Pozdrav svima!

Budući da ne mogu otvorit novu temu pa se unaprijed ispričavam zbog upada na ovu temu, ali mislim da je ovo mjesto fantastično za razmjenjivanje mišljenja i problema. Ovdje čovjek uči od svih, a ne samo od onih s kojima je svakodnevno.
Dozvolite da Vam se predstavim ukratko...
Imam 28 godina, zaposel uspješno od svoje 18. šakolovan i obrazovan, radim trenutno vrlo uspješan i profitabilan posao, živim sa majkom i sestrom - otac nas ostavio kad mi je bilo 7 i sl. Sve se čini “normala “no postoji jedan problem od davne 1988. kada sam se rodio. Naime, rođen sam sa neizliječivom i nepopravljivom anomalijom spolovila, pri čemu je moj život počeo trunuti od dana kada sam mogao shvatiti svojom malom glavicom da nisam isti kao i svi ostali dečki u školi. Dakle radi se o bolesti kojom se rađa tek 1 djete od milijun...pa eto...i moja malenkost je iz nekog razloga predodređena da se rodi pod takvom zvijezdom.

E sad...ipak u svemu ovome postoji jedna najdivnija i najbolja osoba koju sam usprkos svemu upoznao. Ta moja mala zvijezda je obilježila moju mladost svojim bićem. Poznajemo se 12 godina od toga se 10 godina navlačimo kao dečko i cura. Da ne spominjem prekide, počinjanja, prekidanja isl... Radi se o tome da je ona bila jedina u mojem životu koja je iz nekog razloga predodređena meni i koja je trebala usrećiti mene. Od prvog dana kada sam joj rekao o čemu se radi i da nisam u mogućnosti dati joj ono što joj može dati svaki drugi zdravi muškarac, bilo je svega. Pokušavala je nekako doprijeti do mene i htjela je da joj kažem otvoreno očemu se radi, međutim, nije to tako lako. Nakon par dana je zašutila o tome i njeno raspoloženje je počelo padati. Shvatio sam da sam osuđen na solo život i da nije spremna doprijeti do mene iznutra da joj se otvorim. Nije znala pronaći pravu riječ...pravu rečenicu da joj sve priznam i kažem tko sam i kakav sam zapravo. Naravno, prekunuo sam s njom, jer se nisam mofgao pomiriti s činjenicom da je cura pored mene koju volim nesretna i nezadovoljna. Nakon godine dana je imala dva lika s kojima nije hodala nego samo spavala. Po meni jako nisko i droljasto... Dakle, molim Vaše mišljenje o svemu... Za mene je ipak to previše...i za mene nije imala načina da dospije ne neku drugu razinu. Pokazala je što je htjela i kakva je.
Danas nakon 10 godina smo opet zajedno i volim je cijele svoje mladosti. Od 18-28 godine. No ne mogu se nikako oduprijeti toj činjenici kako je mogla otići od mene i samo tako me pustiti, a da ne zna o čemu se radi, zašto ne možemo spavati zajedno i zašto sam povučen i utučen svakog dana... Ne mogu. Svakog dana je gledam kako se kaje zbog svojih postupaka, ali mene i dalje boli. Osjećam se prevarenim i osjećam se odbačenim. Mogla je biti moja, ali nije. Sada govori da je to sve bilo usput i daje to ispalo slučajno. Dvaput...i da je uvijek mene voljela. Ljudi...molim vaša mišljenja... Dali biste vi na mojem mjestu drugačije postupšili? Molim razumne odgovore i odgovore onih koji imaju sličan problem.

Puno hvala!
tarantul is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2016., 23:08   #38
Budi strpljiv, ali sa stilom. Nemoj dopustiti da pravi budalu od tebe...
PurpleSnake is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:02.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger