Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Magija i mistika

Magija i mistika Od parapsihologije do metafizike

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.07.2005., 12:03   #41
Quote:
fish 1968 kaže:
A u vezi saturnovog povratka , hoćeš li ono što sam "pročitala iz knjiga" ili iz "osobnog iskustva"?
Naslov topika je odgovor na tvoje pitanje.
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2005., 14:30   #42
Quote:
Baphomet kaže:
Naslov topika je odgovor na tvoje pitanje.
Što si tako suzdržan.
Sad mi je zbilja frka. Pisala bi ja nešto kad bi mi obećao da me nećeš zajedno s ekipom "inicirati u drugi stupanj".
Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2005., 14:56   #43
__________________
Miijaau!!!
Zaira is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2005., 15:17   #44
Quote:
Zaira kaže:
Samo vježbaj. Ako još možeš uz to pravilno disati onda si na pravom topicu.
Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2005., 15:51   #45
Quote:
fish 1968 kaže:
Što si tako suzdržan.
Sad mi je zbilja frka. Pisala bi ja nešto kad bi mi obećao da me nećeš zajedno s ekipom "inicirati u drugi stupanj".
Evo obećajem da neću

A za "ekipu" ne garantiram.
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2005., 16:18   #46
Quote:
Baphomet kaže:
Evo obećajem da neću

A za "ekipu" ne garantiram.
Ok. Evo idem.
Ajmo prvo sideralna. Imam jednu zanimljivu teoriju. Jedino će možda biti nerazumljiva onima koji nisu tehničke naobrazbe. Naime potrebno je malo znanje iz nacrtne geometrije da bi se razumjelo.
Dakle razliku između sideralne i zapadne astrologije znaš. Koliko sam ja shvatila frka je samo u tome kako naštimati da funkcionira sa stupnjevima. Zmijonosac očito nije upalio.
Možda je stvar samo u perspektivi iz koje se gleda. Npr. ja bih po sideralu bila u podznaku strijelca, a to "definitivno nisam". Dakle ova zapadna funkcionira (pojednostavljujem).
Možda je astrologija evoluirala spiralno pa "podignuta gore" tvori elipsu. Gledajući njen "tlocrt" opet je krug - 360 stupnjeva.
Napominjem da mi je ovo palo na pamet, nisam nigdje pročitala, majke mi. Što misliš?
Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2005., 22:02   #47
Ovo sa hranom mi nekako ne stima. Nije ista frekvencija. TRebalo bi podesit frekvenciju. Mozda da se zaletiautom u neku zivinu i da je onda podjeli beskucnicima. To mi vec vuce na dobru frkevenciju i negativnu interferenciju. Tolko od mene.
illegale is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2005., 22:46   #48
Quote:
Vještac kaže:
Kako, kojom metodom ili kakvim ritualom očistiti automobil od "sjena prošlosti"?
Reci priki da prestane sebi i tebi punit glavu glupostima.

Quote:
Vještac kaže:
Pitanje nije neozbiljno...
Nije neozbiljno nego - žalosno.


Lame Deer is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:13.