Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.02.2017., 21:05   #7621
Quote:
lila-frajla kaže: Pogledaj post
Mi smo uzeli "'Čuvari noći " , dečki su iz Narda i odlični su možeš ih na fejsu nać . Svirali su šogorici i pratnju i sutradan na ručku moje preporuke , mladi dečki i pjevaju ko slavuji
Nama isto bili pratnja.

Čuvari Noći

Odlicni su, kada sam vidio ovaj video odmah sam ih kontaktirao za pratnju. Iako nikad ne slusam tamburase niti poznajem repertuar. Kakav glas momak ima, uzivo su super simpaticni.
MihaOfficial is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2017., 21:13   #7622
Quote:
RetroDanceFreak kaže: Pogledaj post
Cure, jel imate neku preporuku za dnevnu pratnju? Stvarno se ne razumijem u tamburaše, a ne bih htjela neku grupu pripitih mamlaza koja će se derat "izađi maaala, izađi maaala".


Nego uz koje zvuke ti mislis da ce te dragi kupiti?
coralicious is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2017., 21:26   #7623


Može uz "Otvor' ženo kapiju, maaan'se očenaaašaa..."

Hvala na preporuci za Čuvare Noći, čine mi se odlični! Ako imate još koju ideju, slušam.
RetroDanceFreak is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2017., 12:27   #7624
Stigao nam je book od Šarčevića, prezadovoljni smo! Book je poput bajke, prekrasno izgleda. Stvarno svaki detalj tog dana je zabilježen. Topla preporuka od nas.
Malo smo duže čekali na izradu zbog spleta okolnosti, ali se isplatilo. Također, dobili smo i poklončić od njega - fotografija na platnu koja nam je jako lijepo ukrasila sobu Hvala mu i ovim putem na tome.

Bilo je pitanja u vezi njega jer se neki nisu mogli odlučiti, mislim da nećete pogriješiti.
MihaOfficial is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2017., 11:33   #7625
Je li tko bio na svadbi gdje su svirali mystic bend iz Jaske? Zanimaju me iskustva...
Nelche is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2017., 19:21   #7626
Cool

Quote:
MihaOfficial kaže: Pogledaj post
Stigao nam je book od Šarčevića, prezadovoljni smo! Book je poput bajke, prekrasno izgleda. Stvarno svaki detalj tog dana je zabilježen. Topla preporuka od nas.
Malo smo duže čekali na izradu zbog spleta okolnosti, ali se isplatilo. Također, dobili smo i poklončić od njega - fotografija na platnu koja nam je jako lijepo ukrasila sobu Hvala mu i ovim putem na tome.

Bilo je pitanja u vezi njega jer se neki nisu mogli odlučiti, mislim da nećete pogriješiti.
E super, hvala puno
melpomena22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2017., 17:01   #7627
preporuke za frizuru i šminku Slavonski Brod, pišite
__________________
I believe that if life gives you lemons, you should make lemonade... And try to find somebody whose life has given them vodka, and have a party.
lilli7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2017., 16:47   #7628
Quote:
lilli7 kaže: Pogledaj post
preporuke za frizuru i šminku Slavonski Brod, pišite
frizura definitivno frizerski salon Excluziv, cure su genijalne.
medolinaxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2017., 23:25   #7629
Quote:
lilli7 kaže: Pogledaj post
preporuke za frizuru i šminku Slavonski Brod, pišite
za šminku ti više nego toplo preporučam Adu Ivezić, Anexia Makeup.. pod oba imena ju možeš pronaći na facebook-u. Iznimno topla i ugodna, opuštena osoba koja odlično radi! A i cijena je prihvatljiva.

Mene zanimaju fotografi, na njima smo zapeli... imamo favorite (ja imam favorite, ali meni su malo skupi, iako s obzirom na cijene danas, ovi su još i jeftini...)

dajte neke preporuke
redbutterfly is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2017., 10:21   #7630
Quote:
redbutterfly kaže: Pogledaj post
za šminku ti više nego toplo preporučam Adu Ivezić, Anexia Makeup.. pod oba imena ju možeš pronaći na facebook-u. Iznimno topla i ugodna, opuštena osoba koja odlično radi! A i cijena je prihvatljiva.





Mene zanimaju fotografi, na njima smo zapeli... imamo favorite (ja imam favorite, ali meni su malo skupi, iako s obzirom na cijene danas, ovi su još i jeftini...)





dajte neke preporuke


Hvala!

Mi smo uzeli fotostudio mirror, jako lijepo rade sudeci po slikama na fb a jedan od fotografa je slikao i prijateljicino vjencanje. Cijena im je vise manje ista kao kod ostalih koje smo gledali, sve ovisi sta trazis. Mi smo uzeli paket od 9500kn gdje je sve ukljuceno.
__________________
I believe that if life gives you lemons, you should make lemonade... And try to find somebody whose life has given them vodka, and have a party.
lilli7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2017., 11:04   #7631
Cure, ima li netko iskustva sa frizurom i šminkom kod Tomislava Milobare? Prije je radio u salonu 'Studio 54' u Vinkovcima, a sada je otvorio svoj salon. Hvala na informacijama.
CatherineS is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2017., 16:47   #7632
Quote:
lilli7 kaže: Pogledaj post
Hvala!

Mi smo uzeli fotostudio mirror, jako lijepo rade sudeci po slikama na fb a jedan od fotografa je slikao i prijateljicino vjencanje. Cijena im je vise manje ista kao kod ostalih koje smo gledali, sve ovisi sta trazis. Mi smo uzeli paket od 9500kn gdje je sve ukljuceno.
čula sam za njih, okej su. ali uspjela sam dragoga nagovoriti naa ono što sam ja prvotno htjela, tako da hvala
redbutterfly is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2017., 19:42   #7633
Kako se uopce krecu cijene sminkanja i frizure, nisam se jos raspitivala nigdje pa ne znam sto da ocekujem...
__________________
I believe that if life gives you lemons, you should make lemonade... And try to find somebody whose life has given them vodka, and have a party.
lilli7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2017., 09:54   #7634
Quote:
lilli7 kaže: Pogledaj post
Kako se uopce krecu cijene sminkanja i frizure, nisam se jos raspitivala nigdje pa ne znam sto da ocekujem...
Antonijin kutak to mi je sminkanje za svaku osobu 150 kn. A frizuru privatno mi dolazi djevojka oko 200 kn racunam svoju i oko 100 za ostale
KreativnANA is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2017., 11:40   #7635
Cvijece sa trznice

Djevojke dali je neka od vas za vjencanje cvijece kupovala na Osijeckoj trznici ili negdje privatno te sama uredjivala salu ? Skontala sam da se cijene dosta razlikuju od cijena u cvijecarnicama... Nasa je sala mala pa ni netreba mnogo cvijeca za 4 okrugla i dva duga stola i mladenacki pa sam planirala u Ofertisime uzeti vaze i sama sa prijateljicama urediti uz pokoju svijecu Tu jos imam pitanje ima li koja od vas ideju gdje kupiti povoljno one ukrasne krletke za cvijece i svijece ? Hvala
KreativnANA is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2017., 14:48   #7636
Što se tiče cvijeća na tržnici, gospodin Atila Gašpar radi predivne bukete/aranžmane za bilo koju prigodu, u rangu bilo koje "klasične" cvjećarne, a ogromna je razlika u cijeni. Možeš pitat za njega tamo, svi će ti znat pokazat i vidiš s njim jel izvedivo to što želiš i koliko bi te ispalo.
RetroDanceFreak is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2017., 21:32   #7637
Book cure,

mene zanima koliko otprilike dođe uređenje sale ako se to radi u suradnji sa cvjećarnicom i da li u tu ukupnu cifru ide buket + reveri, najam svijećnjaka ili vaza, uređenje auta, mladenačkog stola i kutka za slikanje?
Koju cvjećarnicu preporučujete u Osijeku?

Kakva je praksa sa autom koji bi trebao voziti mladence? Rent a car ili nešto drugo?

Hvala
stares is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2017., 09:09   #7638
tražim frizera i vizažista

Znate onaj osjećaj kada dva mjeseca prije svatova ostanete bez frizera i vizažista? E sad ga znam i ja.
Dakle tražim oboje za kraj 6 mjeseca u Slavoniji. Hvala unaprijed
__________________
"Ljubav je jedini ključ koji odgovara vratima raja."
legica989 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2017., 09:45   #7639
Sve ovisi o tome što želiš. U ukupnu cifru ide ono što ti želiš da ide. Pogledaj Fantaziju, Mozaik, BloomRoom, javi im se, reci što ti treba i dobiti ćeš ponudu.

Što se auta tiče, nema prakse, također ovisi o željama i mogućnostima.
coralicious is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2017., 11:50   #7640
Quote:
legica989 kaže: Pogledaj post
Znate onaj osjećaj kada dva mjeseca prije svatova ostanete bez frizera i vizažista? E sad ga znam i ja.
Dakle tražim oboje za kraj 6 mjeseca u Slavoniji. Hvala unaprijed
Koji dio Slavonije, grad?
tkdgirl is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:36.