Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.09.2017., 16:27   #21
Quote:
AlwaysOnTop kaže: Pogledaj post
Mene zanima kaj to ona ocekuje od njega ako joj svakodnevno druzenje nije dovoljno iskazivanje paznje i privrzenosti. Mozda zeli skupe poklone?? Ili da objavljuje na drustvenim mrezama kako ju puuno puuuno voli i ne moze zivjeti bez nje. Mozda bi ju to onda usrecilo... ?
Da joj pocne previse paznje iskazivati i to bi joj smetalo. Zapravo je to najgora stvar koju muskarac moze da uradi. Takvi postanu brzo dosadni.
BrianS is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2017., 20:42   #22
Nit joj moraš previše pažnje poklanjati, niti je ne smiješ ignorirati i misliti da će ona sama shvatiti da joj se svidjas.
To tako ne ide.
Moraš pokazati i čekati reakciju.Nekad se to zna i odužiti jer su cure oprezne ili nemaju način kako da uzvrate ali često bude pozitivna reakcija.
ayca is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2017., 05:03   #23
Quote:
AlwaysOnTop kaže: Pogledaj post
Mene zanima kaj to ona ocekuje od njega ako joj svakodnevno druzenje nije dovoljno iskazivanje paznje i privrzenosti.
A kao da ona zna...znate biti teške oko toga. Cijelo ljeto sam radio noćne, dolazi bi kući oko 6-7 ujutro, ne išao spavat nego s gđicom provodio vrijeme, išao na jutarnja kupanja ili već nešto, uvijek pronalzio snage za obaviti dužnosti, rušio se s nogu oko 9-10 da bi se budio oko 14-15 da s njom provedem još malo vremena prije posla u 18. Na slobodan dan ne bi uopće spavao poslije smjene već bi po cijeli dan provodili zajedno i tek oko 22h bi konačno tijelo otkazalo pa bi se u krevetu onesvijestio u sekundi čim legnemo.
Na sve to njezino mišljenje je bilo da ja samo spavam i nikada nisam s njom
Pretpostavljam da je autorica u tom filmu sličnom.
lurker312 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2017., 19:17   #24
imam sličan problem:
naime isto sam u kratkoj vezi i već u to kratko vrijeme su se pojavili problemi: ne viđamo se prečesto budući da ima dosta obaveza, a i prijatelja pored mene i to poštujem, no jučer se dogodila situacija da smo izašli van i on je odjednom postao hladan kao led.
Inače je uvijek forsirao držanje za ruke i ljubljenje svako malo, no jučer toga nije bilo, dapače na svako moje inzistiranje za dodirom sam dobila ne sad. Na kraju je malo popustio i dobila sam i poljupce, no opet imam osjećaj da je bilo jer sam eto ja htjela. Pričali smo cijelo vrijeme, no negdje pri kraju je izbio muk na koji sam se ja skoro rasplakala i to sam mu i rekla na što me on počeo grlit i ljubit i rekao mi je da sčilam jer se ne poznajemo dugo. Pokušala sam razgovarati o tome kaj ga muči, no na svaki moj upit dobila bih odgovor sve je ok i to onako tiho, pomalo ravnodušno. Kad sam ga pitala koliko bi mu pasalo da se viđamo rekao je ne znam. Pitala sam ga isto jel mu stalo do mene i rekao je da je, al opet onako tiho. Otpratio me do kući ljubeći me i grleći. Danas mi se nije javio, a ni ja njemu.
Zanima me jel moguće da je već uspio ohladiti, a da je praktički dan prije bio ok? Istina bilo je i tad malo natezanja budući da smo se orginalno dogovorili da ćemo se vidjeti dan prije, no on je rekao kako mu nije najzgodnije. Jednom sam se žalila kad mi je otkazao u zadnji čas, pa ne znam jel ispoštovao taj zadnji dogovor zbog forme jer mi se sam javio dal idemo nekam.
U startu mi se jako puno javljao, poslije sam krenula ja malo sa učestalijim javljanjima jer tako je obično kod mene i da ne ispadne da nisam zainteresirana.
Ne znam zbilja kako sad započet razgovor: prek poruka ili da tražim uživo? ili da ga stavim na hlađenje, zapravo danas mi je bio kao dan hlađenja, ne bih da to potraje predugo.
Inače napomena: žalio se kako cure se brzo ohlade od njega i da ga ostavljaju, pa se pitam jel to zbog takvog ponašanja ili je takvo ponašanje rezultat svih propalih veza? I da, ima jako puno frendica i u startu sam bila sumnjičava prema tome, sad sam baš bila na putu dobivanja povjerenja i onda mi je uslijedio hladan tuš.
Naime ni ja nisam nešto uspješna u tome jer zadnjih par nisam mogla izgurat dalje od prvog mjeseca, a ne radim nešto krivo, tj. u jednoj sam ignorirala, a u drugoj sam bila navodno predostupna
pattie_boyd is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2017., 19:27   #25
Previše analiziraš.
Možda ga nešto privatno muči.
A možda stvarno jest ohladio.
Za oba slučaja vrijedi- pusti ga 2-3 dana na miru pa mu se javi.
__________________
"If the United States saw what the United States was doing to the United States, the United States would invade the United States to liberate the United States from the tyranny of the United States.”Bockecho
Walkman is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2017., 20:55   #26
U medjuvremenu...sinoc smo raskinuli. Ja sam rekla sve sto osjecam, i da ne mogu to vise..uslijedio je sok s druge strane , i da ne zeli vise da pricamo u tom trenutku i da se cujemo sutra ( danas )..gdje am ja insistirala da sinoc lijepo popricamo i rijesimo to..nije htio, posvadjamo se tu, i ja kazem raskini ti sad umjesto mene, da ne moram ja, i on mi kaze uredu, eto raskinut cu, i cao cao. Dosta mi je tesko to palo...
Danas mi se javi nekad oko podne, i napise " Mislim puno na tebe "...ja odgovorim kasnije " mislim i ja na tebe". I to je bilo to..ne znam uopste sad sta misliti ....
Lastone91 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2017., 21:19   #27
Quote:
Walkman kaže: Pogledaj post
Previše analiziraš.
Možda ga nešto privatno muči.
A možda stvarno jest ohladio.
Za oba slučaja vrijedi- pusti ga 2-3 dana na miru pa mu se javi.
ne znam, mislila sam ga sutra zvat na kavu il je to još prerano, neću prek poruka takve stvari

kolko sam ga skužila njega su ostavljale, što znači da navodi na to vjerojatno, e sad dal je to taj trenutak ne znam
Quote:
Lastone91 kaže: Pogledaj post
U medjuvremenu...sinoc smo raskinuli. Ja sam rekla sve sto osjecam, i da ne mogu to vise..uslijedio je sok s druge strane , i da ne zeli vise da pricamo u tom trenutku i da se cujemo sutra ( danas )..gdje am ja insistirala da sinoc lijepo popricamo i rijesimo to..nije htio, posvadjamo se tu, i ja kazem raskini ti sad umjesto mene, da ne moram ja, i on mi kaze uredu, eto raskinut cu, i cao cao. Dosta mi je tesko to palo...
Danas mi se javi nekad oko podne, i napise " Mislim puno na tebe "...ja odgovorim kasnije " mislim i ja na tebe". I to je bilo to..ne znam uopste sad sta misliti ....
žao mi je
meni je isto jučer došlo da pokrenem raspravu o tome
al ti se javio iza, tako da ipak možda ima nade
pattie_boyd is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2017., 21:41   #28
Quote:
pattie_boyd kaže: Pogledaj post
ne znam, mislila sam ga sutra zvat na kavu il je to još prerano, neću prek poruka takve stvari

kolko sam ga skužila njega su ostavljale, što znači da navodi na to vjerojatno, e sad dal je to taj trenutak ne znam


žao mi je
meni je isto jučer došlo da pokrenem raspravu o tome
al ti se javio iza, tako da ipak možda ima nade

Ne znam zasto to javljanje...jel to bilo samo onako, ili sta... jer poslije vise nista nije pisao A ti bi svakako trebala vani da porazgovaras a ne preko poruka samo...puno je bolje uzivo.
Lastone91 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2017., 21:43   #29
Quote:
BrianS kaže: Pogledaj post
Veliki broj zena i nije zaljubljen u muskarca sa kojim su. Nego su vise sa njim da ne bi bile same i jer je ok. Slicno kao kod autorice.
Problem su i prošle veze koje nisu do kraja raskinute. Ako skužiš da djevojak/žena vuće nešto od prije. Bok. I uvijek ju pitaj kako se osječa jer nekad im nešto smeta a neće reći, a kao iskrene su.
__________________
Sorry for typos.
oss is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2017., 21:53   #30
Quote:
Lastone91 kaže: Pogledaj post
Ne znam zasto to javljanje...jel to bilo samo onako, ili sta... jer poslije vise nista nije pisao A ti bi svakako trebala vani da porazgovaras a ne preko poruka samo...puno je bolje uzivo.
mi smo svaki dan razmijenili uvijek dosta poruka i to je on krenuo, meni su osobno poruke tipa kaj radiš i kak si malo smor, ok ponekad to napisat, al više volim nađemo se tad i tad ili vidi meme/članak/nebitno, al sam mu se prilagodila i navikla na to i sad mi fali malo to
ako je riječ o igricama meni je muka toga: to je kod mene palilo samo u srednjoj,ako i tada, sad hoću emocionalnu otvorenost ili ništa jer sam i sama takva jer uvijek mogu pričati o sebi, svojim strahovima, tuzi i veselju
razumijem kako se muškarci teže otvaraju, ali jebemu emocionalno si osakaćen ako sve držiš za sebe
pattie_boyd is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2017., 21:56   #31
Quote:
oss kaže: Pogledaj post
Problem su i prošle veze koje nisu do kraja raskinute. Ako skužiš da djevojak/žena vuće nešto od prije. Bok. I uvijek ju pitaj kako se osječa jer nekad im nešto smeta a neće reći, a kao iskrene su.
a bome i muškraca jer što reći kad netko inzistira razgovor o bivšima na samom početku veze i napominje kako misli da hladi cure brzo ili moja je bivša luda i onda pokušava izgladit stvari s njom
pattie_boyd is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2017., 21:57   #32
Quote:
pattie_boyd kaže: Pogledaj post
mi smo svaki dan razmijenili uvijek dosta poruka i to je on krenuo, meni su osobno poruke tipa kaj radiš i kak si malo smor, ok ponekad to napisat, al više volim nađemo se tad i tad ili vidi meme/članak/nebitno, al sam mu se prilagodila i navikla na to i sad mi fali malo to
ako je riječ o igricama meni je muka toga: to je kod mene palilo samo u srednjoj,ako i tada, sad hoću emocionalnu otvorenost ili ništa jer sam i sama takva jer uvijek mogu pričati o sebi, svojim strahovima, tuzi i veselju
razumijem kako se muškarci teže otvaraju, ali jebemu emocionalno si osakaćen ako sve držiš za sebe

Heheeh doslovce isto. Isto me nerviralo svo vrijeme to javljanje sa "sta ima, sta radis"...nista drugo, smislenije , zanimljivije i drugacije.

Kao da smo u vezi s istom osobom eheh...
Lastone91 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2017., 23:05   #33
A bas tako sta ces se trudit... ode jedna dodju dvi..
Delibal is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2017., 08:46   #34
Quote:
Lastone91 kaže: Pogledaj post
Danas mi se javi nekad oko podne, i napise " Mislim puno na tebe "...ja odgovorim kasnije " mislim i ja na tebe". I to je bilo to..ne znam uopste sad sta misliti ....
A da se nađete i popričate kao ljudi? Neka ti iskreno kaže kaj očekuje od tog vašeg odnosa. I onda, ako ustanovite da imate različite interese, svatko svojim putem.

Quote:
pattie_boyd kaže: Pogledaj post
imam sličan problem:
naime isto sam u kratkoj vezi i već u to kratko vrijeme su se pojavili problemi: ne viđamo se prečesto budući da ima dosta obaveza, a i prijatelja pored mene i to poštujem, no jučer se dogodila situacija da smo izašli van i on je odjednom postao hladan kao led.
Inače je uvijek forsirao držanje za ruke i ljubljenje svako malo, no jučer toga nije bilo, dapače na svako moje inzistiranje za dodirom sam dobila ne sad. Na kraju je malo popustio i dobila sam i poljupce, no opet imam osjećaj da je bilo jer sam eto ja htjela. Pričali smo cijelo vrijeme, no negdje pri kraju je izbio muk na koji sam se ja skoro rasplakala i to sam mu i rekla na što me on počeo grlit i ljubit i rekao mi je da sčilam jer se ne poznajemo dugo. Pokušala sam razgovarati o tome kaj ga muči, no na svaki moj upit dobila bih odgovor sve je ok i to onako tiho, pomalo ravnodušno. Kad sam ga pitala koliko bi mu pasalo da se viđamo rekao je ne znam. Pitala sam ga isto jel mu stalo do mene i rekao je da je, al opet onako tiho. Otpratio me do kući ljubeći me i grleći. Danas mi se nije javio, a ni ja njemu.
Zanima me jel moguće da je već uspio ohladiti, a da je praktički dan prije bio ok? Istina bilo je i tad malo natezanja budući da smo se orginalno dogovorili da ćemo se vidjeti dan prije, no on je rekao kako mu nije najzgodnije. Jednom sam se žalila kad mi je otkazao u zadnji čas, pa ne znam jel ispoštovao taj zadnji dogovor zbog forme jer mi se sam javio dal idemo nekam.
U startu mi se jako puno javljao, poslije sam krenula ja malo sa učestalijim javljanjima jer tako je obično kod mene i da ne ispadne da nisam zainteresirana.
Ne znam zbilja kako sad započet razgovor: prek poruka ili da tražim uživo? ili da ga stavim na hlađenje, zapravo danas mi je bio kao dan hlađenja, ne bih da to potraje predugo.
Inače napomena: žalio se kako cure se brzo ohlade od njega i da ga ostavljaju, pa se pitam jel to zbog takvog ponašanja ili je takvo ponašanje rezultat svih propalih veza? I da, ima jako puno frendica i u startu sam bila sumnjičava prema tome, sad sam baš bila na putu dobivanja povjerenja i onda mi je uslijedio hladan tuš.
Naime ni ja nisam nešto uspješna u tome jer zadnjih par nisam mogla izgurat dalje od prvog mjeseca, a ne radim nešto krivo, tj. u jednoj sam ignorirala, a u drugoj sam bila navodno predostupna
Koliko ste dugo zajedno?

Meni bi je gore navedeno zabrinjavajuće. Savjetovao bih ti isto kao i autorici teme.
__________________
Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.
nyxter is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2017., 09:41   #35
Quote:
pattie_boyd kaže:
ne znam, mislila sam ga sutra zvat na kavu il je to još prerano, neću prek poruka takve stvari

kolko sam ga skužila njega su ostavljale, što znači da navodi na to vjerojatno, e sad dal je to taj trenutak ne znam
Pusti ga malo neka strepi.
Ako mu se odmah drugi dan javiš, neće uočiti promjenu u odnosu.
Ovako, kad mu 2-3 dana ukineš svaku komunikaciju, on će:
a) primijetiti da nešto ne štima i zbrojiti 2 i 2, možda će te čak i on nazvati
b) uopće ga neće biti briga te nije ni primijetio da ga nisi zvala
Znaš što ti je za činiti ako bude b)
__________________
"If the United States saw what the United States was doing to the United States, the United States would invade the United States to liberate the United States from the tyranny of the United States.”Bockecho

Zadnje uređivanje Walkman : 02.10.2017. at 10:00.
Walkman is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2017., 11:05   #36
Ovo mi je vise za neku rubriku tipa Teens.
AlwaysOnTop is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2017., 11:07   #37
Quote:
nyxter kaže: Pogledaj post
A da se nađete i popričate kao ljudi? Neka ti iskreno kaže kaj očekuje od tog vašeg odnosa. I onda, ako ustanovite da imate različite interese, svatko svojim putem.



Koliko ste dugo zajedno?

Meni bi je gore navedeno zabrinjavajuće. Savjetovao bih ti isto kao i autorici teme.
Jako dugo. Skoro3 mjeseca!
AlwaysOnTop is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2017., 18:11   #38
Imamo i rasplet dogadjaja. Pisao mi je, razgovarali smo...nedostajala sam mu puno ova dva dana kako nismo pricali, zaljubljen je u mne, niposto nije htio da se razidjemo....ali kaze " vec se 10 godina nije ludo zaljubio u nekoga"..jednostavno ima neku barijeru, nesto...
Tesko mi je palo da ocigledno to sto sam ja njemu dala..i osjecala, nije bilo obostrano..na isti nacin. Zahvalila sam se na iskrenosti, zazelila mu sve najljepse, i rekla da ne zelim vise da budemo skupa. Da je tesko..jeste..strasno. Ali treba ipak znati istinu , uvijek.
Lastone91 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2017., 18:35   #39
Quote:
Lastone91 kaže: Pogledaj post
Imamo i rasplet dogadjaja. Pisao mi je, razgovarali smo...nedostajala sam mu puno ova dva dana kako nismo pricali, zaljubljen je u mne, niposto nije htio da se razidjemo....ali kaze " vec se 10 godina nije ludo zaljubio u nekoga"..jednostavno ima neku barijeru, nesto...
Tesko mi je palo da ocigledno to sto sam ja njemu dala..i osjecala, nije bilo obostrano..na isti nacin. Zahvalila sam se na iskrenosti, zazelila mu sve najljepse, i rekla da ne zelim vise da budemo skupa. Da je tesko..jeste..strasno. Ali treba ipak znati istinu , uvijek.
Nekada se ovakve stvari desavaju usled prejakih emocija koje prepadnu ljude pa ne znaju kako da se sa njima nose, i onda imaju potrebu da im se ljubav dokazuje kroz te prekide, patnje, mirenja, strast...nemaju svi sklonost ka stvaranju leprsavih veza i odnosa.
MiSterium is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2017., 18:39   #40
Jbg, dešava se. Iako čudno, kad se nakon dugo vremena baš zaljubim ludo onda tek nemam barijera ni blokada. Više to bude kada je zadnji prekid bio ne tako davno. No nismo svi isti valjda.
lurker312 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:08.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger