Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Rastave

Rastave Read me first

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Prev Prethodni post   Sljedeći post Next
Old 04.10.2017., 09:15   #1
Savjet za rastavu ili normalizaciju odnosa

Pozdrav ,
pokusavam saznati sto vise informacija o razvodu u situaciji kojoj sam.
Supruga se zna ponasati agresivno ponekada i sve manje strpljenja i tolerancije imam za takvo ponasanje. Imamo troje djece, jedno ide u osnovnu a drugo dvoje su predskolski uzrast .
Imamo stan na kredit kojeg ja placam - ja sam digao kreit. I sto sada ? Ako zelim razvod gdje cu ja ici , koliko dugo moramo ostati zajedno u istom prostoru ?
Da li sud moze naloziti da ja odem iako placam kredit ? Jer onda mi treba jos novaca za iznajmit nesto i rezije i hranu a ne bi imao dovoljno od place .
Da li postoji opcija da se stan proda ?

Dakle meni je problem sto mi zena ponekad na neke prepirke i nesuglasice oko nebitnih stvari reagira preburno, gurne me, udari nogom, osamari, potrga neke stvari tipa baci laptop na pod , baci hranu u smece, potrga naocale, ono tipican primjer agresivnog ponasanja kad se osoba vise ne moze kontrolirati. Njeno objasnjenje je da ju ja maltretiram pa zato tako reagira. Problem je sto se nekad ocito ne moze kontrolirati pa ako ju tema razgovora smeta i ne zeli slusati moje argumente onda zna reagirati nasilnicki - dere se , prostaci, unistava stvari...
I sto da ja sad radim , djeca, stan , a muka mi je vise to prozivljavati .
Htio bi to nekako rijesiti a kako poceti , kome se javiti .
gricko80 is offline  
Odgovori s citatom
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:35.