Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Azijska kozmetika

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.12.2017., 01:14   #1641
Quote:
Maria Flores kaže: Pogledaj post
20 centi
Hvala
__________________
Svako zašto ima svoje jbg....
Nikita Durango is offline  
Old 17.12.2017., 09:13   #1642
Quote:
Ivie kaže: Pogledaj post
Skoro sam se zalila kavom.

@Lila, koji tip kože imaš?
Osim što ga treba pošteno "zalit", Premium nije za kožu sklonu prištićima ili za masnu kožu.
Ja sam suha ali imam jako tanku kožu i Premium mi je znao začepiti pore.
Miješana, T zona sklona miteserima, a ostalo suha, s tim što se situacija znatno popravila otkad koristim Skinfood Miracle Food 10 solution kremu.
I već duže vrijeme stavljam samo nju (jutro i navečer) +miceralna i ok mi je. Koža mi vidljivo izgleda bolje i svježije.
Ali, koža mi stari, ja sam 40+ i zato sam posegnula za Hadalabo, jer ga svi jako hvale. Probala sam sinoć ali sam poslušala savjet i "dobro zalila" , to jest namazala s Miracle nakon tonika i sad mi se čini ok.
Kad stavim Hadalabo, koža mi odmah sve upije, pretpostavljam da to znači da je "žedna". Ali kako ja spadam u početnice, ne bih si htjela stvoriti probleme tako da zahvaljujem za svaki savjet! Ako npr. stavljam Premium svake večeri je li to dovoljno, previše, premalo?
Lila is offline  
Old 17.12.2017., 10:03   #1643
Quote:
Lila kaže: Pogledaj post
Miješana, T zona sklona miteserima, a ostalo suha, s tim što se situacija znatno popravila otkad koristim Skinfood Miracle Food 10 solution kremu.
I već duže vrijeme stavljam samo nju (jutro i navečer) +miceralna i ok mi je. Koža mi vidljivo izgleda bolje i svježije.
Ali, koža mi stari, ja sam 40+ i zato sam posegnula za Hadalabo, jer ga svi jako hvale. Probala sam sinoć ali sam poslušala savjet i "dobro zalila" , to jest namazala s Miracle nakon tonika i sad mi se čini ok.
Kad stavim Hadalabo, koža mi odmah sve upije, pretpostavljam da to znači da je "žedna". Ali kako ja spadam u početnice, ne bih si htjela stvoriti probleme tako da zahvaljujem za svaki savjet! Ako npr. stavljam Premium svake večeri je li to dovoljno, previše, premalo?
mozes ga stavljati svaki dan, ali ga zalijevaj.
koji toner imas? ako je samo jedan u pitanju, mora biti jaaaaako hidratantan, ovi nasi zapadnjacki uglavnom nisu bas idealni. inace mozes i slagati vise tonera jedan na drugi poslije premiuma. i esencije, serume, ampule...
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Old 17.12.2017., 10:16   #1644
Quote:
frupy kaže: Pogledaj post
mozes ga stavljati svaki dan, ali ga zalijevaj.
koji toner imas? ako je samo jedan u pitanju, mora biti jaaaaako hidratantan, ovi nasi zapadnjacki uglavnom nisu bas idealni. inace mozes i slagati vise tonera jedan na drugi poslije premiuma. i esencije, serume, ampule...
Nemam ništa, samo to što sam nabrojala, dakle miceralnu i Miracle food.
Koji toner da uzmem?
Lila is offline  
Old 17.12.2017., 10:56   #1645
Quote:
Lila kaže: Pogledaj post
Nemam ništa, samo to što sam nabrojala, dakle miceralnu i Miracle food.
Koji toner da uzmem?
pa s cim si ga onda zalila?

i to smo isto vec prozvakale tisucu puta.
moji prijedlozi od azijskih tonera su: muji, pyunkang yul mist toner, su:m water full... ima ih jos puno odlicnih, ali ovi su mi bas top za zalijevanje premiuma.
zapadnjacke vec odavno ne koristim, ali cure su hvalile afroditin aloe vera toner. nisam ga probala i ne znam sastav, ali mozda je stvarno super za prvu ruku dok cekas japance i koreance.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Old 17.12.2017., 12:33   #1646
Zemskeeeeee!!!!!!!




Vratih se sinoć s puta, opet mi km u guzicu idu, ono valjda da zadržim mjesečnu statistiku na nivou

@Princez Krafna, konačno dakle stiže Acwell!!! volem taj toner

@Wendy01...dakle, nemam riječi... stigoh doma i čeka me paketić...hvala ti... ti si naša ovogodišnja Djedamrazica!

Ženske moje, nisam nikome ništa slala, imam averziju ići u poštu, majke mi moje. Danas mi pisao jedan seller s aliexpressa. Veli hoće li da mi šalje ponovo ili refund. Pitam se što sam propustila? Nisam tražila ništa. Samo sam kupila nešto juniorki prije 2 tjedna. Veli on, dobio poruku od carriera da je pošiljka izgubljena pa da mi eto javi da ne čekam hoću li resend item ili refund. Rekoh- de pošalji item, ako ne dođe onda ćemo refund. Hoću reći, posvuda je očito problem pošte...a aliexpress prednjači u uslugama jer su svi njihovi itemi obavezno slani s tracking number... eh...

Uvela sam kikumasamune essence u večernju rutinu..Kako sam bila zadovoljna dobnim rezultatima, danas sam se natrackala i po danu..
Miris standardno - bazuka žvake. Ali po filingu me podsjeća na tosowoong, hidratantan iako znam da je zbog sastava i hranjiv. U svakom slučaju divno je osvježavajući osjećaj nakon nanošenja, stavim ga nakon premiuma, dr jart ceramidina, kiku tonera i tosowoonga, a prije i'm from ginseng i ostatka rutine. Di-vo-ta!

Edit: wendy01 je pitala kamo sam. Eto jutros kad sam se probudila, nakon doručka i kave, oprala sam dva štendera robe na ruke jer je vani sunce
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Old 17.12.2017., 12:56   #1647
Hvala svima

Zaboravih čestitati dr. sc Moj doktorski je na čekanju i bit će još dugo
__________________
Would you like you, if you met you?
Nagrišpana is offline  
Old 17.12.2017., 13:42   #1648
Quote:
frupy kaže: Pogledaj post
i to smo isto vec prozvakale tisucu puta.
moji prijedlozi od azijskih tonera su: muji, pyunkang yul mist toner, su:m water full... ima ih jos puno odlicnih, ali ovi su mi bas top za zalijevanje premiuma.
Da li ovi toneri imaju neka manja pakiranja/testere?
anđeo tame is offline  
Old 17.12.2017., 13:48   #1649
Quote:
Nagrišpana kaže: Pogledaj post
Hvala svima

Zaboravih čestitati dr. sc Moj doktorski je na čekanju i bit će još dugo
znala sam da sam nešto propustila.
@Nagrišpana, drži se vrijeme s vremenom odradi s svoje, bol ne nestaje, ali se čovjek nekako nauči živjeti s tim. ima nas još koji smo za vrijeme blagdana imali gubitke. badnjak, božić, stara godina...

apropo dr. sc., ti i ja ćemo onda zajedno pomalo polako. mada, meni je rok rujan 2018, tako da moram upalit u šestu brzinu.

toliko u ovom javljanju


-----------

draga ekipo, jel' mi treba horse essence?

...............

draga ekipo, bacila sam sinoć benton bha aloe toner. imam ga nekih 6 mjeseci, propisno uvijek zbrinut, u zatamnjenom prostoru i na suhom. nije bio nikad izložen suncu niti vlazi, uvijek u ormaru u zatvorenom. ali - promijenio je boju, nije miris, ali postao je zamućen. kako ga je bilo pol boce, prosula sam ga u umivaonik i sav je bio nekako - sluzav. od aloe vere pretpostavljam, ali...svejedno mi se nije mililo stavljat ga na lice više pa sam ga prosula do kraja, bočicu bacila i to je to. stoga, ovo pitanje se pojavilo...čime nadopunit nedostatak jednog tonera u rutini pa se mislim horse essence?
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Old 17.12.2017., 13:54   #1650
Quote:
anđeo tame kaže: Pogledaj post
Da li ovi toneri imaju neka manja pakiranja/testere?
da.
Quote:
menni kaže: Pogledaj post


-----------

draga ekipo, jel' mi treba horse essence?

...............
ofkors.

ali jos cekam(o) moju ginseng konjsku esenciju pa ako ti nije neka prevelika hica....
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Old 17.12.2017., 13:55   #1651
Ja sam ovaj vikend probala plavu liniju PYUNKANG YUL MOISTURE... nije me odusevila. Prvi put ove zime da me lice zatezalo i da sam se sjetila kako je biti isusene koze.

Prvo sam jucer probala sve u kompletu (5 kom - dakle mist, toner essence, ampulu, serum(koji mi je jos i dobar) ali sa svim ostalim me jako zatezalo, i na kraju kremu.

Serum (ili essence) je bas fine kremaste strukture i svidja mi se na pravu, vise je kao emulzija nego serum. Ali sve skupa nije bilo dobro.

Mislila sam da je bilo od ampule koja je prilicno gelasta i kao da zateze. Kako sam oko podne bila prilicno isusena, umila sam se i ovaj put stavila bez ampule...bilo je bolje ali ni to nije bilo bas dobro. Cak sam u oba slucaja stavila i kremu preko (iz te linije) iako slabije koristim kreme u zadnje vrijeme.
Danas sam opet stavljala tu liniju i morala se umiti jer me zatezalo lice.
rosa_salvaje is offline  
Old 17.12.2017., 13:58   #1652
Quote:
frupy kaže: Pogledaj post
ofkors.

ali jos cekam(o) moju ginseng konjsku esenciju pa ako ti nije neka prevelika hica....
onda čekam(o) tvoju ginseng konjsku esenciju, nije mi hića
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Old 17.12.2017., 14:22   #1653
Quote:
rosa_salvaje kaže: Pogledaj post
Ja sam ovaj vikend probala plavu liniju PYUNKANG YUL MOISTURE... nije me odusevila. Prvi put ove zime da me lice zatezalo i da sam se sjetila kako je biti isusene koze.
nisi prva koja to pise.
meni je ta linija stvarno jako dobra, mist mi je turbo hidratantan i, kao sto sam rekla, bolji mi je od muje, a i sastav mu je bolji.
jedino sto mi je cudno u toj liniji mi je ta ampula koja bi trebala ici na kraju i sve zakljucati.
ljepljiva mi je i ne cini mi se uopce kao nesto sto bi trebalo ici zadnje jer poprilicno matira i od tuda mozda taj feeling zatezanja kod nekog tko ima suhu kozu.
ja za zadnji korak stavljam najcesce ulja pa mi se ne svidja taj ljepljivi mat efekt i ampulu vise ne koristim.
poslala sam testere cijele linije Bella Mare pa nek i ona napise rijec-dvije.
bas mi je zanimljivo kako su nam dojmovi tako razliciti, mist mi je stvarno bombasticno vlazan
Quote:
menni kaže: Pogledaj post
onda čekam(o) tvoju ginseng konjsku esenciju, nije mi hića
deal

valjda ce doci. jednom.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Old 17.12.2017., 14:46   #1654
Quote:
menni kaže: Pogledaj post
Edit: wendy01 je pitala kamo sam. Eto jutros kad sam se probudila, nakon doručka i kave, oprala sam dva štendera robe na ruke jer je vani sunce
Isuse menni, jesi ti cula za odmor??
Kad te ovako citam, osjecam se ko krizanac ljenjivca i pande...
Quote:
menni kaže: Pogledaj post
draga ekipo, jel' mi treba horse essence?
Ajme menni, kako uopce mozes pitati tako nesto? Naravno da ti treba!
Evo ja ju stavljam od petka dvaput dnevno i sva sam si krasna (sumnjam, jel, da je to vec od rolanja...).
Quote:
menni kaže: Pogledaj post
draga ekipo, bacila sam sinoć benton bha aloe toner. imam ga nekih 6 mjeseci, propisno uvijek zbrinut, u zatamnjenom prostoru i na suhom. nije bio nikad izložen suncu niti vlazi, uvijek u ormaru u zatvorenom. ali - promijenio je boju, nije miris, ali postao je zamućen.
Cini mi se da sam nekad negdje naisla na recenziju necega od bentona gdje je curka rekla da su njihovi proizvodi bez konzervansa i da se ne preporucuje narucivati ljeti jer se pokvare u transportu. Ako je tako, mozda se fakat pokvario jer jednostavno ne moze dugo stajati otvoren.
Quote:
rosa_salvaje kaže: Pogledaj post
Ja sam ovaj vikend probala plavu liniju PYUNKANG YUL MOISTURE... nije me odusevila. Prvi put ove zime da me lice zatezalo i da sam se sjetila kako je biti isusene koze.
Ovo je ocito jos jedna linija koja ima podvojene recenzije, zato jos vazem bi li narucila testere ili ne. Mozda bi ti bila bolja bijela linija. Cini mi se da je netko pisao da je plava za mjesovitu a bijela za suhu kozu.


Poslano sa mog SM-N9100 koristeći Tapatalk
XenaRatnica is offline  
Old 17.12.2017., 14:52   #1655
Quote:
XenaRatnica kaže: Pogledaj post
Ajme menni, kako uopce mozes pitati tako nesto? Naravno da ti treba!
Evo ja ju stavljam od petka dvaput dnevno i sva sam si krasna (sumnjam, jel, da je to vec od rolanja...).

znaci crvenilo (tockice ili sto je vec bilo) se povuklo?
ja bi bas htjela vidjeti autenticne slike direktno nakon rolanja. ima toga negdje na netu?
jel ovako to izgledalo kod vas?
vidjela sam i neke grozne slike od microneedling tretmana, bolje da nisam.

Quote:
XenaRatnica kaže: Pogledaj post
Ovo je ocito jos jedna linija koja ima podvojene recenzije, zato jos vazem bi li narucila testere ili ne. Mozda bi ti bila bolja bijela linija. Cini mi se da je netko pisao da je plava za mjesovitu a bijela za suhu kozu.
da, bijela je za suhu, plava za mjesovitu.
ali kladim se da je ampula najveci problem. bez nje je i plava linija dosta hidratantna.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Old 17.12.2017., 14:54   #1656
@frupy ti mislim ipak imas masniju kozu a moja cesto naginje suhoj... mozda je i do toga... morat cu odvojeno vidit kakav je mist ovo je bilo za cijelu liniju dojam...
Da, ni meni ampula nije bas jasna.

@xena - ne vjerujem da cu probavat bijelu, plavu sam dobila od princeze... ali nije me privuklo da bi probala jos nesto od njih.
rosa_salvaje is offline  
Old 17.12.2017., 15:02   #1657
I da, probala sam Cosrx Acne Pimple Master Patch i bas mi se svidja... nije cudotvoran, ali suoer mi dodje da ne diram lice a opet i smiri mjesto na koji sam ga stavila.
Mislim da ga je netko hvalio, sad vise ne znam tko ali hvala na preporuci

Vec gledam neko big size pakiranje da stvorim zalihe
rosa_salvaje is offline  
Old 17.12.2017., 15:08   #1658
Quote:
rosa_salvaje kaže: Pogledaj post
@frupy ti mislim ipak imas masniju kozu a moja cesto naginje suhoj... mozda je i do toga... morat cu odvojeno vidit kakav je mist ovo je bilo za cijelu liniju dojam...
Da, ni meni ampula nije bas jasna.
naravno da ti je do toga onda.
ne mozes ocekivati da ce ti linija za mjesovitu i masniju kozu odgovarati, koliko god ona hidratantna bila.
to je kao meni guerisson ili Mayu jeju krema - to su divne kreme za suhu kozu i suhoj kozi bi ih odmah preporucila.
meni su bile koma premasne.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Old 17.12.2017., 15:10   #1659
Quote:
rosa_salvaje kaže: Pogledaj post
I da, probala sam Cosrx Acne Pimple Master Patch i bas mi se svidja...
Mislim da ga je netko hvalio, sad vise ne znam tko ali hvala na preporuci
puno nas ga je hvalilo.
ja si uvijek uzmem 3 pakiranja, znam da netko drzi povoljno taj 2
3pack...rini ili roserose...ne znam vise tko.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Old 17.12.2017., 15:15   #1660
Quote:
frupy kaže: Pogledaj post




da, bijela je za suhu, plava za mjesovitu.
ali kladim se da je ampula najveci problem. bez nje je i plava linija dosta hidratantna.
A gdje naći bijeli toner?
Ja nalazim samo plavi.
__________________
Svako zašto ima svoje jbg....
Nikita Durango is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:58.