Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.09.2017., 13:32   #661
Quote:
jamesbond kaže: Pogledaj post
Hoces da se jebes sa neznancem al te jebe to sto ga ne znas.

Ne zelis da ista znas o njemu, isto tako mislis da on ne zeli znat o tebi, al si se spremna jebat s njim u sobi za koju nemas adresu. Ne mozes prijateljicama dat njegovu sliku posto ti je glupo njima to pokazivat. A naravno da ces im rec gdje ces se s njim nac na kavi jer mislis o svojoj sigurnosti.

Mislim da sam do sada pokrio sve glavne aspekte tvoje izmisljene pricice...

Hmm... aha najbitnije je da ne zelis ovdje napisat kad je 'dejt' ( usput objasnila si da ti ne referiras ovaj susret kao dejt ali radi pojednostavljenja cu taj vas susret za jebanje nazvat 'dejtom'... nadam se da je to ok).
Dakle, ne zelis ovdje rec kad je 'dejt' jer ne znas dal on mozda cita pa da se ne prepozna posto cuvas vasu privatnost.. iako nemas pojma nista o njemu... Malo si zakazala sa uvjerljivosti price u ovom djelu, al ok, na greskama se uci.

Jedino bi mi bilo zao da prekines ovaj fiction bestseller foruma.hr kad se napokon nadjete na dejtu jer ipak nije fer predugo forumase drzat u suspenziji. Izgubit ce interes price.
Zeljno iscekujem nastavak, i nadam se da nece bit suvoparan i dosadan.
I sad bi ja kao tebe i ostale nevjerne Tome trebala uvjeravati u istinitost moje price? Sorry, ne pada mi na pamet jer nemam vremena za te gluposti niti me briga. Vjeruj ili ne vjeruj sto god hoces. Sta onda citas ovu temu? Imas ih hrpetinu jos koliko hoces.

I tako je tesko zakljuciti da imam pravo sto ne zelim napisati te neke detalje jer bi po cijeloj toj prici on lako mogao zakljuciti da se radi bas o njemu.

I da, ponavljam, meni to nije dejt, jer sam napisala jasno sto satram dejtom, ne vidim u cemu je problem.
I napisala sam gore da nista od toga, tako da probaj zakljuciti sam kad je nas susret.. pardon 'dejt'
n0_limits is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2017., 13:34   #662
Quote:
mužjak kaže: Pogledaj post
Opa, znači ova tema je samo oglas/reklama?
Haha, nema sanse, imam vec iskustva otprije sa forumasima. I nikad vise.


Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
jer lakse je skartat cijelu pricu nego postaviti par pitanja. amazing. :klap::klap::klap:
Ha cuj, u ovom slucaju mi je to lakse i logicnije.
Budimo realni, tko uopce ispituje takve stvari nekog koga zeli samo za seks?
n0_limits is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2017., 13:35   #663
Quote:
n0_limits kaže: Pogledaj post
Haha, nema sanse, imam vec iskustva otprije sa forumasima. I nikad vise.




Ha cuj, u ovom slucaju mi je to lakse i logicnije.
Budimo realni, tko uopce ispituje takve stvari nekog koga zeli samo za seks?
To sam na prvu pomislio, a sad sam samo sigurniji u to.
mužjak is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2017., 13:36   #664
Quote:
n0_limits kaže: Pogledaj post
I sad bi ja kao tebe i ostale nevjerne Tome trebala uvjeravati u istinitost moje price? Sorry, ne pada mi na pamet jer nemam vremena za te gluposti niti me briga. Vjeruj ili ne vjeruj sto god hoces. Sta onda citas ovu temu? Imas ih hrpetinu jos koliko hoces.

I tako je tesko zakljuciti da imam pravo sto ne zelim napisati te neke detalje jer bi po cijeloj toj prici on lako mogao zakljuciti da se radi bas o njemu.

I da, ponavljam, meni to nije dejt, jer sam napisala jasno sto satram dejtom, ne vidim u cemu je problem.
I napisala sam gore da nista od toga, tako da probaj zakljuciti sam kad je nas susret.. pardon 'dejt'
Pa pratio sam tvoju temu jer imas vise talenta od ostalih trolova. Vidio sam potencijal.

Sad sam tuzan i razocaran jer sam htio vidit kako bi privela pricu kraju i kako bi napisala zavrsetak, a ti odustala...

EDIT: Pa objasnio sam da sam skuzio da to nije dejt za tebe. Prihvatam tvoje objasnjenje.
jamesbond is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2017., 13:44   #665
Quote:
n0_limits kaže: Pogledaj post
Ha cuj, u ovom slucaju mi je to lakse i logicnije.
Budimo realni, tko uopce ispituje takve stvari nekog koga zeli samo za seks?
lakse ti je, to kuzim. to je obiljezje cijele generacije


pa onaj kome je bitno da se osjeca sigurnije, valjda. mozes i ne pitati i pojebati se, na kraju krajeva
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2017., 13:53   #666
Quote:
mužjak kaže: Pogledaj post
To sam na prvu pomislio, a sad sam samo sigurniji u to.
Slobodan si misliti sto god zelis


Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
lakse ti je, to kuzim. to je obiljezje cijele generacije


pa onaj kome je bitno da se osjeca sigurnije, valjda. mozes i ne pitati i pojebati se, na kraju krajeva
Pa ali stvar je u tome sto vjerojatno ne bi ni dobila te odgovore. I skroz mi je razumljivo da ne zeli davati fejs profil curi koju prvi put u zivotu vidi i ne poznaje ju dotad.
Sigurno misli da bi ga samo stalkala kao neka ludjakinja. Imam hrpetinu takvih primjera cura oko sebe. Uzas.

Pa mogu, ali ne zelim
n0_limits is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2017., 14:02   #667
Quote:
n0_limits kaže: Pogledaj post


Pa ali stvar je u tome sto vjerojatno ne bi ni dobila te odgovore. I skroz mi je razumljivo da ne zeli davati fejs profil curi koju prvi put u zivotu vidi i ne poznaje ju dotad.
Sigurno misli da bi ga samo stalkala kao neka ludjakinja. Imam hrpetinu takvih primjera cura oko sebe. Uzas.

Pa mogu, ali ne zelim
pretpostavke su majka svih zajeba.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2017., 14:38   #668
Tek sam se update-ala. Ne zna mu ni prezime kraljica a isla bi u iznajmljenu sobu s njim pri prvom susretu. Najbolja tema ikad.
__________________
Stay classy sassy and a little bad ass - y

'Još je puno bolja' - by j. ♥
Alaine Zanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2017., 14:45   #669
Quote:
Alaine Zanna kaže: Pogledaj post
Tek sam se update-ala. Ne zna mu ni prezime kraljica a isla bi u iznajmljenu sobu s njim pri prvom ssretu. Najbolja tema ikad.
Ne bi mu dala fejs ali bi se sevila s njim bez problema
Meni nije jasno zar netko moze biti toliko ocajan za seks

Daj si autorice nadi onda nekog za ons iz svoje okoline da bar znas tko je I kak izgleda
Ne znam, ali da sam toliko zeljna seksa pitala bi nekog "frenda" samca jeli za seks
betty boop 1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2017., 14:55   #670
Quote:
Alaine Zanna kaže: Pogledaj post
Tek sam se update-ala. Ne zna mu ni prezime kraljica a isla bi u iznajmljenu sobu s njim pri prvom susretu. Najbolja tema ikad.
Vrhunski sam troll, jel da? Ocito sam nadmasila vasa ocekivanja kad tako uzivate


Quote:
betty boop 1 kaže: Pogledaj post
Ne bi mu dala fejs ali bi se sevila s njim bez problema
Meni nije jasno zar netko moze biti toliko ocajan za seks

Daj si autorice nadi onda nekog za ons iz svoje okoline da bar znas tko je I kak izgleda
Ne znam, ali da sam toliko zeljna seksa pitala bi nekog "frenda" samca jeli za seks
Nije ti jasno? Pa hrpetina muskaraca je ocajna za seks.

A sada da nastavimo o meni.. stvarno super za tebe da ti imas slobodnih frendova koji su ti napeti, ali ja eto nemam. Frendovi su mi frendovi, znaci za prijateljsko druzenje, s njima se ne bi nikad poseksala jer ne mijesam to dvoje i ne bi nikad, nije mi napeto. Osim toga, premladi su za mene u tom smislu, balavci prakticki. Nadam se da je sad malo jasnije.

Jebote, zaboravila sam neki kako forumasi, a pogotovo forumasice znaju biti otrovni.
n0_limits is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2017., 15:02   #671
Sorry ako sam te uvrijedila
Ali ocito te istina zaboljela
ovo kako si pricu ispricala mi djeluje ocajno, ali to sam samo ja
Tvoj zivot, tvoje odluke
betty boop 1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2017., 15:08   #672
Quote:
betty boop 1 kaže: Pogledaj post
Daj si autorice nadi onda nekog za ons iz svoje okoline da bar znas tko je I kak izgleda
Ne znam, ali da sam toliko zeljna seksa pitala bi nekog "frenda" samca jeli za seks
Boji se price sela, tu je kvaka, ali je ne plasi ovo u sto se zamalo upetljala.

Quote:
n0_limits kaže: Pogledaj post
Vrhunski sam troll, jel da? Ocito sam nadmasila vasa ocekivanja kad tako uzivate
Nisam te nigdje nazvala trolom, prema tome ne podmeci mi ono sto nisam napisala. Smatram da si hodajuca naivnost i nadam se da si se donekle osvijestila (imam dojam da jesi) i da ces ubuduce pametnije.

Prilicno dugo sam mislila da je on ocajnik par exellence (moguce da jeste uz to sto ti govori ono sto zelis cuti), jer gdje se osim na Smokvi pretpostavljam iznajmljuju sobe za prvi susret? To se radi kad si 99.9% siguaran da cete i zavrsiti u toj sobi, a on to jeste.

Sada mislim da te samo prokuzio. Ti bi diskretan seks, neces da se sazna za to, zato mu nisi dala FB ali promakli su ti kljucni momenti. Tipa, da tesko da ti njemu mozes nesto napraviti a o tebi moze itekako. Da moze imati niz psiho-fizickih poremecaja. Da moze biti notorni psihopat, bivsi zatvorenik, you name it. Nista od toga ne mora biti, ali osnovne podatke o njemu moras imati prije susreta. Ako ti nakon 30+ stranica nije jasno zbog cega, onda imas veci problem nego sto je on, a rekla bih da ga imas nazalost. Sva sreca sto si otvorila temu, ovo ti kazem najdobronamjernije.
__________________
Stay classy sassy and a little bad ass - y

'Još je puno bolja' - by j. ♥
Alaine Zanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2017., 15:13   #673
Quote:
betty boop 1 kaže: Pogledaj post
Sorry ako sam te uvrijedila
Ali ocito te istina zaboljela
ovo kako si pricu ispricala mi djeluje ocajno, ali to sam samo ja
Tvoj zivot, tvoje odluke
Ne moze me uvrijediti netko koga ni ne poznajem, sorry.


Quote:
Alaine Zanna kaže: Pogledaj post
Boji se price sela, tu je kvaka, ali je ne plasi ovo u sto se zamalo upetljala.

Nisam te nigdje nazvala trolom, prema tome ne podmeci mi ono sto nisam napisala. Smatram da si hodajuca naivnost i nadam se da si se donekle osvijestila (imam dojam da jesi) i da ces ubuduce pametnije.

Prilicno dugo sam mislila da je on ocajnik par exellence (moguce da jeste uz to sto ti govori ono sto zelis cuti), jer gdje se osim na Smokvi pretpostavljam iznajmljuju sobe za prvi susret? To se radi kad si 99.9% siguaran da cete i zavrsiti u toj sobi, a on to jeste.

Sada mislim da te samo prokuzio. Ti bi diskretan seks, neces da se sazna za to, zato mu nisi dala FB ali promakli su ti kljucni momenti. Tipa, da tesko da ti njemu mozes nesto napraviti a o tebi moze itekako. Da moze imati niz psiho-fizickih poremecaja. Da moze biti notorni psihopat, bivsi zatvorenik, you name it. Nista od toga ne mora biti, ali osnovne podatke o njemu moras imati prije susreta. Ako ti nakon 30+ stranica nije jasno zbog cega, onda imas veci problem nego sto je on, a rekla bih da ga imas nazalost. Sva sreca sto si otvorila temu, ovo ti kazem najdobronamjernije.
Pa da me ne plasi, ne bi valjda ni otvarala ovu temu

I ne prica on menisto zelim cuti, jer je skuzio da ne pusim glupe price. A i zasto i bi? To se prodaje zenskicama koje se lako zaljube na par lijepih rijeci.Ovdje je rijec o necemu sasvim drugom.

I da, nije me on ni trazio fejs uopce, tako da nije da mu ga nisam dala. Ja sam samo tu napisala na neciji komentar da ja ne bi trazila ni davala fejs nekome s kim se zelim samo poseviti.
n0_limits is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2017., 15:54   #674
@n0 limits

Alaine Zenna ti je dala stvarno dobre savjete. Nista kontra sexa sa neznancima, ali zensko si, ranjivija si i nista te ne kosta da se barem malo osiguras prije susreta. Barem da saznas prezime, javis frendovima ili nekom di si, etc. Nemoj izigravati cool curu kojoj je ok casual sex bez ilakvih pitanja iz evtl. straha da ces ga mozda svojim pitanjima odbiti ili da ce pomisliti da zelis nesto vise. zastiti prvo sebe, na svaki nacin, onda uzivaj. and have fun
VenusIllegitima is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2017., 16:08   #675
Quote:
betty boop 1 kaže: Pogledaj post
Sorry ako sam te uvrijedila
Ali ocito te istina zaboljela
ovo kako si pricu ispricala mi djeluje ocajno, ali to sam samo ja
Tvoj zivot, tvoje odluke
Quote:
Alaine Zanna kaže: Pogledaj post
Boji se price sela, tu je kvaka, ali je ne plasi ovo u sto se zamalo upetljala.



Nisam te nigdje nazvala trolom, prema tome ne podmeci mi ono sto nisam napisala. Smatram da si hodajuca naivnost i nadam se da si se donekle osvijestila (imam dojam da jesi) i da ces ubuduce pametnije.

Prilicno dugo sam mislila da je on ocajnik par exellence (moguce da jeste uz to sto ti govori ono sto zelis cuti), jer gdje se osim na Smokvi pretpostavljam iznajmljuju sobe za prvi susret? To se radi kad si 99.9% siguaran da cete i zavrsiti u toj sobi, a on to jeste.

Sada mislim da te samo prokuzio. Ti bi diskretan seks, neces da se sazna za to, zato mu nisi dala FB ali promakli su ti kljucni momenti. Tipa, da tesko da ti njemu mozes nesto napraviti a o tebi moze itekako. Da moze imati niz psiho-fizickih poremecaja. Da moze biti notorni psihopat, bivsi zatvorenik, you name it. Nista od toga ne mora biti, ali osnovne podatke o njemu moras imati prije susreta. Ako ti nakon 30+ stranica nije jasno zbog cega, onda imas veci problem nego sto je on, a rekla bih da ga imas nazalost. Sva sreca sto si otvorila temu, ovo ti kazem najdobronamjernije.
Da sam cool u vezi toga, ne bi ni otvarala ovu temu.

Nije ona meni napisala nista novo sto se meni nije vec prije vrtilo po glavi. Da je meni to sve cool vi ne bi pisali na ovoj temi.
n0_limits is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2017., 16:09   #676
No dobro, hvala svina koji su pisali svoje misljenje dobronamjerno. A sad molim modove da budu tako ljubazni i zakljucaju temu, hvala Nema vise smisla ova tema, a i proglasena sam super trollom.
n0_limits is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2017., 17:01   #677
A čekaj,jeste se našli il ne ?



Nisam upratila
anovi86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2017., 17:43   #678
Quote:
anovi86 kaže: Pogledaj post
A čekaj,jeste se našli il ne ?



Nisam upratila
Nisu. Preplašila se.
mužjak is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2017., 17:53   #679
Šteta
anovi86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2017., 17:55   #680
I ja kažem. Sigurno joj ništa ne bi bilo, a mi bi imali što čitati.
mužjak is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:36.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger