Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.10.2017., 14:17   #761
Quote:
AlwaysOnTop kaže: Pogledaj post
Nije pravilo. Mnogi se cak i godinama dopisuju prije upoznavanja uzivo.
Zašto se toliko dugo dopisivati? Nije li normalnije tu osobu i upoznati ako se s njom ima toliko o čemu pričati?

Osobno sam se radi oklade prije dosta godina ulogirala na Iskricu. Dopisivala se tri dana (koliko sam bila ulogirana) s nekoliko ljudi isključivo na razini zezancije. S jednim sam se zbog slične zezancije i interesa i upoznala. Još i danas smo prijatelji.A dopisivanje godinama, čemu?
kokicha is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2017., 14:18   #762
Quote:
AlwaysOnTop kaže: Pogledaj post
Da. Zasto nije normalno? Normalno mi je i da se nakon prve poruke poseksas s nekim. Sve dok je iskreno i dok se ne mulja meni je normalno.

Ako se dopisujes s nekim to ne znaci da ti se zivot vrti samo oko toga, tada je vec zabrinjavajuce.
Ja to zaista ne bi mogel. Ja kad se dopisujem intimno s nekim onda sam fokusiran samo na tu osobu. ALi mislim da kužim ovo. Kad se dotipkuješ sa više ljudi onda možda i može to tako dugo trajati. Ili ak se dopisuješ sa nekim iz strane zemlje. No velim nije to za sve. Svako ima neke svoje preference. No definitivno se svi slažemo da je ovo kaj je ona doživjela od ovog lika gnjusni potez u svakom pogledu sa njegove strane.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2017., 14:20   #763
Quote:
AlwaysOnTop kaže: Pogledaj post
A ja sam mislila da sam ti posebna.
Tebe čeka mjesto u inboxu već tjednima. Pa me ignoriraš.
Nije ti mala niš kriva. Ak se javi, super. Ak ne nikome niš.

A tvoje mjesto u inboxu te uvjek čeka.
prasac-nelson is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2017., 14:20   #764
Quote:
kokicha kaže: Pogledaj post
Zašto se toliko dugo dopisivati? Nije li normalnije tu osobu i upoznati ako se s njom ima toliko o čemu pričati?
I ja sam vise za rl druzenje nego tipkanje mjesecima, ali samo kazem da nije pravilo. Ne mora znaciti ako netko nije odmah spreman na to da nesto laze i skriva.
__________________
I may love to shop but I'm not buying your bullshit.
AlwaysOnTop is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2017., 14:22   #765
Quote:
n0_limits kaže: Pogledaj post
To sam i govorila. Zasto je to normalno za ocekivati u virtualnom svijetu? Doduse i u stvarnom svijetu je isto tako, Jer ti isti koji lazu u virtualnom, lagat ce te i u onom stvarnom. Ali zasto je to normalno?Zato sto je jako cesto. A o tome i lricam, posto je jako cesta pojava, kako onda netko moze uopce vjerovati ljudima kad ne zna otkud ce ga udariti tako nesto, sa koje strane i kada?
Nitko nema vise ni najmanje obzira prema drugima i zasto bi ja sad vjerovala bilo kojem iducem koji ce se mozda pojaviti da nije takav kakav je ovaj sad i jos hrpetina takvih istih? Nije to moja odluka, u smislu da ja sad u inat ovone odlucim ne vjerovati nikone vise. Ne ide to tako. To je jednostavno moja spontana reakcija na ovo sve i mogu na sad mantrati 'nisu svi isti, ima i onih dobrih i postenih', ali osjecam se nepovjerljivo prema drugima.

Ako se zatvoris i ogradis zidovima, onda si paranoican, a ako povjerujes ovako nekome, onda si naivcina. Koja je onda to zlatna sredina?
E to je rizik koji ćeš preuzeti ili nećeš! Nema se tu kaj mudroga za zaključiti. Pa da bi uopće upoznao neku osobu i sa kojom si u vezi treba ti minimalno par mjeseci. To su sve čari ljudske interakcije koja je specifična kad se vodi između dva različita spola! Ajde nije to tak ni strašno kaj ti se dogodilo! Jedna škola viška!
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2017., 14:22   #766
Quote:
prasac-nelson kaže: Pogledaj post
Tebe čeka mjesto u inboxu već tjednima. Pa me ignoriraš.
Nije ti mala niš kriva. Ak se javi, super. Ak ne nikome niš.

A tvoje mjesto u inboxu te uvjek čeka.
Prascicu, sad mi je srceko na mjestu.
__________________
I may love to shop but I'm not buying your bullshit.
AlwaysOnTop is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2017., 14:24   #767
Quote:
AlwaysOnTop kaže: Pogledaj post
I ja sam vise za rl druzenje nego tipkanje mjesecima, ali samo kazem da nije pravilo. Ne mora znaciti ako netko nije odmah spreman na to da nesto laze i skriva.
Ne mora značiti, ali se nalaziš na nesigurnom terenu gdje se lako možeš poskliznuti kao u ovo autoricinom slučaju.
kokicha is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2017., 14:26   #768
Quote:
AlwaysOnTop kaže: Pogledaj post
I ja sam vise za rl druzenje nego tipkanje mjesecima, ali samo kazem da nije pravilo. Ne mora znaciti ako netko nije odmah spreman na to da nesto laze i skriva.
Istina. Ja nisam bila spremna jer sam trebala rijesiti neke stvari sa sobom, pa sam odugovlacila, makar sam ga svejedno jako htjela upoznati. A nisam mu nista skrivala ni lagala. Zapravo sam mu i rekla da bolje onda da se ne dopisujemo vise kad nisam spremna se upoznati. Pa je inzistirao da se cujemo, ali samo tipkanje, bez pritiska da se moram naci. Makar je bilo ocito da se htio naci cijelo vrijeme. Barem sam dosad tako mislila.
Na kraju je ispalo bas obrnuto. Ja koja sam odugovlacila sam bila iskrena s njim cijelo vrijeme i nisam mu nista slagala. Dok je on koji me nagovarao na susret ispao veliki lazov. Eto, noj vam je primjer zivi dokaz da nije uvihek odugovlacenje znak da netko laze. On nije uooce odugovlavio pa je skrivao tko zna sto. Toliko o tome.
n0_limits is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2017., 14:26   #769
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
E to je rizik koji ćeš preuzeti ili nećeš! Nema se tu kaj mudroga za zaključiti. Pa da bi uopće upoznao neku osobu i sa kojom si u vezi treba ti minimalno par mjeseci. To su sve čari ljudske interakcije koja je specifična kad se vodi između dva različita spola! Ajde nije to tak ni strašno kaj ti se dogodilo! Jedna škola viška!
Mudro Josuha, mudro. Evo i ja mijenjam sliku o tebi.
kokicha is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2017., 14:29   #770
kad sam se doselila u novi grad i novu drzavu i prosla epizodu s hrvatskom proslosti u novoj sredini, "zarekla" sam se online dejtat... i rekla bih zanimljivo iskustvo... ali ne traumaticno.
Da, moj nacin je bio nalazenje u prva dva tjedna. S trojicom bi rekla da je bio zacetak klika. Ali moje iskustvo neta sam vec napisala, decki su ili kurvisi, pa im je to najbrzi nacin mijenjanaj zena, uz zivot s curom/zenom, ili poprilicno asocijalni i/li povrijedeni ljudi s kojima ako imas socijalni komunikacijski prosjek ce ti brzo dopizditi...

Vas dogovor je izvan skrupula internetske komunikacije. Da pojednostavim, ako je tvoj naslov tocan, onda se nadete nakon tjedan dana.... i stvarno si u sobi s neznancem, pojebete se i rastanete u miru... pod uvjetom da nijedan nije serijski ubojica.

Ako ste postali znanci, jebeno je vrijeme naci se puno prije ovolikog tipkanja kojeg ste imali.

Ovo ce mozda zvucati okrutno, ali nijedan ni drugi niste spremni za odrasli i zreli odnos. Poradi na sebi da budes.... ne znam sto te ometalo da se spremis i nades s njim... ali rijesi to... sto te sprijecavalod a ga pitas uzivo sve sto te zanima.... a poceli ste komunikaciju da je penetracija kao (licko) rukovanje normalni nacin pocetka odnosa...

nijedan ni drugi trenutno niste spremni za odnos.
Tutankhamon is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2017., 14:31   #771
Quote:
kokicha kaže: Pogledaj post
Mudro Josuha, mudro. Evo i ja mijenjam sliku o tebi.
Molim? Pa ja sam bar navek jednak. Moja je o tebi indentična od naše prve interakcije! STOP! NE DIRATI!
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2017., 14:31   #772
Quote:
n0_limits kaže: Pogledaj post
Na kraju je ispalo bas obrnuto. Ja koja sam odugovlacila sam bila iskrena s njim cijelo vrijeme i nisam mu nista slagala. Dok je on koji me nagovarao na susret ispao veliki lazov. Eto, noj vam je primjer zivi dokaz da nije uvihek odugovlacenje znak da netko laze. On nije uooce odugovlavio pa je skrivao tko zna sto. Toliko o tome.
Nemoj misliti da je tvoje odugovlacenje razlog i da si nesto krivo napravila. Takvi dobro nanjuse nesigurnost i znao je od pocetka da se neces odmah naci s njim. Zbog toga je i nastavio... sad kad je vidio da je to to, nestao je.
__________________
I may love to shop but I'm not buying your bullshit.
AlwaysOnTop is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2017., 14:32   #773
Quote:
Tutankhamon kaže: Pogledaj post
kad sam se doselila u novi grad i novu drzavu i prosla epizodu s hrvatskom proslosti u novoj sredini, "zarekla" sam se online dejtat... i rekla bih zanimljivo iskustvo... ali ne traumaticno.
Da, moj nacin je bio nalazenje u prva dva tjedna. S trojicom bi rekla da je bio zacetak klika. Ali moje iskustvo neta sam vec napisala, decki su ili kurvisi, pa im je to najbrzi nacin mijenjanaj zena, uz zivot s curom/zenom, ili poprilicno asocijalni i/li povrijedeni ljudi s kojima ako imas socijalni komunikacijski prosjek ce ti brzo dopizditi...

Vas dogovor je izvan skrupula internetske komunikacije. Da pojednostavim, ako je tvoj naslov tocan, onda se nadete nakon tjedan dana.... i stvarno si u sobi s neznancem, pojebete se i rastanete u miru... pod uvjetom da nijedan nije serijski ubojica.

Ako ste postali znanci, jebeno je vrijeme naci se puno prije ovolikog tipkanja kojeg ste imali.

Ovo ce mozda zvucati okrutno, ali nijedan ni drugi niste spremni za odrasli i zreli odnos. Poradi na sebi da budes.... ne znam sto te ometalo da se spremis i nades s njim... ali rijesi to... sto te sprijecavalod a ga pitas uzivo sve sto te zanima.... a poceli ste komunikaciju da je penetracija kao (licko) rukovanje normalni nacin pocetka odnosa...

nijedan ni drugi trenutno niste spremni za odnos.
Jesi ti pročitala cijelu temu? Mnogo toga se promjenilo od začetka teme.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2017., 14:34   #774
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Ja to zaista ne bi mogel. Ja kad se dopisujem intimno s nekim onda sam fokusiran samo na tu osobu. ALi mislim da kužim ovo. Kad se dotipkuješ sa više ljudi onda možda i može to tako dugo trajati. Ili ak se dopisuješ sa nekim iz strane zemlje. No velim nije to za sve. Svako ima neke svoje preference. No definitivno se svi slažemo da je ovo kaj je ona doživjela od ovog lika gnjusni potez u svakom pogledu sa njegove strane.
O boze. Nisam mislila na tipkanje sa vise osoba, nego da imas i rl zivot, posao, prijatelje, hobije...
__________________
I may love to shop but I'm not buying your bullshit.
AlwaysOnTop is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2017., 14:36   #775
Citala sam pocetak, i sada, ne sve. Ne cini mi se da se puno pomaknulo. I zena sam, ali stvarno ne mislim da ijedan muskarac ili zena treba moliti ili cekati nekoga da se nadu. Jebiga veza je i vidjeti te u kurcu, i sretnu, i nadrkanu, i nakon pojedenog luka.... kaj znaci spremati se za nalazak s nekim, i emotivno se vezivati za neznanca s kojim si spreman provesti noc, ali ne se naci....

srry, autorica teme ima primarno problem koji treba adresirati - radom na sebi.... a tek onda mozemo pricati o tome koliko je frajer bio fer ili ne fer....
Tutankhamon is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2017., 14:36   #776
Quote:
AlwaysOnTop kaže: Pogledaj post
O boze. Nisam mislila na tipkanje sa vise osoba, nego da imas i rl zivot, posao, prijatelje, hobije...
Ja sam mislil na tipkanje sa više osoba. Jel to tak i ide na tim stranicama za upoznavanje. Ja se mogu godinama dotipkavat s ekipom na ovom nivou. To mi je zabavno. ALi s ciljem da želim neku osobu upoznat iz romantičnih razloga nema nikakve šanse.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2017., 14:36   #777
Quote:
AlwaysOnTop kaže: Pogledaj post
Zasto mislis da svi navaljuju i forsiraju upoznavanje uzivo u roku od tjedan, maksimalno dva?

Meni da netko postavi takav uvjet, ja bi rekla, ajd proseci...
Pisalo je GODINAMA.
E to je bome minimalno godinu-dvije.
I kako si sad došla na TJEDAN-DVA?

Koje opravdanje može biti da se nakon 12 mjeseci netko nije našao uživo?
anđeo tame is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2017., 14:38   #778
Zasto svi ocrnjuju frajera? Slazem se da se ne nestaje u zemlju, ali nazalost tako rade mnogi serijski dejteri na netu. Ali moglo mu je i dozizditi, i ne dati se pojasnjavati da izbjegne emotivnu dramu. Mozda je on dozivljavao stres s njenim odugovlacenjem.

Da li je ijedan oblik ponasanja - njen ili njegov, pokazatelj spremnosti za zrelu i stabilnu vezu?
Tutankhamon is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2017., 14:39   #779
Quote:
Tutankhamon kaže: Pogledaj post
Citala sam pocetak, i sada, ne sve. Ne cini mi se da se puno pomaknulo. I zena sam, ali stvarno ne mislim da ijedan muskarac ili zena treba moliti ili cekati nekoga da se nadu. Jebiga veza je i vidjeti te u kurcu, i sretnu, i nadrkanu, i nakon pojedenog luka.... kaj znaci spremati se za nalazak s nekim, i emotivno se vezivati za neznanca s kojim si spreman provesti noc, ali ne se naci....

srry, autorica teme ima primarno problem koji treba adresirati - radom na sebi.... a tek onda mozemo pricati o tome koliko je frajer bio fer ili ne fer....
Ma naravno. U startu je to to djelovalo nekaj neozbiljnoga samo. Onda se ispostavilo da su se oni mjesecima tipkali i onda na kraju lik nestane. Izbriše profil. Ma kajgot da je bilo i ma kako nezrelo bilo mislim da je ipak s njegove strane vizavi tolkog tipkanja red da kaže zbogom.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2017., 14:39   #780
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
ALi s ciljem da želim neku osobu upoznat iz romantičnih razloga nema nikakve šanse.
A ne znam. Mozda je steta odmah nekoga prekriziti i ne dati mogucnost da ta osoba pozeli i osjeti isto to...
Sve je ovisno o tome sto zelis. Ako se zelis samo poseksat onda neka dublja komunikacija nema smisla, to je istina. Ako zelis nesto vise onda se mozda vrijedi potruditi i ne navaljivati ili odmah prekriziti.

Meni je osobno zao sto me jedna osoba tu upravo tako prekrizila jer nisam mogla sa 100%sigurnoscu reci da me privlaci i da zelim vise od prijateljstva... nisam dobila ni priliku da se upoznamo uzivo.
__________________
I may love to shop but I'm not buying your bullshit.
AlwaysOnTop is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:01.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger