Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Rastave

Rastave Read me first

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old Jučer, 14:23   #1
da li ste ikad čuli da i jedna žena priznala krivicu za rastavu

Ja nisam nikada pa ako vi jeste volio bih to procitati
navodim is offline  
Received Infraction
Old Jučer, 14:26   #2



Iako, kad bolje razmislim, ne znam je li smiješno, prije je zabrinjavajuće .
QuercusRobur is offline  
Old Jučer, 14:28   #3
Evo ja
Coretja is offline  
Old Jučer, 14:32   #4
Mene zapravo zanima kak se to nađe krivca za razvod? Tko je kriv, onaj koji se hoće razvest, ili?
QuercusRobur is offline  
Old Jučer, 14:35   #5
Quote:
QuercusRobur kaže: Pogledaj post
Mene zapravo zanima kak se to nađe krivca za razvod? Tko je kriv, onaj koji se hoće razvest, ili?
Ako pitaš kolegu, žena je uvijek kriva jer ne šuti i ne bavi se svojim poslima, pa ili potegne rastavu kad je pokušaš korigirat ili te toliko raspizdi da je odal...., pardon, ti potegneš rastavu.
Coretja is offline  
Old Jučer, 14:38   #6
Ja bi išla s Navodim na kavu, majkemi, da i uživo doživim taj izričaj. Al kako sam emancipirana feministkinja (jos je nejasno da li s brkovima ili bez), sigurno me ne bi poveo u izlazak.

Šmrc
__________________
Dobro je !
blues4lady is offline  
Old Jučer, 14:38   #7
Sve su zene bile bez povoda zlostavljane, sve su one bile u braku s poremecenim ljudima a nikad se nisu pitale da nisu one možda uzrok tome..zanimljivo da ne znam niti jednu osobu, koja bi bilo kome obliku dobila naziv poremecen,znam dosta muskaraca bliskih prijatelja i nisam nikad vidio nikav oblik devijacije u ponasanju.
navodim is offline  
Received Infraction
Old Jučer, 14:41   #8
Znam rastavljenje zene i sve su bile zlostavljane ili slicno,jedan je pio drugi drugi je ne znam to ,treci je ovo 4 ono,nikad s nisu pitali jer su one uzroke tome?
S druge strane imam puno muskog drustva i to prijatelja od djetinjstva za ni jednog ne mogu reci da ima devijaciju u ponasanju.
navodim is offline  
Old Jučer, 14:42   #9
Quote:
blues4lady kaže: Pogledaj post
Ja bi išla s Navodim na kavu, majkemi, da i uživo doživim taj izričaj. Al kako sam emancipirana feministkinja (jos je nejasno da li s brkovima ili bez), sigurno me ne bi poveo u izlazak.

Šmrc
Van teme si ..
navodim is offline  
Old Jučer, 14:43   #10
Quote:
navodim kaže: Pogledaj post
Znam rastavljenje zene i sve su bile zlostavljane ili slicno,jedan je pio drugi drugi je ne znam to ,treci je ovo 4 ono,nikad s nisu pitali jer su one uzroke tome?
S druge strane imam puno muskog drustva i to prijatelja od djetinjstva za ni jednog ne mogu reci da ima devijaciju u ponasanju.
Nisam bila zlostavljana.
Rastala sam se jer mi je muž dosadio
Coretja is offline  
Old Jučer, 14:43   #11
Ja ne poznam žene koje su krive za razvod
__________________
Dobro je !
blues4lady is offline  
Old Jučer, 14:44   #12
Quote:
QuercusRobur kaže: Pogledaj post
Mene zapravo zanima kak se to nađe krivca za razvod? Tko je kriv, onaj koji se hoće razvest, ili?
Vrlo jednostavno..zene su obicno te koje uzrokuju trazeci kritizirajuci provocirajući ,neki odreagiraju neki ne..
navodim is offline  
Received Infraction
Old Jučer, 14:46   #13
Quote:
blues4lady kaže: Pogledaj post
Ja ne poznam žene koje su krive za razvod
naravno pa to upravo i pisem ne racnajuci ponasanje kritike i konsantne provokacije vi nemate bas nikakve krivice
kada se sjetim jedne ,meni je bilo dosta nje 4 puta sta sam ju vidio a zamisljam jadnika koji zivio s njom..
navodim is offline  
Old Jučer, 14:47   #14
Quote:
Coretja kaže: Pogledaj post
Nisam bila zlostavljana.
Rastala sam se jer mi je muž dosadio
i mene je zena dosadila zapravo rodila se dosadna
navodim is offline  
Old Jučer, 14:48   #15
Quote:
navodim kaže: Pogledaj post
naravno pa to upravo i pisem ne racnajuci ponasanje kritike i konsantne provokacije vi nemate bas nikakve krivice
kada se sjetim jedne ,meni je bilo dosta nje 4 puta sta sam ju vidio a zamisljam jadnika koji zivio s njom..
Ja mislim da su za razvode krivi zakoni. Eto.
Prokleti zakon dozvoljava da se razvod realizira. Ne tak davno, to se nije moglo i problema nije bilo.
Nema tu krivice ni kod žena ni kod muževa

Jel se slažemo barem oko ovoga
__________________
Dobro je !
blues4lady is offline  
Old Jučer, 14:49   #16
Quote:
navodim kaže: Pogledaj post
i mene je zena dosadila zapravo rodila se dosadna
Pa šta si onda otvarao temu da kukulekas nakon razvoda, umjesto da si proslavio.

Ti kao da si kupio veš masinu i krepala je dan nakon isteka garancije i cendras.
__________________
Dobro je !
blues4lady is offline  
Old Jučer, 14:50   #17
Quote:
navodim kaže: Pogledaj post
naravno pa to upravo i pisem ne racnajuci ponasanje kritike i konsantne provokacije vi nemate bas nikakve krivice
kada se sjetim jedne ,meni je bilo dosta nje 4 puta sta sam ju vidio a zamisljam jadnika koji zivio s njom..
Vidiš, za to ti zapravo postoji dosta jednostavno rješenje (ukoliko nema sitne djece, kredita i ostalih otegotnih okolnosti).
Odeš iz tog odnosa.
Ovaj tvoj sustav, debela je, dosadna i nikakva, ali iz braka se ne izlazi, nego sluša pametnijeg, tj. tebe, očito nije najzdraviji.
Coretja is offline  
Old Jučer, 14:52   #18
Quote:
blues4lady kaže: Pogledaj post
Pa šta si onda otvarao temu da kukulekas nakon razvoda, umjesto da si proslavio.

Ti kao da si kupio veš masinu i krepala je dan nakon isteka garancije i cendras.
ja sam tolerentan ne razvodim jer mi je dosadno i slicnih sranja
navodim is offline  
Old Jučer, 14:53   #19
Quote:
Coretja kaže: Pogledaj post
Vidiš, za to ti zapravo postoji dosta jednostavno rješenje (ukoliko nema sitne djece, kredita i ostalih otegotnih okolnosti).
Odeš iz tog odnosa.
Ovaj tvoj sustav, debela je, dosadna i nikakva, ali iz braka se ne izlazi, nego sluša pametnijeg, tj. tebe, očito nije najzdraviji.
koliko ti imas godina 12,23 hvalim ti bože da nikakvih kontakata nemam s takvim,dijete u odrasloj osobi
navodim is offline  
Received Infraction
Old Jučer, 14:54   #20
Quote:
navodim kaže: Pogledaj post
ja sam tolerentan ne razvodim jer mi je dosadno i slicnih sranja
Pa ko ti kriv
Ti trpi

Problem je sto si zaglavio i bacaš se po podu ko toddler.

Mi ostali kad se nadjemo u situaciji ili odnosu koji nam ne odgovara, samo odemo.
__________________
Dobro je !
blues4lady is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:43.