Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.04.2007., 11:59   #161
Quote:
MarinkaD kaže: Pogledaj post
Ili kadica za kupanje,ona iz Kike.
http://www.babyproofingplus.com/item7211.htm

tilla, skuzila sam da je meni super stvar ona lezalica - ljuljalica jer beba moze odmah u nju, a mos ju i na pod i na elemente fiksirat i svasta

Zadnje uređivanje putnica : 30.11.2007. at 17:54. Reason: off
magic blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2007., 18:50   #162
A kome ti oćeš ugodit materi ili ditetu?

ako je za dite da te pamti onda kupi sve moguće super igračke za kadu (brodići, vjetrenjače, preljevalice, brane-stvarno ih ima)

ako je za mater onda kupi komad običnog lanenog platna i napravi sliku, koncem - izvezi (po rubu da se da izrezati kad se plahta preraste/raspadne).
d@d@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2007., 14:12   #163
Pokloni za bebače/trudnice

Pozdrav drage moje trudnice i friške mamice (i one manje friške )!
Frendica je rodila prije tri tjedna jednog pravog malenog muškarca i sad bi ja otišla do njih da ih vidim i da čujem pikanterije iz rađaone
Šta kupit za njih, a da ne bude oblekica?
Pretpostavljam da ste se nadobijali svakakvih gluposti, ali i korisnih stvari, pa dajte tipnite što vam je u tim mjesecima dobro došlo.
Mislim spiskat do oko 500 kunića pa da ih baš ne bacim skroz bezveze...

Rekoše mi curke da nekakvu torbu od Nivee ili DM-a kupim (valjda za nosit sve stvari kad odluči s malcem u šetnju ili doktoru...). Eto, to je za sad jedina ideja i na prvom je mjestu!

Kiss
__________________
Bila pa opet došla
žofa is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2007., 14:17   #164
ja sam od jedne frendice dobila onu stolicu-hranilicu za bebu.košta oko 300 kn,a super poklon.nivein ruksak meni baš nije ništa posebno,ja sam ga dobila.ne mogu ga objesiti na kolica pa mi se ne sviđa.i još mi je super poklon bio traperice,košuljica i cipele za bebača.
milkica is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2007., 14:17   #165
...najpametnije pitaj frišku mamicu kaj joj treba....
__________________
......nogom vrit i glavu gore...
paspa is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2007., 14:20   #166
Ma nebu mi htjela reć, ono tipa: ma samo ti dođi na kavu, nemoj ništa kupovat...
Zato vas pitam.
__________________
Bila pa opet došla
žofa is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2007., 14:21   #167
Quote:
žofa kaže: Pogledaj post
Ma nebu mi htjela reć, ono tipa: ma samo ti dođi na kavu, nemoj ništa kupovat...
Zato vas pitam.
...taj "stolček" u koji beba odmah može je super stvar...imaš ga u TL...kiki....
__________________
......nogom vrit i glavu gore...
paspa is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2007., 14:57   #168
ja bi voljela da meni svi daju novac,jer mi smo sve kupili i zbilja neznam šta da tražim a već su me počeli ispitivati,a meni opet neugodno reći novac,a to bi mi zbilja bilo najbolje,ono ljepo dođu gosti i stave djetetu pod glavu,pa si ja onda mogu kupiti šta mu bude trebalo,a stvarno smo mu sve kupili
__________________
naše slikice
Mirjana.P. is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2007., 15:02   #169
i mi smo sve kupili,i svima sam rekla da ne trebam ništa a opet su svi nekaj donijeli a najmanje lovu.sva sreća,pa tu hranilicu nismo kupili,iako smo gledali jednu kojoj se naslon miče u par položaja a dobili ovu sa samo jednim.a traperice dobio dvoje isti broj koji sad nosi,a ljeto je pa ih jednom obukao.do jeseni će mu biti male.
milkica is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2007., 15:07   #170
Quote:
milkica kaže: Pogledaj post
i mi smo sve kupili,i svima sam rekla da ne trebam ništa a opet su svi nekaj donijeli a najmanje lovu.sva sreća,pa tu hranilicu nismo kupili,iako smo gledali jednu kojoj se naslon miče u par položaja a dobili ovu sa samo jednim.a traperice dobio dvoje isti broj koji sad nosi,a ljeto je pa ih jednom obukao.do jeseni će mu biti male.
...upravo to je razlog da se roditelje treba pitati kaj im treba...ili kaj si žele...ili dal bi tih 500kn rađe pod rit,pa buju imali makar za pelene...al teško je u današnje vrijeme reći ljudima daj pare...
__________________
......nogom vrit i glavu gore...
paspa is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2007., 15:10   #171
cura koja je mom malom kuma je najbolja od svih,svaki put mu donese paket pelena.i to različitih,da skužimo koje su najbolje.
milkica is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2007., 01:21   #172
nesto ovako:

ili...

(dobro, ne bas rozo )

ili ovo...
gnjavež is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2007., 11:15   #173
Quote:
žofa kaže: Pogledaj post
Pozdrav drage moje trudnice i friške mamice (i one manje friške )!
Frendica je rodila prije tri tjedna jednog pravog malenog muškarca i sad bi ja otišla do njih da ih vidim i da čujem pikanterije iz rađaone
Šta kupit za njih, a da ne bude oblekica?
Pretpostavljam da ste se nadobijali svakakvih gluposti, ali i korisnih stvari, pa dajte tipnite što vam je u tim mjesecima dobro došlo.
Mislim spiskat do oko 500 kunića pa da ih baš ne bacim skroz bezveze...

Rekoše mi curke da nekakvu torbu od Nivee ili DM-a kupim (valjda za nosit sve stvari kad odluči s malcem u šetnju ili doktoru...). Eto, to je za sad jedina ideja i na prvom je mjestu!

Kiss
moj ti je savjet,ako namjeravaš potrošit tih 500 kn,kupi neke male ćarapice ili papučice i fino tu lovu stavi u njih i to ti je najbolji poklon,nemožeš fulat.A i mama će znati na što ih najbolje potrošiti,što bebi fali!!!
*Mistique* is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2007., 11:29   #174
Ma ja sam volila lovu najvise jer imali smo sve za bebu.Skoro.Falilo mi je hranilica i to me je pitala frendica hocul da mi je kupi i aj reko moze i kupila mi je super hranilicu,zadovoljna sam.A najgore mi je bilo kad kupuju igracke plisane i to skupe velike a on se nikad nece igrat s tim a i nemam kud s tim!Ili su znali kupit zimsku odjecu al za djete od 9-10 mjes a on u sred ljeta ima 10 mjeseci i to na moru zivimo.E to mi je bacanje love jer to nece nikad obuc.Kupi sitnicu neku i daj lovu uz to.Ili ako vec zelis kupit odjecu proracunaj tako da nekupis zimsku a da pase tek u ljeto.
Esni is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2007., 14:13   #175
Definitivno najbolji poklon je novac. Kupiš neku sitnicu i uz to daš kunčeke da ne ispadne grezo.
Kad bi me netko pitao što želim, a bilo mi neugodno reči novac ja bih rekla pelene jer to tako i tako trebam kupiti.
Najgore mi je kad bi mi donili poklon tipa posteljina za krevetić,a ja to kupila već prije nego što sam rodila. Nakrajusam toliko toga djelila prijama trudnicama
tabita is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2007., 15:26   #176
Ja sam svojim curama kada su rodile kupila radosnicu i to onu unisex za 150kn.Debela je i unutra ima svega i svacega,od umetanja prvih slika sa kupanja,prvi bozic,prvi uskrs,prvi pramen kose, prvi zubic, otisci prstiju i stopala,porodicno stablo, pa do osnovnih stvari ako sto su kilaza i duzina kada se rodio/la,prve injekcije tj cijepiva....bas sve ima i frendice mi se malo malo pa hvale kako im je to najljepsi poklon jer ce ga imati cijelog zivota.Bile su dobijale i one jeftine od 50-70kn koje imaju samo osnovno za prvih mjesec dana bebinog zivota ili tek nakon godinu dana bebinog zivota...ova moja je meni super i ako meni nitko ne kupi tu radosnicu budem si sama kupila, zao mi je kaj ja nemam neku takvu uspomenu na prve mjesece mog zivota Mada je mama sacuvala moj prvi pramen kose i moj prvi zub i napisala na album osnovne podatke,no to nije to...radosnica je ipak radosnica
Liddy is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2007., 16:01   #177
do 500 kn: Baby gym, viper, sling, mobil, pelene, baby alarm, štednu knjižicu sa pologom, sterilizator ako koristi bočice...
Za 500 kn možeš svašta kupiti...
Utpala is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2007., 16:04   #178
torba sa kozmetikom sucks... radije donesi bocu maslinovog
Utpala is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2007., 10:39   #179
Mistique je totalno u pravu, ja svaki put kupila radosnicu i bubnula novce s čestitkom u kuverti a sad mi se tako sviđa ova ideja sa čarapicama i novčićima! Ili čak sa malom bočicom i parama unutra!
Šta mislite da imamo baby shower kao ameri? Sve bi dobile isto pa bi se valjda onda naučile pameti i rekle izravno šta hoćemo da ne bi bilo zabune i 100 istih poklona!
Ja sam svoje dobročinitelje odvela u dućan i pokazala što sam od čega izabrala. Oni bili oduševljeni iskrenošću pa kupili sve što sam pokazala (krevet, posteljinu, ogradicu i madrac, debelu i tanku dekicu, kolica 3u1,robicu, ormarić sa previjalicu,...) ajme srama ali i ušteđenih novaca!!!
tete is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2007., 16:59   #180
Quote:
Liddy kaže: Pogledaj post
Ja sam svojim curama kada su rodile kupila radosnicu i to onu unisex za 150kn...:
se moze znati gdje si to kupila?
Padrone is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:45.