Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Poduzetništvo, računovodstvo i porezi

Poduzetništvo, računovodstvo i porezi Pokrećemo poduzetništvo u Hrvatskoj - za računovođe i one koji ih trebaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.02.2009., 14:16   #101
Zna li netko.... koji maksimalni iznos(mjesecni) za topli obrok mogu dobiti od poslodavca?
Jessica is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2009., 14:46   #102
Jedno pitanje iz računovodstva...
Vodim računovodstvo jedne razvojne agencije koja je prijavljena kao d.o.o. ali su i proračunski korisnici te mi to sad malo nije jasno.
Točnije, dobili su uplatu od jedne strane firme koja je namijenjena za pokrivanje troškova nabavke namještaja za ured te strane firme, i dogovorili su se da cjelokupno poslovanje ide preko agencije, znači oni će njima mjesečno uplaćivati određeni iznos a agencija će njihove troškove pokrivati. Taj račun za taj namještaj glasi na razvojnu agenciju.
Da li ja mogu priznati to kao imovinu, i priznati taj pretporez bez obzira što je to namjenjeno njima. Još da napomenem da će oni i plaće obračunavati preko agencije.
Molim pomoć kako da sve to organiziram.
HVALA
__________________
izvučena iz naftalina
onaprva is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2009., 18:45   #103
Molim malu pomoć - radnica je na bolovanju od 9. mjeseca 2008., do sada je bilo sve ok s dokumentacijom i zahtjevima za refundaciju od HZZO-a. Danas je kolega nosio doznake i zahtjev (za siječanj) na HZZO, pa su rekli da treba još nekakva potvrda iz banke da su uplaćeni doprinosi. Do sada sam po takve i slične potvrde obično išla u poreznu upravu. Kakve sad veze ima banka s tim i izdaje li ona uopće kakve potvrde? Da li se ti doprinosi odnose samo na radnike ili i doprinosi poslodavca trebaju biti podmireni? Ovi prvi su uredno plaćeni, a s ovima od poslodavca se uvijek malo kasni.
__________________
wtfomglolnvm
MiNa8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2009., 05:09   #104
Quote:
MiNa8 kaže: Pogledaj post
Molim malu pomoć - radnica je na bolovanju od 9. mjeseca 2008., do sada je bilo sve ok s dokumentacijom i zahtjevima za refundaciju od HZZO-a. Danas je kolega nosio doznake i zahtjev (za siječanj) na HZZO, pa su rekli da treba još nekakva potvrda iz banke da su uplaćeni doprinosi. Do sada sam po takve i slične potvrde obično išla u poreznu upravu. Kakve sad veze ima banka s tim i izdaje li ona uopće kakve potvrde? Da li se ti doprinosi odnose samo na radnike ili i doprinosi poslodavca trebaju biti podmireni? Ovi prvi su uredno plaćeni, a s ovima od poslodavca se uvijek malo kasni.
A da mi je znati koji su to koji mogu BEZ potvrde o uplati sve, a mi ostali ne možemo ništa?? Meni oduvijek traže potvrdu banke da je plaćen doprinos HZZO-u i da je ISPLAĆENA plaća.

Nakon toga HZZO KASNI 6-7 mjeseci sa refundacijom O.D., o prijeboju doprinosa i toga duga se naravnio NE može razgovarati, i to je taj državni bezobrazluk: vi nama MORATE dati, a mi vama KADA (i ako??) damo vaše! I ako je refundacija npr 4.000kn, onda tih 6x4= 24.000 kn itekako opterećuje malu firmu i vuče je na dno. Kao da smo smetnja državi...

Još nešto: ako imate internet, za čas ispišete potvrde o plaćanju i sve je u redu!
__________________
Sve gore...
dUbO is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2009., 09:12   #105
Quote:
MiNa8 kaže: Pogledaj post
Molim malu pomoć - radnica je na bolovanju od 9. mjeseca 2008., do sada je bilo sve ok s dokumentacijom i zahtjevima za refundaciju od HZZO-a. Danas je kolega nosio doznake i zahtjev (za siječanj) na HZZO, pa su rekli da treba još nekakva potvrda iz banke da su uplaćeni doprinosi. Do sada sam po takve i slične potvrde obično išla u poreznu upravu. Kakve sad veze ima banka s tim i izdaje li ona uopće kakve potvrde? Da li se ti doprinosi odnose samo na radnike ili i doprinosi poslodavca trebaju biti podmireni? Ovi prvi su uredno plaćeni, a s ovima od poslodavca se uvijek malo kasni.
Imaš na HZZO-u njihov obrazac koji popuniš u dva primjerka,tome priložiš obračunatu doznaku i izvod banke na kojem se vidi da je tom radniku isplaćena plaća za koju tražiš refundaciju.Ako je isplata u gotovini onda kopiraš isplatnicu potpisanu od radnika na taj iznos.Ja još priložim ispis -obračun bolovanja za tog radnika i u napomeni napišem-isplata na tekući i taj list mi radnik potpiše da mu je isplaćeno na tekući.Nije nikad unatrag godinu dana bilo problema.
Dubravka20 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2009., 11:52   #106
Quote:
dUbO kaže: Pogledaj post
A da mi je znati koji su to koji mogu BEZ potvrde o uplati sve, a mi ostali ne možemo ništa?? Meni oduvijek traže potvrdu banke da je plaćen doprinos HZZO-u i da je ISPLAĆENA plaća.

Nakon toga HZZO KASNI 6-7 mjeseci sa refundacijom O.D., o prijeboju doprinosa i toga duga se naravnio NE može razgovarati, i to je taj državni bezobrazluk: vi nama MORATE dati, a mi vama KADA (i ako??) damo vaše! I ako je refundacija npr 4.000kn, onda tih 6x4= 24.000 kn itekako opterećuje malu firmu i vuče je na dno. Kao da smo smetnja državi...

Još nešto: ako imate internet, za čas ispišete potvrde o plaćanju i sve je u redu!
Ne znam kakva je procedura kod tebe, ali eto, meni još nisu ni jednom tražili tu potvrdu, pa nisam znala o čemu se radi. Ali, ako je samo taj izvod iz banke, onda ok. Mislila sam da postoji nešto drugo...
Što se tiče njihove refundacije, ni kod nas u Slavoniji nije ništa drugačije -
platiš, pa čekaš mjesecima da ti vrate tvoje novce.
__________________
wtfomglolnvm
MiNa8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2009., 18:35   #107
Quote:
MiNa8 kaže: Pogledaj post
Ne znam kakva je procedura kod tebe, ali eto, meni još nisu ni jednom tražili tu potvrdu, pa nisam znala o čemu se radi. Ali, ako je samo taj izvod iz banke, onda ok. Mislila sam da postoji nešto drugo...
Što se tiče njihove refundacije, ni kod nas u Slavoniji nije ništa drugačije -
platiš, pa čekaš mjesecima da ti vrate tvoje novce.
Ma to je to, jednostavno je, ali onda se upitaš a kako su to "neki" nogometni maheri mogli ne plaćati doprinose u milionskim iznosima, a meni svaki mjesec traže potvrdu da su plaćeni... ali takva smo država, neko može, a večina su.. da ne spominjem zube!

To čekanje na povrat novaca, za koje vrijeme opet uplatiš koju tisuću doprinosa HZZO-u, to iritira! Kompenzacije, prebijanja, sve je to za smrtnike, država (HZZO) to neće napraviti? I onda gledaš ministra zdravstva koji se kune da je sve OK kod njih i da duguju samo nešto malo za ljekove...
__________________
Sve gore...
dUbO is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2009., 21:42   #108
Evo ako može netko odgovoriti na jedno studentsko pitanje... Pitala već 2 računovođe i nitko mi ne zna pomoći. NPO( nekretnine, postrojenja, oprema) ima knjig.vrijednost u tekućoj godini 17000, a u prethodnoj je ona pala na 16000. Kupili smo Npo za 2500. Akumulirana amortizacija je u tekućoj godini bila 3000, a u prethodnoj 2000kn. Ukupna akumulirana amortizacija je 1000kn. Kolika je sadašnja vrijednost NPO u tekućoj godini (Za koliko smo prodali NPO)??

Evo tako nekako je glasio zadatak.. pa ako mi netko može pomoći...
jelenam10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2009., 08:53   #109
[QUOTE=jelenam10;18837578]Evo ako može netko odgovoriti na jedno studentsko pitanje... Pitala već 2 računovođe i nitko mi ne zna pomoći. NPO( nekretnine, postrojenja, oprema) ima knjig.vrijednost u tekućoj godini 17000, a u prethodnoj je ona pala na 16000. Kupili smo Npo za 2500. Akumulirana amortizacija je u tekućoj godini bila 3000, a u prethodnoj 2000kn. Ukupna akumulirana amortizacija je 1000kn. Kolika je sadašnja vrijednost NPO u tekućoj godini (Za koliko smo prodali NPO)??

Evo tako nekako je glasio zadatak.. pa ako mi netko može pomoći...

Inače po pravilima Foruma zadaci se ne rješavaju,odi na topić učenika i studenata.
Dubravka20 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2009., 11:00   #110
je ima netko obrazac PD u exelu?
Nata07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2009., 12:34   #111
Quote:
Nata07 kaže: Pogledaj post
je ima netko obrazac PD u exelu?
Bok,odi na google ukucaj pd obrazac,drugi ozgor ti je u excelu,pozdrav
Dubravka20 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2009., 19:53   #112
najam poslovnog prostora

Molim za pomoć... Poduzeće (u sustavu PDV-a; R1) bi sklopilo sa vlasnikom stana Ugovor o najmu stana; za poslovne svrhe. Vlasnik stana je građanin i on bi to sve regularno... Eh sad; ak sam ja to dobro skužila - vlasnik stana (građanin); mora odnijeti primjerak sklopljenog Ugovora o najmu stana u PU; koja mu izdaje Rješenje..rješenje o čemu - visini mjesečne obveze koju je taj vlasnik dužan plaćati ili tko?što?!? I na to idu nekakvi "paušalci" ... POJASNITE MI TO!!!
I još;znam da kad se to sve tak lijepo prijavi našoj državici; poduzeće koje je sklopilo taj Ugovor mora mjesečni iznos doznačivati na žiro račun tog vlasnika građanina.
Poduzeću ta isplata ide u 100% trošak; a što je sa građaninom najmodavcem - dali on taj primitak iskazuje na svom DOH obrascu; odnosno dali ga mora prikazati i dali je to po Vama ok; tj isplativo? Pojasnite mi malo te porezne aspekte. Vlasnik stana nam je frend; pa ga nebi htjela za*eb....
Hvala.
P.S. Možete skužiti da taj stan neće biti baš 100% u posl.svrhe; ali kaj sad...?
kontozg is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2009., 20:25   #113
Quote:
kontozg kaže: Pogledaj post
Molim za pomoć...
Prijatelj će dobiti rješenje o porezu na dohodak od imovine, te će PU izračunati porez na osnovu njihove tablice, ne na osnovu iznosa u ugovoru (neka me netko ispravi ako griješim), koji je dotični dužan platiti. Tu je još i prerez ako ga grad ima.Porez iznosi 15% na 70%iznosa. odnosno nekih 10,5%.

Svaki mjesec poduzeće plaća najam preko žira i to poduzeću ide u troškove, a što se tiče najmodavca, http://www.porezna-uprava.hr/content...ROSPEKT_67.pdf
__________________
ae...
sijena_mora is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2009., 06:54   #114
Ispravak u smislu da ne mora biti po nikakvim tablicama, odeš lijepo kod referenta i pitaš kako se kreću cijene, pa u ugovor staviš neku koju će oni prihvatiti. Od te cijene odbiješ 30% (amortizacija) a na ostatak ide 15% poreza, naravno plaćanje preko žira i porezna obvezniku šalje uplatnicu svaki mjesec! Lijepo... Kako je taj porez avans, ako obveznik nema nekih drugih prihoda po kojima bi podnosio poreznu prijavu, porez postaje konačni i onda je ne mora ni podnositi.
Ipak, a što ako se nekome referentu bude dalo pogledati da se ne radi o fiktivnom plaćanju?!? Onda je netko nadrljao.
__________________
Sve gore...
dUbO is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2009., 10:39   #115
Jel zna neko di bi mogla nač bilancu i račun dobiti i gubitka nekog proračunskog korisnika? Trebam tak neš za diplomski...ne moraju bit točni iznosi u kunama, al da se vide knjiženja...tj. bilancu moram prilagodit proračunskom korisniku ?
nilly is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2009., 05:55   #116
Quote:
nilly kaže: Pogledaj post
Jel zna neko di bi mogla nač bilancu i račun dobiti i gubitka nekog proračunskog korisnika? Trebam tak neš za diplomski...ne moraju bit točni iznosi u kunama, al da se vide knjiženja...tj. bilancu moram prilagodit proračunskom korisniku ?
A da malo kopaš literaturu tipa RRIF, RIF, ako se ne varam i proračunski moraju objaviti godišnje izvješće. Ako ne, pitaj gospođu Šimu Krasić...
__________________
Sve gore...
dUbO is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2009., 16:09   #117
Mala ispravka, proračunski korisnici namaju RDG jer oni ne ostvaruju dobit. Oni umjesto toga sastavljaju izvještaj o prihodima i rashodima.

Probaj pitati u FINA-i ili ovu gospođu koju ti je dubo preporučio...
kokoroko is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2009., 21:31   #118
Obrati se zamolbom u bilo koji grad, općinu, ili dječji vrtić, da ti dostave obrasce BILANCU i PR-RAS, odnosno - godišnja finacijska izviješća, mislim da ne bi trebalo biti problema ukoliko ti treba za diplomski rad.
triax is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2009., 04:59   #119
E, i makni malo g.... nema sve na forumu!
__________________
Sve gore...
dUbO is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2009., 07:04   #120
Quote:
jelenam10 kaže: Pogledaj post
Evo ako može netko odgovoriti na jedno studentsko pitanje... Pitala već 2 računovođe i nitko mi ne zna pomoći. NPO( nekretnine, postrojenja, oprema) ima knjig.vrijednost u tekućoj godini 17000, a u prethodnoj je ona pala na 16000. Kupili smo Npo za 2500. Akumulirana amortizacija je u tekućoj godini bila 3000, a u prethodnoj 2000kn. Ukupna akumulirana amortizacija je 1000kn. Kolika je sadašnja vrijednost NPO u tekućoj godini (Za koliko smo prodali NPO)??

Evo tako nekako je glasio zadatak.. pa ako mi netko može pomoći...
nisi napisala dal se radi o bruto ili neto knjigovodstvenoj vrijednosti onih 17.000...ako se radi o bruto vrijednosti onda ti je odgovor 16.500.
dakle, 17.000 bruto vrijed. imovine + 2.500 novonabavljena oprema=19.500, to umanjiš za akumuliranu amortizaciju ( zbroj amortizacija iz svih proteklih godina) koja po tvom zadatku iznosi 3000, tezultat je 16.500
popocatepeti is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:02.