Natrag   Forum.hr > Društvo > Religija

Religija Religija u društvu
Podforum: Teologija i religijska praksa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.01.2003., 23:56   #41
Quote:
Blaise;Da imam dijete od 13 godina, ne bi mi bilo lako. Zakaj nitko o tome ne pise - pa kaj to isto nije neka vrsta javnog djelovanja i sirenja ideja? Kaj to isto nije neki atak na covjeka?
Naravno da jest!

U tome je cijela bit problema.
Danas su vec naTV i u filmu LAZNO PRIKAZANI kao simpaticni. Svi oni koji i tako misle, zelim im od srca da bar jednom naidju na dvojicu pedera kako se zvale i tucaju na parkiralistu, u vezhi zgrade, ili bilogdje kud prolazi vase dijete.
Pa mu objasnjavajte taj uzas sto je vidjelo.

Ako bi dobili prava za koja se zalazu i proglaseni normalnima, sto bi ih prijecilo da snimaju JOS VISE filmova, TV show-a ?
Javnost bi bila zasipana laznim prikazivanjem cudovista.
Ako im je vec danas otvoren put, I ONI, cudovista, POZIVAJU NA RED NORMALNOG COVJEKA KOJEM SE ONI GADE,
onda vidimo koliko je sati.

Da su zaista normalni ne bi se tako ponasali. Niti pokazivali otvoreni sovinizam i fasizam. I netko jos govori kako su normalni.


Da vas pitam, kad bi pederi u Hrvatskoj bili izjednaceni sa nama, normalnima, kako bi onda odgovarali svi onikoji u javnosti kazu svoje misljenje "da su pederi i lezbijke poremecena bica i da ih treba drzati cim dalje od djece" ?
Razmlislite si o tom.
Pazili biste na jezik.... da na ulici ne kazete uvredljivu rijec o pederima. Da ne prizeljkujete mozda i to
A moguce da bi vas tetke tuzili i za nanosenje dusevne boli ako kazete rijec "peder"
Kazna, zatvor, ludnica, preodgoj, elektrosokovi... to je njihov plan za svakog koji ih ne prihvaca za normalne.
Dosljak is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2003., 00:46   #42
slažem se...

Quote:
ravana kaže:
Ja sam za osnivanje peticije za potporu Grudenu Je.. te postalo je nenormalno bit normalan. Jos malo ako si hetero nes vise bit in.. Ispast ces primitivac...
evo ja sam ZA
 
Odgovori s citatom
Old 21.01.2003., 00:57   #43
Quote:
Da vas pitam, kad bi pederi u Hrvatskoj bili izjednaceni sa nama, normalnima, kako bi onda odgovarali svi onikoji u javnosti kazu svoje misljenje "da su pederi i lezbijke poremecena bica i da ih treba drzati cim dalje od djece" ?
Bas bi me zanimalo. Ali, znaš kaj - nemam straha. Tko me ne dira, zasto bi ja dirala njega. Ako nisam pozvana, naravno. Stvari se nekako ipak slažu na svoje mjesto, bez brige. Osim toga, ako bih i odgovarala, pa sto onda? Odgovaram sa zadovoljstvom ako me se za to sudi.
Sve mi se nekako tu proteze - sad se mora dokazivati tko je normalan, a tko nije. Zasto bi ja uopce morala dokazivati da sam ja normalna? Trudim se zivjeti po nekim zakonima i slijediti primjer koji mi je dan. Tko to ne radi, njegov problem. Svako od nas ipak ima izbor kojim putem da krene. Neću da sad ispadne da mi ih je nesto zao pa okrećem sviralu.

Quote:
Javnost bi bila zasipana laznim prikazivanjem cudovista.
I je. I branili bi se i brane se... kako - onako kako znaju. Ako je svijet dosao do tocke kad ja moram braniti sebe, tj. stiti svoj dom od napada nastranosti (ono sto u MOJOJ knjizi pise da je nastranost) - cinim to, pa makar zavrsila i kao zadnji prezreni crv. Kaj cu ja morati nekome dokazivati da je nastran? Nek se pogledaju u ogledalo.


Da su zaista normalni ne bi se tako ponasali.

Sve si rekao!
Blaise is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2003., 01:05   #44
Quote:
Ne tice me se ni political correctness ni bilo sto drugo. Da kojim slucajem mislim sto i Gruden, lupila bih to na sva zvona i da vidim tko bi mi zabranio.
Apsolutno. Uopce, ja sam puno postova procitala prije nego sto sam se odvazila "iznosit svoje misljenje". Samo, ja iznosim svoje misljenje, trudim se da kazem sto mislim a da to nije bas onako - jako grubo.
Ali zar ne mislite da psihijatar ipak iznosi malo vise od svog misljenja? Ima valjda tu i nekog znanja. Ili cemo pitat homice znaju li oni (kao - kompetentni su). Pa kaj ti ne bu piroman s odusevljenjem prical o palezima? Ili smo on i ja jednaki - ja normalna, volim cvijece i ptice, a i on je normalan - voli palit vatricu!
Blaise is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2003., 08:46   #45
Re: BOLEST

Quote:
maleni kaže:
[B A od svega je najbolja prevencija.[/FONT] [/B]
Ozirisa mi i Izide, tata Freud rotira u grobu.


Hoču se cijepiti protiv homoseksualitisa, NOWWWW.
Nemruth Dagi is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2003., 12:27   #46
Re: BOLEST

Quote:
maleni kaže:
Da citao sam to u novinama, nije u redu. Po mome homici nisu zdravi i trebali bi se lijeciti. Sto prije to bolje, inace zar to nije slucaj i u svakoj drugoj bolesti. Lakse je lijeciti dok je bolest jos u akutnom procesu, nego li u kronicnom. A od svega je najbolja prevencija.


Koji komad lupetanja!

Akutni homoseksualitis?
Prevencija?

Gdje si ti mozak izgubio?
grim reaper is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2003., 14:36   #47
Quote:
znanac kaže:
... nisi u pravu! Otkud tebi da oni nikog ne ugroazavju? Si ti pao sa stabla? Kaj ti ne vidis i ne raspoznajes oko sebe najvecu opasnost ljudskoga roda u danasnjem svijetu? Ili baljezgas, samo onako, kak ti dodje pod tastaturu ?... Pedercine i lezbace, javnim sirenjem svoje nastranosti UVELIKE UGROZAVAJU moju slobodu ! Moj zivot, i zivot svakog ostalog normalnog covjeka.
Otkud takvi porivi da se homoseksualci imaju "dokazivati" pred NORMALNIM ljudima? I to tako brutalno i nasilnicki!
Iz kojih mracnih dubina svijesti to dolazi? Covjece, pa njihovo ZMAZANO djelovanje u javnosti je NAJBOLJI DOKAZ protiv njihove "normalnosti"!!! Agresija im je, cini se, jaca strana!
Oni naturavanjem svoje tako ocite perverzne sodomije samo pokazuju i dokazuju da ne spadaju u grupu prirodnih i normalnih ljudi!
Iz tebe izbijaju iracionalna mržnja i strah, a to što misliš da ja "nisam u pravu" je isto tako samo jedno mišljenje, kao i moje, no ja te nemam namjeru razuvjeravati. Žao mi te je.
north wind is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2003., 18:44   #48
Quote:
Secundo kaže:
Dr. Gruden je slobodan zastupati zastarijela gledista. Koliko je to korisno njegovoj reputaciji u svijetu je drugo pitanje, vazno je samo istaknuti da je to njegovo osobno i nikako reprezentativno glediste. Da ne bi jos netko pomislio da smo mi svi sa Balkana zatucani. Dovoljno je da su nase zdravstvene korifeje takve.

A mislim...javio se pravi, "nezatucani s Balkana"!

Da nemas nesto protiv 'zatucanih'?
A ja se dicim time sto sam 'zatucan' u gledistu da se pederstvo i lezbijstvo treba sankcionirati.

Jer znam da je takav stav ISPRAVAN I OPRAVDAN !

Nego, jel bi ti prodao i svoju majku, samo da zadrzis "pozitivno" glediste i "korisnu reputaciju" pred tim dvocijevnim zapadno liberalnim pederskim smecem koje je totalno zarazilo, onecistilo i upropastilo zdravstvo??

No, fala Bogu da jos ima lijecnika, kao sto je Gdin Gruden, koji rade svoj posao kako treba!!
znanac is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2003., 18:53   #49
Quote:
Nemruth Dagi kaže:

Kao čovjeku nedostaje mu širine pogleda na različitost, a onda trpi i struka.
Kakva sirina razlicitosti u pogledima? Kaj bulaznis?

Pa g. Gruden ima 100% vecu razlicitost u pogledima od tih bolesnih divljaka:

- Ima ZENU!!
znanac is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2003., 18:57   #50
Quote:
north wind kaže:
Iz tebe izbijaju iracionalna mržnja i strah
A zasto se sluzis tim prozirnim i neargumentiranim frazama pederske propagande?


Nikakva iracionalna mrznja Sjevernjace, vec samo opravdanost !

Jer ja imam svako pravo da taj pederski gad ne gledam i ne trpim pred svojim ocima!
Ono sto je bolesno, neka izvoli na lijecenje, da ne zarazi ostale.

Kuzis?
Zastita prirodnosti i normalnosti!
Radi opstanka drustva i buducih narastaja!

Jednostavno, zar ne?
znanac is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2003., 19:39   #51
Exclamation Maskirna mreza

Quote:
znanac kaže:
Kakva sirina razlicitosti u pogledima? Kaj bulaznis?

Pa g. Gruden ima 100% vecu razlicitost u pogledima od tih bolesnih divljaka:

- Ima ZENU!!
Kao da je to neka garancija .
Mozda mu je to samo "maskirna mreza" spram konzervativnog okruzenja .
svastikuti is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2003., 19:43   #52
Quote:
Baphomet kaže:
Njihovo (Iskorak i Kontra) ponašanje mi je jako slično ponašanju većine "vjernika" kada im kažeš da Djevica Marija nije bila djevica. Svi se uspaniče i uznemire.

Bilo bi im bolje da žive ono što propagiraju (tolerancija).
I ti si našao pravu usporedbu

Razlika je ipak u istini, ovo za Mariju je zlonamjerna kleveta a ovo drugo čista istina.
 
Odgovori s citatom
Old 21.01.2003., 20:49   #53
Angry Peder iliti US airforce... "demokratski" ubijaju "nedemokrate"!?

Quote:
Pale Blue Eyes kaže:
Potpuno se slazem s ovim... Ako Dr Gruden stvarno vjeruje da je homoseksualnost psihjatrijska bolest do cijeg zakljucka je dosao kroz visegodsnje istrazvanje... onda je u demokratskom sistemu i njegovo pravo objaviti rezultate svog rada....

Hm... khm, sumnjivo!

A zar ovdje postoji takvo što da se 'odaziva' na - demokracija?


Zar ovdje na SILU zapadni majmuni ne nabijaju "otkrivenje" "glupim" katoličkim Hrvatima, koji ne znaju šta je "istina" pa im masoni "prosvjetljuju" oči!

da bi "primitivni" balkanski barbari spoznali što je "civilizacija"! recimo: pederluk, iliti, muški ud u - dupe... iliti... američke bombe, na gladnu Iračku dječicu... sve je to - dragi moji - "demokracija!

Tko kaže da nije: pederi i njihovi poslodavci, masoni prijete: da će takvog "nedemokratu" - UBITI !
I.L is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2003., 20:53   #54
Quote:
Gorje kaže:
Možda kod tebe?
a mozda i kod tebe. S obzirom na tvoj nacin razmisljanja, lukicu, nebi se cudio da ljude "iscjeljujes" nekim analnim metodama
__________________
[size=1]-Bljog-
-Watashi!i!i!i- is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2003., 20:57   #55
Angry ČUDOVIŠTA: ITEKAKO ĆEMO MIJENJATI STAVOVE LJUDI,KNJIGAMA, NETOM, PREDAVANJIMA...

Quote:
Mark_V kaže:
Potpuno se slazem sa North Wind-om. Gruden moze imati svoje misljenje, i kao takvo trebao bi ga zadrzati za sebe. Onoga momenta kada nastupi javno sa svojim misljenjem i stavovima koje mogu ali i ne moraju oformiti stavove ljudi oko njega, pravila se mijenjaju.


jesi li ovo stvarno napisao Mrak_V?

Ili ti je netko 'maznuo' nick?

"Zadržati ga za sebe"?

Pa zašto vi PEDERI i LEZBIJKE svoje mišljenje ne zadržite za SEBE ????????


Zašto njime tučete po glavi, nas normlane ljude...???

"Pravila se mijenjaju"?!

A kad vi širite propagandu plaćenu od Soroša, masonskog šegrta... i od strane tuđih veleposlanstava... šta je to?

Ma dokle je došlo ovo ludilo?

Ah, da... izići će i knjige, letci... o svemu ovome... pa tužite - autora. UGrozite njegovo GRAĐANSKO I LJUDSKO pravo... na SLOBODU JAVNOG IZRAŽAVANJA... i pravo autora na suprotstavljanje govou mržnje... koja izbija iz svih pederskih i lezbijskih 'sajtova' članaka u tisku... i direktnog pokušaja FIZIČKOG obračunavanja s građanima koji se aktivno bore protiv - prava javnosti - za čudovišta!
I.L is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2003., 21:03   #56
Re: ČUDOVIŠTA: ITEKAKO ĆEMO MIJENJATI STAVOVE LJUDI,KNJIGAMA, NETOM, PREDAVANJIMA...

Quote:
I.L kaže:
[B]Zašto njime tučete po glavi, nas normlane ljude...???
Sa svim bi se jos visemanje slozio, al ovo ovdje znas i sam da je prokleta laz, osim u onoj tvojoj varijanti di su svi ludi a ti si jedinni normalan
__________________
[size=1]-Bljog-
-Watashi!i!i!i- is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2003., 21:19   #57
Iskorak i Kontra neće uspjeti ništa posebno napraviti što se tiče te tužbe,iako na to imaju potpuno pravo, kao što i Gruden ima pravo Govoriti što govori.
Kao što bi i neki drugi psihijatar imao pravo reći da to nije istina i da je Gruden lud i loš stručnjak.

Btw, je li tko čitao ijednu Grudenovu knjigu?
 
Odgovori s citatom
Old 22.01.2003., 00:57   #58
Ajde da i ja nešto kažem na ovu temu........inače nemam ništa protiv homoseksualizma, ali mislim da je ovo stvarno pretjerivanje.....čovjek je jednostavno kao liječnik da svoje mišljenje, i odmah ga se optužuje za homofobnost.....mislim da to polako ide predaleko......zar će sada svatko tko će reći da ne voli pedere i da su oni bolesni (jer tako misli i ne može si utuviti u glavu da je to prirodno) morati odgovarati na sudu zbog svog mišljenja....jer će se to smatrati homofobijom...nešto u zadnje vrijeme, čak i po mom ukusu, pederi si previše dozvoljavaju....mislim da je ovo ipak previše.....

Pozdraf...
__________________
...nisi pijan ako bez držanja možeš ležati na podu...
Gianluca Vialli is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2003., 07:35   #59
Zlatkooo...
Ame®icano is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2003., 08:53   #60
Quote:
znanac kaže:
Kakva sirina razlicitosti u pogledima? Kaj bulaznis?

Pa g. Gruden ima 100% vecu razlicitost u pogledima od tih bolesnih divljaka:

- Ima ZENU!!
Biti oženjen ili udat ne znači ponašati se u skladu sa dogovorenim obrascima, Uostalom formaženjen, udana, je društveni
S T A T U S, a ne odlika stava i ponašanja.

Stav i našin ponašanja izlaze iz načina razmišljanja pojedinca, zato oni koji su uredno oženjeni ili udane, mogu se ponašati
promiskuitetno, homoerotično, biseksualno i kako god žele, ozakonjena veza im ne mora biti prepreka.


Kada ćete vi homofobi shvatiti sa je ljudska seksualnost nešto što se ne može odrediti ili-ili, već sadrži niz kompeksnih odnosa pojedinca unutar sebe, pojedinca sa drugim pojedincem i pojedinca sa društvenom zajednicom.


Uostalom zna se da je ljudski mozak pojednostavljeno rečeno "seksualni organ" nalogodavac, dok su oni pravi tek
izvršitelji.
Nemruth Dagi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:31.