Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Na rubu znanosti

Na rubu znanosti Istraživanja bez granica

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.12.2012., 12:07   #521
Najvjerojatnije nece biti "smak svijeta". Prema Maya, njihov kalendar zavrsava. i to je to. Mediji su napravili hype oko toga i opet se kace na kraj svijeta. Maye cak tvrde u nekim svojim starim knjigama da ce se ovoga datuma nesto pozitivno dogoditi za zemlju. Sto se tice formacije u zitu i moga otvarajuceg post-a: samo sam htio ljude informirati u vezi toga. Nadam se da nemislite da presretan nekom kraju svijeta i unistenju svega. Formacija u zitu pokazuje na ovaj period (21.-23.12.2012). To sto je sunce u drugoj fazi modifikacije formacije uvecano i sto je "progutan" Merkur i pola Venere je za razmisljanje, ali nemora znacit da ce biti Crveni Div, nego vjerojatnije da ce aktivnost sunca biti povecana, pa ce mozda ugrozit te dvije planete. Ili nesto sasvim trece, sto jos niko od nas nerazumije.

pozz =)
melt is offline  
Old 21.12.2012., 13:36   #522
Quote:
deki00 kaže: Pogledaj post
Ček 23.12.2012 je navodni dogadjaj
http://paneandov.com/sun-goes-red-giant-23-dec-2012/
Koji su to likovi, nadam se da nece izlazit iz podruma nakon 2013 i da ce si iskopcat internet
SinnFein is offline  
Old 21.12.2012., 13:44   #523
Quote:
deki00 kaže: Pogledaj post
Ček 23.12.2012 je navodni dogadjaj
http://paneandov.com/sun-goes-red-giant-23-dec-2012/
A jebaga led!

Tak možemo do imendana.

Sutra će 24th bit u žiži ili kaj?
__________________
Odnia đava prišu
SmartFart is offline  
Old 21.12.2012., 13:56   #524
Quote:
SmartFart kaže: Pogledaj post
A jebaga led!

Tak možemo do imendana.

Sutra će 24th bit u žiži ili kaj?
Naravno. Ako neće biti danas onda sutra.
Biljka is offline  
Old 21.12.2012., 15:49   #525
kaje picke bruka je izac iz rupe a?
smak svijeta, aaaaaahahahaha najgluplja ideja ikad
NMT is offline  
Old 21.12.2012., 18:17   #526
Quote:
melt kaže: Pogledaj post
Najvjerojatnije nece biti "smak svijeta". Prema Maya, njihov kalendar zavrsava. i to je to. Mediji su napravili hype oko toga i opet se kace na kraj svijeta. Maye cak tvrde u nekim svojim starim knjigama da ce se ovoga datuma nesto pozitivno dogoditi za zemlju. Sto se tice formacije u zitu i moga otvarajuceg post-a: samo sam htio ljude informirati u vezi toga. Nadam se da nemislite da presretan nekom kraju svijeta i unistenju svega. Formacija u zitu pokazuje na ovaj period (21.-23.12.2012). To sto je sunce u drugoj fazi modifikacije formacije uvecano i sto je "progutan" Merkur i pola Venere je za razmisljanje, ali nemora znacit da ce biti Crveni Div, nego vjerojatnije da ce aktivnost sunca biti povecana, pa ce mozda ugrozit te dvije planete. Ili nesto sasvim trece, sto jos niko od nas nerazumije.

pozz =)
Od kuda ti ovo? Ozbiljno daj mi izvor.... Ne što će kao biti nego da je sunce progutalo Merkur i pola Venere ja ne vidim na vjestima?
Tigrov friend is offline  
Old 22.12.2012., 18:08   #527
Quote:
melt kaže: Pogledaj post
Najvjerojatnije nece biti "smak svijeta". Prema Maya, njihov kalendar zavrsava. i to je to. Mediji su napravili hype oko toga i opet se kace na kraj svijeta. Maye cak tvrde u nekim svojim starim knjigama da ce se ovoga datuma nesto pozitivno dogoditi za zemlju. Sto se tice formacije u zitu i moga otvarajuceg post-a: samo sam htio ljude informirati u vezi toga. Nadam se da nemislite da presretan nekom kraju svijeta i unistenju svega. Formacija u zitu pokazuje na ovaj period (21.-23.12.2012). To sto je sunce u drugoj fazi modifikacije formacije uvecano i sto je "progutan" Merkur i pola Venere je za razmisljanje, ali nemora znacit da ce biti Crveni Div, nego vjerojatnije da ce aktivnost sunca biti povecana, pa ce mozda ugrozit te dvije planete. Ili nesto sasvim trece, sto jos niko od nas nerazumije.

pozz =)
... a možda je netko pokušavao i tebe informirati u vezi toga? Kao npr. "ne vjeruj munjarama koje prodaju maglu još većim munjarama nego se okreni učenju i pravoj znanosti"?
haram is offline  
Old 23.12.2012., 03:59   #528
Dobro Melt gdje si sada? Daj molim te otvori temu o smaku tragova u žitu recimo 2.2.2222. to ionako nećemo doživjeti.

Daj zatvarajte ovu temu nemam pojma zašto je uopće i bila otvorena.... za k.... zdravlje....

Katastrofičari moji dragi....

Zadnje uređivanje Tigrov friend : 23.12.2012. at 04:12.
Tigrov friend is offline  
Old 23.12.2012., 09:45   #529
Shit, today is the day :O
deki00 is offline  
Old 28.12.2012., 15:11   #530
Inače, aktivnost Sunca je u ovom ciklusu manja nego prije
Astrobobo is offline  
Old 29.12.2012., 16:22   #531


http://paneandov.com/23-dec-2012-pas...hing-happened/

Uvijek nađu objašnjenje za svoje promašaje a ovce popuše heheh

Zadnje uređivanje deki00 : 29.12.2012. at 16:32.
deki00 is offline  
Old 31.12.2012., 11:04   #532
Quote:
deki00 kaže: Pogledaj post


http://paneandov.com/23-dec-2012-pas...hing-happened/

Uvijek nađu objašnjenje za svoje promašaje a ovce popuše heheh
A huge wave of negative energy transmitted from the thoughts of so many people, containing anger, disappointment, aggression and judgment had reached my bio-field. I had to use all my knowledge to block it since the thought energy of some is very strong and can do harm. ne mogu vjerovat
SinnFein is offline  
Old 31.12.2012., 11:12   #533
Quote:
Astrobobo kaže: Pogledaj post
Inače, aktivnost Sunca je u ovom ciklusu manja nego prije
inace, ciklus jos nije niti stigao
a kakva ce biti aktivnost vidit ces kad stigne
ante šteković is offline  
Old 31.12.2012., 11:35   #534
Quote:
SinnFein kaže: Pogledaj post
A huge wave of negative energy transmitted from the thoughts of so many people, containing anger, disappointment, aggression and judgment had reached my bio-field. I had to use all my knowledge to block it since the thought energy of some is very strong and can do harm. ne mogu vjerovat
Taman sam htio i ja to citirati - mora da su naša bio-polja kozmički povezana. Je li ti ljudi uopće čitaju što pišu
Bourne- is offline  
Old 31.12.2012., 18:24   #535
Quote:
SinnFein kaže: Pogledaj post
A huge wave of negative energy transmitted from the thoughts of so many people, containing anger, disappointment, aggression and judgment had reached my bio-field. I had to use all my knowledge to block it since the thought energy of some is very strong and can do harm. ne mogu vjerovat
Sta, pa lik je car!

Ja tolko srat nisam mogao ni u trenucima najvece napusenosti!
__________________
Pijem suze hadezenjara! :D
Srrrrrrk!
Leman_Russ is offline  
Old 31.12.2012., 18:44   #536
http://www.2012hoax.org/pane-andov
deki00 is offline  
Received Warning
Old 01.01.2013., 15:13   #537
I tako... Malo smo se proveselili, sada je vrijeme da završimo ovaj nonsens.
__________________
How do vaccines cause autism?
Bat Kol is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:56.