Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Dječje zdravlje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.03.2014., 22:00   #21
Quote:
klarah kaže: Pogledaj post
JEdino mi je danas rekla nakon što je izjavila da ne može hodat, mama, tu kod nas doma nema rupa, jelda? Kakve rupe, pitam je di ima rupa, a ona meni kaže: u paučini.
Meni se čini da bi lako moglo biti da se ona boji nekakve "rupe u paučini" i kaže da ne može hodati kad se sjeti tog straha. Možda je malo uganula nogu kad je vani ugazila u nekakvu rupu prekrivenu paučinom. Ispitala bih je detaljno o toj rupi na tvom mjestu.
__________________
If liberty means anything at all, it means the right to tell people what they do not want to hear.
George Orwell
Godiva is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2014., 22:21   #22
ma čini mi se da je tu paučinu izmislila, ja sam to više sad (tu izjavu nema u stanu rupa) na kraju povezala da nekako joj propada noga. Sve mi se čini da ne izmišlja. Nešto sam na netu našla o nekom sinuvitusu iliti koksitisu, kao posljedica viroze da se nakupi tekućina u zglobu kuka i izazove odjednom bol, i čak to propadanje noge i djeca pužu, dosta slično kao moja ponašanje, ima tema po forumima, događalo se djeci u tim godinama nakon viroze, a moja je imala prije tjedan dana neku infekciju dišnih puteva.
Kao rješava se mirovanjem i ibuprofenom par dana. A mi nju forsali da idemo tamo-vamo, samo kao da zaboravi.
ak joj sutra ne bude dobro idem opet doktoru.
danas je samo to nakratko izjavila da ne može hodati i nije hodala, poslije spavanja evo do sad skače i trči... dala sam joj ibuprofen.
hvala vam cure, valjda će sve bit ok.
bila sam se uplašila...
klarah is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2014., 15:39   #23
Ibruprofen će smanjiti upalu i dijete će se bolje osjećati ali to ne znaći da će se problem tako riješiti. Nadam se da vama hoće !

Moj sin od 3 godine se već 4 mj. žali na nogice, na stopala i koljena, nekada mu je teško hodati, pogotovo ujutro šepucka, a i zna se baš žaliti na bolove u nogama. Prvi UZV nije ništa pokazao ali već UZV nakon mjesec dana je pokazao upalu sinovija u koljenima. Nakon samo mjesec dana !!! Bili smo na još jednom ultrazvuku morat će na punktiranje oba koljena. Krvni nalazi i crp uvijek uredni.

Zato mislim da se takve stvari ipak moraju češće kontrolirati kod specijalista
turbo chick is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:25.