Natrag   Forum.hr > Društvo > Psihologija > Psihokauč

Psihokauč Prozac Nation

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.12.2017., 19:12   #341
Cura,22 godine, živim u Varaždinu.Nemam baš prijatelja ,dosta sam sramežljiva u druženju s novim ljudima ,treba mi vremena da se opustim i nađem teme za razgovor.Tražim nekog s kim ću se dopisivati ,a i voljela bih barem na taj način upoznat neke nove ljude.Ne tražim dečka ,i ljude starije od 27 godina.
Benka1995 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 20:42   #342
Muško, 33 godine. Iz Varaždina, friški u gradu. Godinama mi okolina i ljudi oko mene govore da sam neprilagođen. Inače imam probleme s tjeskobom zbog svoje empatije i naivnosti. Kako da objasnim? Prošao sam puno toga u životu i stvarno me malo toga može šokirati. Ali ne razumijem i smeta mi kukanje, žaljenje, frustracije, mržnja i zavist kod ljudi. Moj kolega s kojim jedini komuniciram mi je jednostavno rekao: to su ljudi koji ne čitaju knjige, gledaju filmove, informiraju se i stalno recikliraju te isto. Takve ljude imam već deset godina na poslu. Ubija me ponavljanje, predrasude, nametanje mišljenja. Kad imam problem, suočim se s njim i rješavam ga.
inače imam brata koji je 100 % invalid i zahvaljujući njemu sam se naučio strpljenju, toleranciji, razumijevanju. Pokazujem većinom otvoreno emocije. Kad sam u bedu, onda sam u bedu. A kad sam odlične volje, onda sam veseo i simpatičan.
Ono zbog čega me ne smatraju odraslim i da živim u mašti, a ne da mi se više dokazivati, je moja ljubav prema filmovima, knjigama, stripovima i igrama. Koje prakticiram kad nemam obaveza ili u slobodno vrijeme. A kada imam obaveze, onda ih rješavam. A inače volim prirodu, šetnju, vrt i proljeće kada mogu biti više vani. I da, volim dugo pisati. Ne vjerujem u savršenstvo, u instastory, gloria, net i životne priče celebrity osoba i ljudi koji snimaju svoje živote. Previše sam realan. I inspiracija, moj gušt je načitanost i mašta. Fikcijski likovi koji vjeruju u ljubav, prijateljstvo, mir, osjećaje, pomaganje drugima. Ali bez brige, stvarno ne vjerujem u duhove, vampire, faraonsko proklwtstvo. To je samo moja zanimacija u slobodno vrijeme.
Ljudi smatraju da sam povučen, a kako da objasnim da ne želim smetati? Ne volim kad moram iz drugih izvlačiti riječi. A upoznao sam dosta osoba koje prvi put upoznam i razbrbljamo se kao da se znamo 100 godina.
Imam svojih briga, problema, i ne mislim vas daviti njima. Ne smetaju mi vaši, pomoći ću kako mogu. Imam razumijevanje, ali molim vas, ako ste izašli iz dugogodišnjeg braka, veze ili vam je teško pričati o sebi jer ste sami, ne javljajte mi se. Ja nisam osoba koja se zatvori u 4 zida. Skoro sve mogu sam koliko god bio umoran.
Ovim putem tražim muško ili žensku osobu za druženje. Ne tražim vezu, samo nudim prijateljstvo. Iz Varaždina sam, pa tražim isto iz Varaždina. Zagreb mi je isto dostupan. Može dopisivanje da se upoznamo. Ne gledam na godine, gledam samo kakva si osoba. Vjerujem u ljude bez obzira na sve i valjda ima neka osoba koja želi opušteno druženje. Od kojega ću naučiti nešto novo. S kojom se mogu raspravljati. A vi zaključite poslije da li sam neprilagođena osoba ili samo krvav ispod kože.
__________________
In an age of darkness, at a time of evil... When the world needed a hero, what it got was him.
Constantine is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2017., 00:38   #343
Muško sam, 28 god. (88), hetero i tražim samo iste orijentacije. Nemam dijagnozu. No priznat ću da sam nešto asocijalan i u depri možda ili je umor od neispavanosti.

Tražim prijatelja, uzornog, neosuđivačkog, blizu mojeg godišta plus minus 2-3 godine, iz Zaprešića (preferiram) a može i iz Zagreba.
Za Skype, sms, whatsapp, uživo za kavu, društvo, pričanje, ponekad sport nekakav rekreativno iz zabave, ps3 online gaming ponekad (npr za BF3 co-op ako ko ima), za doček nove negdje ko planira, itd...
Don Michael is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2017., 12:38   #344
Pozdrav!

Potaknut sveopćom životnom mizerijom, vadim ovaj account iz naftalina kako bi pronašao spas!

Trenutno mi je poprilično dosadno u životu. Kad kažem poprilično, onda mislim - užas. Uglavnom mi se svijet vrti oko odlaska na posao, slušanja glazbe i vježbanja u teretani koju plaćam, a ne idem redovito. I oko sunca.

Nemam nekih posebnih hobija i mislim da nisam neko ultra zabavno društvo. Ne sviram nikakav instrument, u zadnje vrijeme ne gledam serije ni filmove.

Svaka čast ako je netko pročitao do ovdje. Očajni ste.

Volim sarkazam, indie/rock glazbu, pušim i pijem. Tu i tamo pročitam neku knjigu, nekad prošetam psa ili obrišem prašinu s bicikla. Vrhunac dana mi je zapinjanje za nešto pa me lupi lagani adrenalin.

Ne volim velike vjernike.

Eto.

Muška osoba, 27 godina, nisam rugoba. Ako je nekome bitno, živim u Vukovarsko - srijemskoj županiji.

Tražim nekoga za priču. Za nešto više morate biti model. Žao mi je.
__________________
Can I just say that, of all the idiots, in all the idiot villages, in all the idiot worlds, you stand alone, my friend.
Labirinth is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2017., 20:41   #345
Kome traba podrska I potpora poslije toksicne veze sa emotivnim zlostavljacem, neka mi se slobodno javi, jer sam imala takvo iskustvo. Ako vas se javi vise, mogli bi se nalaziti uzivo, podijeliti nasa iskustva, razgovarati I medjusobno podupirati. Cesto okolina ne razumije prirodu takvih odnosa I posljedice koje ostavlja (barem je moje iskustvo takvo), vec samo osoba koja je to dozivjela na vlastitoj kozi moze razumjeti. Nadam se da ce ovaj oglas uroditi plodom I da ce mi se javiti makar jedna osoba. Hvala.
porcelain-doll is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2017., 20:56   #346
žena sam, 24 godine, volim piti puno kave, konzumirati supstance i voditi dubokoumne razgovore do kasno u noć..također me ispunjava pričanje o svojim poremećajima i psihičkim bolestima (ako je neko shrink like) tražim nekog za dopanje, radoznale sam prirode i volim čudne ljude eto ako se nađe netko za..imate inbox
addic7ed is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2017., 14:52   #347
Ako ovdje ima neka cura, zena, kako god da se smatra, u 20-ima ili 30-ima, da se smatra ruznom i nesretna je zbog toga, ako zeli moze mi se javiti da razmjenjujemo malo misli, pa mooozda nam bude malo lakse na taj nacin

Molim one koji se misle javiti da bi me pokusali tjesiti 'kako nije sve tako crno' i 'kako uvijek ima netko kome bi se svidjela kakva jesam', da zadrze to za sebe (bilo je takvih zadnji put kad sam tu napisala post, pa zato unaprijed kazem).

Nadam se da ipak ima neka zenska osoba ovdje koja bi mi se javila, a da nije musko iza zenskog profila koji voli zajebavati ljude na netu, jer se uzivo ne bi ni usudio.
miss Minnie is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2017., 21:26   #348
Quote:
Despacitoo kaže: Pogledaj post
Bok svima

Ovdje cura od 24 godine iz Zagreba koja bi ovim putem upoznala cure svojih godina za ispijanje kava, odlazak u kino, kazalište ili negdje van ili štogod da nam padne na pamet. Zbog posla i eto kako to već biva s vremenom su se neka prijateljstva razišla, pa bih htjela upoznati društvo kojem to neće biti prepreka i da se zbog npr. posla prekida nešto lijepo poput prijateljstva Dapače, bilo bi još bolje kad bi se našlo nekoliko nas istomišljenica sa istim interesima i zanimanjima pa da nas bude više

Inače sam karakterno iskrena osoba, mirnijeg karaktera, spremna pomoći, ali i tvrdoglava. Eto to je to od mene, nadam se da će mi ovaj oglasić donijeti sreće

I naravno svima drugima želim puno sreće, pozz
Ponavljam oglas
P.S. Ja sam bez dijagnoza i voljela bih upoznati ljude koji nemaju F dijagnoze
Despacitoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2017., 20:32   #349
prijateljica

Cura 26 g. iz Zagreba traži prijateljicu
više na pvt kad se javiš
aninari is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2017., 23:01   #350
Ako ima jos nekog da mu se ide negdje za novu a da nema drustvo, javite se. Mozda uspijemo oformit nesto (il ak nis drugo popit koju pivu zajedno)

Ja sam u dvadesetima, zg.
aware is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2017., 23:04   #351
Quote:
Despacitoo kaže: Pogledaj post
Ponavljam oglas
P.S. Ja sam bez dijagnoza i voljela bih upoznati ljude koji nemaju F dijagnoze
Nemaju svi ovdje dijagnoze, ali velika većina ljudi ima neke probleme... Sad, jel tebi čini razliku to što netko ima nešto napisano na papiru, a netko drugi isti problem, ali bez papirne dokumentacije - ne mogu znati; ali kad sam vidjela tvoj oglas sjetilo me da možda probaš i ovdje staviti -> DiK - Tulumara - Oglasi: Zg

Sretno

Zadnje uređivanje dire Dawn : 28.12.2017. at 23:07. Reason: .
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2018., 18:32   #352
Pokušat ću ponešto napisati o sebi pa ko osjeti nešto neka se javi (i ne čeka dugo).

Ako je bitno 27 godina imam, meni nije, a volio bih da nije ni tebi.

Volio bih dijeliti duboku povezanost u mislima, djelima i osjećajima. Ponekad previše ega za potpuno drugo i treće dok ne skužim što se događa i ne vratim se, kako to zovem, “u osjećaj”.

Sklonost riječima i njihovim kombinacijama, nekad je bila prisutna jaka pjesnička slika, danas je sve pjesništvo, npr. forum. Radost u izražavanju. Volio bih pisati i dulje i kraće forme, ali nažalost teško nalazim snage.

Čini se da sam (bio) podložan stvaranju jakih slika, objektizacija npr. o djevojkama (npr kako je napravljeno u filmu breza), kad sam to skužio radio sam na rušenju objektizacija te sam se ih se oslobodio. Na sreću, istodobno sam i u drugoj krajnosti, realnom osjećaju i gledanju pa mi nije bilo strano rušiti ih. Česte su takve naizgled oprečne krajnosti u meni.

Dosta sam opsesivan oko gledanja što je “iza” nečega, kako su stvari posložene.

Nesnalaženje u društvima, uglavnom se ne nađem s nikim.

Volim biti očaran životom. Volim trenutke.

Volim gledati zalazak i izlazak Sunca, promjenu boja u oblacima.

Volim povijest, pjesme, često osjećam opsesivnost za te stvari u pogledu komunikacije s ljudima iako se ona rijetko ispolji jer mi se učini da ih ne zanimaju opsesivno.

Dosta se ne snalazim u društvu gdje je bitno konstantno se zajebavati, previše volim biti skoncentriran na neke ozbiljnije stvari koje volim raditi da bih se stalno zajebavao i nabacivao fore, ne znam i ne volim se tako ponašati. Naravno, to ne znači da sam cijepljen od humora.

Kvizoman.

Sklonost patetici pa i najjeftinijoj tipa filma Đuka Begović.

Nelagodno mi je pričati o ljudima i onome što rade kad nisu prisutni, osobito ako nemam puno povjerenje u sugovornika. Live and let live.

Prošao sam kroz težak OKP čije posljedice osjećam emocionalno i danas u obliku anksioznosti, depresivnosti, dekoncentracije snažne.

Prošao sam kroz derealizacije i depersonalizacije, čak ih i poticao jer sam istraživao svijest i postojanje. Bilo mi je jako bitno vidjeti što je iza, zapravo je to jedna od mojih karakteristika, gledanje iza. Nisu ugodne, ali koristile su mi u rješavanju OKPa.

Zanimanje za neuroznanost, matematiku, što nisam nikad istraživao (jedino osjete u meni vezane uz to kad bih eventualno istraživao), filozofski pristup (neodgovarajući)

Bujanje raznih osjeta u meni, palimpsest misli, osjećaja, sjećanja, vanjskih podražaja. Dosta osjetljiv na vanjske fizičke podražaje, npr. jesen, budi specifičan osjet u meni.

Volio bih živjeti na Kanarima (ne bježim od Haga bez brige) jer je stalno toplo i sunčano, imaš osjećaj da si stalno na godišnjem poslijepodne.

Nekad sam radost izražavao kroz suze, npr znao sam plakati jer smo živi.

Eto, bit će dovoljno. Oglas je trajno aktivan, možda neću odmah odgovoriti jer nisam stalno na forumu.

Volio bih nać nekoga za ići na male koncerte npr. u Močvaru, plesat na psy trance, pljugat, cuddle buddya (volim jako dodir i cuddling), za razgovore o povijesti, svjetskim nepravdama, poeziji, umjetnosti, lego kockama, lascivne razgovore, radit kolače s travom, snimanje treš filmova i tako...
__________________
"Toliko sam propao u zivotu da sam odlucio otvoriti temu na forum.hr-u o tome" by n00e

"Walk me to the corner, our steps will always rhyme"

Zadnje uređivanje Jizzus : 04.01.2018. at 19:58.
Jizzus is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2018., 19:22   #353
Nek se jave svi łjudi koji su vołjni opuśtenih kava, stołni futbał i tako to...imam 27 zg
__________________
Covjek sam - Ne mrzim i ne zasluzujem biti zamrzen
Sloboda Prirode - Svijet s maskama nije prirodan svijet
Provedi vrijeme u Prirodi - Upoznaj ju cijelim Srcem
The Maystor is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2018., 20:56   #354
oglas

Ženska osoba, tridesetih godina, introvertirana traži nekoga za upoznavanje. Nebitno je kakavog ste karaktera bitno da ste dobronamjerni ili pozitivni. Imam svoj krug ljudi koje volim i koji mi pašu ali htjela bi ga proširiti sa još nekim zanimljivim

volim filozofirati o bitnim i nebitnim stvarima, volim prirodu, sport ... kavice i čavrljanja sa prijateljicama, spontane stvari i situacije... ko se nađe u oglasu slobodno se javi
Velika zemska is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2018., 23:31   #355
Muško sam, imam skoro 24 godine, osoba sa socijalnom fobijom, socijalnom anksioznošću i blagom depresijom.
Živim u blizini Tuzle(Bosna i Hercegovina). Tražim nekog za upoznavanje prvenstveno, a ako nema nikog odatle onda može i dopisivanje Facebook, instagram, Skype, viber etc
Osoba sam koja voli dubokoumne teme, dokumentarce, nauku, ponekad gledam koji film, izlaziti ne volim često(šetnje su mi bolje)
ne smetaju mi problemi osoba s kojima se zzbližim, volim životinje
HariHarr is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2018., 00:06   #356
Netko nestabilno stabilan. Šašav. Zd. Da mu se igraju društvene igre i ispijaju kave. Po mogućnosti izgubljen/a u svojim kasnim 20ima.
Crnobilistakor is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2018., 17:10   #357
Ja bi samo neko virtualno prijateljstvo, niš drugo. Mama i trudnica. Gubim vrijeme doma u dosadi.

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
ludo_malo is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2018., 20:52   #358
Student, 22 godine iz Splita.

Obožavam fotografiju i film i sve vezano za to (softveri, produkcija, izvedba, fotografiranje, snimanje itd.), poeziju, isključivo stranu muziku i gubljenje u dubokoumnim i sanjarećim razgovorima. Prezirem izlazak u klubove, opijanja do nesvjestice i napušavanja. Patim od depresije ali tim nemam namjeru nikog opterećivati ukoliko se ne izjasni suprotno...

Tražim isključivo prijateljstvo s ljudima mojih godina +/-3. Može i kava.
__________________
It's not a scratch! It's a bloody gouge!
Amont is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2018., 11:42   #359
Bok svima. Muško, 27 godina iz Zagreba, imam socijalnu fobiju, tijekom vremena sam se dosta zatvorio u sebe i razvio depresiju. Ponekad mi se teško opustit među ljudima, znojim se i crvenim, uhvati me panika,
ali ovisi od situacije do situacije i kakvo mi je samopouzdanje taj dan.
Nisam previše komunkativan, glavni problem što s nekim ljudima jednostavno ne znam o čemu da pričam, nemam nekih tema za razgovor. Ako ima netko sličan meni za malo dopisivanja nek se javi.
Ne isključujem mogućnost da se nađemo uživo.
Nije mi bitno odakle ste i kak izgledate, pa čak niti godine.
IvannZg is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2018., 16:22   #360
Cura,35 godina u potrazi za ženskom osobom/prijateljicom sa područja Rijeke i okolice za dopisivanje pa ako si budemo međusobno odgovarale za eventualno prijateljstvo,zajedničke izlaske i sl.
Ammyy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:21.