Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.07.2017., 07:58   #1861
Makli su onu 40 sa 2.8. sad stoji samo utorak vruce jako,a srijeda samo 33

Samo tako, samo tako
Snow Fairy is offline  
Old 27.07.2017., 08:17   #1862
Možda na kraju ne bude ni utorak, mada nisam optimistična.
Krekushka is offline  
Old 27.07.2017., 08:21   #1863
Sad mi vrijeme baš paše nek' ostane ovako.
PrincipessaX is offline  
Old 27.07.2017., 08:25   #1864
Čak nizozemci za petak kažu kiša, a jučer jutarnji najavljivao kako idući tjedan kiše ni za lijek. Eto, toliko o prognozama
Snow Fairy is offline  
Old 27.07.2017., 08:47   #1865
Quote:
AliceWho kaže: Pogledaj post
Ja bi najradje negdje uskladistila ovaj zrak sada i u njega se uvukla kad opet zuta agresivka pocne prziti.

Quote:
Snow Fairy kaže: Pogledaj post
Makli su onu 40 sa 2.8. sad stoji samo utorak vruce jako,a srijeda samo 33

Samo tako, samo tako
da, veli dhmz utorak 39. znam da nije velika razlika stupanj manje, ali meni se čini ogromna razlika

Quote:
Snow Fairy kaže: Pogledaj post
Čak nizozemci za petak kažu kiša, a jučer jutarnji najavljivao kako idući tjedan kiše ni za lijek. Eto, toliko o prognozama
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Old 27.07.2017., 09:24   #1866
meni se tek jutros rashladio stan kak spada, dva dana mi već širom otvoreni svi prozori. zidovi se konačno ohladili. Ali zato u haustoru još vruće, da je tjedan dana ovako, tamo se ne bi rashladilo...

valja sad sve dobro razluftat, bit će lakše izdržat ove 30-ke za vikend..

btw. ko su vam ti nizozemci?
ANDY_1212 is offline  
Old 27.07.2017., 09:30   #1867
Quote:
Fatality Angel kaže: Pogledaj post
Kako je doli u st?
Danas san bija kod prijatelja, u Zagori gori, malo selo jedno... koji zrak, koja milina, šetam prije uru vrimena, nema žive duše, mrkli mrak, ni v od vrućine, čak je malo i friško bilo. Milina. Evo vratija se doma i dodje mi da se vratin gori isti tren
U St je sinoc bilo ono, ok kad padne mrak, za sjediti vani. Ali generalno, nista to nije osvjezilo, koliko god promaje napravis, u stanu je opet vruce. Jucer je bila bura pa je barem bio fincukast zrak, al opet je prevruce za nekakve vece akcije i bivanje vani po zvizdanu

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk
__________________
"Yin needs a Yang,not another Yin.Yin Yang is harmony, Yin Yin is...a name for a panda"
sonja:) is offline  
Old 27.07.2017., 11:32   #1868
na žalost, nizozemci sad u 10h opet promijenili prognozu:

https://www.yr.no/place/Croatia/Grad...greb/long.html

u zagrebu cijeli idući tjedan iznad 35, iduća subota opet 37, ništa od one kiše i pada temperature sljedeći petak!
aryna is offline  
Old 27.07.2017., 11:45   #1869
to su Norvežani
ANDY_1212 is offline  
Old 27.07.2017., 11:57   #1870
opet moram srat po ovim kretenima iz dhmz
dakle jutros onaj mikec na dobro jutro hrvatska govori kako će danas u zagrebu biti maksimalno 26, sunčano s oblačnim razdobljima i bez kiše
evo od jutra oblačno, a prije sat dva je počela rominjati i kišica

koji je njima kurac?
Gzena is online now  
Old 27.07.2017., 12:03   #1871
Ma bolje i 36-37 umjesto 40

A meni curi nos i boli me grlo. Pijem topli čaj
Kod nas je jutros padala kiša, a sad je 20 stupnjeva. Nekako sumnjam da bude do 26 išlo kao što pišu, al moguće je
Snow Fairy is offline  
Old 27.07.2017., 12:06   #1872
Quote:
ANDY_1212 kaže: Pogledaj post
to su Norvežani
ma da, znam da su norvežani... to od šoka i ljutnje.

Quote:
Gzena kaže: Pogledaj post
opet moram srat po ovim kretenima iz dhmz
dakle jutros onaj mikec na dobro jutro hrvatska govori kako će danas u zagrebu biti maksimalno 26, sunčano s oblačnim razdobljima i bez kiše
evo od jutra oblačno, a prije sat dva je počela rominjati i kišica

koji je njima kurac?
pa da, i sad se ti uzdaj u sedmodnevnu prognozu kad nisu u stanju ni za danas predvidjeti.

nadam se da su je i norvežani fulali.
aryna is offline  
Old 27.07.2017., 12:54   #1873
Quote:
Gzena kaže: Pogledaj post
opet moram srat po ovim kretenima iz dhmz
dakle jutros onaj mikec na dobro jutro hrvatska govori kako će danas u zagrebu biti maksimalno 26, sunčano s oblačnim razdobljima i bez kiše
evo od jutra oblačno, a prije sat dva je počela rominjati i kišica

koji je njima kurac?
Trebaju promijeniti ljekarnika. U zg trenutno 20, kaže internet. Super je. Dobro da nisu pogodili za 26 (mislim, naravno da nisu ) Da je bar cijelo ljeto 20!
__________________
People are like stained- glass windows. They sparkle and shine when the sun is out, but when the darkness sets in, their true beauty is revealed only if there is a light from within~Elizabeth Kubler Ross
Lilyrose is offline  
Old 27.07.2017., 13:11   #1874
Quote:
Lilyrose kaže: Pogledaj post
Trebaju promijeniti ljekarnika. U zg trenutno 20, kaže internet. Super je. Dobro da nisu pogodili za 26 (mislim, naravno da nisu ) Da je bar cijelo ljeto 20!
Možda i onih 39°(ili koliko je već sad) na kraju bude 29°. Mislim da bi smo to još mogli istrpiti, pogotovo znajući što se moglo desiti.
Krekushka is offline  
Old 27.07.2017., 13:46   #1875
puše
la rosana is offline  
Old 27.07.2017., 14:15   #1876
U Mostaru je sad 27° ,a prognozirali 31°.
bbc weather kaze za utorak 43° ,a ostatak tjedna 39 ili 40 .

Poslano sa mog G620S-L01 koristeći Tapatalk
mavita is offline  
Old 27.07.2017., 14:29   #1877
Quote:
mavita kaže: Pogledaj post
U Mostaru je sad 27° ,a prognozirali 31°.
bbc weather kaze za utorak 43° ,a ostatak tjedna 39 ili 40 .

Poslano sa mog G620S-L01 koristeći Tapatalk
43?!?!?!?! Mora da su zabunom čitali prognozu za Kabul. Možda tamo po tim zavodima za prognozu puno piju.
__________________
People are like stained- glass windows. They sparkle and shine when the sun is out, but when the darkness sets in, their true beauty is revealed only if there is a light from within~Elizabeth Kubler Ross
Lilyrose is offline  
Old 27.07.2017., 14:30   #1878
Quote:
Krekushka kaže: Pogledaj post
Možda i onih 39°(ili koliko je već sad) na kraju bude 29°. Mislim da bi smo to još mogli istrpiti, pogotovo znajući što se moglo desiti.
Da stvarno. Možda je to neki njihov način kako naučiti narod da bude zahvalan za nešto za što inače ne bi bili zahvalni. Hm, samo da ovi u politici ne prokuže tu taktiku..oh wait.
__________________
People are like stained- glass windows. They sparkle and shine when the sun is out, but when the darkness sets in, their true beauty is revealed only if there is a light from within~Elizabeth Kubler Ross
Lilyrose is offline  
Old 27.07.2017., 14:32   #1879
Quote:
Lilyrose kaže: Pogledaj post
Da stvarno. Možda je to neki njihov način kako naučiti narod da bude zahvalan za nešto za što inače ne bi bili zahvalni. Hm, samo da ovi u politici ne prokuže tu taktiku..oh wait.
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Old 27.07.2017., 14:34   #1880
U ZG-u se razvedrilo i sad je 25°c. ipak će ići do tih prognoziranih 26-27°c danas.
btw. mislim da Mikec na Dobro jutru nije fulao, jer koliko znam oni čitaju prognozu za ostatak dana(čitaj: za popodne i večer). na prognozi su govorili da se ujutro još očekuje oblačnije i slaba kiša.
ANDY_1212 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:47.