Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.07.2017., 14:24   #2881
Moj deda mi je jednom rekao da sta se skolujem. Bolje mi je bit frizerka, fino cu mirisat i imat cu uvijek lijepu frizuru

Tata mi je super cool. Uvijek mi je govorio da za sve postoji rijesenje, ako ne postoji onda nije problem. I da nikad ne dozvolim da me netko u neku kutiju spakira.
__________________
Delay is the deadliest form of denial.

"If you are going through hell, keep going" ; W. Churchill
pussy galore is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2017., 14:24   #2882
A oke, dozvoljavam da je moje iskustvo izolirano, i srecom pa vas ima drugacijih

Uloga oceva u odgoju kceri stvarno ima posebnu moc. Uz poticajnog oca zena ce se uvijek dobro osjecati, i kroz svoj vlastiti zivot kasnije.
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2017., 14:24   #2883
Quote:
blort kaže: Pogledaj post
Npr u tome što žene u prosjeku politika zanima puno manje nego muškarce.
Ali ne, to je nezamisliva pretpostavka.
Zašto si toliko jalan naspram žena općenito u svojim postovima?
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2017., 14:25   #2884
Quote:
Alexa kaže: Pogledaj post
Zašto si toliko jalan naspram žena općenito u svojim postovima?
Valjda covjek ne jebe, vrag ce ga znati
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2017., 14:26   #2885
Quote:
blort kaže: Pogledaj post
Npr u tome što žene u prosjeku politika zanima puno manje nego muškarce.
Ali ne, to je nezamisliva pretpostavka.
Zasto nas ne volis?

Uvijek si tako negativan.
__________________
Delay is the deadliest form of denial.

"If you are going through hell, keep going" ; W. Churchill
pussy galore is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2017., 14:28   #2886
Quote:
Alexa kaže: Pogledaj post
Zašto si toliko jalan naspram žena općenito u svojim postovima?
A zašto ne bi bio?
blort is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2017., 14:30   #2887
Quote:
pussy galore kaže: Pogledaj post
Moj deda mi je jednom rekao da sta se skolujem. Bolje mi je bit frizerka, fino cu mirisat i imat cu uvijek lijepu frizuru

Tata mi je super cool. Uvijek mi je govorio da za sve postoji rijesenje, ako ne postoji onda nije problem. I da nikad ne dozvolim da me netko u neku kutiju spakira.
Izvrsna stvar, imat ovakvog tatu.

Zajeb je što će patrijarhalno nabrijan muškarac za ženu odabrati onu koja je istih uvjerenja, utoliko je djeci takvih roditelja duplo teže se izborit iz te omče uvjetovanosti.

Znam ženu koja je konzervativna do mjere da odraslog sina služi kao bega kad dodje na ručak, a od snahe očekuje pomoć, dok je kćer odgojila da služi ne samo muža, već oca i brata (uz to što ta kćer radi, a muž joj trenutno ne) Unuci su joj bitniji od unuka.

"Moderni" ljudi koji žive u gradu modernim životom.

Go figure.
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2017., 14:34   #2888
Quote:
Alexa kaže: Pogledaj post
Izvrsna stvar, imat ovakvog tatu.

Zajeb je što će patrijarhalno nabrijan muškarac za ženu odabrati onu koja je istih uvjerenja, utoliko je djeci takvih roditelja duplo teže se izborit iz te omče uvjetovanosti.

Znam ženu koja je konzervativna do mjere da odraslog sina služi kao bega kad dodje na ručak, a od snahe očekuje pomoć, dok je kćer odgojila da služi ne samo muža, već oca i brata (uz to što ta kćer radi, a muž joj trenutno ne) Unuci su joj bitniji od unuka.

"Moderni" ljudi koji žive u gradu modernim životom.

Go figure.
Boldano: yup.

Plus ostalo, da, znam i ja hrpu takvih 'urbanih' primjera
Takvoj djeci nema druge nego odjebati mentalno od tog softwera sto dalje kako znaju i umiju. Sto je tesko AF.
Ali moguce.
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2017., 14:34   #2889
Quote:
blort kaže: Pogledaj post
A zašto ne bi bio?
Budi šta hoćeš, ali ovako ekstremni i isključivi negativni stavovi prema nečemu raspravno neutralnom (cijelom jednom spolu) ti ubijaju sav kredibilitet i time ništa ne postižeš u raspravi osim što svima pokazuješ koliko si osobno ranjen, frustriran i da ništa drugo tu ne doprineseš ili naučiš, osim što se češeš gdje te svrbi. I tako već godinama.
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2017., 14:35   #2890
Quote:
Alexa kaže: Pogledaj post
Budi šta hoćeš, ali ovako ekstremni i isključivi negativni stavovi prema nečemu raspravno neutralnom (cijelom jednom spolu) ti ubijaju sav kredibilitet i time ništa ne postižeš u raspravi osim što svima pokazuješ koliko si osobno ranjen, frustriran i da ništa drugo tu ne doprineseš ili naučiš, osim što se češeš gdje te svrbi. I tako već godinama.
Skuzila sam i ja tog lika, prvo negdje pise kako bi zene trebale za promjenu zaradjivati a ne samo muski.
Onda ja napisem da ja zaradjujem vise od muza i da je nama to ok, ali on svejedno dodje i nadje nacin da me nagazi

Nejebica, probably.
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2017., 14:36   #2891
ili trolanje
la rosana is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2017., 14:36   #2892
Quote:
la rosana kaže: Pogledaj post
ili trolanje
Nejebica + trolanje
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2017., 14:37   #2893
Pa voli čovjek dečke, pustite ga. Eto koliko ste liberalne :rolajz:
Ay Carmela is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2017., 14:38   #2894
Quote:
Alexa kaže: Pogledaj post
Izvrsna stvar, imat ovakvog tatu.

Zajeb je što će patrijarhalno nabrijan muškarac za ženu odabrati onu koja je istih uvjerenja, utoliko je djeci takvih roditelja duplo teže se izborit iz te omče uvjetovanosti.

Znam ženu koja je konzervativna do mjere da odraslog sina služi kao bega kad dodje na ručak, a od snahe očekuje pomoć, dok je kćer odgojila da služi ne samo muža, već oca i brata (uz to što ta kćer radi, a muž joj trenutno ne) Unuci su joj bitniji od unuka.

"Moderni" ljudi koji žive u gradu modernim životom.

Go figure.
Moj deda koji je rekao da bi trebala bit frizerka(i jos puno drugih stvari) je tata od mog tate.

Moj tata je odgajan u tom okruzenju ali je totalna suprotnost.
Ne mora se ta 'tradicija' nastavljat. Pogotovo u danasnjem svijetu gdje su ti informacija i znanje na dohvat ruke.

Kao zenu me situacije kao ta koju si opisala uzasno frustrira. Ali uzasno!!

Samo trazim tri valjanja razloga zato zena mora sluzit i zasto je muskarac cuvan kao kap vode na dlanu?
__________________
Delay is the deadliest form of denial.

"If you are going through hell, keep going" ; W. Churchill
pussy galore is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2017., 14:38   #2895
Quote:
Alexa kaže: Pogledaj post
Budi šta hoćeš, ali ovako ekstremni i isključivi negativni stavovi prema nečemu raspravno neutralnom (cijelom jednom spolu) ti ubijaju sav kredibilitet i time ništa ne postižeš u raspravi osim što svima pokazuješ koliko si osobno ranjen, frustriran i da ništa drugo tu ne doprineseš ili naučiš, osim što se češeš gdje te svrbi. I tako već godinama.
Šta je tu točno ekstremno?
Ili je ekstremno sve što nije u skladu s tvojim viđenjem svijeta.

Quote:
TincH kaže: Pogledaj post
Skuzila sam i ja tog lika, prvo negdje pise kako bi zene trebale za promjenu zaradjivati a ne samo muski.
Onda ja napisem da ja zaradjujem vise od muza i da je nama to ok, ali on svejedno dodje i nadje nacin da me nagazi

Nejebica, probably.
Ovakvom argumentacijom sama sebi sereš u usta i upravo podupireš ideologiju protiv koje toliko ovdje trkeljaš.
A najtragičnije što to nećeš nikada shvatiti.
blort is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2017., 14:40   #2896
Ljudi moji, tako je kod mojih doma as we speak. Evo taman je vrijeme ručku i tata sjedi i čeka da mama uspe u tanjir. Ona jede s nogu da može časkom skoknut do kuhinje ako šta zafali.
Ay Carmela is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2017., 14:41   #2897
Quote:
TincH kaže: Pogledaj post
Skuzila sam i ja tog lika, prvo negdje pise kako bi zene trebale za promjenu zaradjivati a ne samo muski.
Onda ja napisem da ja zaradjujem vise od muza i da je nama to ok, ali on svejedno dodje i nadje nacin da me nagazi

Nejebica, probably.
Ja sam ga se još umorila od godina kad sam modala LJES. Uvijek ova retorika i samo to i samo šta su sve žene krive i ništa drugo. Bezveze i smarajuće po diskusiju.
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2017., 14:42   #2898
Quote:
Ay Carmela kaže: Pogledaj post
Pa voli čovjek dečke, pustite ga. Eto koliko ste liberalne :rolajz:
Pa i s deckima se moze jebati i biti sretan

Quote:
Ay Carmela kaže: Pogledaj post
Ljudi moji, tako je kod mojih doma as we speak. Evo taman je vrijeme ručku i tata sjedi i čeka da mama uspe u tanjir. Ona jede s nogu da može časkom skoknut do kuhinje ako šta zafali.
Tak je bilo i u nas
Quote:
blort kaže: Pogledaj post
Ovakvom argumentacijom sama sebi sereš u usta i upravo podupireš ideologiju protiv koje toliko ovdje trkeljaš.
A najtragičnije što to nećeš nikada shvatiti.
Dobro, nek si ti meni rekao.

Quote:
Alexa kaže: Pogledaj post
Ja sam ga se još umorila od godina kad sam modala LJES. Uvijek ova retorika i samo to i samo šta su sve žene krive i ništa drugo. Bezveze i smarajuće po diskusiju.
A jel sad dolazi samo tu na ZK ili jos ponegdje skakuce po forumima, ne da mi se otvarat profil?

Quote:
pussy galore kaže: Pogledaj post

Moj tata je odgajan u tom okruzenju ali je totalna suprotnost.
Ne mora se ta 'tradicija' nastavljat. Pogotovo u danasnjem svijetu gdje su ti informacija i znanje na dohvat ruke.


Kao zenu me situacije kao ta koju si opisala uzasno frustrira. Ali uzasno!!

Samo trazim tri valjanja razloga zato zena mora sluzit i zasto je muskarac cuvan kao kap vode na dlanu?
Boldano - dap

Zasto zena mora sluziti - a zato sto je stoljecima bilo tako valjda
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2017., 14:49   #2899
@Tinch: ne znam, na ljesu mi ga je bilo i previše. Uvijek ovako.


Quote:
blort kaže: Pogledaj post
Šta je tu točno ekstremno?
Ili je ekstremno sve što nije u skladu s tvojim viđenjem svijeta.
.
To loše trolospinanje ti ne daje rezultate, samo te potkopava.

Ostalo ti je objašnjeno već, ako ne razumiješ, pročitaj opet.

Narodna poslovica za kraj: "kad ti deset ljudi kaže da si pijan, lezi i valjaj se"
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2017., 14:49   #2900
Quote:
blort kaže: Pogledaj post
A zašto ne bi bio?
Evo da pojednostavim kako ja to vidim.

Mi pricamo o restoranu koji sluzi morke plodove. Svi smo bili tamo, neki vise puta, neki jednom i sad komentiramo.

Nekima je klopa bila ok, nekima je riba bila svjeza i ukusna, nekima nije bilo po gustu i nece nazad, nekima nije bilo ok ali ce otic i probat jos jednom.

Tvoji komentari na to sve su da nikad nisi probao ribu jer ju mrzis i fuj ti je i ne znas kako ljudi mogu uopce jesti ribu i naravno neces nikad otic u taj restoran.

Probaj ribu pa kometiraj ili nemoj uopce komentirat.
__________________
Delay is the deadliest form of denial.

"If you are going through hell, keep going" ; W. Churchill
pussy galore is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:56.