Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Glazba > Zabavna glazba

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.03.2008., 01:05   #1
David Bisbal

Zanima me jel tu ko cuja ikad španjolskog pjevaca Davida Bisbala...meni je on stvarno super..ima savršen glas i textovi (za one koji razume španjolski) su mu zakon...
ako niste čuli za njega,evo neke njegove pisme:

Ave Maria
http://youtube.com/watch?v=4Vhq7zUl13M

Digale
http://youtube.com/watch?v=c29QmJB69DU

i moja najdraža NADA CAMBIARA MI AMOR POR TI
http://youtube.com/watch?v=NCoSUmPX3DU

Evo i slike Davida




__________________
svi ste dosli na svoje..bebe nema niti ce je bit
Sarićeva is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2008., 02:26   #2
He, he..imam ja jednu njegovu pjesmu. Esta Ausencia iz neke sapunice. Samo to znam što se tiče njega..
__________________
"Words are very unnecessary, they can only do harm..."
yellow bird is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2008., 11:07   #3
Imam Quien me iba a decir i Esta ausencia. Dobar je, a saznao sam za njega iz sapunice Piel de otono. Mislim da je u Španjolskoj jako popularan.
LostForever is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2008., 14:25   #4
@lostfriends je je popularan je u Španjolskoj..ma momak ima super glas i ono zgodan je...mislin da vridi skinit njegove pisme jer su textovi super...
__________________
svi ste dosli na svoje..bebe nema niti ce je bit
Sarićeva is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2008., 00:42   #5
amo ljudi di ste?? šta niko nezna davida???
__________________
svi ste dosli na svoje..bebe nema niti ce je bit
Sarićeva is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2008., 07:16   #6
Quote:
Sarićeva kaže: Pogledaj post
amo ljudi di ste?? šta niko nezna davida???
Ništa se nemoj čuditi. Ovdje na forumu je teško održati temu o nekom dobrom pjevaču/bendu. Mislim da ovdje prevladavaju neki grungeovci i pankeri.
LostForever is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2008., 16:09   #7
@lostfriends ma ok,to san svatila ali neide mi uglavu da niko nezna ko je david bisbal...pa mislin lik je super...glas mu je još bolji i ono...kvalitetna muzika bar po mome mišljenju...
__________________
svi ste dosli na svoje..bebe nema niti ce je bit
Sarićeva is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2008., 00:02   #8
Ja imam sve njegove albume. Pratim ga jos odkad je bio anonimac u Operación Triunfo. Ima prekrasan glas, moram priznat da mi je cak bio lipsi dok se nije osisao (kosa mu je bila zastitni znak). I malo mi je njegova muzika bila draza dok je bio pop/flamenco. Sad je presao na pop/rock. Kopira Chenou
raimunda is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2008., 00:14   #9
nisam baš neki fan, ali ok su mu pjesme... sada mi se bas i ne sviđa otkako je promijenio stil tj. prešao na pop/rock
Mademoiselle X is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2008., 18:39   #10
Meni je super, ima super glas i pjesme. I meni je bio ljepši dok se nije ošišao
andrea_5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2009., 01:21   #11
GUAPISIMO DAVID BISBAL

Hola
ja sam Mary iz Srbije veliki fan Bisbala i nadam se da ga slusa neko i od vas.
U Srbiji ima dosta fanova
Una informacion por los fans:Novi album bi trebalo da izade u septembru a moze da se desi i vec u aprilu-OJALA!
Ako niste culi novu pesmu JURO QUE TE AMO(ima na Youtube) obavezno SUPER JE.
Fanovi Bisbija javite se,bilo bi mi drago
POZDRAV
mary85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2009., 22:11   #12
ja ga slusam, imam većinu pjesama i mislim da je super pjevač, ali ovdje u Hrvatskoj, koliko vidim se baš i ne sluša. Ne znam zašto.
andrea_5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2009., 01:13   #13
ej pozdrav ljudi! otkrila sam Davida slučajno prije par dana i od onda slušam i čitam sve kaj mogu naći o njemu. pjesme su mu odlične, a tek glas, tolko emocije i strasti rijetko tko unosi u svoje interpretacije, divim mu se...nema boljeg pjevača od njega...šteta kaj ga kod nas u Hrv ljudi slabo ili uopće ne znaju...
zagorka27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2009., 13:55   #14
ja obožavam Bisbala,a najdraža mi je Digale. imam sve njegove cd-ove. ovo ljeto planiram otić u Španjolsku,al kartu tek kupujem kad vidim mogu li uhvatit koji njegov koncert tamo
sara5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2009., 12:39   #15
...ja jedva čekam njegov novi album, nove pjesme...njegov predivan glas...
zagorka27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2009., 21:56   #16
nova pjesma Esclavo de sus besos mu je odlicna, spot za tu pjesmu izlazi 3. septembra
maysan is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2009., 21:48   #17
slažem se, esclavo de sus besos je odlična, i kako sam david kaže ritmična i pozitivna
naišla sam na jedan njegov intervju u kojem je potvrdio da su mu ukrali sve pjesme za novi album i da je skoro odustao od svega, al na sreću pjesme su vraćene i sve ide svojim tokom...daj zamisli na kaj su ljudi spremni sve...gade mi se takvi...a davida volim i voljet ću ga para siempre
zagorka27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2010., 10:11   #18
Moja sestra ga obožava, a moram i ja priznat da ima dobar glas.
ToniT is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2010., 11:17   #19
Meni najdraže: Como la primera vez, Esclavo de Sus Besos i Al Andalus!

Poslušajte i Wavin' Flag. Pjesma za SP 2010 pjeva ju s nekim likom u duetu
MahMah is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2010., 18:17   #20
drago mi je da ima još ljudi koji ga ovdje slušaju na fb ima grupa- Fan club Croatia David Bisbal, pa ako već niste, učlanite se, odmah
Također, ima i grupa fan cluba iz Srbije- We want David Bisbal in Belgrade (Serbia) in 2010! To je puno veća grupa od ove naše, gdje se dosta zalažu za održavanje koncerta u Beogradu, pa preporučujem da ih tamo podržite, jer njihovih članova ima puno više, pa je realnije da će se prije kod njih održati nego kod nas. Vjerujem da ima još ljudi koji bi i tamo išli na koncert kada bi došao Isto tako sigurna sam da bi i oni nas podržali ukoliko bi i nas bilo dosta, kao i želje za održavanjem koncerta. Uključite se u grupe ako imate fb, da se upoznamo i družimo uz Davida. pozz
*b* is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:24.