Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.12.2011., 22:50   #21
Quote:
TinaVeky kaže: Pogledaj post
T

Triba mi, ako neko ide, 21.12.- 23.12. prijevoz do Šibenika za mene i štene i ako stane još jedna osoba, ako ne, nema veze. HITNO JE...
Od kuda putuješ, iz ZG prema ŠI?
__________________
Za ono što žene čine za svoj izgled, svaki trgovac rabljenim automobilima bi dospio u zatvor.
Josip4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2012., 21:23   #22
Ako sutra nece ici busevi prema Dalmaciji idem vracat kartu i trazit svoje novce nazad i trazim prijevoz prema Sibeniku, ocajna sam
msimba is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2012., 22:03   #23
Quote:
magdalenasimba kaže: Pogledaj post
Ako sutra nece ici busevi prema Dalmaciji idem vracat kartu i trazit svoje novce nazad i trazim prijevoz prema Sibeniku, ocajna sam
Ako ponudiš dobru cijenu je te odvezem.
__________________
Za ono što žene čine za svoj izgled, svaki trgovac rabljenim automobilima bi dospio u zatvor.
Josip4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2012., 22:18   #24
Quote:
magdalenasimba kaže: Pogledaj post
Ako sutra nece ici busevi prema Dalmaciji idem vracat kartu i trazit svoje novce nazad i trazim prijevoz prema Sibeniku, ocajna sam
ej, idem ti ja sutra ili preksutra s burazom u šibenik, ovisi o snijegu i vremenu, al idemo 100%, javi se u pm, jesi šibenćaka il?
__________________
za vas samo kolega jugend
collegiumjugend is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2012., 03:50   #25
Da ozivim malo temu, a i trebam prievoz kad smo kod toga.

Dakle, ide netko iz Zagreba put Dalmacije u cetvrtak ili petak? Split tocnije.
Tze is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2012., 16:36   #26
krajem 7mjeseca brat mi putuje za berlin ima 2 mjesta u autu pa ako je tko zainteresiran neka se javi na PM
goran79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2012., 23:39   #27
U pon. 14.05., krećem iz Zg-a za Vž. Polazak cca 12,45.
Povratak 15,15.
berlin lover is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2012., 21:05   #28
Ako će tko trebati što provesti po jako malim cijenama (povratne ture) može mi se javiti.
Znači često idem prazan od Sarajava, Banja luke, Zenice u smjeru Broda. To vrijedi samo unutar Bosne jer za prijelazak granice se zna procedura, račun itd... tako da onda ne bi bile male cijene.

Iz Hrvatske idem prazan iz Imotskog, Splita, Sl. Broda, Osijeka, Vukovara pa sve prema Zagrebu. Vozilo mi je svaki tjedan na jednoj od tih relacija, pa eto ako tko kaj ima za prevest cijena će biti dogovor, tek da mi se vozilo ne vrača prazno.
__________________
Za ono što žene čine za svoj izgled, svaki trgovac rabljenim automobilima bi dospio u zatvor.
Josip4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2012., 21:25   #29
Quote:
Josip4 kaže: Pogledaj post
Iz Hrvatske idem prazan iz Imotskog, Splita, Sl. Broda, Osijeka, Vukovara pa sve prema Zagrebu. Vozilo mi je svaki tjedan na jednoj od tih relacija, pa eto ako tko kaj ima za prevest cijena će biti dogovor, tek da mi se vozilo ne vrača prazno.
Ummm, ubrajaju li se u to 'kaj' i osobe jer mene treba prevest?
Tze is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2012., 21:49   #30
Quote:
Tze kaže: Pogledaj post
Ummm, ubrajaju li se u to 'kaj' i osobe jer mene treba prevest?
Može i jedna osoba, ženski spol ima dodatan popust.

Svi ostali upiti preko PM-a. Vikendom se ne vozi, tako da je vikend isključen.
__________________
Za ono što žene čine za svoj izgled, svaki trgovac rabljenim automobilima bi dospio u zatvor.
Josip4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2012., 12:39   #31
25.5. ZG -> BG

Trazim prijevoz od zg do bg u petak, bilokoje vrijeme. Placam dio troskova putovanja, slobodno se javite na PM.

Hvala
.shorty. is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2012., 19:46   #32
Češka

Zagreb , ili okolica pa za Prag ili okolica Praga,
svaki mjesec minimalno 1x idem u tom smjeru prazan sa kombijem. Moze i carinski prevoz ako netko treba ili do 2 osobe .
madraci is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2012., 16:14   #33
Jel ide netko kombijem/većim karavanom prazan iz zg za ili prema puli ovaj tjedan? Ne mora bit skroz prazan, treba mjesta za dif i poluosovine za terano
__________________
[OO]\___Y___/[OO]
_SS_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2012., 17:50   #34
tražim i ja neke dijelove za terano.
može neki broj pa da provjerim što ima?
I wonder is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2012., 23:58   #35
Crikvenica-Kraljevica i obratno..

Ako kome treba, svakog radnog dana ujutro, oko 7-7:30 vozim prema Kraljevici..Za cijenu,ali i eventualni raniji polazak se lako dogovorimo....Isto tako, može i suprotni smjer Kraljevica-Crikvenica između 13-14 sati
sibica is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2012., 23:28   #36
Jel netko možda planira iz Ri za Zg u čet ili pet?
kronoss is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2012., 03:06   #37
Nudim prijevoz u Ponedjeljak 18.6 u 6:00h na relaciji Sarajevo-Mostar-Split 3 mjesta - 70kn ili 20km po glavi
cochise is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2012., 00:19   #38
Nudim Prijevoz - brezovica- Zagreb - Maribor_Graz- Bec osobnim automobilom svaki tjedan u srijedu oko 8 h (moze i ranje ili u noci...) , u becu smo za 4h 10min
Vrijeme polaska mozemo dogovoriti.

Vracam se u nedjelju iz beca u 22.30h -graz-maribor-zageb-brezovica

Svaki tjedan, molim upit na pm
opelk is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2012., 15:50   #39
Tražim prijevoz 16. ili 17.07. na relaciji Zagreb-Šibenik ili Zagreb-naplatne kućice Benkovac/Pirovac/Skradin/Šibenik/Vrpolje za mene i mačka.
Mačak je putovao na ovoj relaciji 8 puta u zadnje 3 godine 5 puta busom i 3 puta osobnim automobilom. Nikad nikakvih problema nije bilo, ne mjauče, ne grebe, ne sere, ne piša, ne povraća...
Naime u Samoborčeku tvrde kako je nedavno nekome mačka u busu obavila nuždu, a jedan od suputnika je dobio alergiju i tužio ih pa su sad na sudu i ne primaju više kućne ljubimce u bus...

Ako netko ima mjesta i volje neka se javi na PP...
HVALA!!!
ride is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2012., 16:44   #40
30.07.2012. vračam se prazan iz Zadra prema ZG sa osobnim automobilom ili kombijem, (još nije definirano) imam mjesta za 3 osobe, mogućnost i prijevoza nekih stvari, robe...
__________________
Za ono što žene čine za svoj izgled, svaki trgovac rabljenim automobilima bi dospio u zatvor.
Josip4 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:57.