Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Posao i karijera > Informacije o poslodavcima

Informacije o poslodavcima Misija: zaposlenje!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.05.2013., 19:58   #21
tek sad za ovaj natječaj iz ožujka?
Hygiea87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2013., 13:48   #22
Jesu nekog već zvali dalje na razgovore? Koliko je uopće ljudi ukupno bilo na testiranju prošli tjedan?
apollo11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2013., 13:06   #23
Ima li kakvih novosti informacija i sl za ovu firmu?
pika2711 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2013., 18:09   #24
Xellia-novosti

I mene zanima jako ima li netko "inside info."?
Please,ako netko zna nesto neka javi par rijeci..

Tnx.!
Sreca-Zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2013., 04:01   #25
Quote:
Sreca-Zg kaže: Pogledaj post
I mene zanima jako ima li netko "inside info."?
Please,ako netko zna nesto neka javi par rijeci..

Tnx.!
firma je kul kao i dobre plaće i svi su super.. tak mi rekla kolegica iz branše i zadovoljna je. Uglavnom mislim da ko tam upadne je dobro upao A inace imaju neku tendenciju nikad se ne javit
PharmM is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2013., 13:03   #26
jel dobio netko neki odgovor vezano za natječaje zatvorene prije tjedan dana?
consent is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2013., 17:07   #27
Quote:
consent kaže: Pogledaj post
jel dobio netko neki odgovor vezano za natječaje zatvorene prije tjedan dana?
Evo mene su zvali na testiranje, imam nešto više od godinu dana iskustva u kontroli kvalitete.

Jesu li zvali još nekod od vas?
SSephora is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2013., 01:38   #28
Quote:
SSephora kaže: Pogledaj post
Evo mene su zvali na testiranje, imam nešto više od godinu dana iskustva u kontroli kvalitete.

Jesu li zvali još nekod od vas?
Mene nisu :/
Nemam iskustva tak da mi je donekle jasno zašt me nisu zvali.
Kad su te zvali??
Napiši poslije testiranja kakvo je da znamo ubuduće
a_star is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2013., 13:35   #29
Quote:
SSephora kaže: Pogledaj post
Evo mene su zvali na testiranje, imam nešto više od godinu dana iskustva u kontroli kvalitete.

Jesu li zvali još nekod od vas?
thanks! ja jučer bio na testiranju; ne za radno mjesto za koje si se ti prijavio/la :-)
consent is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2013., 13:39   #30
Quote:
a_star kaže: Pogledaj post
Mene nisu :/
Nemam iskustva tak da mi je donekle jasno zašt me nisu zvali.
Kad su te zvali??
Napiši poslije testiranja kakvo je da znamo ubuduće
testovi dosta opsežni, a vremena malo.
ukratko: poznavanje engleskog jezika, test kognitivnih sposobnosti, verbal reasoning, abstract reasoning, test ličnosti. sve skupa traje cca sat i pol.
consent is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2013., 16:56   #31
ja imam iskustva vise od godinu dana ali u farmakovigilanciji...nisu me jos zvali. prijavila sam se na nekoliko njihovih natjecaja. nadam se da im to nije razlog odbijanja jer me previse toga zanima
pika2711 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2013., 20:24   #32
Quote:
consent kaže: Pogledaj post
testovi dosta opsežni, a vremena malo.
ukratko: poznavanje engleskog jezika, test kognitivnih sposobnosti, verbal reasoning, abstract reasoning, test ličnosti. sve skupa traje cca sat i pol.
testiranje je papir i olovka?

kako izgleda testiranje jezika?
hvala
nical is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2013., 15:38   #33
Quote:
nical kaže: Pogledaj post
testiranje je papir i olovka?

kako izgleda testiranje jezika?
hvala
testovi se popunjavaju kemijskom olovkom

što se tiče testiranja jezika, potrebno je odgovoriti na nekoliko pitanja o sadašnjem poslu, očekivanjima od budućeg i sl., zatim na dvije sljedeće stranice upotpuniti rečenice odgovarajućim oblikom riječi (ponuđeno je više opcija) i konačno napisati mejl imaginarnim kolegama na zadanu temu.

prethodno se popunjava psihotest sa 240 tvrdnji i popunjavanja ''ja sam...''rečenica, te kraći iq test koji se sastoji od apstraktnog i verbalno-logičkog dijela.

testovi nisu teški, ali je vremena malo, tako da osobno nisam briljirala (blago rečeno )

sretno!
__________________
....''select the following options means you have no option''...
la brujita is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2013., 17:16   #34
Quote:
la brujita kaže: Pogledaj post
testovi se popunjavaju kemijskom olovkom

što se tiče testiranja jezika, potrebno je odgovoriti na nekoliko pitanja o sadašnjem poslu, očekivanjima od budućeg i sl., zatim na dvije sljedeće stranice upotpuniti rečenice odgovarajućim oblikom riječi (ponuđeno je više opcija) i konačno napisati mejl imaginarnim kolegama na zadanu temu.

prethodno se popunjava psihotest sa 240 tvrdnji i popunjavanja ''ja sam...''rečenica, te kraći iq test koji se sastoji od apstraktnog i verbalno-logičkog dijela.

testovi nisu teški, ali je vremena malo, tako da osobno nisam briljirala (blago rečeno )

sretno!
Slažem se, testovi sami po sebi nisu teški ali ni jedan od onih koji su bili vremenski ograničeni nisam stigla rješiti do kraja.
Javite kad netko dobije poziv za dalje da znamo imamo li se čemu nadati

Sretno vam!

Zadnje uređivanje SSephora : 11.12.2013. at 17:18. Reason: krivi upis
SSephora is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2013., 13:17   #35
Quote:
SSephora kaže: Pogledaj post
Slažem se, testovi sami po sebi nisu teški ali ni jedan od onih koji su bili vremenski ograničeni nisam stigla rješiti do kraja.
Javite kad netko dobije poziv za dalje da znamo imamo li se čemu nadati

Sretno vam!
Potpisujem sve gore navedeno. Testovi nisu teški, ali vremena nema puno.
Koliko sam shvatio, Manpower će na osnovu testova napraviti evaluaciju svakog od nas (čitaj: ubacit će sve u kompjuter i onda će komp izbaciti nekoliko rečenica; za takve evaluacije već postoje razrađeni kompjuterski sistemi - postoji hrpa online testova ličnosti gdje nakon zadnjeg pitanja kompjuter izbaci evaluaciju :-) ) i to poslati Xellii i onda oni odlučuju koga će zvati k sebi na razgovor, najpresudnije će biti dosadašnje radno iskustvo.
consent is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2013., 23:18   #36
Quote:
PharmM kaže: Pogledaj post
firma je kul kao i dobre plaće i svi su super.. tak mi rekla kolegica iz branše i zadovoljna je. Uglavnom mislim da ko tam upadne je dobro upao A inace imaju neku tendenciju nikad se ne javit

Hvala!
Bilo bi super onda raditi u jednoj tako kul firmi gdje su svi super!
Čovjeku je lakše raditi u dobroj atmosferi, a i posao se onda puno kvalitetnije obavi!
__________________
Patience is a virtue!
Sreca-Zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2013., 23:19   #37
Pozdrav svima i ja sam bila na testiranju 12.12.2013,ja radim 5godina u instrumentalnom laboratoriju,ali nisam zadovoljna palćom u svojoj firmi s obzirom na stečeno znanje i vještine u ovih 5godina,a i firma stoji sve lošije i lošije,pa želim promijeniti posao...Nadam se da bi mogla ovdje upasti,ali vidjet ćemo kako će to završiti...pozdrav i sretno svima
martinayyy is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2013., 13:40   #38
Quote:
martinayyy kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima i ja sam bila na testiranju 12.12.2013,ja radim 5godina u instrumentalnom laboratoriju,ali nisam zadovoljna palćom u svojoj firmi s obzirom na stečeno znanje i vještine u ovih 5godina,a i firma stoji sve lošije i lošije,pa želim promijeniti posao...Nadam se da bi mogla ovdje upasti,ali vidjet ćemo kako će to završiti...pozdrav i sretno svima


Uf... a post prije koji mjesec...:

Quote:
martinayyy kaže: Pogledaj post
Molim pomoć...priprema 100ppm-ske otopine u apsolutnom etanolu određenog analita,npr.acetaldehida...Da li se odvagne 0,01g acetaldehida i nadopuni s apsolutnim etanolol u odmjernoj tikvici od 100ml?
I drugo pitanje je amilni alkohol...koje mu je drugo ime,formula itd...zbunjena sam da li je to 1-pentanol ili nije?
Hvala,molim na pm ako može
tyn@zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2013., 08:27   #39
Smile

Quote:
tyn@zg kaže: Pogledaj post
Uf... a post prije koji mjesec...:
Al smo zločesti... ili samo nastojimo eliminirati konkurenciju...
fairywich is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2013., 14:26   #40
Quote:
fairywich kaže: Pogledaj post
Al smo zločesti... ili samo nastojimo eliminirati konkurenciju...
Ništa od toga, slučajno sam naletio na ovaj topic i vidjeh kako dotična kandidatkinja ima već nekog iskustva i nije zadovoljna plaćom (nije u skladu sa znanjem i vještinama), pa se pitam koliko je vještine i iskustva potrebno za uguglati amilni alkohol...

I ne radi se o ovoj forumašici konkretno, nego općenito o ponudi na tržištu rada (koje pratim iz profesionalnih razloga!)

Može admin slobodno obrisati ove moje postove pošto nemaju veze s temom...
tyn@zg is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:40.