Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.02.2008., 15:07   #61
bubamarica, razmisli da li zelis bas taj tepih

na crnom ce ti se vidjeti svaka mrvica

moj je djelomicno crn i ispizdi me
Peppa Pig is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.02.2008., 23:30   #62
Quote:
ChocoCat kaže: Pogledaj post
Tepihe možeš potražiti i ovdje http://www.kreativa.com.hr/. Cijene su OK, iako (čini mi se) nemaju baš sve kao na netu, neka je mala trgovina. Ali su ljubazni, dobila sam popust od 10 % za gotovinu i još su mi dofurali tepihe u Zg (besplatno)
tepisi su jako lijepi. da li si kupovala ove vunene ili obične?
Kama is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2008., 00:00   #63
Jos je potraga neuspjela. No s obzirom na "ne"ponudu dala sam opciju ili crnog ili bijelog, sto mi se do sad cinilo da sam vidjela stotinu bijelih, kad evo zadnji tjedan ni jedan...ahh
No da samo priupitam da li je tko kupovao http://www.martin-despot.com/
kakva su iskustva financijske, estetske i higijenske prirode.
bubamarica is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2008., 13:14   #64
Quote:
Kama kaže: Pogledaj post
tepisi su jako lijepi. da li si kupovala ove vunene ili obične?
Kupila sam običan, meni je OK skroz
ChocoCat is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2008., 13:46   #65
Quote:
bubamarica kaže: Pogledaj post
Jos je potraga neuspjela. No s obzirom na "ne"ponudu dala sam opciju ili crnog ili bijelog, sto mi se do sad cinilo da sam vidjela stotinu bijelih, kad evo zadnji tjedan ni jedan...ahh
No da samo priupitam da li je tko kupovao http://www.martin-despot.com/
kakva su iskustva financijske, estetske i higijenske prirode.
ja sam saznala cijenu i tu stala..jer si ne mogu priuštiti. ali da mogu, ima stvarno, stvarno lijepih.
tako da mogu odgovoriti samo o financijama:
cijene su cca 650kn/m2 od domaće vune a 800-1400kn/2 od novozelandske vune.
Kama is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2008., 13:07   #66
Hvala puno na info.-o , ali kao sto i ti rekoh...previse. Tepih je potrosna stvar, pa mu ne zelim robovat,ali za tu cijenu jos bi ga drzala zarolanog da mi ga nitko ne dira. Prekrivam veliki prostor oko 8m2, pa je to onda konkrena cifra...uhhh
No umeduvremenu sam se ipak odlucila za web-narudzbu. Moji ukucani kazu da nam je stan namjesten stvarima s svih kontinenata,ali ja jednostavno tu nista ne pronalazim sto mi odgovara,a o financijskoj strani da ni ne govorim.
Znaci ako koga zanima stranica je http://www.carpetvista.com/.
Dostavljaju u Hrvatsku ups-om u roku od 7 dana,a u tepihlandu rekli 3mj.
Cijena dostave je oko 70e,a ako je vtijednost iznad 1000e onda for freeeeee.
Ja sam izabrala jedan iz ove serije http://www.carpetvista.com/eng/Desig...ers/page1.html koji su tek stavljeni u proizvodnju, tako da cu ga moci tek naknadno narucit, kad dobijem obavjest, a onda javim opce dojmove i slikice. Hvala svima na pomoci, misija izvrsena. Do tada taj dio ce biti ili prezan ili s komadicem tepisona....
bubamarica is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2008., 14:40   #67
Quote:
bubamarica kaže: Pogledaj post
Dragi moji, gdje kupiti tepih i sta je optimalan iznos koji se trazi. Obisla sam sagove zagreb, direkt, tepih-land, tepih-centar, kiku, lesninu, meratone, sve one bau-centre, solidum...jos uvijek nista,a tako mi je i sa zavjesama. Zavjese sam kupila preko neta i dobila bas ono sto zelim,ali mi je glupo kupiti tepih prko neta i dati za dostavu kao sto vrijedi pola stana. Trazim jednostavnije,ali moderne tepihice. Sve sto sam nasla "tog tipa" kosa 500kn i cista je sintetika, to znam da se ne isplati u startu. Ovi kao jako kvalitetni i jako skupi su samo oni perzijski s etno uzorcima koji se ne uklapaju. Pa ako netko mozda zna gdje i kako nabavit...neka javi
Privlaci me nesto kao ovaj ikein, samo mi se ne da po tepih u austriju iako mi se cini da nema druge,ali nijeni neke kvalitete.
http://www.ikea.com/at/de/catalog/products/10056317

Hvala svima

a ja kupila stvarno isti takav kakav je ovaj crni, samo u naranđastoj boji, u tepih landu, preko puta velesajma. Pa ako ti pomaže..
ina22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2008., 09:21   #68
Tepisi...opet

Pošto nisam uspjela pronaći neku staru temu pa da u njoj pitam, otvaram novu....

Dakle.....kako trenutno boravim u stanu, a vodim se onom - bez vode se ništa ne opere pokušavam pronaći neke tepihe za dnevnu i za hodnik koji će se moći oprati u perilici

za hodnik:
Imam kod mame tepihe koji su one krpare od trakica i ti su dužine oko 4 m
Kupljeni su prije 5-6 godina na tržnici kod čovjeka koji se time bavio, ujednačene su boje i čist ok izgledaju, ona o zbaca u perilicu i sve 5
Jedini problem je što više ne mogu pronaći nekoga tko to prodaje...
U centrima s tepisima i ostalim vidjela sam uglavnom kreće - oko 2 m

za dnevnu:
postoji li varijanta nekog tepiha (a da nije čupavac) koji bi bio veličine cca 2x3 a da se može oprati u perilici

svaka informacija, prijedlog i sl biti će dobrodošla

PS lokacija Zagreb
karolinaxf is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2008., 12:37   #69
Ja ne bi imala hrabrosti strpati u perilicu tepih od 2mx3m.
Ne misliš da ćeš tako rasturiti perilicu?
Rossa is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2008., 14:48   #70
Quote:
Rossa kaže: Pogledaj post
Ja ne bi imala hrabrosti strpati u perilicu tepih od 2mx3m.
Ne misliš da ćeš tako rasturiti perilicu?
Pa zato i pitam jel tak nešto postoji

Oni što moja stara ima peru bez problema (cca 0.80x4 m)
još nisu rasturili staru gorenje iz '92...

e sad ove nove pametne , kompjuterske ne znam kkao bi prošle
informatičar sam po struci pa mi je moto - daj ti meninešto na žgance , s programatorima na "kotač" , kakv software i fine tipkice
karolinaxf is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2008., 18:24   #71
Ja sam iz slavonije i ovdje ima jedan privatnik koji radi takve "krpenjare". Možeš naručiti kakve god želiš dimenzije. Moja kolegica je imala tepih od takvih trakica, kod njega je dala napraviti za dječiju sobu. Super i JAKO praktično ali mi za dnevnu sobu nekako idu bolje staze. Nekako ne upadaju toliko u oči jer u krajnjem slučaju izgledaju nekako jeftino. Ja imam takve dvije staze i to isključivo jer mi je sin alergičar. Ovako sam sigurna da mi je pod uvijek čist i da nema nekakvih nepotrebnih životinja i alergena .
Karlito1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2008., 23:48   #72
moja mama ima neke vunene krpare shto se peru u perilici... ali nemam pojma gdje su kupljene prije sto godina... mislim da su tkane... a ima sad super nekih novih vrsta tepiha shto se ne mogu prati u perilici, ali se mogu dobro odrzavati... i antialergijski su... od bambusa, koze... imash prochitati ovdje neshto o tome...
blesacha is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2008., 10:03   #73
karolinaxf jesi probala u Kiki-oni imaju fakat veliki izbor pa možda nađeš i nešto što ti se sviđa.
kolko sam shvatila-izbor tepiha uvelike ovisi o tome hoće li se moći oprati u perilici.ja nemam takve koji se peru ali fino se održavaju sa vodenim usisivačem i čistačem na paru.
scarletlemur is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2008., 11:20   #74
Mislim da bi ti ovo odgovaralo
http://www.biromarketing.com/?VISKOZA
samo nisam uspela pronaci gde se prodaju u Hrvatskoj.
djoje is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2008., 11:37   #75
Ljudi hvala svima,

pogledat ću ovo što ste poslali
karolinaxf is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2008., 12:00   #76
krpara - problem

Surfam po internetu i tražim krpare. Naišla sam ovdje da pokušavaš riješiti taj probkem. Ja sam pred nekoliko mjeseci pronašla na internetu jednu firmu koja izradjuje krpare. Razgovarala sa čovjekom i nisu tako skupe, medjutim nije bilo boje koju ja tražim, a to je svijetložuta. Treba mi cca 3,5 dužine za kuhinju, nije to bilo ni tako skupo. Sada više neznam to adresu, a ni stranicu neznam. Ako netko nešto zna molim za pomoć. Krpare su stvarno super, peru se u mašini, ali moja stara se toliko ofucala, a imam je sigurno preko 25 godina. Kupljena je na placu u Zgb.

Još nešto nevezano za krpare. Ukoliko nekome treba spužva za krevete, kauće ili sjedalice za terasu (kao što meni treba) otvorite ORIOLIK, i možete naručiti kod njih sa dostavom na kuću. Režu u dimenzijama koje trebate. Puno su jeftiniji nego kad kupujete u dućanu.

Toliko za sada.
petunija is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2009., 23:39   #77
Quote:
Kama kaže: Pogledaj post
ja sam saznala cijenu i tu stala..jer si ne mogu priuštiti. ali da mogu, ima stvarno, stvarno lijepih.
tako da mogu odgovoriti samo o financijama:
cijene su cca 650kn/m2 od domaće vune a 800-1400kn/2 od novozelandske vune.

Da li se svaki od njihovih tepiha moze naruciti od domace vune? Jer u njihovom katalogu, uz svaki pise da je od novozelandske vune.

Hvala!
pantaghana is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2009., 10:48   #78
Šare na tepihu - krava ili pas dalmatiner?

...ako sam na pravom podforumu....

molim Vas, ljudi, recite mi što mislite o ovom tepihu.

http://img294.imageshack.us/img294/8211/dsc04395ed8.jpg

Svi mi govore različito, pa sam odlučio potražiti javno mišljenje. Sliče li Vam šare ovog tepiha više na kravu ili psa dalmatinera?

hvala unaprijed

Zadnje uređivanje fonemf : 24.01.2009. at 10:53. Reason: prevelika fotografija!
Fan of Belinda Carlisle is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2009., 10:56   #79
krava.

nisam vidjela da itko radi ista s krznom dalamtinera osim u crticu.
uzorka krave se i proizvode a dalmatinera ne (osim mozda kostimi za maskare)

Zadnje uređivanje fonemf : 10.03.2009. at 13:41.
fonemf is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2009., 11:44   #80
i ja mislim da je krava... dalmatiner više ima točkice, a krava ovak mrlje
__________________
Ehre die Alten, verspotte sie nie. Sie waren wie du und du wirst wie sie.
ruzy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:07.