Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.02.2006., 09:17   #201
Ma dobro ti potioni ali oću da mi oprema radi kako treba.
Da tih extra healing ima hrpa po svuda. Samo što premalo liječe. Trebali bi biti neki koji daju nazad 120 ili tako neš
To bi bilo super za fightere jer se potioni nemogu baš brzo/često pit
__________________
Knowledge is power but ignorance is bliss
BOINC - Seti@Home - BOINC - LHC@Home - BOINC - Einstein@Home - BOINC - SIMAP - BOINC - Orbit@Home
IMF - Šah [AxMi-24 - Axhind]
AxMi-24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2006., 10:05   #202
Quote:
Biber kaže:
Koliko se ja sjećam pot of extra healing (oni svjetlo plavi) se mogu kupiti bez problema.
Potione koji pomažu protiv flayera napraviš ili u sewersima ili u underdarku.
Kilkaš na neki birthing pool i dobiješ potion
Da ali gdje? Ja sam našao samo male za kupiti ili u adventures martu ili kod one vjkeštice u bridge distriktu..
Ken is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2006., 10:08   #203
U D&D igrama healing potioni nisu tu da zamijene clerica, samo da pomognu malo. Za pravo liječenje nabavi se ili clerica ili fighter/clerica.
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2006., 10:27   #204
Ken kakvu ekipu imaš?
Biber is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2006., 10:48   #205
Ja, Mincs, patuljak, Viconia, Jadehira i Imoen.
Nas 3 muška smo fighteri, makar i Viconia mi je dobra za fajt, ostali su mi podrška odiza. Viconia i Jadehira me healaju kada treba, ali presporo je to, potioni su brži.
Ken is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2006., 10:50   #206
Odoh proći Irenicusa, izašao sam iz labirinta ispod Spelholda, sad treba naći saveznike za borbu
Ken is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2006., 11:19   #207
Kako sam lako prošao ovo
Skoro 0 spellova potrostio, bacio 3 breacha na njega tokom bitke (a nisma sguran niti dali sma to trebao jer sam mu radio redovito damage i prije toga),a poslije dovršio assasine. OK, summonao sma beserkera i 2 fire elementala, ali oni nisu bili neka prevaga u bitci.
Ken is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2006., 16:28   #208
Kako ubiti Baloga u underdarku? Castam sve moguće spelove na glavnog lika i svejedno mi se desi da Balog uspije probiti sa jednim svojim spelom - izgubim kontrolu nad likom i on pocne samo kružiti naokolo, liči mi na morale failure, ali kada pogledam na njega ne pise nista, kao da ga nije začarao? Koji spel moram staviti da se zaštitim od toga?
Ken is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2006., 20:48   #209
Opet isto, ja i Minsc smo oba dva imali +3 oružja, stavio sma chaotic commands, bless, invisibility i sve moguce zaštitne spelove koje imam pa opet ništa. Imam par save vs spell, ali onda jedna prođe i oni dva počnu lutat naokolo
Onda mi je dopizdilo, poslao sam ekipu van sobe, pretvorio sam se u slayera i pomeo ga u 10 sekundi. Reputacija mi je pala za 2, ali d ali je 20 ili 18, svejedno mi je.
Ken is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2006., 21:36   #210
Nabaci par summon tipova za početak a onda ga napadni sa različitih strana svojim tipovima i to je to. Probaj bacit chaotic commands na tvoje ljude. Ali koliko se ja sjećam on je bacao fear i stun (baci resist fera (mage spell)) i to je to. Protiv stun mislim da nema zaštita (na žalost).

Archangel
bullshit. Tamo di je kensai jedva da iko može doć a dok se cleric došeta ovaj je rikno tri puta (ako je frka). A van fajta se uvijek može odmorit tako da cleric je tu za protectiv fore tipa negative plane protection, chaotic commands i sl.
__________________
Knowledge is power but ignorance is bliss
BOINC - Seti@Home - BOINC - LHC@Home - BOINC - Einstein@Home - BOINC - SIMAP - BOINC - Orbit@Home
IMF - Šah [AxMi-24 - Axhind]
AxMi-24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2006., 21:45   #211
Chaotic comands ne djeluje. Da, ali stun je spell koji te zamrzne na mjestu? Glavni lik mi ima prsten koji stiti od carolija koje utjecu na pokretljivost, tako da nije to. A i summonao sam bersekera, 2 fire elementalsa, kosture i air elementa. Ne pomaže, na sve njih odjednom je bacio stun ili taj drugi spell zbog kojeg počnu kružit naokolo
Slayer je riješio stvar, nadam se da nema nekakvih negativnih posljedica ako postaješ Slayer, od do D
Idne pričat sa onim zmajem, da ga odmah ubijem i uzmem mu krv ili mi je on važan lik?
Ken is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2006., 21:46   #212
Bit će da je fear taj spell, trebao sam ga baciti, makar mi se čini da ga nisam mogao naći u mage book-u
Ken is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2006., 00:11   #213
Quote:
Ken kaže:
Kako ubiti Baloga u underdarku? Castam sve moguće spelove na glavnog lika i svejedno mi se desi da Balog uspije probiti sa jednim svojim spelom - izgubim kontrolu nad likom i on pocne samo kružiti naokolo, liči mi na morale failure, ali kada pogledam na njega ne pise nista, kao da ga nije začarao? Koji spel moram staviti da se zaštitim od toga?

Balrog kod Swinfberinga? Kod njega je zajeb što stuna ljude kad se pojavi. Odvedi bandu na vrh prostorije i priđi do rifta sa samo jednim čovjekom. Nakon što se pojavi breachaj. Tako nisam imao problema sa gadom
Biber is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2006., 02:05   #214
Ma glavno je gurnut par sumoned fora prvo da njih stunna (onda ni nemože proć) a ti ga onda raspališ po pixi.

Promjena u Slayera košta 2 rep i možeš umrijet ako si predugo u toj formi.
Silver dragon je sila dobra i ako ga kokneš rep ti ide na dno. Glupo i jadno. A i treba ti samo za human armor koji ni nije baš neš dobro a i ko bi htio imat oderanu kožu ljudi na sebi
__________________
Knowledge is power but ignorance is bliss
BOINC - Seti@Home - BOINC - LHC@Home - BOINC - Einstein@Home - BOINC - SIMAP - BOINC - Orbit@Home
IMF - Šah [AxMi-24 - Axhind]
AxMi-24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2006., 07:29   #215
Quote:
Biber kaže:
Balrog kod Swinfberinga? Kod njega je zajeb što stuna ljude kad se pojavi. Odvedi bandu na vrh prostorije i priđi do rifta sa samo jednim čovjekom. Nakon što se pojavi breachaj. Tako nisam imao problema sa gadom
Onda me stuna, ali mislio sam da će me zaštititi taj prsten koji imam. Brechao sam ga, ali ne vdiim smisla kada nema oko sebe zastitne magije i moje +3 oružje ga je probijalo. Jeidno što me je uvijek nekako stunnao.
Ken is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2006., 07:30   #216
Quote:
AxMi-24 kaže:
Ma glavno je gurnut par sumoned fora prvo da njih stunna (onda ni nemože proć) a ti ga onda raspališ po pixi.

Promjena u Slayera košta 2 rep i možeš umrijet ako si predugo u toj formi.
Silver dragon je sila dobra i ako ga kokneš rep ti ide na dno. Glupo i jadno. A i treba ti samo za human armor koji ni nije baš neš dobro a i ko bi htio imat oderanu kožu ljudi na sebi
Znači armor ne valja? Jebiga, ako reputacija ide na dno neću, ovaj Drow dio je zahtjevan.
Drow armor +5
Steta što ću ga izgubiti kada odem na površinu.
Ken is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2006., 07:32   #217
A i on mi je stunao ljude na udaljenost, Naliu koja je bila dosta dalje je uspio stunati, ta fora da ga blokiram i derem sa glavnim likom nije uspjela.
Ken is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2006., 08:32   #218
Meni je to radilo odlično. Doduše svi moji fighteri su imali boots of speed ako se nevaram i bili van sobe. Tako da im nije mogao niš. A onda kad su stigli i raspalili onda je bilo gotovo. Ih pišljivi demon. Celestial fury ga stuna i to je to.
__________________
Knowledge is power but ignorance is bliss
BOINC - Seti@Home - BOINC - LHC@Home - BOINC - Einstein@Home - BOINC - SIMAP - BOINC - Orbit@Home
IMF - Šah [AxMi-24 - Axhind]
AxMi-24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2006., 09:54   #219
Jel zna netko zašto na početku Throne of Bhaala ako igram sa ranger/clericom ne dobijem nikakva oružja, dok kad igram s bilo kojim drugim likom dobijem skoro sva poznata oružja iz BG 2 (npr. Flail of Ages, Arbane's sword, itd.)?
the grim reaper is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2006., 12:28   #220
Quote:
AxMi-24 kaže:
Meni je to radilo odlično. Doduše svi moji fighteri su imali boots of speed ako se nevaram i bili van sobe. Tako da im nije mogao niš. A onda kad su stigli i raspalili onda je bilo gotovo. Ih pišljivi demon. Celestial fury ga stuna i to je to.
Nisam još počistio zgradu u kojoj je celestial fury, kasnije ću.
Mrzim ovaj Drow dio, sve nešto 3 dana ograničenja
Moram donijeti neki dio noblemana iz jedna od 3 rase, koga da idem počistiti? I zanima me da li su dijelovi onih ultimat artifakta u tim područjima da ne preskočim kojega? Zanima me onaj Crom Fayer tako nešto, je koji dio tu? zasada imam scroll i rukavice.
Ken is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:58.