Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.04.2013., 12:55   #81
Quote:
kumek kaže: Pogledaj post
Bolje je ne ići tam......on je dobar kuhar i voditelj kuhinje ali očajan voditelj restorana.....
Sve što sam tamo pojeo, kuhao je Spiček i bilo je vrhunski...

...čak i čokoladna torta.

Nažalost, rijetko sam tamo jer mi je firma na istočnom dijelu grada...pa samim time i poslovni ručkovi, "gableci" i slično, otpadaju kod njega, jer gravitiram Maksimiru, Dubravi, Sesvetama...
__________________
"Ja čitam"...kako se kaže na Crnski? Kaže se kao "Ja čitam"
...Vidi u riječnik Crnskog i Gorskog jezika
MLADJO is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2013., 22:43   #82
Quote:
Dlapek kaže: Pogledaj post
Zašto ne ići?
Ne razumijem.
Restoran nije neka ljepota od "dekuriranja",ali posluga i hrana su savršeni.
Ne sjećam se da sam od ikoga čula da nije bio zadovoljan.
Maaaa, hrana bude super ali do sada je već rastjerao valda 4 postave....a i na živce mi ide naplata svakog priloga posebno i to ne malo.....
Ja volim kod njega kaj se nađe stvarno starih domačih jela, svježe nabranih gljiva i tak ali najvjerojatnije ćeš sjediti sam u restoranu.....Špiček rijetko kuha.
__________________

“Religion was invented when the first con man met the first fool.” Mark Twain
kumek is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2013., 22:59   #83
Ja sam jedanput probao jesti kod Špičeka ali nisam uspio.
Prvo sam tražio ulazna vrata jedno 10 minuta a onda kad sam ih našao i ušao unutra dočekao me jedan loš i negostoljubiv prostor.
Reko ajde idem pogledati meni kartu i uglavnom sve što sam vidio je bila vrlo teška hrana i to kombinacije tipa "veprovina u umaku od svinjske masti i brusnica sa okruglicama od kruha, čvaraka i vrganja i grah salata sa domaćim češnjakom u bučinom ulju ".
Ono, dobijem žgaravicu i zaboli me želudac dok čitam meni.
Ja bi još pregrmio i pojeo nešto ali moja draga je bila užasnuta.
Jednostavno smo se okrenuli i izašli
__________________
"Ako te je žena ostavila jer si kladioničar, neradnik i debilčina, ti uzmi svoju pedestrojku i otresi rafalčinu!
Osjećat ćeš se bolje"

Zadnje uređivanje pinzgauer : 15.04.2013. at 23:12.
pinzgauer is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2013., 00:25   #84
Bila ovaj vikend u Samoboru K Gabreku. apsolutno oduševljena! Hrana obilna i fina, cijene ok. Restoran je bio pun kao sipak kada smo dosli, ljubazno nas dočekali i zamoli da pričekamo par minuta dok se neki stol oslobodi. Hranu čekali dosta dugo. Mislim nekih 40minta. Konobar u par navrata došao i ispričao se radi čekanja. Na kraju jedno jelo nije došlo pa se ono čekali još cca 15min. Konobar nas na konto toga počastio desertom. Cokoladna torta sa kremom od vanilije i preljevom od jagode ili maline,ne znam točno, ali definitivno jedan od top 5 desetaka koje sam ikada jela. Bozanstveno!
Osoblje je zaista ljubazno i profesionalno te malom gestom ostavili su i vise nego dobar dojam na nas. Restoran posluje od 1929 godine te navodno neka jela rade po recepturama još iz toga vremena.Imaju na karti teleci mozak, telece (pohane) jetrice, fileke, krvavice sa zeljem, bunceka..ma prava seljacka jela.mljac.
Jellle is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2013., 08:55   #85
Quote:
kumek kaže: Pogledaj post
Maaaa, hrana bude super ali do sada je već rastjerao valda 4 postave....a i na živce mi ide naplata svakog priloga posebno i to ne malo.....
Ja volim kod njega kaj se nađe stvarno starih domačih jela, svježe nabranih gljiva i tak ali najvjerojatnije ćeš sjediti sam u restoranu.....Špiček rijetko kuha.
U praznom?
Ja se ne sjećam da sam bila u praznom restoranu kod njih.Svaki put kad smo bili Tomek je bio tam,zajapuren dolazio iz kuhinje.
Našim prijateljima iz Canade koji su bili oduševljeni hranom,pokazao je kuhinju upoznao ih s osobljem i častio buteljom.
Dlapek is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2013., 09:00   #86
Quote:
pinzgauer kaže: Pogledaj post
Ja sam jedanput probao jesti kod Špičeka ali nisam uspio.
Prvo sam tražio ulazna vrata jedno 10 minuta a onda kad sam ih našao i ušao unutra dočekao me jedan loš i negostoljubiv prostor.
Reko ajde idem pogledati meni kartu i uglavnom sve što sam vidio je bila vrlo teška hrana i to kombinacije tipa "veprovina u umaku od svinjske masti i brusnica sa okruglicama od kruha, čvaraka i vrganja i grah salata sa domaćim češnjakom u bučinom ulju ".
Ono, dobijem žgaravicu i zaboli me želudac dok čitam meni.
Ja bi još pregrmio i pojeo nešto ali moja draga je bila užasnuta.
Jednostavno smo se okrenuli i izašli
Bila užasnuta?
A čuj,ja nikada nikoga nisam čula da je od hrane iz Špičekova restorana dobio žgaravicu.
Sastojci su vrhunski,a priprema po svim pravilima visoke kuhinje.
Pa nisu to komadi mesine kaj pliva u masti.
To je restoran koji tradicijska jela interpretira na suvremen način i to doista čini bez greške.

Šteta kaj ste odustali,ali kod Špičeka nema "posteljica",fjužina i preseransa.
Dlapek is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2013., 09:10   #87
Quote:
Dlapek kaže: Pogledaj post
U praznom?
Ja se ne sjećam da sam bila u praznom restoranu kod njih.Svaki put kad smo bili Tomek je bio tam,zajapuren dolazio iz kuhinje.
Našim prijateljima iz Canade koji su bili oduševljeni hranom,pokazao je kuhinju upoznao ih s osobljem i častio buteljom.
Ja sam nekoliko puta bio kod Spiceka na veceri, doduse radnim danom. Svaki puta smo bili jedini gosti. Najcesce je i Spicek bio tamo, obicno bi sjedio za sankom kada bi dosli :-) Hrana je uvijek bila izvrsna...
Ceskek is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2013., 09:17   #88
Quote:
Dlapek kaže: Pogledaj post
Bila užasnuta?
A čuj,ja nikada nikoga nisam čula da je od hrane iz Špičekova restorana dobio žgaravicu.
Sastojci su vrhunski,a priprema po svim pravilima visoke kuhinje.
Pa nisu to komadi mesine kaj pliva u masti.
To je restoran koji tradicijska jela interpretira na suvremen način i to doista čini bez greške.

Šteta kaj ste odustali,ali kod Špičeka nema "posteljica",fjužina i preseransa.
Sva jela su mi zvučala kao teška za želudac.
Mene to ne dira, ja jedem pa poslije patim ali moja draga ne voli tešku hranu i stvarno nije bilo ništa za nju u tom trenutku pa smo otišli.
Nije da je izbirljiva nego su sva jela bila onak na papiru "teška".

Isto tako kad smo došli, u vrijeme ručka, unutra je bilo troje ljudi za dva stola.
Ne znam, nije mi se svidio niti jelovnik niti prostor
__________________
"Ako te je žena ostavila jer si kladioničar, neradnik i debilčina, ti uzmi svoju pedestrojku i otresi rafalčinu!
Osjećat ćeš se bolje"
pinzgauer is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2013., 09:28   #89
Quote:
pinzgauer kaže: Pogledaj post
Sva jela su mi zvučala kao teška za želudac.
Mene to ne dira, ja jedem pa poslije patim ali moja draga ne voli tešku hranu i stvarno nije bilo ništa za nju u tom trenutku pa smo otišli.
Nije da je izbirljiva nego su sva jela bila onak na papiru "teška".

Isto tako kad smo došli, u vrijeme ručka, unutra je bilo troje ljudi za dva stola.
Ne znam, nije mi se svidio niti jelovnik niti prostor
Jela nisu teška,niti najmanje.To što je uspio stara jela donijeti u novom izdanju i jest ono što Špičeka čini vrhunskim chefom.
Toplo preporučujem da odeš i probaš njegova jela.Čim okusiš prvi zalogaj bezvezno uređen restoran gubi svaki značaj- ne primjećuješ ga više.
Mi uglavnom idemo petkom predvečer ili radnim danom popodne kad su bila veća društva.Ne sjećam se da je ikad bilo prazno.
Dlapek is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2013., 21:42   #90
.

Quote:
Dlapek kaže: Pogledaj post
Samobor Zeleni papar,Mala hiža u Mačkovcu,Vinski vrh Bolfan Hraščina.
Ha ha ha

Sve jedna skuplaj od druge.
Ako se uputis u bilo koju od ovih destinacija uzmi bar 2 kg kuna u đep
__________________
...
keramičar is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2013., 22:24   #91
Quote:
keramičar kaže: Pogledaj post
Ha ha ha

Sve jedna skuplaj od druge.
Ako se uputis u bilo koju od ovih destinacija uzmi bar 2 kg kuna u đep
pa i nije neka astronomija,zapravo.
Dlapek is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2013., 22:25   #92
Quote:
Dlapek kaže: Pogledaj post
Samobor Zeleni papar,Mala hiža u Mačkovcu,Vinski vrh Bolfan Hraščina.
u zelenom papru sam bio nekoliko puta, no osim ispodprosjecnog osoblja i prosjecne hrane nista bitno. doduse, (iz navedenih razloga) nisam bio dulje vrijeme.

u smb grgosova spilja ili eventualno gabrek (oko kojeg u zadnje vrijeme kruze oprecna misljenja - ja sam bio zadovoljan zadnjih nekoliko puta).
xls is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2013., 22:33   #93
.

Quote:
Dlapek kaže: Pogledaj post
pa i nije neka astronomija,zapravo.
Stvar je perspektive.
Meni ni jedan Zg i šire restoran nije skup...
Ali da je u Maloj hiži nepotrebno skupo je...

Za dosta manje novaca sam se znao daleko bolje najesti i provesti
__________________
...
keramičar is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2013., 22:44   #94
Quote:
Dlapek kaže: Pogledaj post
Jela nisu teška,niti najmanje.To što je uspio stara jela donijeti u novom izdanju i jest ono što Špičeka čini vrhunskim chefom.
Toplo preporučujem da odeš i probaš njegova jela.Čim okusiš prvi zalogaj bezvezno uređen restoran gubi svaki značaj- ne primjećuješ ga više.
Mi uglavnom idemo petkom predvečer ili radnim danom popodne kad su bila veća društva.Ne sjećam se da je ikad bilo prazno.
Najčešće je prazno, ajd petak navečer, subota oko ručka i navečer je nešto više ljudi. Doduše i kriza je. Njegova klopa je odlična, on ko šef restorana je kurac. Ja njega znam osobno već dugo (još kad je držao kuhinju u golf klubu). Klopa je bez zamjerke ali primjer njega kao šefa, frend je direktor regije velike internacionalne firme i pod njega spada pozamašan dio južne i istočne evrope. Dolazi mu ekipa iz bosne i to mahom direktori velkih firmi. Veli on njemu, gle...nije uopće stvar cijene, to mi je svejedno....dva su uveta, prvi je da ne bude svinjetine tj da pripremi jela u kojima nema svinjetine i drugi je da on mora biti tamo jer te njegove kolege tak boli kifla u kojem su restoranu jer su bili valjda u svim top restoranima regije...bitno je da on bude tamo, njega su vidjeli na tv i žele iči kod njega u restać. Veli Špiček nema frke ja sam taj dan tu. Ovi dođu, restoran prazan (to više manje) njega nema...otišao na neko snimanje u dubrovnik. Klopa, posluga...sve pet ali nije to dogovoreno
To je frendu napravio...dva puta.
Frend tam više ne ide a išao je tamo i sam od sebe par puta mjesečno. Eto to je Špiček. Znam ja još takvih priča a osobno sam nazočio kad se derao i vrijeđao konobare...pijan naravno...... pred zatvaranje.
__________________

“Religion was invented when the first con man met the first fool.” Mark Twain
kumek is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2013., 00:22   #95
Quote:
keramičar kaže: Pogledaj post
Stvar je perspektive.
Meni ni jedan Zg i šire restoran nije skup...
Ali da je u Maloj hiži nepotrebno skupo je...

Za dosta manje novaca sam se znao daleko bolje najesti i provesti
Bio sam prošli tjedan u Maloj Hiži.
S obzirom da smo išli dalje na "iće i piće", stali smo samo na juhu od medvjeđeg luka i čašu-dvije vina.
Sve je tamo fantastično. Od interijera, do eksterijera...pa sve do (a to je najbitnije) vrhunske kuhinje i fantastične posluge.
Dovoljno je reći da tamo dolazim samo 2-3 puta godišnje i da konobari dočekuju gosta kojeg rijetko vide kao "starog" i svakodnevnog rado viđenog gosta. Ne treba niti reći da su pravi primjerci vrhunskih konobara kojih gotovo da i više nema u Lijepoj Našoj.
Takav osjećaj izvrsnosti povezane sa ugodnošću i toplinom prostora...a na koji se kao šlag na tortu nadovezuje i vrhunska gastronomija (čitaj: kuhinja) nisam sreo nigdje u Hrvatskoj.
To je moj sud.
A cijene?
Ništa više nego u bilokojem prosječnom Zg restoranu.
Ovo od prije par dana...
Juha od medvjeđeg luka...25 kn (fantastična)
Šljivovica...15 kn (vrhunski primjerak svoje vrste)
Vino otvoreno...50 kn/L (ovako niska cijena ne postoji niti u najzadnjoj Zagrebačkoj špajzi)

Uistinu ne znam što je tamo toliko nenormalno skupo.
__________________
"Ja čitam"...kako se kaže na Crnski? Kaže se kao "Ja čitam"
...Vidi u riječnik Crnskog i Gorskog jezika
MLADJO is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2013., 03:00   #96
evo jedan moj stari(ji) post, dijelom i na temu iz naslova..

pa nek posluži komegod kao ideja di ić kaj vidit i probat dobro pojest.
DeeJay Dee is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2013., 08:33   #97
Quote:
MLADJO kaže: Pogledaj post
Bio sam prošli tjedan u Maloj Hiži.
S obzirom da smo išli dalje na "iće i piće", stali smo samo na juhu od medvjeđeg luka i čašu-dvije vina.
Sve je tamo fantastično. Od interijera, do eksterijera...pa sve do (a to je najbitnije) vrhunske kuhinje i fantastične posluge.
Dovoljno je reći da tamo dolazim samo 2-3 puta godišnje i da konobari dočekuju gosta kojeg rijetko vide kao "starog" i svakodnevnog rado viđenog gosta. Ne treba niti reći da su pravi primjerci vrhunskih konobara kojih gotovo da i više nema u Lijepoj Našoj.
Takav osjećaj izvrsnosti povezane sa ugodnošću i toplinom prostora...a na koji se kao šlag na tortu nadovezuje i vrhunska gastronomija (čitaj: kuhinja) nisam sreo nigdje u Hrvatskoj.
To je moj sud.
A cijene?
Ništa više nego u bilokojem prosječnom Zg restoranu.
Ovo od prije par dana...
Juha od medvjeđeg luka...25 kn (fantastična)
Šljivovica...15 kn (vrhunski primjerak svoje vrste)
Vino otvoreno...50 kn/L (ovako niska cijena ne postoji niti u najzadnjoj Zagrebačkoj špajzi)

Uistinu ne znam što je tamo toliko nenormalno skupo.
Slažem se u potpunosti.
Dlapek is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2013., 10:24   #98
Quote:
kumek kaže: Pogledaj post
...Eto to je Špiček.
Spiceka sam zapazila na tv kuharskim emisijama i bas mi je bio simpa. Onda sam na netu naletjela na info da ima vlastiti restoran kao i na par zanimljivih komentara o hrani koju sprema, a i ceste pohvale na ovom podforumu, pa smo prije par godina, motivirani stranim gostima, odlucili veceru usmjeriti na neisprobane terene - otisli smo kod Spiceka na toliko hvaljenu pecenu dimljenu patku. To jelo narucujete unaprijed, dakle mi nismo neocekivano banuli u restoran.

Hranu necu komentirati trenutno jer ona nije bila problem. Bila je zaista iznimno ukusna, svjeza i podsjecala je na neka druga vremena. Konobari brzi i usluzni, cijene prihvatljive.

Bili smo jedini gosti u restoranu. Spicek je sjedio za sankom - prepoznala sam ga iz tv emisija, vidno pijan, nije nas ni pogledao, a nakon nekog vremena poceo je i pjevati na sav glas prateci kajkavske popevke koje (inace sasvim zgodna ideja) pustaju.

Iz petnih zila pijano se drecao o golubu i golubici, zapomagao je za angelekom njegovim itd itd. onda je zadrijemao za sankom, pa se trgnuo, otisao u wc, nastavio piti i grliti sank i pjevati.

Mi smo otisli nakon cca 2 sata, konobar nam je naplatio, ni rijeci isprike nismo dobili, prosli kraj spiceka koji je vec u medjuvremenu zahrkao s glavom u lokvici gemista na sanku. Bili smo zgranuti.

Buduci je ovdje dobivao same pohvale i preporuke, nisam pisala o tome misleci kako je covjek mozda imao tezak dan, mozda kakvo porezno rjesenje il' ovrha stigla, il' ga zena ostavila, no proslo je vec par godina, to se ocito ponavlja.
Lapulapu is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2013., 10:50   #99
Ljudeki,
Molimpreporuke za neko ok mjesto na istocnoj strani od grada.
Ja znam samo za Ljubekov gaj (bila) i Kuriju Zunec (preporuceno mi).

Prigoda-krstitke 12.05., nedjeljni rucak, 15-20 ljudi.
Bitno mi je osim klope da je okolis ok za klince (njih dvoje troje), da nije samo jedan vinograd u koji ne smiju krociti i da ih ne moram bas zatociti u zatvoren prostor.
I udaljenostrecimo kao do Zeline, da nije bas predaleko (krstenje u Markusevcu pa da se bas ne vozimo jako dugo).
zameomevjetar is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2013., 12:47   #100
klet bunčić na martin bregu iznad dugog sela... malo dalje još i kezele u moslavini.
DeeJay Dee is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:06.