Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.02.2011., 00:49   #41
meni je igra vrhunska,samo sto gubim jebene zivce s hackanjem onim...pa sunce mu zarko,neznam dal je moj mis retardan,al bar se 5 put opecem prije neg shackam nes :S
TWade is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2011., 01:41   #42
Kak to uspiješ? Samo vrtiš u krug dok ne nađeš plavi trokut, vremena (skoro) uvijek ima napretek.
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2011., 10:48   #43
pa meni preskace :S
kazem ti jednostavno ne ide di zelim..ja to lagano,pa bjezi napred,natrag..totalno pogubim zivce..mora<t cu snimit pa poslat.
TWade is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2011., 01:15   #44
nemogu edit,pa samo da kazem da je nesto do igre bilo.evo sad hackam bez ikakvih problema...
TWade is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2011., 12:14   #45
evo presao sam igru.mogu reci da je bila odlicna.

najgori je onaj strah kojeg ne vidis.cujes u cijevima lupkanje,padanje metalnih predmeta..to me vise ubije nego kada pred mene iskoci nekakava karakonđula.
Dr.Milkun is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2011., 20:27   #46
Quote:
Dr.Milkun kaže: Pogledaj post
evo presao sam igru.mogu reci da je bila odlicna.

najgori je onaj strah kojeg ne vidis.cujes u cijevima lupkanje,padanje metalnih predmeta..to me vise ubije nego kada pred mene iskoci nekakava karakonđula.
http://www.youtube.com/watch?v=PRnFKVkzb4c

inače, nisam još niti prvi dio svršio jer sam čikenšit. ali igra je preodlična, nastavak izgleda još bolje.
Brundlefly is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2011., 17:42   #47
Trenutnosam na chaper-u 4. POčelo mi se dešavat to da kad otvaram one ventilacijske otvore(ili sta vec) ne prima mi E na tipkovnici, isto tako kad drzim SHIFT za trčanje neće mi trči, tek ukoliko uđem u totorial i odaberem use(E) ili run(shift) tek mi onda oce i to na svega 10-ak sec. Zna tko u čemu je problem? nisan ništa prčka po konfiguraciji tipkovnice
stana20 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2011., 20:14   #48
Meni je grafika fantastična i priča mi je super ali ne volim ovakve vrste horror igre jer su mi nerealne primjera.
Prođeš 90% posto neke prostorije (tj krećeš se po njoj gore dolje) ali čim pređeš tih 90% i cupneš pred neka vrata opaaa evo ti njih počnu izlazit iz ventilacija (to mi je još i ok) i iz podova (e pa jebemu kroz koji dio kak????) ili ono čudovište probija beton i sve građevinske pizdarije a ja ga kasnije napunim olovom i mrtav hladan

I glupo mi je kaj nemogu onu telekinezu rabit na živim čudovištima nego samo na mrtvim stvarima.
Ali dobro to je moj ukus i moje viđenje...
Knorac is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2011., 16:43   #49
Ljudi molim vas pomozite! Zapeo sam na chapter 4 kad prođete crkvu i dolazite u prostoriju gdje pomoću onih malih baterija s telekinesisom osposobite ona vrata koja se brzo dižu i spuštaju pa vam izleti par necromorpha gdje propucate staklo pa pritisak isisa gadove van a vas ne jer pogodite onaj crveni trokut za airlock vrata il šta je već. Kad prođete vrata je save station i u susjednoj prostoriji ulaz u ventilacijski tunel. Kad uđem u tunel druga strana je zakljucana a ne mogu izaći jer mi je i druga strana kroz koju sam ušao- zatvorena!! WTF?!? Probao sam i ponovo 4 chapter ispočetka igrati, i treći ali nema pomoći uvijek je isto, pomozite ako znate šta da napravim. Please
Spaya is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2011., 17:16   #50
Nisam imao takvih problema... Jesi stisnuo E?
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2011., 20:18   #51
Evo ja isto prešao DS2 prije 10-ak dana u samo 2-3 dana, jedna od boljih koje sam igrao... No meni se cini da je DS2 nekako puno glađi za igrati, odlično je napravljen za igranje na tastaturi i mišu... Poceo sam opet igrati Dead Space 1 i jedva da mogu naciljati tocno (dok tocno naciljam, beštije me vec pojedu )
Jackie10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2011., 20:22   #52
Quote:
Jackie10 kaže: Pogledaj post
Evo ja isto prešao DS2 prije 10-ak dana u samo 2-3 dana, jedna od boljih koje sam igrao... No meni se cini da je DS2 nekako puno glađi za igrati, odlično je napravljen za igranje na tastaturi i mišu... Poceo sam opet igrati Dead Space 1 i jedva da mogu naciljati tocno (dok tocno naciljam, beštije me vec pojedu )
pojačaj mouse sensitivity
odbij seal is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2011., 22:29   #53
Quote:
Jackie10 kaže: Pogledaj post
Evo ja isto prešao DS2 prije 10-ak dana u samo 2-3 dana, jedna od boljih koje sam igrao... No meni se cini da je DS2 nekako puno glađi za igrati, odlično je napravljen za igranje na tastaturi i mišu... Poceo sam opet igrati Dead Space 1 i jedva da mogu naciljati tocno (dok tocno naciljam, beštije me vec pojedu )
Isključi Vsync ako je miš mnogo spor i ako je teško ciljat.
Darkbound is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2011., 21:24   #54
Ne znam ja nisam primjetio neku razliku možda zato što sam se navikao na jedinicu. Nije mi uopće problem bilo za kontroliranje.
TheColossus is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2011., 22:25   #55
ma jesam i ta glupa vrata su uvijek zatvorena tj. zaključana a i druga strana. popizdiću
Spaya is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2011., 22:39   #56
ako se nešto ne promijeni u igri(a ne znam kako će se promijeniti samo od sebe) morat ću je deinstalirati nažalost. E da i još jedna stvar- kad dođete u dječju igraonicu i tamo je velika napuhana lutka(Ljubičasto bijela mislim) i onda uđete u lift(mislim da je chapter 3). Prije sam propucao tu lutku i otfikario joj glavu i ušao u lift i vozio se sigurnih 4min dok nisam pomislio WTF?! a vožnja se još odužila par min pa sam išao loadirati prijašnji save i drugi put nisam propucao lutku i bilo je sve ok- vožnja je trajala 5 sekundi- ne znam kako bi to objasnio......vjerovatno greška u igri i vidim na youtubeu da nisam jedini s tom greškom ali pomoći nigdje.....
Spaya is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2011., 23:37   #57
Meni se čini da imaš sumnjivu verziju, nije problem u samoj igri već u tvojoj kopiji.
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2011., 11:57   #58
Quote:
Spaya kaže: Pogledaj post
ako se nešto ne promijeni u igri(a ne znam kako će se promijeniti samo od sebe) morat ću je deinstalirati nažalost. E da i još jedna stvar- kad dođete u dječju igraonicu i tamo je velika napuhana lutka(Ljubičasto bijela mislim) i onda uđete u lift(mislim da je chapter 3). Prije sam propucao tu lutku i otfikario joj glavu i ušao u lift i vozio se sigurnih 4min dok nisam pomislio WTF?! a vožnja se još odužila par min pa sam išao loadirati prijašnji save i drugi put nisam propucao lutku i bilo je sve ok- vožnja je trajala 5 sekundi- ne znam kako bi to objasnio......vjerovatno greška u igri i vidim na youtubeu da nisam jedini s tom greškom ali pomoći nigdje.....
Voznja liftom ti je zapravo Load screen.Koliko dugo traje ovisi o tvom kompu i slobodnoj memoriji racunala. a u onoj crkvi se sjecam da je puno vrata bilo zakljucano,te da si ih otvarao tako da razbijes ono nesto kraj njih s lijeve ili desne strane.neka vrata nisi mogao odma otvorit,ali uglavnom,samo pratis onaj waypoint marker i nemos zalutat.
TWade is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2011., 14:04   #59
ma hvala vam svima na pomoći, di baš ja ubodem kopiju s greškom.., u dead space 1 nisam imao nikakvih problema ali ovo me stvarno živcira jer sam skinuo igru sa provjerenog site-a(mojblink) i nikada nisam imao problema s njihivim igrama(pes 2011, silent hill 2, 5,6, fear 2...) ali valjda sam morao naletjeti na crnu ovcu među torrentima....imate li vi možda link gdje bi mogao skinuti istu kopiju kao i vi pa valjda neće biti ponovnih problema, a ako bude onda ću pojesti monitor zajedno s kućištem
Spaya is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2011., 14:50   #60
Quote:
Spaya kaže: Pogledaj post
imate li vi možda link gdje bi mogao skinuti istu kopiju kao i vi pa valjda neće biti ponovnih problema
Dead Space 2.
Darkbound is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:10.