Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.01.2013., 23:01   #521
Jooooj, moram se suzdržati. Idem gledati one lijepe videe s grčim pjesmama na YT, bar da još malo uživam u njima.
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Old 06.01.2013., 23:14   #522
Quote:
lady.godiva003 kaže: Pogledaj post
Odgledala 11. epizodu i dalje nema prijevoda.
http://www.balkanje.com/sila-ep11-video_5272337ee.html ima prevod ovde, ne znam gde si gledala ti


a evo malo i kamera arkasi, oni se baš zabavljaju, najbolje od 1:15

http://youtu.be/MglQec17sFg
__________________
man hears what he wants to hear and disregards the rest
A Qué Me Quedo Contigo - Marco Antonio Solís
zora964 is offline  
Old 06.01.2013., 23:18   #523
koliko je dobio Boran na kraju?
nadala sam se da ce dzihan na sudjenju smisliti neku pricu da ne ispadne kukavica pred Boranom,no ocito se nije desilo,koliko ce bit u zatvoru?

i takodjer se nisam nadala da ce dzihan prezivjeti da bi ga Burhan ubio vec u sljedecoj epizodi,do kraja serije ima jos pola,tko ce im sad stvarati probleme?

joj,i malo o njima,onaj put do zatvora kad su vozili paralelno,on izbacio onaj lancic sa sikom sina,a ona pruza ruku k njemu,on ju gleda kroz one resetke..e,to postoji zene,nismo mi lude,it s out there. ja vjerujem u ove zivotne price,i ako ne mozem imat Borana,necu ni neke sugave alternative,ja hocu ovaj osjecaj koji imam kad gledam njih,osjecaj ne mozes izmisliti,znaci da je stvaran itekako.
ako nista,ogromno im HVALA za ovu seriju.
__________________
Sono fuori di testa,ma diverso da loro
alexamona is offline  
Old 06.01.2013., 23:20   #524
Quote:
zora964 kaže: Pogledaj post
http://www.balkanje.com/sila-ep11-video_5272337ee.html ima prevod ovde, ne znam gde si gledala ti


a evo malo i kamera arkasi, oni se baš zabavljaju, najbolje od 1:15

http://youtu.be/MglQec17sFg
Odgledala sam 11., ali nema prijevoda za epizode poslije. Hvala!!!
lady.godiva003 is offline  
Old 06.01.2013., 23:23   #525
Quote:
alexamona kaže: Pogledaj post
joj,i malo o njima,onaj put do zatvora kad su vozili paralelno,on izbacio onaj lancic sa sikom sina,a ona pruza ruku k njemu,on ju gleda kroz one resetke..e,to postoji zene,nismo mi lude,it s out there. ja vjerujem u ove zivotne price,i ako ne mozem imat Borana,necu ni neke sugave alternative,ja hocu ovaj osjecaj koji imam kad gledam njih,osjecaj ne mozes izmisliti,znaci da je stvaran itekako.
ako nista,ogromno im HVALA za ovu seriju.

ocemo "Borana" i pricu uz njega
__________________
Svaka izdaja počinje sa ljubavi! Usamljenost rađa misao, misao rađa nezadovoljstvo, nezadovoljstvo pobunu.
DECAMERON_DIAZ is offline  
Old 06.01.2013., 23:45   #526
@dona, odgledala do 10, sad ću 10 i vidim te njene pomake, ali meni je to malo pogotovo kad sam pročitala što će on za nju raditi, a ona tako tvrdoglava....

ali baš je lijepo novinarima rekla da je tu gdje treba biti i s čovjekom s kojim treba biti! zna i ona da je to istina
Audrey 2010 is offline  
Old 06.01.2013., 23:46   #527
Quote:
alexamona kaže: Pogledaj post
koliko je dobio Boran na kraju?
nadala sam se da ce dzihan na sudjenju smisliti neku pricu da ne ispadne kukavica pred Boranom,no ocito se nije desilo,koliko ce bit u zatvoru?

i takodjer se nisam nadala da ce dzihan prezivjeti da bi ga Burhan ubio vec u sljedecoj epizodi,do kraja serije ima jos pola,tko ce im sad stvarati probleme?

joj,i malo o njima,onaj put do zatvora kad su vozili paralelno,on izbacio onaj lancic sa sikom sina,a ona pruza ruku k njemu,on ju gleda kroz one resetke..e,to postoji zene,nismo mi lude,it s out there. ja vjerujem u ove zivotne price,i ako ne mozem imat Borana,necu ni neke sugave alternative,ja hocu ovaj osjecaj koji imam kad gledam njih,osjecaj ne mozes izmisliti,znaci da je stvaran itekako.
ako nista,ogromno im HVALA za ovu seriju.
Dilaver, Esma...Boranu će uzeti naimenovanje i novi aga će biti njegov stric...pa Ali aga, Ahmet aga i novi lik Beruzan aga...malo li je
__________________
man hears what he wants to hear and disregards the rest
A Qué Me Quedo Contigo - Marco Antonio Solís
zora964 is offline  
Old 06.01.2013., 23:47   #528
Quote:
Audrey 2010 kaže: Pogledaj post
ali baš je lijepo novinarima rekla da je tu gdje treba biti i s čovjekom s kojim treba biti! zna i ona da je to istina
Jel' to u desetoj kaže? I koja bude njegova reakcija?
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Old 06.01.2013., 23:48   #529
Pozdrav ovisnice...moram priznati da pomalo zlurado uživam u vašoj ovisnosti jer ja patim godinama zbog Sile a nisam imala s kim zlopatiti o tome a vi ste barem sretne što ste odmah uletile u ovu spojler ekipu.Elem kad ste i vi sad ovisne meni malo lakše.Interesntno da mene toliko drži ovaj par dok me fata i kerim nekako smorili i nikad im se ne vračam...OVA GLAZBA NA MENE JE DJELOVALA HIPNOTIČKI...VALJDA.i ja mislim da mi ovdje večina mogu biti kćerke ,i to stvar čini težom,i to što sam našla svog Borana poodavno (sa skoro istim rukama lijepim) ništ ne pomaže da me sad ljubomorno ne gleda što ovo tipkam i zlovoljno dobacuje da nema ni braka ni doma ni života otkad je krenula sila na tv..javljam se opet malo poslije jer se bacam na jedno ulizivačko masiranje..
hormasica1 is offline  
Old 06.01.2013., 23:48   #530
joj cure pa nemogu reć da burazer nije dobro ispo na slici



i jedna iz onog klipa

http://i45.tinypic.com/2ut3o0h.png http://i47.tinypic.com/301130k.png
http://i47.tinypic.com/350866f.png

Zadnje uređivanje Bhea : 07.01.2013. at 16:19. Reason: [IMG]
x files agent is offline  
Received Infraction
Old 06.01.2013., 23:51   #531
Quote:
zora964 kaže: Pogledaj post
Dilaver, Esma...Boranu će uzeti naimenovanje i novi aga će biti njegov stric...pa Ali aga, Ahmet aga i novi lik Beruzan aga...malo li je

esma? sto ima ona protiv njih,nije ga Boran ubio. skuzila sam da Boran nece bit neko vrijeme aga no cini mi se da ce nakraju povratit status. jel ga mozda sam predao onda kad je stricu predao pistolj?

i kako mi ova baba aginica ide na zivce,kakvoj je ono carki odvela dijete,odmah sam se najezila kad sam vidjela sto izvode

i mozda mi je promaklo,no gdje se emre izgubio, rekao je koliko sam skuzila da ce ici u ameriku na rehab,nece se valjda vracati ..
__________________
Sono fuori di testa,ma diverso da loro
alexamona is offline  
Old 06.01.2013., 23:56   #532
Quote:
x files agent kaže: Pogledaj post
joj cure pa nemogu reć da burazer nije dobro ispo na slici

http://i48.tinypic.com/35jczz4.jpg

nije losa sika,no mali je
a i nije mi dovoljno crn. a i definitivno ga ne vidim u ulozi nekog age.
no cok mi je zao sto su ga ubili,bio je tako mlad i pun zivota,stvarno sad,i tezio biti nesto vise i da ga se postuje,i bas je mogao daleko dogurati,samo da su mu dopustili zivjeti
__________________
Sono fuori di testa,ma diverso da loro

Zadnje uređivanje Bhea : 07.01.2013. at 16:22. Reason: [IMG]
alexamona is offline  
Received Infraction
Old 06.01.2013., 23:59   #533
I meni je žao što su ga ubili, baš šteta.

Ove slike kad se smiju su divne.

Btw, jel' se još tko navukao na ove videe? Dok ih gledam, kao i seriju, sve osjećam leptiriće u trbuhu.
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Old 07.01.2013., 00:00   #534
Quote:
Nicole_Lilly kaže: Pogledaj post
Jel' to u desetoj kaže? I koja bude njegova reakcija?
prati kameru kad joj postave pitanje... ona nemože dati odgovor al zato Boranova ruka nađe rješanje... izlaz, pomoć, spas... a kasnije i riječima ..i rukama

i da... nisam pročitala da je netko komentirao kako je Sila nazvala svoju kćer... SEJŠAN...
eMarina13 is offline  
Old 07.01.2013., 00:13   #535
Quote:
Audrey 2010 kaže: Pogledaj post
@dona, odgledala do 10, sad ću 10 i vidim te njene pomake, ali meni je to malo pogotovo kad sam pročitala što će on za nju raditi, a ona tako tvrdoglava....

ali baš je lijepo novinarima rekla da je tu gdje treba biti i s čovjekom s kojim treba biti! zna i ona da je to istina :cer ek:
Ma je malo, ali joj opraštam...kad nije joj lako kad je sve ono prošla...ali vidit ćeš dalje...oboje su tvrdoglavi i sve pogrešno protumače...ja bih ih najrađe ispljuska oboje i približila im glave i rekla: "A sad se poljubite, ili će bit belaja!"

To kad kaže novinarima mi je isto super scena , kako ušuti i onda se uhvate za ruke...ma joj! Predivni su!

Quote:
eMarina13 kaže: Pogledaj post
prati kameru kad joj postave pitanje... ona nemože dati odgovor al zato Boranova ruka nađe rješanje... izlaz, pomoć, spas... a kasnije i riječima ..i rukama

i da... nisam pročitala da je netko komentirao kako je Sila nazvala svoju kćer... SEJŠAN... :cer ek::ce rek::ce rek:
Je...baš mi je lijepa ta scena, kad se tako uhvate za ruke i odu...

Jesam, ja sam, samo sam ja napisala Zejšan ...ali da..to mi je baš slatko, kako priča sa bebom..mislim, ne samo ona, nego mi je to općenito slatko vidjet kad mama priča bebi u stomaku...tako smo mi kad je frendica mi bila trudna, dođemo kod nje i onda smo malom u stomaku pričali ...ali kako Sila priča, i ono kad je rekla da ih Boran voli...baš mi je slatka...nije mi žao što sam se navukla na ovu seriju!
__________________
"Because in the end, when you lose somebody, every candle, every prayer is not going to make up for the fact that the only thing you have left is hole in your life where that somebody that you cared about used to be. " DS
Doña Barbara is offline  
Old 07.01.2013., 00:16   #536
Quote:
maslacak7 kaže: Pogledaj post
Recite mi samo u nekoj epizodi vidim da je Sila upucana a Borat kraj nje s djetetom...kaj to znaci, nemrem sad naci u kojoj je tocno
to ti je u 77 mislim... esma im je otela dijete i pobjegla u onu napustenu kucu...sila ga pronasla i dok se s boranom veselila,esma je stigla i pucala u silu...sad nastaje malo fantastika scenarij...ranjena,paralizirana,trudna..mora pobaciti da bi prezivjela..al nekim cudom i prohoda i sve bude supa dupa
kraj mi se ne svidja onako povrsan,al dobro who cares
Quote:
x files agent kaže: Pogledaj post
joj cure pa nemogu reć da burazer nije dobro ispo na slici
premda glumi bezobraznika... meni on ima onako njeznu facu,nije uopce za bacit
čoko loko is offline  
Old 07.01.2013., 00:17   #537
Quote:
alexamona kaže: Pogledaj post
esma? sto ima ona protiv njih,nije ga Boran ubio. skuzila sam da Boran nece bit neko vrijeme aga no cini mi se da ce nakraju povratit status. jel ga mozda sam predao onda kad je stricu predao pistolj?

i kako mi ova baba aginica ide na zivce,kakvoj je ono carki odvela dijete,odmah sam se najezila kad sam vidjela sto izvode

i mozda mi je promaklo,no gdje se emre izgubio, rekao je koliko sam skuzila da ce ici u ameriku na rehab,nece se valjda vracati ..
o draga, pa najvažnije, pare....Burhan je započeo parnicu, ali je u zatvoru misteriozno ubijen i kao njegova naslednica pojavljuje se Esma, trudna je sa rahmetli Džilkanom, dobila obećanje da će i njeno dete nositi prezime Genco od matorog i onda u Dilaveru, koji želi da osveti brata i sebe i tako, našla idealnog ortaka za nove nevolje...biće oni Sili patneri u holdingu...i baš u to vreme, zbog te parnice se i pojavljuje Emre ponovo u Merdinu, rehabilitovan, došetava sa štapom i to je ono dešavanje pre Boranovog ranjavanja ispred učiteljicine kuće i kome...
baba lije olovo da vidi budućnost i rekla je da je Sila veliki belay

Dilaver se ženi bratovom udovicom, po berdalu i tek kada njemu bude potrebno da se razvede, jer se zaljubi i neku advokaticu videće šta je tore..

sad bih morala proveravati zašto je Boran smenjen, to je bila odluka svih aga, zaboravila sam, i da to je ono kada predaje pištolj...mislim da je sve i dalje zbog te Siline fabrike, zemlje i toga što je on štiti, pravljenja nove škole, svadje sa Ahmet agom koji je Silu hteo da ubije i tako, dočekali svojih pet minuta...
__________________
man hears what he wants to hear and disregards the rest
A Qué Me Quedo Contigo - Marco Antonio Solís
zora964 is offline  
Old 07.01.2013., 00:18   #538
Quote:
tina01 kaže: Pogledaj post
meni se čini da ste vi sve mlađe od mene,pa me zato još i više sram
ajde nek se nekom makar čini
vidim u onim scenama sa bebekom da je tata nabavio i crnu potkošulju neka, neka .. ....hormašice ti si kriva što sam još od one preporuke proljetos na FSN čekala ovo i ništa od serija koje su bile u međuvremenu nisam pratila
Cobanica is offline  
Old 07.01.2013., 00:27   #539
Quote:
Nicole_Lilly kaže: Pogledaj post
I meni je žao što su ga ubili, baš šteta.

Ove slike kad se smiju su divne.

Btw, jel' se još tko navukao na ove videe? Dok ih gledam, kao i seriju, sve osjećam leptiriće u trbuhu.
OOOOO da, filmići su sada postali sastavni dio dana.

http://www.youtube.com/watch?v=y5RQ-HpU_74

I vidim da će oni imati svoj dio scena u krevetu. Fatmagul je bila sva čedna, ali ovdje zato nježnosti ima na pretek, samo treba dočekati da do toga dođe u radnji.
lady.godiva003 is offline  
Old 07.01.2013., 00:34   #540
Quote:
eMarina13 kaže: Pogledaj post
prati kameru kad joj postave pitanje... ona nemože dati odgovor al zato Boranova ruka nađe rješanje... izlaz, pomoć, spas... a kasnije i riječima ..i rukama

i da... nisam pročitala da je netko komentirao kako je Sila nazvala svoju kćer... SEJŠAN...
zejšan, sejšan , a ja čula samo ejšan mislim da se cansu tako zvala u ezelu, a kako ovi kaleme serije jednu na drugu
Cobanica is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:43.