Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet > Internet biznis

Internet biznis Zarada i poslovanje na Internetu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.11.2014., 20:25   #281
Piccy,jel' tebi došla isplata? Na kojem si danu?
Ghost Disaster is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2014., 23:03   #282
Razgovarao sam danas sa bratom od vlasnika whitepinsa. Nije mi dao konkretne odgovore ali jedno sam uspio doznati- ova stranica će na ovakav način raditi sljedeće 2 godine a što će biti dalje ne znam.
jurun is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2014., 01:06   #283
Quote:
Ghost Disaster kaže: Pogledaj post
Piccy,jel' tebi došla isplata? Na kojem si danu?
Evo slika. Meni je isplata za nešto više od tjedan dana (nakon 5.12). 20.11 nisam bio još 90. dan...
Piccy997 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2014., 06:07   #284
Meni je 55. dan. Još nisam versificirao dokumentom. Moram početi raditi i s Liberta Giom.
Ghost Disaster is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2014., 10:14   #285
Ja sam tek na 31. danu... Nadam se da se neće propast do mog 91. dana
__________________
vau vau
Sylar is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2014., 12:36   #286
Jel vama isto stoji ona zelena poruka za slanje podataka za verifikaciju?
__________________
Pravila za oblikovanje potpisa
tommyman1507 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2014., 14:38   #287
Quote:
tommyman1507 kaže: Pogledaj post
Jel vama isto stoji ona zelena poruka za slanje podataka za verifikaciju?
meni stoji isto, a ja sam se još prije verificirao... vjerojatno svima stoji...
__________________
vau vau
Sylar is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2014., 15:27   #288
danas mi se frend registrirao i njemu toga nema kada se ulogira
__________________
Pravila za oblikovanje potpisa
tommyman1507 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2014., 17:24   #289
Evo još dokaza:

Sl. 1
Sl. 2
Sl. 3
Sl. 4
Piccy997 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2014., 17:31   #290
jel obavezan upload podataka i dal moze isplata preko Paypala?
__________________
Sve o PTC-u na Facebook stranici Zaradi online/Earn money
zoky09 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2014., 18:03   #291
Quote:
zoky09 kaže: Pogledaj post
jel obavezan upload podataka i dal moze isplata preko Paypala?
Da - Može
Piccy997 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2014., 04:08   #292
Quote:
Piccy997 kaže: Pogledaj post
Evo još dokaza:

Sl. 1
Sl. 2
Sl. 3
Sl. 4
pitanje, zašto do sad nema ni jedne slike sa paypal-om, a vidim da plaćaju i na paypal... ne moguće da svi koriste ove druge procesore, a pay-pal je najpopularniji...
__________________
vau vau
Sylar is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2014., 09:01   #293
Mene još nitko nije uvjerio u legitimnost stranice... ako vama ovi "dokazi" nešto znače onda super, ali tek kad dobije netko od vas ovdje onda "palac gorr".
Zaleks is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2014., 12:18   #294
Quote:
Zaleks kaže: Pogledaj post
Mene još nitko nije uvjerio u legitimnost stranice... ako vama ovi "dokazi" nešto znače onda super, ali tek kad dobije netko od vas ovdje onda "palac gorr".
idi na fb stranu whitepins+ balkan, bar desetak ljudi tvrdi da su plaćeni i prilaže dokaze od skrilla. a to da je stranica legitimna, to niko ne može dokazati. ja ne vidim kakvu korist stranica može imati od 'rada' svojih korisnika, osim što joj oni daju posjećenost, posjećenost privlači oglašivače, reklame, donosi vlasniku novac. ako zaista budu isplaćivali ove što imaju po 4000 milja i zarađuju više od 1000 € mjesečno ( a dokaz za takvu isplatu još nisam vidjeo ), predviđam stranici skoru propast
krst lipovi is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2014., 14:05   #295
whitwpints

Pozdrav, registrovala sam se na ovom sajtu, ali nisam stavila adresu i grad iz licne karte,vec drugi grad gde sad zivim i adresu, da li je to bitno, s obzirom da sam poslala svoje dokumente??? i zanima me sta da izaberem kao nacin placanja, posto mi sve tri opcije nisu poznate, citala sam o tom Skrillu ali mi i dalje nije jasno kako funkcionise, da li moram imati devizni razun? imam tekuci racun, i internet karticu u Intesi banci???
taini is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2014., 21:32   #296
Quote:
taini kaže: Pogledaj post
Pozdrav, registrovala sam se na ovom sajtu, ali nisam stavila adresu i grad iz licne karte,vec drugi grad gde sad zivim i adresu, da li je to bitno, s obzirom da sam poslala svoje dokumente??? i zanima me sta da izaberem kao nacin placanja, posto mi sve tri opcije nisu poznate, citala sam o tom Skrillu ali mi i dalje nije jasno kako funkcionise, da li moram imati devizni razun? imam tekuci racun, i internet karticu u Intesi banci???
naravno da ti treba devizni, kako ćeš novce sa paypala ili skrilla prebaciti na račun bez toga? ovi sa skrillom bivaju prvi plaćeni, tako da...
što se dokumenata tiče mislim da nije ni bitno šta im pošalješ, gutaju sve
idi na fb wp+ balkan imaš sve potrebne info tamo
krst lipovi is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2014., 22:13   #297
Quote:
taini kaže: Pogledaj post
Pozdrav, registrovala sam se na ovom sajtu, ali nisam stavila adresu i grad iz licne karte,vec drugi grad gde sad zivim i adresu, da li je to bitno, s obzirom da sam poslala svoje dokumente??? i zanima me sta da izaberem kao nacin placanja, posto mi sve tri opcije nisu poznate, citala sam o tom Skrillu ali mi i dalje nije jasno kako funkcionise, da li moram imati devizni razun? imam tekuci racun, i internet karticu u Intesi banci???
Oni ćete kontaktirati, ako budu trebali još nešto. Devizni račun ti ne treba, možeš samo karticu unijeti. A možeš i njihovu karticu naručiti (10€ godišnje)...

Quote:
sylar951 kaže: Pogledaj post
pitanje, zašto do sad nema ni jedne slike sa paypal-om, a vidim da plaćaju i na paypal... ne moguće da svi koriste ove druge procesore, a pay-pal je najpopularniji...
1. razlog:

PayPal | Important Notification for Payouts
Currently we improve many workflows with our payment service providers to help us cope with the rapidly increasing number of users without increasing the cost. We do this in the interest of all users, so WhitePins+ can stay free in the future.
For technical reasons, we could not be made all payouts via PayPal. We work with PayPal together in a quick solution and are confident of achieving this in the coming days.
If there is a delay in your payment, we ask you to excuse this. As a thank you for your patience we have credited you 5 extra miles.
We wish you a beautiful Christmas season.
Best Wishes,
Your WhitePins+ Service Team

Ovaj E-Mail su dobili svi koji trebaju primiti isplatu na PayPal.

2. razlog:

Dosta njih u grupi je odabralo Skrill kao način plaćanja jer u grupi nisu samo ljudi iz Hrvatske, a u mnogim drugim državama na Balkanu Paypal još ne radi.
Piccy997 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2014., 09:21   #298
okej, dobro, hvala ti na odgovoru... nadam se da će to sa paypalom riješiti unutar 2mj koliko je meni preostalo do početka isplata...
__________________
vau vau
Sylar is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2014., 22:26   #299
PayPal dokazi:

#1
#2
#3
#4

Zadnje uređivanje Piccy997 : 01.12.2014. at 22:36.
Piccy997 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2014., 14:57   #300
Tijekom ovog mjeseca bit će uveden referal link za whitepins tako da će se promijeniti i olakšati sistem same registracije.
jurun is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:17.